www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.

etnik Archív
2017. szeptember PSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSz Aktuális program:
2017.12.11.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MEDIAWAVE ARCHÍVUM 1991-2016 :: MEDIAWAVE 2002 :: MEDIAWAVE 2002 díjlista


A magyar filmes verseny díjazottjai


Egyéni teljesítmény különdíj
SZALKAI Zoltán (HUN): GYALOG A GULÁGON












SZALKAI Zoltán


Oktató film különdíj
JUHÁSZ Zsolt - SCHILLING Sára - SZALAY Péter (HUN): CSÚNYA BETEGSÉG














A leghumorosabb film különdíj
STEFANOVICS Angéla-VÉGH Zsolt-KÁLMÁNCHELYI Zoltán (HUN): LEGKISEBB FILM A LEGNAGYOBB MAGYARRÓL












STEFANOVICS Angéla-VÉGH Zsolt-KÁLMÁNCHELYI Zoltán



Legjobb dokumentumfilm
LAKATOS Róbert (ROM): CSENDORSZÁG












LAKATOS Róbert


Legjobb animációs film
KISPÁL Éva-Lévai Dóra (HUN): HÁROM NYULAK, ARANYALMAFA








KISPÁL Éva          Lévai Dóra







A nemzetközi filmes verseny díjazottjai


Dokumentumfilm különdíj
Sergey LOZNITSA (RUS): A TELEPÜLÉS / THE SETTLEMENT









Sergey LOZNITSA



„ARANYKOR” különdíj
John HAPTAS-Kristine SAMUELSON (USA): TIGRIS ZSOKÉ / RIDING THE TIGER











John HAPTAS & Kristine SAMUELSON


Legjobb ifjúsági film
Vira YAKOVENKO (UKR): CSIPKERÓZSIKA / SLEEPING BEAUTY









Vira YAKOVENKO 






Legjobb táncfilm
Han HOEZEN (HOL): ELSZAKÍTVA / TORN














Legjobb zenei film
Paul TANICUI (ROM): IAGALO











Paul TANICUI


Legjobb kisebbségi film
Jouni HILTUNEN (FIN): TOLVAJOK VILÁGA / THIEVES’ WORLD











Jouni HILTUNEN


Legjobb dokumentumfilm
Ella DAVLETSHINA (RUS): RETRO










Ella DAVLETSHINA

 



Legjobb animációs film
Robert BRADBROOK (GBR): HOME ROAD MOVIE









Robert BRADBROOK


Legjobb kísérleti film
Clara van GOOL (HOL): ZIKR













Legjobb „ARANYKOR” film
Zhanma ROMANOVA-Nikolay BORONIN-Sergey LANDO (RUS): GYÜJTEMÉNY / ANTHOLOGY















Legjobb kisjátékfilm
Luis PRIETO (ESP): BAMBOLEHO
















A zsűri kiemelt kísérleti film különdíja
Mike HOOLBOOM (CND): TOM
















A fesztivál fődíja
Grant THOBURN (GRB): ANYA, NÉZD! / MAMA, LOOK!














Zsűri
Jos STELLING – film- és színházi rendező (HOL)
TOLNAI Ottó – író, költő, kritikus (YUG)
Vivi DRAGAN Vasile - operatőr (ROM)
BALÁZS Attila - író (HUN)
KÔRÖSI Zoltán – író (HUN)
LOVAS Ildikó – író, szerkesztő (YUG)
Radu IGAZSAG – animátor, fotográfus, filmrendező (ROM)
GASPARIK Attila – színész, fesztiválszervező (ROM)
Richard KOVÁCIK – a Szlovák Filmintézet Archívumának vezetője (SLK)

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák