www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

etnik Archív
2019. augusztus CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSz Aktuális program:
2019.08.23.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

FESZTIVÁL HÍREK

2010.05.09. 10:12

MEDIAWAVE’2010 DÍJLISTA


LEGJOBB NAGYJÁTÉKFILM DÍJÁ-t, amely egyben a MEDIAWAVE FESZTIVÁL FŐDÍJA George Ovashvili (Grúzia): A másik oldal/The other side című filmje nyerte. A díjat a Magyar Mozgókép Közalapítvány ajánlotta fel. A többi díjazott a részletekben.

 

MEDIAWAVE’2010 DÍJLISTA


ORSZÁGOS DIÁKZSŰRI DÍJA

Rene Bo Hansen (Svédország/Németország): A sasvadász fia/The Eagle Hunter's Son című nagyjátékfilm

 

LEGJOBB VÁGÓ DÍJA
Jean-Paul Liilienfeld (Franciaország): A szoknya napja/Skirt Day című film
A film vágója: Aurique Delannoy (Franciaország)

 

LEGJOBB FÉRFI SZÍNÉSZ DÍJA
Hannu-Pekka Björkman (Finnország) - Burjánzó szerelmek háza/The House of Branching Love című nagyjátékfilmben nyújtott alakításáért

 

LEGJOBB NŐI SZÍNÉSZ DÍJA
Rifka Lodeizen (Hollandia) - A bőrön is áthatol/Can go through skin című nagyjátékfilmben nyújtott teljesítményéért


LEGJOBB RENDEZÉS DÍJA
Trencsényi Klára (Magyarország) és Vlad Naumescu (Románia): Madarak útján/Birds' Way című dokumentumfilm
A díjat felajánlotta: a Duna Műhely

 

LEGJOBB KÍSÉRLETI FILM DÍJA
Jörn Staeger (Németország): Út az erdõbe/Journey to the forest című film

 

LEGJOBB ANIMÁCIÓS FILM DÍJA
Francois Alaux, Hervé de Crécy és Ludovic Houplain (Franciaország): Logorama/Logorama című alkotás

 

LEGJOBB KISJÁTÉKFILM DÍJA
Jonas Matzow Gulbrandsen (Lengyelország): Darek/Darek című film

 

LEGJOBB DOKUMENTUMFILM DÍJA
a KPMG által felajánlott „Felelős Társadalomért” díj
Fabian Daub és Andreas Gräfenstein (Németország): Elhagyatva/Left behind című alkotás

 

KÖZÖNSÉGDÍJ (a nézők szavazatai alapján)
Bertóti Attila (Magyarország/Románia): Ariadné fonala/Ariadne’s thread című animációsfilm

 

LEGJOBB NAGYJÁTÉKFILM DÍJA, amely egyben a MEDIAWAVE FESZTIVÁL FŐDÍJA
George Ovashvili (Grúzia): A másik oldal/The other side című film
A díjat felajánlotta: a Magyar Mozgókép Közalapítvány
 

Ossza meg ismerőseivel:
KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák