www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. február CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSz Aktuális program:
2018.12.19.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2015


1.
Rémy CAYUELA (Franciaország):
À l'amiable  12 min.

2.
Sebastian WIEDEMANN, Juliette YU-MING ( Brazília, Kolumbia, Franciaország, Japán):
Être chat  20 min.

3.
Emmanuel GRAS (Franciaország):
Être vivant  17 min.

4.
Martinus KLEMET (Észtország):
Õudne Maja  4 min.

5.
Abigail CHILD (USA):

6.
Jonathan LEMIEUX (Kanada):
(Re)trace  9 min.

7.
Jeremy MOSS (USA):
(un)tethered  10 min.

8.
Arek BIEDRZYCKI (Lengyelország):

9.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Żar  23 min.

10.
Paulo CARNEIRO ( Bissau-Guinea, Portugália):

11.
Liene LINDE (Lettország):
Četri mielasti  35 min.

12.
Sarah VANAGT (Belgium):

13.
Raphaëlle BILODEAU (Kanada):
Épicentres  15 min.

Újrakezdés
14.
CSUBRILO Zoltán (Magyarország):
Újrakezdés  40 min.

15.
Natxo FUENTES (Spanyolország):
Última sesión  14 min.

Üres lakásban
16.
GÁBOR Csaba (Magyarország):

1-0
17.
Saman HOSSEINPUOR (Irán):
1-0  1 min.

18.
Jani RUSCICA (Finnország):

19.
Steven WOLOSHEN (Kanada):

20.
Elisa KUJALA (Egyesült Királyság):
12th Floor  4 min.

165/60
21.
Anton BRUTSKI (Fehéroroszország):
165/60  17 min.

22.
Walter BEDNARIK (Ausztria):

23.
Thomas CIULEI ( Románia, Németország):
2+2  97 min.

24.
Karla KRACHT & Andrés BELADIEZ ( Dél-Korea, Portugália, Spanyolország):
2062  40 min.

25.
Damian KOCUR (Lengyelország):
21 dni  22 min.

26.
Jeanette WAGNER (Németország):
24/7  15 min.

27.
Adriene HUGHES (USA):

28.
Miguel Á. Refoyo (Spanyolország):
3665  15 min.

29.
Myriam GHARBI (Franciaország):
4 Avril 1968  24 min.

30.
Mayumi NISHIJIMA (Japán):
4 Houses  4 min.

31.
Bartosz DOMBROWSKI (Lengyelország):
6 kroków  81 min.

32.
Oriol CARDUS (Spanyolország):
600$  18 min.

33.
Jean SADAO (Japán):
69 episode II  25 min.

34.
Abdülkerim TUNÇ (Törökország):

72
35.
Laila PAKALNINA (Lettország):
72  2 min.

36.
Karen VANDERBORGHT (Kanada):
780, St. Rémi  11 min.

37.
Albert Pintó (Spanyolország):
Aún hay tiempo  16 min.

A forradalomvadász
38.
Margarida REGO ( Portugália, Egyesült Királyság):

39.
Collective of children (Portugália):
A cadeira  4 min.

Fiatal cigányoroszlánok
40.
Jonas CARPIGNANO ( Franciaország, Olaszország):

41.
Nicolas FOGLIARINI (Franciaország):

42.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

Egy el nem ismert felfedezés
43.
Adriene HUGHES (USA):

44.
GÉCZY Dávid (Magyarország):
A győztes  20 min.

45.
SZILÁGYI VARGA Zoltán (Magyarország):

46.
Clint ENNS (Kanada):

47.
Novák József (Magyarország):
A múlt  3 min.

48.
Maria Raquel ATALAIA (Portugália):

49.
Olga GUSE (Németország):

50.
Novák József (Magyarország):

51.
Simone MANETTI ( Kambodzsa, Olaszország):
A New Family  11 min.

52.
ERDÉLYI János (Magyarország):
A nyomsávon  104 min.

53.
SOPSITS Árpád (Magyarország):
A pillanat  20 min.

54.
Angelos RALLIS & Hans Ulrich GÖßL (Belgium):

55.
Lisa Violetta GAß (Németország):

56.
Anne-Claire JAULIN (Franciaország):
A qui la faute  18 min.

57.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

58.
OROSZ István (Magyarország):
A rajzoló  6 min.

59.
Lander CAMARERO (Spanyolország):

60.
Sherman De JESUS (Hollandia):

61.
Job, Joris & Marieke (Hollandia):
A Single Life  2 min.

62.
Matthew VanDyke (USA):

63.
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola - Penészleki Telephely (Magyarország):

64.
Katrin THOMAS (Németország):
A Tale  14 min.

65.
VARGA Ágota (Magyarország):
A tartótiszt  64 min.

66.
CSOMA Sándor (Magyarország):
A telep  27 min.

67.
SZALAY Péter (Magyarország):

68.
KAPÁS Zsolt Zsombor (Magyarország):
A toll  8 min.

69.
Rosalie HÜBL (Mexikó):
A tres pesos  20 min.

70.
CARLOS Rufas (Magyarország):
A vörösbegy  6 min.

71.
Richard BAILEY (USA):

72.
NAGY András (Magyarország):

73.
David Castro González (Spanyolország):
A2042  2 min.

74.
Aroop DWIVEDI (India):
AAi  14 min.

75.
Sujith KUMAR. K.V (India):

76.
Maryna ARTEMENKO & Oksana ARTEMENKO (Ukrajna):
Abonent  9 min.

77.
Willi KUBICA & Marc EBERHARDT (Németország):
about: blank  5 min.

78.
Ron DYENS (Franciaország):
Acoustic Kitty  12 min.

79.
Krefer KREFER & Turca TURCA (Brazília):

80.
Aurélia MENGIN (Franciaország):
Adam moins Eve  28 min.

81.
Estíbaliz Urresola (Spanyolország):
Adri  15 min.

Vonzalom
82.
Malgorzata SUWALA (Lengyelország):

83.
Christophe GUYOTON (Franciaország):
Affolant  16 min.

84.
Julien KOBERSY (Libanon):
Afif  15 min.

85.
Pekka SASSI (Finnország):

86.
Farshad FADAEIAN (Irán):

87.
Garrick GIVENS (USA):
Agility  60 min.

88.
Nasos KARABELAS (Görögország):
Aisthima Palmwn  13 min.

89.
Kyhan ANWAR (Irak):
Akardeon  2 min.

A Földközi-tenger
90.
Yigit PEHLIVAN & Seckin YALIN (Törökország):

91.
Mariana MUSALEM (Mexikó):

92.
®ikica JOVANOVIĆ (Szerbia):

93.
Alexis van Stratum (Belgium):
Albertine  23 min.

94.
Vuk MITEVSKI ( Macedónia, Németország):
Alerik  17 min.

95.
Laura LEHMUS (Németország):
Alienation  6 min.

96.
Mike OLENICK (USA):

97.
Enzo SMITS (Belgium):

98.
Nora BURLET (Belgium):
Aller contre  18 min.

99.
Abraham BELAGA (Franciaország):
Alliés Nés  17 min.

100.
Thomas LALLIER (Franciaország):
Almost China  47 min.

101.
Nils STRÜVEN (Németország):

102.
Caroline REUCKER (Németország):
Amal  55 min.

103.
David Rodríguez RAMÍREZ (Spanyolország):
Amateur  19 min.

104.
José María LÓPEZ OÑATE (Spanyolország):
Ambel  85 min.

105.
Benjamin MARTINS (Németország):
Ameisenpakt  20 min.

106.
Neil NEEDLEMAN (USA):

107.
Carlos BURGOS (Venezuela):

108.
Aitor GUTIÉRREZ (Spanyolország):
Anómalo  16 min.

109.
Aline D'AURIA (Svájc):

110.
Christopher MacFARLANE (Egyesült Királyság):

111.
Miriam BLIESE (Németország):
An der tür  5 min.

112.
Abbas DAVOUDI (Irán):
An sobh  1 min.

113.
Daniel PRYPCHAN (Ausztrália):
Analysis  10 min.

114.
Teymour GHADERI (Irán):

115.
Vojtěch KISS (Csehország):

116.
Gabriel Folgado (Spanyolország):

117.
Thomas LALLIER & François CLOS ( Franciaország, Ausztria):

Andrei
118.
Julio J. Von DROVE (Spanyolország):
Andrei  13 min.

119.
KISS Gergő & SZABADI Jenő (Magyarország):

120.
Skule ERIKSEN (Norvégia):
Anima mundi  11 min.

121.
Chris DAYKIN ( Sri Lanka, Egyesült Királyság):
Animation  7 min.

122.
Mladen KOVACEVIC (Szerbia):
Anplagd  52 min.

123.
Paloma Concejero (Spanyolország):

124.
Eric Paul FOURNIER & Adam BEHRMANN (USA):
Apotheosis  5 min.

125.
Ofir FELDMAN (Izrael):

126.
Veronika SOLOVYEVA (Oroszország):
Arctic wind  39 min.

127.
Martin RATH (Lengyelország):
Arena  23 min.

Aréna
128.
Piotr BERNAS (Lengyelország):
Arena / Aréna  16 min.

129.
Lee NECHUSHTAN (Izrael):
Arochat Erev  19 min.

Művészet
130.
Adrian SITARU (Románia):

131.
Narges ABYAR (Irán):

132.
Amaia Merino & Aitor Merino (Spanyolország):

133.
Zherman JAHAN NEMA (Irán):

134.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

135.
Stratis CHATZIELENOUDAS (Görögország):

136.
Miia RINNE (Finnország):
Attraction  5 min.

137.
Arthur LECOUTURIER (Belgium):

138.
Marc SCHIEßER (Németország):
Au Pair  25 min.

Aubade
139.
Mauro CARRARO (Svájc):
Aubade  6 min.

140.
Uwe JANSON (Németország):
Auf das Leben!  86 min.

141.
Franziska M. HOENISCH ( Németország, Franciaország):
Aussi Loin.  14 min.

142.
Xavier BEAUCHESNE-RONDEAU (Kanada):
Avalée  17 min.

143.
Iván Díaz Barriuso (Spanyolország):
Avec le temps  5 min.

144.
Isabelle SCHAPIRA (Belgium):
Avec Lou  24 min.

Fotó
145.
Mashaallah MOHAMMADI (Irán):
Ax / Fotó  3 min.

146.
BARNA Sámuel (Magyarország):

147.
Farhad VARAHRAM (Irán):

148.
SZIRMAI Márton (Magyarország):
Az Expedíció  11 min.

149.
PAÁL Gergely (Magyarország):
Az NDK orvosai  55 min.

150.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
Azotara  10 min.

151.
KÁLMÁN Mátyás & HALÁSZ Júlia (Magyarország):

152.
Pascal FLÖRKS (Németország):
Bär  8 min.

153.
PAPP Bojána (Magyarország):
Börtönrap  62 min.

154.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):
Búcsú  20 min.

B +
155.
Nazir MIRZAEI (Irán):
B +  8 min.

156.
Tigran ROSINE (Franciaország):
Baby Rush  17 min.

157.
Shashwati TALUKDAR (India):
Bachpan  8 min.

158.
Arnaud KHAYADJANIAN (Franciaország):
Bad Girl  10 min.

Bahar Csodaországban
159.
Behrooz KARAMIZADE (Németország):

160.
Tomislav SESTAN (Horvátország):
Bakina unuka  7 min.

161.
Kenneth ELVEBAKK (Norvégia):
Ballettguttene  75 min.

162.
Julien BISARO (Franciaország):
Bang Bang !  12 min.

163.
Christophe RÉGIN (Franciaország):
Bangkok United  25 min.

164.
Morteza SABZEGHABA (Irán):
Baraye o  16 min.

165.
Dave BERG (Finnország):

166.
Adi GORAL (Izrael):

167.
TOKODI Sándor (Magyarország):
Behajtani Tilos  40 min.

168.
Quincy DAVIS (USA):
Behind Being  20 min.

169.
Haolu WANG (Egyesült Királyság):
Being James  13 min.

170.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

171.
Daniel REIMER (Egyesült Királyság):

Bella
172.
Maricarmen MERINO (Mexikó):
Bella  16 min.

173.
Kuesti FRAUN (Németország):
Ben  1 min.

174.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

175.
Charlie MANTON (Egyesült Királyság):
Beneath Water  15 min.

176.
Gordana SMUDJA (Szerbia):

Berlini beszélgetések
177.
Karl F. STEWART (Németország):

Berlini trojka
178.
Andrej GONTCHAROV (Németország):

179.
Maria KORPORAL (Németország):

180.
Ru KUWAJATA & Max PORTER ( USA, Hollandia):
Between Times  15 min.

181.
Óscar Bernàcer (Spanyolország):
Bikini  18 min.

182.
Simone Catharina GAUL (Németország):
Bintou  64 min.

183.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):
Biodiversidad  15 min.

184.
Florentine GRELIER (Franciaország):

185.
Asaf GIK (Izrael):
Bizbaz  29 min.

186.
Zachary FINKELSTEIN (Kanada):

187.
Uri KRANOT & Michelle KARNOT (Dánia):
Black tape  3 min.

188.
Racha TAKI (Libanon):
Black Yogurt  14 min.

189.
Collective: 12 CHILDREN (Belgium):

190.
Don BEST (Kanada):
Bleach  7 min.

191.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):
Bledo  20 min.

192.
Maria BRENDLE (Svájc):

193.
Alireza AMINI (Irán):

194.
Estelle CHARRIÉ (Franciaország):
Blue Me Up  4 min.

195.
Lorho JOANNA (Belgium):
Blueland  4 min.

196.
Jubrail ABUBAKER RAHMAN (Irak):
Bluetooth  18 min.

197.
Johannes ROSENSTEIN (Németország):

198.
Alexander DEBALYUK (Fehéroroszország):

Áldjon meg az Isten
199.
Jakub RADEJ (Lengyelország):

200.
Siniąa GAčIć (Szlovénia):
Boj za  85 min.

201.
Peter BAUMANN (Németország):
Border Patrol  15 min.

202.
Boroka NAGY (USA):
Born  6 min.

203.
Levin HÜBNER (Németország):

204.
Nora FINGERSCHEIDT (Németország):
Boulevard's End  15 min.

205.
Valentina HOMEM (Brazília):
Brócolis  12 min.

206.
Riccardo PALLADINO (Olaszország):
Brasimone  45 min.

207.
Meerkat Media Collective (USA):
Brasslands  84 min.

208.
Gautam VALLURI (Egyesült Királyság):

209.
GÖRÖGH Árpád ( Lithuania, Magyarország):
Breathlings  8 min.

210.
Murad PARVEZ (Bangladesh):
Brihonnola  130 min.

211.
Jarek DUDA (Németország):
Bruder  28 min.

Brudina
212.
Dragos HANCIU (Románia):
Brudina  17 min.

213.
Ian MENOYOT (Belgium):
Bruocsella !  50 min.

Brútusz
214.
Svetlana FILIPPOVA (Oroszország):
Brut / Brútusz  13 min.

215.
Franck HESLON (Franciaország):
Brut de trogne  53 min.

216.
Karl F. STEWART (Németország):

Budapest: utcák és terek
217.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

218.
Rosa FRIEDRICH (Németország):
Buschow  90 min.

219.
Mitja MLAKAR (Szlovénia):
Busker  9 min.

220.
Małgorzata KOZERA - TOPIńSKA (Lengyelország):
Był bunt  58 min.

221.
Romain LAGUNA (Franciaország):

222.
Radoslav KAMBUROV (Bulgária):
Cамодива  30 min.

223.
Alejo SERRA SÁNCHEZ (Spanyolország):
Cañón corto  15 min.

Az ajándék
224.
Dumitru GROSEI (Románia):

225.
Adán LLORCA (Spanyolország):
Café solo  5 min.

226.
Lyubo YONCHEV (Bulgária):
Cain  26 min.

227.
Bartek KACZMAREK (Lengyelország):

228.
Juan CARLEVARIS (Spanyolország):
Calle cortada  12 min.

229.
Stephan KäMPF & Andreas KESSLER (Németország):
Camouflage  8 min.

230.
Rodrigo CANET CRIADO & Manuel MINAYA (Spanyolország):
Camposanto  5 min.

231.
Seyed HOSSEINI (Franciaország):
Can you say ?  3 min.

232.
Gilles BISSOT & Christine GRULOIS (Belgium):

233.
Christopher PRESSWELL (Egyesült Királyság):
Candlestick  83 min.

234.
Paola MICHAELS (Argentína):

235.
Marc MARTÍNEZ JORDÁN (Spanyolország):
Caradecaballo  8 min.

236.
Geoffrey COWPER (Spanyolország):
Cargols!  17 min.

237.
Kate JESSOP ( Egyesült Királyság, Olaszország):
Caro Domenico  3 min.

238.
Kai STÄNICKE (Németország):
Carpe Jugular  6 min.

239.
Max KOLLER (Ausztria):
Carpe Memo  8 min.

240.
Thierry ERREMBAULT (Belgium):
Cashorg  2 min.

Ravatal
241.
Constantin Radu VASILE (Románia):

242.
Daniella SABA ( Franciaország, Brazília):
Ce qu'il reste  20 min.

243.
Joris LACHAISE ( Franciaország, Szenegál):

244.
Félix Fernández de Castro (Spanyolország):
Cebra  11 min.

245.
Andrey TITOV (Oroszország):

246.
Eric ESSER ( Németország, Izrael):
Chaja und Mimi  11 min.

247.
Albane FIORETTI & Lou-Brice LÉONARD (Franciaország):

248.
Jimmy DEAN (Egyesült Királyság):
Charity  12 min.

249.
Adhvaith NAYAR (India):
Chasing Life  41 min.

250.
Philippe LASRY (Franciaország):
Chat  16 min.

251.
Emmanuel MARRE (Belgium):
Chaumiere  52 min.

252.
Adam FELIX (Szlovákia):
Checkpoint  30 min.

253.
Beilin LIU ( Kína, Franciaország):

254.
Sharon MILLER (Izrael):

255.
Allabhya GHOSH (India):
Chor  108 min.

256.
Florent SAUZE (Franciaország):

257.
Jeremy MOSS ( Kanada, USA):
Cicatrix  7 min.

258.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

259.
VARGA Péter (Magyarország):

260.
Charmaine BOSSERT, Jonas HABERMACHER, Joel HOFMANN, Matthias HUBER, Monika JAGODZINSKI, Dominic LUTZ, Amanda PILLER, Ninaad KULKARNI (Svájc):
Climb  5 min.

261.
Karolina BENDERA (Lengyelország):

262.
Zlatko COSIC (USA):

263.
CIBULYA Nikol (Magyarország):
Colors of You  3 min.

264.
HATHÁZI Fanni (Magyarország):
Coming Home  58 min.

265.
Gina WENZEL (Németország):
Coming Out  10 min.

266.
Alexis BEAUMONT & Remi GODIN (Franciaország):

267.
Fernand Philippe MORIN VARGAS (Kanada):
Condominium  6 min.

268.
Yana STANCHEVA (Dél-Korea):

269.
Paul RITT (Hollandia):
Connected  2 min.

270.
Peter BAYNTON ( Egyesült Királyság, USA):

271.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Copycat  8 min.

272.
Karine de VILLERS, Mario BRENTA ( Belgium, Olaszország):
Corps à Corps  90 min.

273.
Venetia TAYLOR (Ausztrália):
Counsellor  2 min.

274.
Léo ZARKA (Franciaország):

275.
Maximilian VILLWOCK (Franciaország):
Couper le Voile  22 min.

276.
Sei Hong CHENG (Hong Kong):
Couple On Stage  35 min.

277.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):
Cousin Bert  5 min.

278.
Alexis KOMNAKOS (Görögország):
Cravats  10 min.

279.
Brian STYNES (Írország):
Crime Boss  8 min.

280.
Razvan MACOVEI & Andrei FLORESCU (Románia):

281.
Christopher Ian SMITH (Egyesült Királyság):
Cumulus  12 min.

282.
Guli SILBERSTEIN (Egyesült Királyság):
Cut Out  4 min.

283.
Matias GOINHEIX (Uruguay):
CV  5 min.

284.
Andre SILVA (USA):
cyberGenesis  13 min.

285.
Milla MOILANEN (Finnország):
Cycle  10 min.

286.
François RÉMOND & Jérémie PRIGENT (Franciaország):
Déconnexion  13 min.

287.
Stefan MÜLLER (Németország):
Déjà-Moo  10 min.

288.
Anne CHLOSTA (Németország):
Dünnes Eis  12 min.

289.
Juan CARLOS ALCARAZ (Spanyolország):
D.E.P.: El Club  61 min.

290.
Jannis LENZ (Ausztria):

291.
Sasa PERIC (Szerbia):

292.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):

293.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):
Dao Indie  14 min.

294.
Sébastien LAUDENBACH & Derosne SYLVAIN (Franciaország):

295.
Mehrshad KARKHANI (Irán):
Darbast azadi  82 min.

296.
Kevin TOBIN (USA):

297.
Fabian PÜSCHEL (Németország):

298.
Hannes RALL (Németország):
Das kalte herz  29 min.

299.
Manu Gómez GONZÁLEZ (Spanyolország):
Das kind  18 min.

300.
Marie KOLLING (Brazília, Dánia):
De Andada  21 min.

301.
Benoit RAMBOURG (Franciaország):

302.
Margo FRUITIER (Belgium):
De la Rage  22 min.

303.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (Hollandia):

304.
Frans MOUWS (Hollandia):

305.
Robert BRADBROOK (Egyesült Királyság):
Dead Air  17 min.

306.
Marcel BACK (Németország):

307.
Olga GUSE (Németország):

308.
Jan P. MATUSZYńSKI (Lengyelország):
Deep love  84 min.

309.
Martin BLASZKO (Argentína):

310.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Delfinkirály  15 min.

311.
Cyril Gueï (Franciaország):

312.
Ryan OHM (USA):

313.
Wissam TANIOS (Libanon):
Departures  15 min.

314.
Bertram VERHAAG (Németország):

315.
Malte WIRTZ (Németország):
Der jackpot  13 min.

316.
Isa MICKLITZA (Németország):

Későn érők
317.
Sascha VREDENBURG (Németország):

Mandulafa
318.
Mokhtar MASOUMIAN (Irán):

319.
Werner BIEDERMANN (Németország):

320.
Guillaume MASSART & Adrien MITTERRAND (Franciaország):

321.
Alvaro MARTÍN (Spanyolország):
Desintegración  10 min.

322.
Mirko VIGLIOTTI & Giancarlo VASTA (Olaszország):
Desperados  4 min.

323.
Maria CIFUENTES CARUNCHO (Franciaország):
Despertar  4 min.

324.
Ivan RAMIREZ (Spanyolország):
Desportistas  5 min.

325.
Guillothina (aka Miguel Angel Blanca) (Spanyolország):

326.
Zangro (Franciaország):
Destino  25 min.

327.
Nicolas DUCRAY & Diako YAZDANI ( Franciaország, Irán):
Deux fenêtres  18 min.

328.
Effi Weiss, Amir Borenstein (Belgium):

329.
DOMOKOS János (Magyarország):

330.
Volker HEYMANN (Németország):

331.
Vera STOROZHEVA (Oroszország):

332.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):
Dezső  3 min.

333.
Javier GARCÍA MARTÍNEZ (Spanyolország):
Diámbulo  29 min.

334.
Donato SANSONE (Olaszország):
Di domenica  4 min.

335.
Fabrice BRACQ (Franciaország):
Diagnostic  8 min.

336.
Bianca RêGO (Brazília):

337.
Prashant SEHGAL (India):

338.
Nesrin BACHIR (Németország):

339.
Kerstin NEUWIRTH ( Németország, Ausztria):
Die Bergfrau  18 min.

340.
Sascha ZIMMERMANN (Németország):
Die box  15 min.

341.
Nat TAFELMACHER-MAGNAT (Németország):

342.
Juana GUSCHL (Németország):

343.
David VOSS (Németország):

344.
Lara WILDE (Németország):

345.
Robert WINDISCH (Németország):

346.
Irena PASKALI ( Macedónia, Németország):
Die Türen  3 min.

347.
Fernando BAñOS (Spanyolország):

348.
Oskar SULOWSKI (Németország):

349.
Colette COPELAND (USA):
Digby  3 min.

350.
Christophe M. SABER (Svájc):
Discipline  11 min.

351.
Tamara ERDE (Franciaország):
Disney Ramallah  15 min.

352.
Marko ®UNIĆ (Szerbia):

353.
Georg TILLER ( Ausztria, Németország):
DMD KIU LIDT  55 min.

Szivednek
354.
Ewa BORYSEWICZ (Lengyelország):

355.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

356.
Viktor SVOBODA (Csehország):
Dobrou  7 min.

357.
Nuno BALTAZAR (Portugália):
Doce Lar  14 min.

358.
Agnieszka BOROWA (Lengyelország):
Dom  14 min.

359.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):

360.
Simona FELDMAN (Németország):
Domoj  9 min.

361.
Kote CAMACHO (Spanyolország):
Don Miguel  6 min.

362.
Rebecca ARDNT, Eva PERROTTA, Sophie BORTOLUSSI (USA):
Dorian C.  22 min.

363.
Colette COPELAND (USA):

Dr. Lala
364.
HALÁSZ Glória (Magyarország):
Dr. Lala  57 min.

365.
Irena SKORIC (Horvátország):
Dragi Lastane  85 min.

366.
Friederike HOPPE (Németország):

367.
Linda AINOUCHE (USA):

368.
Sara BOURDEAU (Kanada):

369.
Pascal RABATÉ (Franciaország):

370.
Sonia LARUE (Franciaország):

371.
Andrej KOLENCIK & Peter SKALA (Szlovákia):

372.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Dzien Oszusta  33 min.

373.
Natalia LAMPROPOULOU (Görögország):
e-Social  15 min.

374.
Cristina PAVESI (Olaszország):

Keleti punk emlékek
375.
Lucile CHAUFOUR (Franciaország):

376.
Dimitar KUTMANOV ( Skócia, Románia):
Ecce Homo  30 min.

377.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada):
Echoes  6 min.

378.
Jeroen ANNOKKEE (Hollandia):
Eddy & Coby  50 min.

379.
BORSODY István & KISS Sándor (Magyarország):

380.
Sam Chegini (Irán):

381.
Álvaro GRANADOS (Spanyolország):
Eideann  5 min.

382.
Pradipta RAY (India):
Eidi  29 min.

383.
Peter BLACKBURN (Ausztria):
Eight  82 min.

384.
Alice AGNESKIRCHNER (Németország):

385.
Anatol SCHUSTER (Németország):
Ein idealer Ort  40 min.

386.
Martin-Christopher BODE (Németország):

387.
Martina PLURA (Németország):

388.
Javier Giner (Spanyolország):

389.
Gabriel AZORÍN (Spanyolország):
El buen amor  25 min.

390.
Rubén Prieto (Spanyolország):
El Chófer  12 min.

391.
Iván FERNÁNDEZ DE CÓRDOBA (Spanyolország):
El escondrijo  11 min.

392.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
El futuro  67 min.

393.
Matias CARRIZO (Argentína):

394.
Marissa Viani SERRANO (Mexikó):

395.
Joan MONTÓN (Spanyolország):

396.
Lenz CLAURE (Mexikó):
El sonambulo  21 min.

397.
Le Mask (Spanyolország):
El Tejado  4 min.

398.
Arami ULLON ( Paraguay, Svájc):

399.
María Giráldez & Miguel Provencio (Spanyolország):

400.
Álvaro GIMENEZ SARMIENTO (Spanyolország):

401.
Katharina WOLL (Németország):
Elisabeth  19 min.

402.
Gloria CHUNG (USA):
Elka Park  20 min.

403.
Kim MÜNSTER (Németország):
Ella  15 min.

404.
Ximena URRUTIA (Mexikó):
Ella  23 min.

Elmando
405.
Anton OCTAVIAN (Románia):
Elmando  3 min.

406.
Myriam OBIN (Kanada):

407.
LABODA Tímea (Magyarország):
Elrepülnek  47 min.

408.
Heidi STRAUSS, Laura TALER, Jeremy MIMNAGH (Kanada):
Elsewhere  15 min.

409.
Justinas KRISIUNAS (Litvánia):
Emigrantai  75 min.

410.
Julie-Anne ROTH (Franciaország):

411.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
En directo  15 min.

412.
Ufuk Engin CAN (Törökország):
Engelli Pazarı  19 min.

413.
Blanca REGO (Spanyolország):

Ennui Ennui
414.
Gabriel ABRANTES (Franciaország):
Ennui Ennui  34 min.

415.
Christophe BISSON (Franciaország):

416.
Harold CHARRE (Franciaország):

417.
Alina TEODORESCU (Franciaország):

418.
María Ballesteros (Spanyolország):
Epitafios  20 min.

419.
Mark GERSTORFER (Ausztria):
Erlösung  30 min.

420.
Dustin LOOSE (Németország):

421.
Helena HUFNAGEL (Németország):

Vándorlás
422.
Éléonore GOLDBERG (Kanada):

423.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):
Errance  20 min.

Kijárat
424.
GUTEMA Dávid ( Magyarország, Németország):

425.
Aleksandra Maciuszek (Spanyolország):
Escenas previas  29 min.

426.
Morgan SIMON (Franciaország):

427.
Acelo RUIZ (Mexikó):

428.
Krefer KREFER (Brazília):

429.
KERESZTES Dóra (Magyarország):
Eszterlánc  5 min.

430.
Leonardo MACHADO (Egyesült Királyság):
Eve  17 min.

431.
Zoe DAWKINS (Ausztrália):
Eventide  4 min.

432.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):
Evergreen  62 min.

433.
Clare BOTTOMLEY (Egyesült Királyság):

434.
Krzysztof CWIK (Lengyelország):

435.
Dimitris NAKOS & Amerissa BASTA (Görögország):
Eviva  16 min.

436.
Eberhard WEIßBARTH (Németország):
Exitus  28 min.

437.
Fabian KOPPENHÖFER (Németország):
Fänger  5 min.

438.
Clémentine BASTY & Thomas BASTY (Franciaország):

439.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):

440.
ZAJTI Gábor (Magyarország):
Fürdőkaláka  49 min.

441.
Beatrice GIBSON (Egyesült Királyság):
F For Fibonacci  17 min.

442.
Alina CYRANEK (Németország):
Fading  4 min.

443.
Natalie PLASKURA (Németország):
Faint  6 min.

Fal
444.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Fal  10 min.

445.
Jorge MONTEREAL (Portugália):

446.
Sébastien PETRETTI (Belgium):

447.
Richard LEGASPI ( Olaszország, Fülöp-szigetek):

448.
Nora SWEENEY (USA):

449.
MONORY Csaba Bulcs (Magyarország):

450.
Andrea BALDINI (Franciaország):
Ferdinand Knapp  15 min.

451.
Miguel ANGEL CÁRCANO (Spanyolország):
Ficcion  12 min.

Csacskaságok
452.
Veit HELMER (Németország):

453.
Miklos Keleti (Belgium):
Figures  19 min.

454.
Mikhail BASOV & Natalia BASOVA (Oroszország):

455.
Philip SANDERSON, Steven BALL (Egyesült Királyság):

456.
Janno JÜRGENS ( Észtország, Lengyelország):
Final Cut  8 min.

457.
Rodrigo ZARZA RIOJA (Spanyolország):

Csatangoló Felvételek
458.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

459.
Alberto Ruiz Rojo (Spanyolország):
Flash  7 min.

460.
Remedios CRESPO (Spanyolország):
Flexibility  10 min.

461.
Katharina WOLL (Németország):
Fliegen  10 min.

462.
David Anthony SANT (Ausztrália):
Flipside  4 min.

Volt egyszer egy cérna
463.
Patrícia FIGUEIREDO (Portugália):

464.
Joanna KOZUCH (Szlovákia):
Fongopolis  13 min.

465.
Miha SUBIC (Szlovénia):
Food Fetish  9 min.

466.
Tommaso MAGNANO ( Olaszország, Spanyolország):
Fool Of Life  52 min.

467.
Amritendu ROY (India):
Football  10 min.

Erdő
468.
Samuel FELLER (Belgium):
Forêt / Erdő  18 min.

469.
Tuomo KANGASMAA (Finnország):
Forêt Shell  6 min.

470.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Forming  1 min.

471.
Frederic ATTARD (Franciaország):
Fortune Cookies  20 min.

472.
Alexander HERINGER (Németország):
Fortune Faded  3 min.

473.
Aga WOSZCZYńSKA (Lengyelország):
Fragmenty  25 min.

474.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Magyarország):
Free Entry  70 min.

Ingyenparti
475.
Fred GÉLARD (Franciaország):

476.
Maria PETERS (Hollandia):
Freeze  15 min.

477.
Ozan MERMER (Németország):
Fremdkörper  15 min.

478.
Sabrina B. KARINE & Alice VIAL (Franciaország):
French It Up!  26 min.

Barátok
479.
Christophe DEFAYE (Japán):

Front Office
480.
SIMONYI Balázs (Magyarország):
Front Office  6 min.

481.
OPASZ Milán (Magyarország):
Frusztráció  3 min.

Rothadt Gyümölcs
482.
Sergi ARNAU (Spanyolország):

483.
Sebastián Alfie (Spanyolország):
Gabor  69 min.

484.
Keith Wilhelm KOPP (Egyesült Királyság):
Gage  16 min.

485.
Dawn WESTLAKE (USA):

486.
Kai STÄNICKE (Németország):

487.
Thomas WALLNER ( Németország, Belgium):

488.
Murat AKSER (Törökország):
Garip  12 min.

489.
John BLOUIN (Kanada):
Gate  4 min.

490.
Maryam VEYSMORADI (Irán):

491.
Frédéric BAYER AZEM (Franciaország):
Geronimo  18 min.

492.
Antoine DENGLER (Németország):

493.
Anton WENZEL (Németország):

494.
Salla TYKKä (Finnország):
Giant  13 min.

495.
Julia OSTERTAG (Németország):
Giftspirale  4 min.

496.
Christopher STOECKLE (Németország):
Gignéville  7 min.

497.
Amin MAHER (Irán):

498.
Maria KORPORAL (Németország):

499.
Zhani TRPINI (Albánia):
Gjurmet  4 min.

500.
Jean-Michel FêTE (Franciaország):
Glissière  17 min.

501.
Pauline TORUAN & Jimmy MAZZULLO (USA):

502.
Neil HOLLANDER (Franciaország):
Goldlust  52 min.

503.
Arash ZAARE (Irán):
Goldyel  40 min.

504.
Mohammad EHSANI (Irán):
Gonbad e Mina  38 min.

505.
Roberto SANTAGUIDA (Szerbia):
Goran  10 min.

Keserédes
506.
Michal WAWRZECKI (Lengyelország):

507.
Agata WOJCIEROWSKA (Lengyelország):
Gownojady  17 min.

508.
Barbara MARHEINEKE (Németország):
Grünes Gold  13 min.

509.
Bruno VIANNA (Brazília):
Graffiti  3 min.

510.
Dan PEREZ (USA):

511.
Natasza ZIOLKOWSKA - KURCZUK (Lengyelország):

512.
Lucas LOUBARESSE (Franciaország):
Grandes Ondes  18 min.

Nagy szibériai folyók, Birjusa
513.
Pavel FATTAKHUTDINOV & Svetlana BOBROVA (Oroszország):

Ingázók
514.
Jola WIECZOREK ( Magyarország, Ausztria):

GRU-PDX
515.
Daniel BAROSA (Brazília):
GRU-PDX  92 min.

516.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

517.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

518.
Marc STECK (Németország):
Gummifaust  9 min.

519.
Anita BLUMER (Svájc):
Gutes recht  16 min.

520.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

521.
STERN Gabriella (Magyarország):
Gyökerek  33 min.

522.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):
Hábitat  40 min.

Hány halál...
523.
FODOR Zsuzsánna (Románia):

Három nagymamám volt
524.
GLASER Kati (Magyarország):

525.
PÁPAI Pici (Magyarország):

526.
Johanna LECKLIN (Finnország):
Häkki  6 min.

527.
JAKAB Csilla (Magyarország):
Hídon át  18 min.

528.
Leandro AFONSO (Brazília):
Habeas Corpus  19 min.

529.
Viviane ANDEREGGEN (Németország):

530.
Mario De La TORRE (Spanyolország):

531.
DOMOKOS János (Magyarország):
Hajvágás  13 min.

532.
Jasmine ELSEN (Szlovákia):
Half Babka  5 min.

533.
Geoffrey ENTHOVEN (Belgium):
Halfweg  121 min.

534.
Nour WAHID (Libanon):

535.
Emil Ray ALVIZ (Fülöp-szigetek):

536.
Catya PLATE (USA):

537.
Marta GYÖRGY-KESSLER & Adam PENNY (Egyesült Királyság):

Boldogan éltek...
538.
Moritz POTH & Rafael STARMAN (Németország):

539.
Tatjana BOZIC ( Hollandia, Kína):

540.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Happy Thoughts  14 min.

541.
Andrei KUDINENKO ( Fehéroroszország, Oroszország):
Hard Reboot  68 min.

542.
Manfredi MANCUSO (Egyesült Királyság):
Hard To Lose  24 min.

543.
Katsura YAMAUCHI (Japán):
HaRuLi  25 min.

544.
Declan HANNIGAN (Magyarország):

545.
Mohamad SABBAH (Libanon):

546.
Kazim OZ (Törökország):
He Bu Tune Bu  81 min.

547.
Slava DOYTCHEVA ( Bulgária, Egyesült Királyság):
Heart of Lead  22 min.

548.
Tzlil BENDRIHEM (Izrael):

Helsinki
549.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
Helsinki  10 min.

550.
Mohammed Adel EL SAFTY ( Egyiptom, Franciaország):
Helwan .. I  15 min.

551.
Kristina FRANK (Svédország):
Hem kära hem  17 min.

552.
Anthony LEMAITRE (Franciaország):
Henri  12 min.

553.
Juanita ONZAGA (Belgium):
Here / Nowhere  11 min.

554.
Daz DISLEY & Fenia KOTSOPOULOU (Egyesült Királyság):

555.
Christina CONRAD & Agnieszka BAGINSKA (Ausztrália):
Heretic  84 min.

556.
Gregor ZOOTZKY (Németország):

557.
Melanie HOLLAUS (Ausztria):

558.
Siegmund SKALAR (Németország):

Hibernálás
559.
Tomer WERECHSON (Izrael):

560.
Rafael PERALTA & Teresa PÉREZ-CABALLERO (Spanyolország):
Hienas  30 min.

561.
Guro EKORNHOLMEN (Norvégia):
High  5 min.

562.
Pedro ROMÁN &, Marcin WAWRO ( Spanyolország / Egyesült Királyság):
Him / Her  16 min.

563.
Marco GADGE (Németország):
Hiob  20 min.

564.
Yotam BEN-DAVID (Izrael):
Hisha'arut  30 min.

565.
Felix KNOCHE ( Németország, Ausztria):
Hit The Road  7 min.

566.
Dominic GAGNON (Kanada):
Hoax_Canular  92 min.

567.
Tami LIBERMAN (Németország):
Home In Mind  10 min.

568.
Vladimir NICOLAS (Kanada):
Homeless  2 min.

569.
Peter COLLIS (Egyesült Királyság):

570.
Zimmer FREI (Olaszország):

571.
Xabier Iriondo (Spanyolország):
Homing  30 min.

572.
Jae won KIM (Dél-Korea):
Hongje-dong  10 min.

573.
Sean GROUNDS (Kanada):

574.
Claire WALKA (Németország):
Hotel Bellevue  25 min.

575.
Sachi EDIRIWEERA (Sri Lanka):
HTM  11 min.

576.
Koldo ALMANDOZ (Spanyolország):

Csillag a vasfüggöny mögött
577.
Pavel JIRASEK (Csehország):

578.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Hybris  6 min.

579.
Nicolás CAICOYA (Spanyolország):
Hyena's Blood  29 min.

580.
Elsy HAJJAR (Libanon):

581.
Nadia MATA PORTILLO (Spanyolország):
I Love Madrid  17 min.

582.
Irena SKORIC (Horvátország):
I love YU  15 min.

583.
Janna Ji WONDERS (Németország):
I Remember  30 min.

584.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):

585.
Loup THÉVENIN (Franciaország):
ICU  2 min.

Ha Britannia szimmetrikus lenne
586.
Kate JESSOP (Törökország):

587.
Julia LAZAREVSKA (Ukrajna):

588.
Andrej KOLENCIK (Szerbia):
Igraj!  12 min.

589.
Mathieu VOLPE (Belgium):

590.
Ferenc RÁKÓCZY (Svájc):

Imago-Mozgás féreglyukakban
592.
BAZSÓ Ádám (Lengyelország):

593.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):

594.
Werther GERMONDARI (Olaszország):

595.
Elie CHAPUIS ( Svájc, Franciaország):
Imposteur  7 min.

596.
Andreas BERNAL & Kevin SOIRAT (Franciaország):
Imulsion  8 min.

597.
Rossella PICCINNO ( Franciaország, Portugália):
In Limine  25 min.

598.
Joon SUNG (USA):

599.
Fjodor DONDERER (Németország):

600.
Mireille VERBOOMEN (Belgium):
Incandescents  15 min.

Megszelídíthetetlen Mogambo
601.
Xabier CERECEDA (Spanyolország):

Ingatlan
602.
Katalin BESENYEI (Románia):
Ingatlan  17 min.

603.
Brygida FROSZTEGA-KMIECIK (Lengyelország):
Inny Film  50 min.

604.
Àlvaro Pastor (Spanyolország):
Inocente  15 min.

605.
Filippo TICOZZI (Olaszország):

606.
Yoakim BÉLANGER (Kanada):

607.
BÁNHEGYI Béla (Magyarország):
Interkozmosz  21 min.

608.
BELENYKIJ Alexander (Magyarország):
Interludium  9 min.

Betolakodó
609.
Natalie PLASKURA (Németország):

Láthatatlan Kötelék
610.
ERDŐDY Adrienn (Magyarország):

611.
Olivier MAGIS (Belgium ):
Ion  57 min.

612.
Gioacchino CAMPANELLA (Franciaország):
Irrésistible  16 min.

613.
Michelle GARZA (Mexikó):
Isósceles  16 min.

614.
Amanda RODRIGUEZ LORENZO (Spanyolország):

615.
Ivan JOVIC (Szerbia):
Isceljenje  90 min.

616.
Wiesława PIEćKO (Lengyelország):
Iskierka  55 min.

617.
Karlos ALASTRUEY (Spanyolország):
Isla  10 min.

618.
Tom SCHROEDER (USA):

619.
Oleg FILIPENKO (Ukrajna):

620.
Zimu ZHANG ( Belgium, Kína):

621.
Chien Hung LIEN (Tajvan):
It's Drizzling  25 min.

622.
Marcel BECKER-NEU (Németország):

623.
Andrey BOGATYREV (Oroszország):
Iuda  107 min.

624.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

625.
JURKOVICS Milán (Magyarország):

626.
Rémy FOUR, Julien WAR (Franciaország):

627.
Jiří STEJSKAL (Csehország):
Jáma  84 min.

628.
GUTEMA Dávid ( Németország, Magyarország):
Jürgen  3 min.

629.
Vanessa DAVITKOV (Egyesült Királyság):

630.
Jean HATEM (Libanon):
Jacko  13 min.

631.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Jama  20 min.

632.
Erwan Le DUC (Franciaország):
Jamais Jamais  29 min.

633.
Omid RASTBIN (Irán):
Jange Madaran  10 min.

634.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Jaskolka  76 min.

635.
Leonardo CARRANO, Giuseppe SPINA ( Lengyelország, Olaszország):

636.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

637.
Jean-Guillaume BASTIEN (Kanada):

638.
Milos PETRICIC, Dejan KARAKLAJIC, Mladen DJORDJEVIC, Igor STOIMENOV, Darko LUNGULOV, Ivica VIDANOVIC (Szerbia):
Jednaki  116 min.

639.
Piotr DOMALEWSKI (Lengyelország):
Jedyne wyjscie  19 min.

640.
Fabian DORES PAIS (Belgium):
Jeune et fou  3 min.

641.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (Franciaország):

642.
Aneta KOPACZ (Lengyelország):
Joanna  40 min.

643.
Gaétan LIEKENS ( Belgium, Franciaország):
José  12 min.

Josephine Arthus
644.
Zoé GABILLET (Franciaország):

645.
Basile DOGANIS (Franciaország):

646.
Olga GUSE (Németország):

647.
Giovanni MACCELLI (Spanyolország):
Juan y la nube  14 min.

648.
Léo KARMANN (Franciaország):
Jumble Up  6 min.

649.
Mohammad ZARE (Irán):
Junk Girl  15 min.

650.
Marc BARADAT (Franciaország):
Jusqu'ici  35 min.

651.
Carlos De CARVALHO (Franciaország):

Reggeli ébredés
652.
Katarina STANKOVIC & Konstantina KOTZAMANI ( Bosznia, Görögország, Szerbia):

653.
GERŐ Marcell ( Magyarország, Franciaország):
Káin gyermekei  104 min.

654.
SKRABSKI Fruzsina, KOPP Krisztina (Magyarország):

Kútfúrás, avagy kincskeresés másképp
655.
Csilla FEJŐS (Szerbia):

656.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

657.
Dominik JURSA (Szlovákia):

658.
Andrzej CELINSKI (Lengyelország):
Kabaret Smierci  95 min.

659.
Wolgradn RIBEIRO (Svájc):
Kaboul Song  55 min.

Megérett a kökény
660.
Niranjan Raj BHETWAL (Nepál):

661.
Sohrab HOSEINZADEH (Irán):
Kahroba  22 min.

662.
Mikhail ZHELEZNIKOV (Oroszország):
Kamish  3 min.

663.
KINTER Alexandra (Magyarország):

664.
KINTER Alexandra (Magyarország):

665.
Quentin MONTANT (Franciaország):
Karma  8 min.

666.
Aziz CEM (Törökország):
Karsilasma 2  4 min.

667.
Leandro VARELA & Stefano MIRAGLIA ( Lengyelország, Franciaország):
Katokino  3 min.

668.
Hendrik LACKUS & Lars SICHAU & Andreas MEVES (Németország):
Kawuras  20 min.

Ház a ködben
669.
Mokhtar NAMDAR (Irán):

670.
Sarbast Raza GARMIANY (Irak):
Khwey Rash  25 min.

671.
Monika PAWLUCZUK (Lengyelország):

672.
Joanna LORHO (Belgium):
Kijé  10 min.

673.
Anne REIJNIERS (Belgium):

674.
MÓZES Anna (Magyarország):

675.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (Franciaország):

Kintsugi
676.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):
Kintsugi  5 min.

677.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):
Kismalac  4 min.

678.
Ivan BAKRAC (Szerbia):

679.
Itay SAGI (Izrael):
Kof Yarok  26 min.

680.
Daria BELOVA (Németország):
Komm und spiel  30 min.

681.
Bingol ELMAS (Törökország):

682.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):

683.
Andrzej PAPUZIŃSKI (Lengyelország):
Kontrapunkt  29 min.

684.
Simon INTIHAR (Szlovénia):
Kopanje  15 min.

685.
Malak MROUEH (Libanon):
Koubla fil leyl  13 min.

KRK
686.
Stefan ŁAZARSKI (Lengyelország):
KRK  43 min.

687.
Christophe DEROO (Franciaország):

688.
Ivana JURIC (Horvátország):
Kukuljica  8 min.

689.
Maija BLÅFIELD (Finnország):
Kulta-aika  19 min.

690.
Marja VIITAHUHTA (Finnország):

691.
Pasang Dawa SHERPA (Nepál):

692.
Barthélémy ETIÉVANT (Franciaország):
L'évadé  7 min.

693.
Philippe PROUFF (Franciaország):
L'île à midi  38 min.

694.
Stratos GABRIELIDIS (Franciaország):
L'Atente  8 min.

695.
Djamila SFAXI (Franciaország):
L'autre peine  13 min.

696.
Elkan SPILLER (Németország):

697.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
L'équation  12 min.

698.
Levon MINASIAN (Franciaország):

699.
Anne LECLERCQ (Belgium):
L'inconnu  17 min.

700.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
Lámpaláz  11 min.

701.
Vladimir MAVOUNIA-KOUKA (Franciaország):
La bête  8 min.

702.
Pascal Van GOETHEM ( Belgium, Franciaország):

A balerina
703.
Carlota GRAU & Brisa LUQUE (Spanyolország):

704.
Zimmer FREI ( Franciaország, Olaszország):

705.
Co HOEDEMAN (Kanada):

Hús
706.
Louise LEMOINE TORRÈS & William HENNE (Franciaország):
La Chair / Hús  14 min.

A citadella
707.
Ruben GUZMAN (Argentína):

708.
Cécile DUCROCQ (Franciaország):

709.
Chloé DELAUME (Franciaország):
La contribution  12 min.

710.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

711.
Jennifer LUMBROSO (Franciaország):

712.
Patrice DEBOOSèRE (Franciaország):
La Gagne  12 min.

713.
Eduardo CASANOVA (Spanyolország):

714.
Sergio Bonacci LAPALMA (Argentína):

715.
Miguel MURCIANO (Spanyolország):

716.
Roberto BUESO (Spanyolország):

717.
François GOETGHEBEUR & Nicolas LEBRUN (Franciaország):

718.
Benjamin TRAVADE (Franciaország):
La nuit autour  12 min.

719.
Lino Varela (Spanyolország):
La Parada  11 min.

A kaszás
720.
Gabriel SERRA (Mexikó):

721.
Yves MORA (Belgium):

722.
Víctor FORNIÉS (Spanyolország):
La peste  15 min.

723.
Hervé COQUERET (Franciaország):
La Porte  22 min.

724.
Emilio Alonso (Spanyolország):

725.
Jose Luis SATURNO (Mexikó):

726.
Alexandre MERMAZ (Franciaország):

727.
Franck JANIN (Franciaország):

728.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):

729.
Saul CANTERO (Mexikó):
La Solitude  13 min.

730.
Mariana FLORES (Mexikó):

731.
Thibaut WOHLFAHRT (Belgium):
La traversée  35 min.

732.
Fran LEJEUNE (Franciaország):
La traversee  3 min.

733.
Yann PIERRE (Franciaország):

734.
David PABLOS (Mexikó):

735.
Alassane DIAGO ( Belgium, Franciaország, Szenegál):

736.
Carine MAY & Hakim ZOUHANI (Franciaország):

Hangok a tundrából
737.
Jean EHRET (Belgium):

738.
Shaun CLARK (Egyesült Királyság):

739.
Laurent BOILEAU (Franciaország):

Endemic mohósága
740.
Natalia DZIEDZIC (Lengyelország):

741.
Tess MARTIN (Hollandia):

742.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Larp  27 min.

743.
Andrzej CICHOCKI (Lengyelország):
Las cieni  14 min.

744.
Hiren DAVE (India):

745.
Marcin FILIPOWICZ (Lengyelország):
Lato milosci  23 min.

746.
Jonas HARTUNG (Németország):

747.
Siegmund SKALAR (Ausztria):
Lautlos  14 min.

748.
Jean DECRÉ (Franciaország):
Le Boche  10 min.

749.
Demis HERENGER (Franciaország):

750.
Guillaume MASSART & Julien MEUNIER (Franciaország):
Le Centre  18 min.

751.
Juanita RODRIGUEZ ONZAGA (Belgium):

752.
Matthieu PLESSIS & Jordan LE GALèZE (Franciaország):
Le Lien du Feu  13 min.

Az ágy
753.
Raphaëlle BRUYAS (Franciaország):

754.
Jeremy ROSENSTEIN & Kaspar SCHILTKNECHT (Svájc):

755.
Malik AIT-AOUDIA & Severine LABAT ( Franciaország, Algéria):

756.
Jacques SARASIN (Svájc):

757.
Salvatore LI CAUSI (Horvátország):

758.
Vanessa CLÉMENT (Franciaország):
Le Premier Pas  13 min.

759.
Najat JELLAB (Marokkó):

760.
Philippe VAUCHER (Kanada):
Le Puits  12 min.

761.
Yohann KOUAM (Franciaország):
Le Retour  22 min.

762.
Philippe LACOEUILLE (Franciaország):
Le risque zéro  28 min.

763.
Andreas PFIFFNER (Svájc):

764.
Ellen WETMORE (USA):

Életfogytiglan
765.
Liv SCHARBATKE (Németország):

766.
Tiago ROSAROSSO (Portugália):

767.
Andre KRUMMEL & Jonas SCHNEIDER (Németország):
Leiber  10 min.

768.
Queralt Antú SERRANO (Spanyolország):
Les 7 i Quart  5 min.

769.
Sylvère PETIT (Franciaország):
Les Assoiffés  23 min.

770.
Caroline PASCAL & Aurélien MOULET (Franciaország):

771.
Laura WANDEL (Belgium):

772.
Maxime POTHERAT (Franciaország):

773.
Jean-Sébastien CHAUVIN (Franciaország):
Les Enfants  32 min.

774.
Noam ELLIS ( Izrael, Franciaország):

775.
Béatrice KORDON (Franciaország):

776.
Gerlando INFUSO (Belgium):

777.
Clément ABBEY (Belgium):
Les visites  40 min.

778.
Sergey SILIAVA (Ukrajna):

779.
Christine MODERBACHER (Belgium):

Felcsillanó fény
780.
Daniel TITZ & Dorian LEBHERZ (Németország):

781.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):
Life Patented  2 min.

782.
Lucine NAZARYAN & Armine TOVMASYAN (Örményország):
Light  3 min.

783.
Michael MORGENSTERN (USA):

Limbo Limbo Travel
784.
Borbala ZÉTÉNYI & Zsuzsanna KRIEF ( Franciaország, Magyarország):

785.
Alex Julià Rich (Spanyolország):
Line up  20 min.

786.
Jola WIECZOREK ( Belgium, Ausztria):

787.
Mirjamsvideos ( Hollandia, Portugália):
Listen  22 min.

788.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Listen  10 min.

789.
Rodrigo CANET CRIADO (Spanyolország):
Litio  8 min.

790.
Yassen GENADIEV (Olaszország):
Little Talks  18 min.

Lopott család
791.
TOKÁR János (Magyarország):
Lopott család  24 min.

792.
Gil GONZÁLEZ (Mexikó):
Los Hámsters  71 min.

793.
Enrique Leal (Spanyolország):

794.
Jorge Juarez, Bárbara Moran JORGE JUAREZ, BÁRBARA MORAN (Spanyolország):
Los intrusos  14 min.

795.
Javier BARBERO & Martin GUERRA (Spanyolország):
Los invencibles  30 min.

796.
Paola MICHAELS ( Argentína, Kolumbia):

797.
Hamed ZARBATI (Irán):
Lost  2 min.

Elveszve a porban
798.
Soran EBRAHIM (Irak):

799.
Luca ZUBERBÜHLER (Svájc):
Lothar  13 min.

800.
Sandra WOLLNER (Németország):
Louis & Luk  27 min.

801.
Joanna GRUDZINSKA (Franciaország):

802.
Franco VOLPI (Spanyolország):
Low Cost  14 min.

Holtidény
803.
Madeleine DALLMEYER (Németország):

804.
Frederic FRANKEL (Franciaország):
Loyal  10 min.

805.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):
Lucha Libre  12 min.

806.
Claudia SIEFEN (Ausztria):
Ludwig's Tape  20 min.

807.
SERES Krisztián (Magyarország):
Luft  3 min.

808.
Björn SCHÜRMANN (Németország):
Luftleerer raum  20 min.

809.
Mario GOMES & Marco UGOLINI ( Németország, Olaszország):
Luoghi Comuni  99 min.

810.
Miguel LIMA & Vasco VIEIRA (Portugália):
Luz clara  8 min.

811.
Vincent BERGERON (Kanada):

Mara
812.
Krista BURANE (Lettország):
Māra / Mara  79 min.

813.
Yiorgos NALPANTIDIS (Görögország):
Mινόρε  5 min.

814.
Tomasz CICHOń (Lengyelország):
Mały Palec  24 min.

815.
Murat PAY (Törökország):

816.
Julien SILLORAY (Franciaország):
Ma manman d'lo  25 min.

817.
Kineret HAY-GILLOR (Izrael):
Ma She'nishar  59 min.

818.
Philippe LARUE (Franciaország):
Ma soeur  10 min.

819.
René SCHWEITZER & Sebastian UTECH (Németország):

820.
Pier Emanuel PETIT (Franciaország):
Madame Lee  33 min.

821.
Iker ARCE (Spanyolország):
Magia  4 min.

822.
Zachary WHITMORE (USA):

823.
Mehdi FARD GHADERI (Irán):

824.
Teresa KUHN (Németország):
Malibu  20 min.

825.
Cavid DEVAUX (Franciaország):

826.
Wolfgang PIELMEIER (Ausztria):
Man On Fire  16 min.

827.
Tin ZANIC (Horvátország):
Manjaca  23 min.

828.
Ignacio TATAY (Spanyolország):
Mano a Mano  7 min.

Sokszemű sétáló
829.
Francois VOGEL (Franciaország):

830.
HADARICS Gábor (Magyarország):

831.
Alessandro RENDA (Olaszország):
Mare Bianco  53 min.

832.
Giuseppe L. Bonifati & Stefano Di Buduo (Dánia):
Maren Og Jeg  55 min.

833.
Roderick WARICH (Németország):
Marie  36 min.

834.
Angela TERRAIL (Franciaország):
Mars  23 min.

835.
Anne Claire JAULIN (Franciaország):
Marthe  5 min.

836.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):

837.
GÖRÖGH Árpád (Hollandia):
Masala Chai  10 min.

838.
Mahdi ZAMANPOUR (Irán):
Mashti Esmaeil  60 min.

839.
Alen GHAZARIAN (Irán):

Matilde
840.
Laura Andrea MARTÍNEZ HINOJOSA (Mexikó):
Matilde  9 min.

841.
Piotr ZLOTOROWICZ (Lengyelország):
Matka Ziemia  30 min.

842.
Catherine WIELANT & Caroline VERCRUYSSE (Belgium):

843.
Lina AL RAHMANE (Franciaország):

845.
Roderick STEEL (Brazília):

846.
Juliane FEZER (Németország):
Meeres Stille  142 min.

847.
Stéphane BERLA (Franciaország):

848.
Zohreh MOTAMEDI (Irán):
Mehmane Vijeh  20 min.

Memento Mori
849.
GÓBI Rita, PAMUKI Krisztián & TÁBOROSI András ( Magyarország, Lengyelország, Csehország, Szlovákia):
Memento Mori  15 min.

850.
Gloria CHUNG ( USA, Finnország):

851.
Fernando ALONSO FRÍAS (Spanyolország):
Mental Party  20 min.

852.
Audrey PODRINI (Franciaország):
Mes Voisins  39 min.

Mese
853.
BERTÓTI Attila (Magyarország):
Mese  7 min.

854.
KINDA István & VARGYASI Levente (Románia):
Meszesek  51 min.

855.
Hugues HARICHE (Franciaország):
Metropolis  25 min.

Víz alatt
856.
Tamar AKAVIA (Izrael):

857.
KIRÁLY Krisztián (Magyarország):
Mező utca 1.  7 min.

858.
NOVINSZKI Tamás (Magyarország):
Mi  3 min.

859.
Andreea DOBRE (Románia):

860.
Carlos De ANTONIO (Spanyolország):
Miedo  6 min.

861.
Frank STASSEN (Hollandia):
Mikaël  17 min.

862.
Teymour GHADERI (Irán):

863.
Michael BERNAD (Lengyelország):
Mikrokosmos  4 min.

864.
Michele Di SALLE (Olaszország):
Miles Okazaki  23 min.

865.
Andrii LITVINENKO (Ukrajna):
Military Boots  16 min.

866.
SangJin KO (Dél-Korea, USA):
Milkshake  29 min.

867.
David CAVE (Egyesült Királyság):

868.
Anna KHMELEVSKAYA (Franciaország):

869.
NAGY Bálint Pál (Magyarország):
Mindig veled  13 min.

870.
PATAKI Szandra (Magyarország):
Minduntalan  4 min.

871.
Maarit SUOMI-VÄÄNÄNEN ( Finnország, Kanada, Franciaország, USA):

872.
Emy BULLOCH (Görögország):
Minotaur  5 min.

873.
Joaquim PAVAO (Portugália):
Miragem  10 min.

874.
Polina MOSHENSKA & Maryna LIAPINA (Ukrajna):
Mist  11 min.

875.
Bernhard WENGER (Németország):

Póttestvér
876.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország, Örményország):

877.
Tomas LIPGOT (Argentína):
Moacir  75 min.

878.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):

879.
Enrique PIñUEL (Spanyolország):

880.
Yasseman TOURANG ( Svédország, Irán):

881.
Paweł JÓĽWIAK-RODAN (Lengyelország):

882.
Joanna ZASTRÓżNA (Lengyelország):
Molehill  20 min.

883.
Ceci LEAL (Németország):

884.
Emilia UKKONEN (Finnország):
Monologi  6 min.

885.
Sébastien GAGNÉ (Kanada):

886.
Antti HAASE ( Finnország, Svédország, Norvégia):
Monsterimies  85 min.

Hangulat
887.
Mahmoud YOSSRY (Egyiptom):
Mood / Hangulat  22 min.

888.
Pierre MAZINGARBE (Franciaország):

889.
Lex DE VROOMEN (Egyesült Királyság):
Morgumentary  10 min.

890.
Stefanie MAIER (Németország):
Moritz  6 min.

891.
Yakie AYALON (Izrael):
Morning  24 min.

Híd a világ végén
892.
Branko ISTVANCIC ( Horvátország, Szerbia, Bosznia-Hercegovina, Franciaország):

Penészes emlékek
893.
CSÜLLÖG Edina & ANTI Naulainen (Észtország):

894.
John HELLBERG (Svédország):
Mousse  40 min.

895.
Andra TÉVY ( Franciaország, Belgium):
Mur  17 min.

Muszter
896.
TESZLER Tamás (Magyarország):
Muszter  18 min.

897.
Johanna THALMANN (Németország):
Mute  26 min.

Férfi találkozása nővel
898.
Dmitry GELLER (Oroszország):

899.
MAYER Bernadett & GÓBI Rita (Magyarország):
Négy bukfenc  13 min.

900.
FORGÁCS Péter (Magyarország):

901.
Goran RIBARIć (Horvátország):
Na vodi  13 min.

902.
Dani de la Orden (Spanyolország):
Nadador  15 min.

Nadeshda
903.
Anna Frances EWERT & Falk MÜLLER (Németország):
Nadeshda  48 min.

904.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

905.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Nagymosás  13 min.

906.
Marjan ASHRAFIZADEH (Irán):
Nameh-hay khis  90 min.

907.
Saulius BERZINIS (Litvánia):
Namie Vieni  40 min.

908.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

909.
Konstantin BRILLIANTOV (Oroszország):

910.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Napi betevő  6 min.

911.
Marco MIRANDA (Portugália):
Napoleon  3 min.

912.
Tami LIBERMAN (Németország):
Napps  30 min.

913.
Kristina FRANK & Jessica LUNDEBERG (Svédország):

914.
Maryna ARTEMENKO (Ukrajna):
Ne menshe 50 kg  12 min.

915.
Daniel CASTRO (Mexikó):
Negro  8 min.

916.
Filip MARKOVINOVIC (Szerbia):
Neki drugi svet  22 min.

917.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spanyolország):
Nena  12 min.

918.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

919.
Kamen KOLAROV (Bulgária):

920.
Mykolas VILDZIUNAS (Litvánia):

921.
Anna ROMANOVA (Oroszország):
Nesuraz  5 min.

922.
Jim VIEILLE (Franciaország):
Nevrodrome  23 min.

923.
Felipe Del OLMO & Daniel VALLEDOR (Spanyolország):
Ngutu  4 min.

924.
Vanessa LÉPINARD (Franciaország):

Nem vagy egyedül
925.
Volha DASHUK (Fehéroroszország):

926.
Tomasz SIWINSKI (Franciaország):

927.
Zofia ANTONIAK (Lengyelország):
NiedĽwiedĽ  4 min.

928.
Karolina SPECHT (Lengyelország):

929.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

930.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

931.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

932.
Gloria CHUNG (USA):
Night Train  3 min.

933.
Hiren DAVE ( India, Thaiföld, Fülöp-szigetek):

934.
Simon DOLENSKY (Németország):
Nirwana  53 min.

935.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Olaszország):

936.
Nina S.F. ENGEL (Spanyolország):
No place  11 min.

937.
Pedro LACERDA (Brazília):

938.
Pablo FAJARDO (Spanyolország):
No somos nadie  20 min.

939.
Lennart RUFF (Németország):
Nocebo  38 min.

940.
Joaquín ARCA (Spanyolország):
Nochebuena  12 min.

941.
Stephen CHEN (Szingapúr):
North South  5 min.

942.
Vincent RENÉ-LORTIE (Kanada):
Not delivered  3 min.

943.
Katharina WOLL (Németország):
Not Funny!  1 min.

944.
Kaisu KOSKI ( Hollandia, Egyesült Királyság):

Kés a feleségben
945.
Vita DRYGAS (Lengyelország):

946.
Tom HAUGOMAT & Bruno MANGYOKU (Franciaország):
Nuisible  12 min.

947.
Jean Luc BAILLET (Franciaország):
Nuit noire  8 min.

424-es szám
948.
Anna Sophia RICHARD & Nina PRANGE (Németország):

949.
Leonardo DIAZ (Mexikó):
Nunca regreses  16 min.

950.
Ali HAYATI (Irán):
O  30 min.

Új világ
951.
Luiza PARVU ( Románia, Magyarország, USA):

952.
Adela KACZMAREK (Lengyelország):

953.
Piotr MORAWSKI & Ryszard KACZYńSKI (Lengyelország):

954.
Anna KARASIńSKA (Lengyelország):
Obowi±zki  27 min.

955.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

956.
Benjamin BIOLAY (Franciaország):

957.
Bernard BLANCAN (Franciaország):
Ogres niais  15 min.

958.
Mario von GRUMBKOW (Németország):
Ohne vorsatz  11 min.

959.
Kacper LISOWSKI (Lengyelország):
Ojcze masz  30 min.

960.
Dave UNWIN (Egyesült Királyság):
On Angel Wings  28 min.

961.
Jeremy WALTMAN (USA):
On My Mind  5 min.

962.
Elinor NECHEMYA (Izrael):
Ona Meta  27 min.

963.
Pedro FLORENCIO (Portugália):

964.
Daniel DEVECIOGLU (Németország):
One  5 min.

965.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
One euro day  28 min.

966.
Pamela MADDALENO (Franciaország):
One Hard Man  3 min.

967.
Prathamesh KriSang (India):

968.
Jakub PIˇTEK (Lengyelország):
One man show  54 min.

969.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
One Off  5 min.

970.
Fateme AHMADI (Egyesült Királyság):

971.
Jeroen CLUCKERS (Belgium):
Oneiria  4 min.

972.
Grace SCHWINDT (Egyesült Királyság):

973.
Mathieu RIGOT (Franciaország):
Only You  4 min.

974.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Orange  4 min.

975.
Abdul NDADI (USA):

976.
Nils KELLER (Németország):
Orpheus  14 min.

977.
Javier MACIPE ( Spanyolország, Portugália):

978.
Mikel ALVARIÑO (Spanyolország):

Macedón kaland
979.
Guérin Van de VORST (Belgium):

980.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Oslava  23 min.

981.
Hernâni DUARTE MARIA (Portugália):
Osso  2 min.

982.
Silk BISTINI (Franciaország):
Othell'a  8 min.

983.
Valentina FERRANDES (Olaszország):

984.
Richard BAILEY (USA):
Other Wounds  8 min.

985.
Anne THIEME ( Németország, Argentína):

986.
Boroka NAGY (USA):

987.
Julien TAVITIAN (Libanon):
Oushak  13 min.

A folyón túl
988.
ZURBÓ Dorottya ( Portugália, Magyarország):

989.
John DANVOYE (Egyesült Királyság):
Overexposed  4 min.

990.
Catarina LARANJEIRO ( Németország, Portugália, Bissau-Guinea):
Pabia di Aos  56 min.

991.
Orazio LEOGRANDE (Argentína):

992.
Ruben SAINZ (Spanyolország):
Pan-Demia  14,59 min.

993.
Marco SCHMITT ( Ausztria, Németország, Mexikó):

Papa
994.
Girlin Bassovskaja (Észtország):
Papa  16 min.

995.
Fabrice BRACQ (Franciaország):

996.
Vanja VASCARAC (Horvátország):

997.
Kaspar VOGLER (Belgium):

Paradicsom
998.
Marieke WIJNEN (Hollandia):

999.
Rodrigo RUIZ PATTERSON (Mexikó):
Paradisio  21 min.

1000.
Pink TWINS (Finnország):

A mennyország felé vezető út
1001.
Hamy RAMEZAN (Finnország):

1002.
Joon SUNG (USA):

Madarak
1003.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1004.
Natxo LÓPEZ (Spanyolország):
Pase privado  15 min.

1005.
Algimantas MACEINA (Litvánia):
Paskutinis  55 min.

Utas bámulás
1006.
MIKULÁN Dávid ( Magyarország, Németország):

1007.
Oriane POLACK (Franciaország):
Pastorale  18 min.

1008.
Pedro SANCHO (Spanyolország):

1009.
Lise BELLYNCK & Frédéric ASPISI (Franciaország):

1010.
José Manuel SERRANO CUETO (Spanyolország):
Pelucas  15 min.

1011.
Luís COSTA (Portugália):
Pena Fria  14 min.

1012.
Gustavo Dos SANTOS (Portugália):

1013.
Israel AHUMADA (Mexikó):

1014.
Ariana GERSTEIN (USA):

1015.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Performer  13 min.

1016.
Thilo GUNDELACH, Till ISKEN, Robin JUENKERSFELD (Németország):
Perimeter  6 min.

1017.
Alex RODRIGO (Spanyolország):

1018.
Eric Le ROCH (Franciaország):

1019.
Juliette JOFFE ( Franciaország, Belgium):

1020.
Julia PETERS (Németország):
Pflegestufe  20 min.

1021.
Grégory ROBIN (Franciaország):
Philippe  61 min.

1022.
Florian FRERICHS (Németország):
Phoenix  12 min.

1023.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország):

Disznó
1024.
Steven SUBOTNICK (USA):
Pig / Disznó  4 min.

1025.
Tessa SCHRAM (Hollandia):
Pijnkillers  98 min.

1026.
Alexis MICHALIK (Franciaország):

1027.
Anna EBORN (Dánia):
Pine Ridge  76 min.

1028.
Or SAHAR (Izrael):
Pink Shells  11 min.

Pipo
1029.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):
Pipo  20 min.

1030.
Charles NAJMAN (Franciaország):
Pitchipoï  100 min.

1031.
Momoko SETO (Franciaország):
Planet Σ  12 min.

1032.
Antonio BUSTO, Blanca FONT, Pablo ORTIZ ( Spanyolország, Kanada):

Plug & Play
1033.
Michael FREI (Svájc):
Plug & Play  6 min.

1034.
Svetlana RAZGULYAYEVA (Oroszország):

1035.
Maciej LORENC (Lengyelország):

1036.
Juan Carlos GUERRA (Spanyolország):
Podredumbres  11 min.

1037.
Hyun-shin MO (Dél-Korea):
Pohang  93 min.

Pont
1038.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Point / Pont  2 min.

1039.
Ludovic VIEUILLE (Franciaország):
Pointe Noire  27 min.

1040.
Karen ASMUNDSON & Gwen TRUTNAU (Kanada):
Polar Express  5 min.

1041.
Nash ANG (Dél-Korea):
Poor House  14 min.

1042.
Gaizka URRESTI & Vicky CALAVIA (Spanyolország):

1043.
Isaac David QUESADA (Mexikó):

1044.
Maurice HÜBNER (Németország):

1045.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

1046.
David ADLER (USA):
Potlatch  11 min.

1047.
Sergio DOVALE (Franciaország):

1048.
Hanne IVARS (Finnország):

1049.
Monika NAWROT & Dominik GÓRSKI (Lengyelország):

1050.
Sławomir WITEK (Lengyelország):
Prawdziwy miód  18 min.

Tavasz
1051.
Tania Claudia CASTILLO (Mexikó):

1052.
Daniel BERNHARDT (Ausztria):

1053.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus Tempus  5 min.

Primus tempus
1054.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus tempus  5 min.

1055.
Marco GADGE (Németország):
Prinzip Mensch  10 min.

1056.
Roser CORELLA (Spanyolország):

Iskolaudvar
1057.
Rinio DRAGASAKI (Görögország):

1058.
Zivile MICIULYTE (Litvánia):

1059.
Anthony C. CAJAN (Franciaország):
Provisoire  10 min.

Barátok 33-as fordulatszámon
1060.
Grzegorz BRZOZOWICZ (Lengyelország):

1061.
Paweł FERDEK (Lengyelország):
Przywódcy  49 min.

1062.
Maria ZBASKA (Lengyelország):
Psubrat  30 min.

1063.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):

1064.
Vera DONEVA (Bulgária):
Puddle  6 min.

1065.
Michał SZCZE¶NIAK (Lengyelország):
Punkt wyj¶cia  25 min.

1066.
Rémy RONDEAU (Franciaország):
Puzzle  15 min.

1067.
Reda MUSTAFA ( Franciaország, Marokkó):
Qanis  22 min.

1068.
Rebecca BLÖCHER (Németország):
Quälen  4 min.

1069.
Baptiste JANON (Belgium):

1070.
Frédéric RECROSIO (Svájc):

1071.
Vincent DIEUTRE (Franciaország):

1072.
Antonio MARTINO ( Olaszország, Bosznia):

1073.
Pierre BASSIL, Hugo DE FAUCOMPRET, Hugo WEISS, Eva LUSBARONIAN (Franciaország):
Racines  5 min.

1074.
Rima YAMAZAKI (USA):

1075.
Jim POMEROY (Kanada):
Re:cycled  6 min.

RealityReality +  +
1076.
Coralie FARGEAT (Franciaország):

1077.
Valentina CARNELUTTI (Olaszország):
reCuiem  20 min.

1078.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Red  4 min.

1079.
Mona A. SHAHI (Irán):
Red Line  8 min.

1080.
Mike OLENICK (USA):
Red Luck  26 min.

1081.
Mo JäGER (Németország):

1082.
Eloy López (Spanyolország):
Reloj  9 min.

1083.
David BOUCHER (Franciaország):
Remède  9 min.

1084.
ZSÍROS Ádám & KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Remegés  8 min.

1085.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japán):

1086.
Collective: 18 Adults (Belgium):
Reptile Smile  4 min.

1087.
Christoph RAINER ( USA, Ausztria):

1088.
Dejan PETROVIC (Szerbia):
Restart  43 min.

1089.
FÜZES Dániel (Magyarország):
Retorzió  7 min.

1090.
Arnaud LAMBERT (Franciaország):

Reverie Habituelle
1091.
Carlos DITTBORN (Egyesült Királyság):

Megoldjuk valahogy
1092.
Katalin BESENYEI (Románia):

1093.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Ricercare  25 min.

1094.
HÖRCHER Gábor (Magyarország):
Ricsi  15 min.

1095.
Christoph DANIEL & Marc SCHMIDHEINY ( Németország, Svájc):
Rien ne va plus  10 min.

1096.
Rolf HELDAL ( Norvégia / Egyesült Királyság):
Rift  15 min.

1097.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Rigó  7 min.

Rimbaud
1098.
LICHTER Péter (Magyarország):
Rimbaud  21 min.

1099.
Sandra ARAÚJO (Portugália):

Ritmus
1100.
KLAUSZ Péter (Magyarország):
Ritmus  2 min.

Az átutazás rituáléja
1101.
Juliette YU-MING ( Brazília, Szingapúr):

1102.
Xaver XYLOPHON BOEHM (Németország):
Roadtrip  20 min.

1103.
Merav NATHAN (BENSIMON) & Yuval NATHAN (Izrael):
Robin  4 min.

1104.
ILLÉS Attila (Magyarország):
Robinson  6 min.

1105.
Sandra POLIC ZIVKOVIC (Horvátország):

1106.
Arnaud SIMON (Franciaország):

1107.
Brian Philip KATZ (USA):
Roman Buildings  67 min.

1108.
Özgür AKGÜL (Törökország):
Romanistanbul  54 min.

1109.
Andreas GRÜTZNER (Németország):

1110.
Ronnie S (Norvégia):

1111.
Mohamed DAKI (Marokkó):

Rosso Papavero
1112.
Martin SMATANA (Szlovákia):

1113.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Round Trip  6 min.

1114.
Jitka RUDOLFOVA (Csehország):
Rozkos  100 min.

1115.
Angella LIPSKAYA (Oroszország):
Rubbish  5 min.

1116.
Rainer KOMERS (Németország):
Ruhr Record  45 min.

1117.
Dimitris BAVELLAS (Görögország):
Runaway Day  86 min.

Az orosz
1118.
Victor ASLIUK (Fehéroroszország):

1119.
Kuba CZEKAJ (Lengyelország):
Rwetes  17 min.

1120.
Joachim THÔME (Belgium):
S'enfuir  75 min.

1121.
Pedro LACERDA (Brazília):
S/T  12 min.

1122.
Juanan MARTÍNEZ (Spanyolország):
Sájara  19 min.

1123.
Ümit TAYAM (Törökország):
Saç  17 min.

1124.
Gerardo HERRERO (Spanyolország):
Safari  15 min.

A tengerész sírja
1125.
Vuk Jevremovic, Carlos Santa, Cecilia Traslaviña, Juan Camilo González, José Belmonte, Isabel Herguera, Wang Li Ming, Chen Kemei, Richard Reeves, Koldo Almandoz - (Spanyolország):

1126.
Abigail CHILD (USA):
Salomé  20 min.

1127.
Susan KORDA ( Németország, USA):
Salomea's Nose  23 min.

1128.
Jakub STOżEK (Lengyelország):

1129.
Rosane CHAMECKI & Andrea LERNER (USA):
Samba #2  3 min.

1130.
Billy LUMBY (Egyesült Királyság):
Samuel-613  15 min.

1131.
Bartłomiej ŻMUDA (Lengyelország):
Sandland  26 min.

1132.
Jeremie REICHENBACH ( Franciaország, Argentína):

1133.
Cinzia D'AURIA (Olaszország):

1134.
Christophe BISSON (Franciaország):
Sarah(k.)  14 min.

1135.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Saudade  10 min.

1136.
Aziz CEM (Törökország):

Mondd baskírul
1137.
Ella DAVLETSHINA (Oroszország):

1138.
Alexandre LIEBERT (Franciaország):

Megtagadja
1139.
Alessandra CATALETA (Olaszország):

1140.
Ricarda AXTHELM (Németország):
Schlafwandler  30 min.

1141.
Manuel VOGEL (Németország):
Schnee in rio  26 min.

1142.
Marcus HANISCH (Németország):
Schwarzatmen  15 min.

1143.
Kristin FRANKE (Németország):

1144.
Jana BÜRGELIN (Németország):

Második kör
1145.
Pilar PASCUAL (Spanyolország):

1146.
Sylvain AULAGNER & Virginie MARTIN (Franciaország):
Selapak  72 min.

1147.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Selfie Aparte  4 min.

Senior's not dead
1148.
SIMONYI Balázs (Magyarország):

1149.
Fani KONSTANTINOU (Spanyolország):
Sepideh  15 min.

1150.
Pedro COLLANTES ( Japán, Spanyolország, Hollandia):
Serori  15 min.

1151.
Dorit WEISMAN (Izrael):

1152.
Barbara PANERO (Franciaország):
Seule  13 min.

1153.
Or TILINIGER (Izrael):
Seventh Heaven  11 min.

1154.
Allan BROWN (Kanada):

1155.
Naser POOYESH (Irán):

1156.
Alexander MITTA (Oroszország):
Shagall-Malevich  120 min.

1157.
Mr Bipin KHEDEKAR (India):
Shalya  27 min.

1158.
Gad AISEN (Izrael):

1159.
Koby HADOUR (Izrael):
Shidrug  4 min.

1160.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
Shift  3 min.

1161.
Zlatko COSIC, Laura FERRO, Eleanor DUBINSKY (USA):
Shifted  6 min.

1162.
Asya STRELBITSKAYA (Oroszország):

Instant tudás
1163.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

1164.
Steven BRIAND (Franciaország):
Shunpo  5 min.

1166.
Hannes RALL ( Németország, Szingapúr):
Si Lunchai  9 min.

1167.
Annekathrin WETZEL (Németország):

A vonzás hatalma
1168.
Eva SEKERESOVA (Szlovákia):

1169.
Sanjay SHARMA (India):
Silent Steps  12 min.

1170.
Cris NODA & Cayetana H. CUYÁS (Spanyolország):

1171.
SeungHee KIM (Dél-Korea):
SimGyeong  2 min.

Kukoricasziget
1172.
George OVASHVILI ( Grúzia, Németország, Franciaország, Csehország, Kazahsztan):

1173.
Nicolas PLESKOF (Franciaország):
Simiocratie  21 min.

1174.
Adriana y Mar ADEVA Y CORRALES (Spanyolország):
Sin titulo  11 min.

1175.
Eric GAUCHER (Kanada):

Szimpla # Dupla # Tripla
1176.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):

1177.
Krum YANKOV & Katelina KANCHEVA (Bulgária):
Sirin  17 min.

1178.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):
Skverski kipar  30 min.

1179.
Juraj HERZ, Martin ©ULÍK, Peter KEREKES, Zuzana LIOVÁ, Miąo SUCHÝ, Ondrej RUDAVSKÝ, Iveta GRÓFOVÁ, Peter KRI©TÚFEK, Viera ČAKÁNYOVÁ, Miro JELOK (Szlovákia):
Slovensko 2.0  112 min.

1180.
Nicolas PAWLOWSKI & Vincent PARONNAUD (Franciaország):
Smart Monkey  18 min.

1181.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Dél-Korea):

1182.
Marta TRELA (Lengyelország):

Fagyos tüsszentés
1183.
Gabriel BORGETTO (Németország):

1184.
Milos MITROVIC (Kanada):
Snowshoes  1 min.

1185.
Essemble project 2013 (Magyarország):

Tengerész
1186.
Gabriel TZAFKA (Dánia):

1187.
Michael LYONS & Palle DAHLSTEDT ( Japán, Svédország):

Katonák és prostituáltak
1188.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

1189.
Fran Moreno (Spanyolország):
Soledad  14 min.

1190.
François BIERRY ( Belgium, Franciaország):
Solo Rex  23 min.

1191.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
Someone knew  7 min.

Férfiakról
1192.
Mateusz GłOWACKI (Lengyelország):

1193.
Utpal BORPUJARI (India):

1194.
Silvio GERBER (Svájc):
Sonntag  10 min.

1195.
Asier ALTUNA (Spanyolország):
Soroa  13 min.

1196.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Soundprint  8 min.

1197.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

1198.
Jose Luis NACCI (Argentína):
Soy Ringo  116 min.

1199.
Juan GAUTIER (Spanyolország):
Soy tan feliz  20 min.

1200.
Kuesti FRAUN (Németország):
Spast Schon  5 min.

1201.
Patryk REBISZ, Erinnisse REBISZ (USA):

1202.
Julian PAWELZIK (Németország):
Sprachlos  16 min.

1203.
Hyash TANMOY & Mrigankasekhar GANGULY (India):

1204.
Philipp SCHOLZ (Németország):

1205.
Giacomo ABBRUZZESE (Franciaország):
Stella Maris  27 min.

1206.
Kai SITTER (Németország):
Still leben  13 min.

1207.
Emanuele GABBI (Egyesült Királyság):
Streetfighter  7 min.

1208.
Blanca REGO (Spanyolország):

1209.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):

1210.
Ion de SOSA (Spanyolország):

1211.
Martin RAHMLOW ( Németország, Franciaország):
Sumsing  4 min.

1212.
Jimmy BEMON (Franciaország):

1213.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

1214.
Florence HUGUES (Franciaország):
Supporter  6 min.

1215.
Hortense GÉLINET (Franciaország):
Sur la touche  14 min.

1216.
Maja TODOROVIC (Szerbia):
Sutra  19 min.

1217.
Aina JäRVINE & Meelis ARULEPP (Észtország):

1218.
Nora SWEENEY (USA):
Sweet Oranges  18 min.

Édes történet
1219.
GORDÁN Ágnes, FERENCZ Hunor, RANCZ Zsolt (Magyarország):

1220.
Miguel Angelo PATE ( Németország, USA):
Sweetheart  27 min.

Számzár
1221.
HELSTÁB Martin (Magyarország):
Számzár  72 min.

1222.
OLÁH Judit (Magyarország):

1223.
ROZGONYI Ádám (Magyarország):

1224.
GÁL Apolka & ANTAL Szabolcs (Románia):
Szabadnap  13 min.

Szenvedély
1225.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):
Szenvedély  17 min.

1226.
TÓTH Zoltán (Magyarország):

1227.
HUTANU Emil (Magyarország):

1228.
Amineh FOROGHI (Irán):
Tak  15 min.

1229.
Anna KU¶MIERCZYK (Lengyelország):

1230.
Jagoda SZELC (Lengyelország):
Taki pejzaż  23 min.

1231.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):
Taklif  10 min.

1232.
Jo BÉRANGER & Christian PFOHL (Franciaország):

1233.
Pier-Philippe CHEVIGNY (Kanada):
Tala  12 min.

1234.
Chiara PASSA (Olaszország):
Tales From Space  variable min.

1235.
Rosalind FOWLER (Egyesült Királyság):
Tamesa  11 min.

Végtisztesség
1236.
Víctor PALACIOS (Spanyolország):

1237.
Gabriela ALCOFRA & Billy COWIE ( Egyesült Királyság, Brazília):

1238.
Chan PARK (Argentína):
Tango Your Life  49 min.

1239.
Ehsan ABDIPOUR (Irán):
Tanhaye, Tanha  93 min.

1240.
María CASTILLEJO CARMEN (Belgium):
Taram Tarambola  30 min.

1241.
Serveh ALIVEYSI (Irán):
Tasliyat  4 min.

1242.
Ali HAKIM ( Németország, Afganisztán):
Taweez  20 min.

1243.
Marie ENTHOVEN (Belgium):
Taxistop  21 min.

1244.
Jorge BLAS (Spanyolország):
Te escucho  9 min.

1245.
Paul VERHOEVEN (Franciaország):
Teenagers  165 min.

1246.
Simone Catharina GAUL (Németország):

Az erdő másik oldalán
1247.
Anu-Laura TUTTELBERG (Észtország):

Viharvert kabát
1248.
Paul CABON (Franciaország):

1249.
Gregorio MURO ARRIET & Mikel MURO BASTERRA (Spanyolország):
Tempo inverso  14 min.

1250.
Catxo (Spanyolország):
Temporal  84 min.

1251.
Denis EYRIEY (Franciaország):
Temps faible  29 min.

1252.
Óscar DÍAZ CRUZ (Spanyolország):
Teratoma  15 min.

1253.
Aliou SOW (Franciaország):
Terremere  30 min.

1254.
Jeremy MOSS (USA):

1255.
Stelios MORAITIDIS (Görögország):

1256.
Brian RATIGAN (USA):

1257.
Keivan MAJIDI (Irán):

1258.
Juhani KOIVUMäKI (Finnország):
The Apostle  5 min.

Meghallgatás
1259.
Attila ROSTAS (USA):

1260.
Sarah Yona ZWEIG (Németország):

1261.
Hakan CAN (Németország):

1262.
Jeremy MOSS & Erik ANDERSON (USA):
The Blue Record  17 min.

1263.
Jozeph EZZAT (Egyiptom):

1264.
Una GUNJAK ( Németország, Horvátország):
The Chicken  15 min.

1265.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

1266.
Dolissa MEDINA (USA):

1267.
Mauro MUELLER ( USA, Svájc, Mexikó):

A tánc
1268.
Edith DEPAULE (Belgium):

1269.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
The Duel  3 min.

1270.
Michelle MARQUEZ (USA):

1271.
Minna RAINIO & Mark ROBERTS (Finnország):

1272.
Chris DUPUIS (Kanada):

1273.
Md Ashraful Alam (Ashraf Shishir) (Bangladesh):
The Gaariwala  76 min.

1274.
Colette COPELAND (USA):

1275.
Neil NEEDLEMAN (USA):

Emberlovak
1276.
Rosario SIMANELLA & Marco LANDINI ( Olaszország, India):

1277.
Thibault Le TEXIER (Franciaország):

1278.
Rene HOUWEN (Hollandia):
The Kettlemen  105 min.

1279.
Shaun CLARK & Kim NOCE (Egyesült Királyság):
The Key  7 min.

1280.
Martin PETROV (Bulgária):
The Last Gift  21 min.

1281.
Olga GUSE (Németország):

1282.
Ana-Maria VIJDEA ( Törökország, Románia):

1283.
Lizzie OXBY (Egyesült Királyság):

1284.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

1285.
Mario GAREFO (Görögország):

1286.
Xia REN (Hong Kong):
The Memory  17 min.

1287.
Nayla AL KHAJA (Egyesült Arab Emírségek):
The Neighbour  18 min.

1288.
Nofar BEN MARGI (Izrael):
The Newsroom  40 min.

1290.
Gregory VARDARINOS (Görögország):

1291.
Conrad MESS (Spanyolország):
The Other Side  18 min.

1292.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
The Puck  6 min.

1293.
Charlotte ROUSTANG (Németország):
The Saviour  23 min.

1294.
Alisa DEBELIć (Szerbia):
The Search  3 min.

1295.
Dino SATO (Japán):

1296.
Alexei DMITRIEV (Oroszország):

1297.
Diganta DEY (India):

1298.
Maria GORDILLO (Spanyolország):
The Snatcher  10 min.

1299.
Joon SUNG (USA):
The Song  29 min.

Az út hangja
1300.
Barzan ROSTAMI (Irán):

1301.
Félix LAJEUNESSE & Paul RAPHAEL (Kanada):

1302.
Ben STEINER (Egyesült Királyság):
The Stomach  15 min.

1303.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1304.
Milos MITROVIC (Kanada):

1305.
An VROMBAUT (Belgium):
The Tie  9 min.

Végtelen táj - porcelánmesék
1306.
Lea VIDAKOVIC (Horvátország):

1307.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):

1308.
Colette COPELAND (USA):

1309.
Aditya GOWTHAM (India):
The Visit  36 min.

1310.
Po-Yen WANG (Tajvan):

1311.
Miguel DE ( Egyesült Királyság, Portugália):

1312.
Reg NOYES (Egyesült Királyság):
There She Goes  19 min.

1313.
Anouk DE CLERCQ (Belgium):
Thing  17 min.

1314.
Maria KORPORAL (Németország):

1315.
Roz MORTIMER (Egyesült Királyság):

1316.
Silvia De GENNARO (Olaszország):

1317.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

1318.
Adrien RIVOLLIER (Franciaország):
Tigran  52 min.

Tik-tak
1319.
Ülo PIKKOV (Észtország):

1320.
Erkka NISSINEN ( Hong Kong, USA):

1321.
Herve MOUKOKO (Franciaország):
Time  26 min.

1322.
Regina SCHILLING (Németország):
Titos Brille  90 min.

1323.
Marina HUFNAGEL & Kristina KILIAN (Németország):
To Kill a Whale  19 min.

1324.
Jakub MICHNIKOWSKI (Lengyelország):

1325.
Guillermo FLORENCE (Spanyolország):

1326.
Nicolas LASNIBAT (Franciaország):

1327.
Pablo REMÓN (Spanyolország):

1328.
Eduardo WILLIAMS (Franciaország):

1329.
Elmar IMANOV & Engin KUNDAG ( Azerbajdzsán, Németország):
Torn  22 min.

1330.
Lynn KIM (USA):
Toro  4 min.

1331.
Bartosz PADUCH (Lengyelország):

1332.
Sarah ARNOLD (Franciaország):
Totems  29 min.

1333.
Colette COPELAND (USA):
Touchpoint  5 min.

1334.
Sonia BEN SLAMA (Franciaország):
Tout est écrit  63 min.

1335.
Cécile BICLER (Franciaország):

1336.
Razvan GEORGESCU ( Románia, Németország):
Trading Germans  88 min.

1337.
Emirhan ERINGEN (Svájc):
Transient  11 min.

1338.
Lauri ASTALA (Finnország):
Transit  10 min.

1339.
Radu JUDE (Románia):

1340.
Konstantinos SAMARAS (Görögország):

1341.
Darya VYATKINA (Oroszország):

1342.
Anna BLASZCZYK (Lengyelország):

1343.
Anna JADOWSKA (Lengyelország):
Trzy kobiety  72 min.

1344.
Hendrik Maximilian SCHMITT (Németország):
Tschüss Papa  27 min.

1345.
Ignacio F. RODÓ (Spanyolország):
Tuck me in  1 min.

1346.
Sami GUELLAI & Mohamed FADERA (Franciaország):
Tulkou  11 min.

1347.
Alex JOHNSON (USA):
Two Step  95 min.

1348.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
Typo  4 min.

1349.
Oksana CHEPELYK (Ukrajna):

1350.
Clémence MARCADIER (Franciaország):
Un été  12 min.

1351.
Dyana GAYE (Franciaország):

1352.
Collective: 22 CHILDREN (Belgium):

1353.
Morgan S. DALIBERT (Franciaország):

1354.
Sarah BARBAULT & Emilie BARBAULT (Franciaország):

1355.
Alban SAPIN (Franciaország):
Un Jour de Plus  20 min.

1356.
Miguel Ángel BLANCA & Raúl CUEVAS (Spanyolország):

1357.
David ESQUIVEL (Spanyolország):

1358.
Alenka KRIZENECKY (Franciaország):

1359.
Sotiris DOUNOUKOS ( Franciaország, Ausztrália, Görögország):
Un seul corps  19 min.

1360.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1361.
Analia FRASER (Argentína):
Una mirada  12 min.

Egy este
1362.
Lucy MULLOY ( Kuba, Egyesült Királyság, USA):

1363.
Minoru KARASUBE (Japán):
Unari-Chitai  4 min.

1364.
Marcin WOJCIECHOWSKI (Lengyelország):

1365.
Christophe RESTIAU (Franciaország):

1366.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Unten durch  5 min.

1367.
Paul SPENGEMANN (Németország):

1368.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Untitled 014  1 min.

1369.
Lukas AUGUSTIN (Németország):
Unversöhnt  75 min.

1370.
Ikhbayar URCHUUD (Mongólia):
Uran Khas  78 min.

1371.
Tolga AKTAS (Törökország):
Uyuyan Adam  20 min.

1372.
Adrián Sánchez & Paola Oliveras (Spanyolország):
Vaduz  30 min.

1373.
Patrick BERGERON (Kanada):

1374.
MATUSIK Szilárd (Magyarország):

1375.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
Varadero  18 min.

1376.
Yossi AVIRAM (Izrael):
Variant Polgar  70 min.

1377.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

1378.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

1379.
Carl OLSSON (Dánia):

1380.
Arnaud DUFEYS ( Belgium, Franciaország):
Vertiges  29 min.

1381.
Mathilde MARC (Franciaország):
Victoria  13 min.

1382.
Ana ALMEIDA (Portugália):
Videoclube  17 min.

1383.
Johanna BEDEAU (Franciaország):

Vihar
1384.
KOCSIS Alexandra & KŐSZEGI Tamás ( Románia, Magyarország):
Vihar  3 min.

1385.
Avishai SIVAN ( Egyesült Királyság, Izrael):
Visa  68 min.

1386.
KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Viszony  5 min.

1387.
Arno XIMENES (Franciaország):
Vocation  10 min.

1388.
Kuesti FRAUN (Németország):
Volkspark  7 min.

Rólam és rólad
1389.
NAGY Borbála (Németország):

1390.
Antoine CHAUDAGNE & Sylvain VERDET (Franciaország):

1391.
Roman KLOCHKOV (Belgium):
Vrede  1 min.

1392.
Leire EGAñA B-A (Egyesült Királyság):
W for Bites  14 min.

Az oldal
1393.
Alex CASIANOV (Lengyelország):

1394.
Rhoda N. WAINWRIGHT (Spanyolország):
Waiting  4 min.

1395.
Shashwati TALUKDAR (India):
Wall Stories  40 min.

1396.
Miguel López Beraza (Spanyolország):
Walls  10 min.

1397.
Sven-Philipp POHL (Németország):

1398.
Zuzanna KARPINSKA (Lengyelország):
Wanda  5 min.

1399.
Margaret COX ( Egyesült Királyság, Mexikó, Oroszország):
War Requiem  52 min.

1400.
Piotr ŻOŁˇD¬ (Lengyelország):
Wariacje  3 min.

1401.
Jeanette KARSTAEDT (Németország):

1402.
Laura VOGEL & Kirsten BURGER (Svájc):

1403.
Leonardo RE ( Németország, Egyesült Királyság):
Wasser  10 min.

1404.
Despina GRAMMATIKOPULU (Németország):

1405.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

Esküvői torta
1406.
Viola BAIER (Németország):

1407.
Harko WUBS (Hollandia):
Wegen  17 min.

1408.
Olivier AYACHE-VIDAL (Franciaország):

1409.
BORBÁS David (Magyarország):

1410.
Paweł ŁOZIńSKI (Lengyelország):
Werka  40 min.

1411.
Martin PICKLES (Egyesült Királyság):

1412.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

1413.
Richard BAILEY (USA):

1414.
Ricarda SALEH & Annabelle LESCHKE (Németország):

Szél
1415.
Robert LÖBEL (Németország):
Wind / Szél  4 min.

Tél, nyár
1416.
Bobby JAMES (Kanada):

1417.
Ilker ÇATAK (Németország):
Wo wir sind  14 min.

1418.
Amitesh PRASUN (India):
Women On Wheels  25 min.

Betekerve
1419.
Florian WITTMANN, Falko PAEPER, Roman KAELIN (Németország):

1420.
Maciej WIKTOR (Lengyelország):
Wydech  22 min.

1421.
Anna DUDA ZIETEK (Lengyelország):

1422.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
X  6 min.

X Box
1423.
Mehdi MOKHTARI (Irán):
X Box  25 min.

Y
1424.
Marina PAPIC (Szerbia):
Y  16 min.

Y
1425.
Solomiya TOMASCHUK (Ukrajna):
Y  23 min.

1426.
Oktay ALTUNNAR (Törökország):
Yüzde 12.29  57 min.

1427.
Bariscan ASIK (Törökország):
Yaprak  8 min.

1428.
Babak AMINI (Irán):

1429.
Zardosht AFSHARI (Irán):

1430.
Mohammad Ali Talebi (Irán):
Yek Rouze Sard  80 min.

1431.
Cheuk Man WONG (Hong Kong):

YEW Fent és lent között
1432.
Frédéric HAINAUT & Simon MEDARD (Belgium):

1433.
Virgilio VILLORESI (Olaszország):

1434.
Andrew BETZER (USA):

1435.
Onur YIGIT (Törökország):
Yuva  15 min.

1436.
Feargal WARD &Tadhg O’SULLIVAN (Írország):
Yximalloo  75 min.

1437.
Tony T. DATIS (Franciaország):
Zéro  30 min.

1438.
Bartek KONOPKA (Lengyelország):

1439.
Tomasz NUZBAN (Lengyelország):

1440.
Jabbar SALEHI (Irán):
Zange Varzesh  14 min.

1441.
Aitor ARREGI (Spanyolország):

1442.
Abbas DAVOUDI (Irán):
Zarde molayem  3 min.

1443.
Marko VALIć ( Németország, Horvátország):
Zatočen  11 min.

1444.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

1445.
Ema MUC (Szlovénia):
Zdravo!  15 min.

1446.
Artur WIERZBICKI (Lengyelország):
Ze wsi Grunwald  21 min.

1447.
Tobias SCHÖNENBERG (Németország):

1448.
Robby ELMALIAH (Izrael):
Zeit Al Ma'a  73 min.

1449.
Yannis FOTOU & Alexis TSAFAS ( Görögország, Zöld-foki Köztársaság):
Zenaida  69 min.

Zepo
1450.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spanyolország):
Zepo  3 min.

1451.
Marina MIGUNOVA (Oroszország):
Zerkala  130 min.

1452.
Valeria SOCHYVETS (Ukrajna):
Zneboluvalne  16 min.

1453.
JURIK Kristóf (Magyarország):
Zothmund  7 min.

1454.
Dustin LOOSE (Németország):

1455.
Yolanda Centeno (Spanyolország):
Zugzwang  9 min.

1456.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Zuhause  20 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák