www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. december SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2018.12.16.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2019


2.
Angelika NOVOKREPOVSKAYA (Oroszország):

3.
Kseniya NECHAEVA (Oroszország):

4.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

1
5.
Roman SINITSYN (Oroszország):
Один / 1  6 min.

6.
Petr KELEPTRISHVILI & Artem OZHOGOV (Oroszország):

7.
Vladimir ALENIKOV (Oroszország):

8.
Konstantin CHELIDZE (Oroszország):

9.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):

10.
Dmitri VOLOGDIN (Oroszország):

11.
Reza GOLCHIN (Irán):

12.
Shahriar POURSEYEDIAN (Irán):
بازگشت  21 min.

13.
Reza GOLCHIN (Irán):

14.
Bayan ZARABI (Irán):
خط صورتی  15 min.

15.
Ayat ASADI RAHBAR (Irán):
راحیل  30 min.

16.
Iman HAMIDI (Irán):

17.
Anna KOROTAEVA (Oroszország):

18.
Iker ARCE @ Miriam ORTEGA (Spanyolország):

19.
Diana SINEOKAYA (Oroszország):
00777  1 min.

20.
José Luis LÓPEZ-LINARES (Spanyolország):

21.
Damian KOCUR (Lengyelország):
1410  28 min.

22.
Alberto MARÍA & David & Belén FERNÁNDEZ TIEMBLO & MIRANDA & Kruppa ROBELO (Spanyolország):
24:37:00  9 min.

A báró hazatér
23.
BREIER Ádám (Magyarország):

A baba
24.
NÉMETH József (Magyarország):
A baba  30 min.

25.
LAVRO Ferenc (Magyarország):

A panel
26.
NÉMETH József (Magyarország):
A panel  51 min.

27.
Borja ÁLVAREZ HERNÁNDEZ (Spanyolország):
Adosados  11 min.

28.
Boris SEEWALD (Németország):
Afterword  9 min.

29.
Steeve FITOUSSI & Daniel BRENER (Izrael):

30.
Mojataba MOUSAVI (Irán):
Aghaye Gavazn  9 min.

31.
Jaanis VALK (Észtország):

32.
Mahmoud SAEMIN (Irán):
Akharin Mahi  7 min.

33.
Ursula ROMERO GERBERDING (Spanyolország):
ALAN  20 min.

Aleksi
34.
Barbara VEKARIC (Horvátország, Szerbia):
Aleksi  90 min.

35.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
ALIENS  23 min.

36.
Joaquín PÉREZ ORDÓñEZ (Spanyolország):
Anabel  11 min.

37.
Payal KAPADIA (India):

38.
Pedro COLLANTES (Spanyolország):
Ato San Nen  25 min.

39.
Kiana NAGHSHINEH (Németország):
Augenblicke  4 min.

40.
Elaheh MOUSAVI (Irán):

41.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

A szükséges lépéseken
42.
valentina PONOMARENKO (Oroszország):

43.
Pablo ADIEGO ALMUDEVAR (Spanyolország):
Camposanto  24 min.

44.
Klaudia KESKA (Lengyelország):
Casting  18 min.

45.
Carlota PEREDA (Spanyolország):
Cerdita  14 min.

46.
Delia HESS (Svájc):
Circuit  8 min.

47.
Claudia NEGRO GARCÍA (Spanyolország):
Concerto Em F  20 min.

48.
Alejandro RENEDO VILLAGRAN (Spanyolország):
Cuarteto  14 min.

49.
Behrouz NOORANIPOUR (Irán):
Dayan  80 min.

50.
Jeroen HOUBEN (Hollandia):
De Matchmaker  92 min.

51.
LASKAI Csaba (Magyaroroszág):
December  20 min.

Alias Jenny
52.
Samira FANSA (Németország):

53.
Israel AHUMADA (Mexikó):
Dejar la piel  32 min.

54.
Juan Pablo POLANCO CARRANZA (Spanyolország):
Desvelo  7 min.

55.
Juan FRANCISCO VIRUEGA (Spanyolország):
Domesticado  17 min.

56.
Piotr SUBBOTKO (Lengyelország):

57.
Clémence LEBATTEUX (Franciaország):
Edith et Henry  14 min.

58.
Lazare GOUSSEAU (Franciaország):
El Asembleo  72 min.

59.
Pablo BARCE (Spanyolország):
El Nadador  18 min.

60.
Jorge MURIEL (Spanyolország):

61.
Paola GOSALVEZ (Spanyolország):
El Rey Negro  68 min.

62.
Petr FEDOROV (Oroszország):

63.
Wojciech KLIMALA (Lengyelország):
Elizabeth  24 min.

64.
Iria,María Magdalena,Roberto MONTES LIBRERO,ORELLANA PERO,PÉREZ MORÁN (Spanyolország):

65.
Ernest WENCEL (Lengyelország):
Esprits Animaux  13 min.

66.
Vasilisa KUZMINA (Oroszország):

67.
SIMÓ Ibolya (Románia):
Falu Fessön  22 min.

68.
Fatemeh MOHAMADI (Irán):
Faramooshi  16 min.

Faust a sötétben
69.
Israel AHUMADA (Mexikó):

70.
Pablo GARCÍA SANZ (Spanyolország):
Folk  77 min.

71.
Aurélia MENGIN (Réunion):
FORNACIS  83 min.

72.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

73.
Vladimir KVETNOY (Oroszország):

74.
Hosein GHENA’AT (Irán):

Golnesa
75.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):
Golnesa  94 min.

76.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Halazoon  11 min.

77.
Bernardo ZANOTTA (Hollandia):
Heart of Hunger  29 min.

78.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

79.
Anji TARATUTA (Oroszország, Olaszország):

80.
David OEO (Spanyolország):
Jaula  12 min.

81.
Irena PASKALI (Litvánia):

82.
Mohammad EHSANI (Irán):
Karun  52 min.

Kockaember
83.
DOMBROVSZKY Linda (Magyarország):
Kockaember  18 min.

84.
Toma STENKO (Oroszország, Grúzia):
Krik  24 min.

85.
Lucas GLOPPE (Franciaország):

86.
Florence HUGUES (Franciaország):
L'oeil du cyclo  25 min.

87.
Emiliano GRANADA ORTEGA (Spanyolország):
La AraÑA  13 min.

88.
Constance MEYER (Franciaország):

89.
Jaime BASELGA AGUSTÍ (Spanyolország):

90.
Yves CHAUDOUëT (Franciaország):
La Joueuse  26,05 min.

91.
Jonathan HAZAN (Franciaország):
La Parcelle  20 min.

92.
Camille LUGAN (Franciaország):
La Persistente  22 min.

93.
Juan BEIRO (Spanyolország):
Las Vegas  23 min.

94.
Aurelien LAPLACE (Franciaország):
Le graffiti  9 min.

Narak király öröksége
95.
Dr Satyakam PHUKAN (India):

96.
Julian TALANDZIEWICZ (Lengyelország):
Lekcja  12 min.

97.
. SUKI (Franciaország):
Les pieds nus  4 min.

98.
Kirill KULAGIN (Oroszország, Nagy- Britannia):
Let It Soul  38 min.

99.
Alba PINO (Spanyolország):
Libélulas  21 min.

100.
Mirac ATABEY (Törökország):
Livadi  15 min.

101.
Luis JUANES (Spanyolország):
Los Atlantes  9 min.

102.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Mankind  13 min.

103.
Saman HOSSEINPOUR (Irán):

104.
Ekaterina MAMONTOVA (Oroszország):
Mne 20  44 min.

105.
Max LUSSON (Spanyolország):
Mundos  12 min.

106.
Evgeny YABLOKOV (Spanyolország):
Nómada  12 min.

107.
Damián DEL CORRAL (Spanyolország):
NIÑA 2018  7 min.

108.
Gleb ROSS (Oroszország):

109.
Héctor HERCE SÁNCHEZ (Spanyolország):

110.
Kike ARROYO (Spanyolország):
Noel  12 min.

111.
Michael LYONS (Japán):

112.
Slawomir MILEWSKI (Lengyelország, Egyesült Királyság):

Tűz
113.
Maria SHULGINA (Oroszország):
Ogon' / Tűz  13 min.

114.
Magdalena SEWERYN & Igor POLANIEWICZ (Lengyelország):

115.
Mohammad TOWRIVARIAN (Irán):
Parvaz Mahiha  15 min.

116.
BALOJI (Belgium):

117.
Alexandre LANçA (Franciaország):
Perle de nuit  20 min.

118.
Asier RAMOS (Spanyolország):
Petit  11 min.

119.
Julie REMBAUVILLE (Franciaország):

120.
Dawn WESTLAKE (USA, Spanyolország):
Pooling  4 min.

121.
Ksenia RAPPOPORT & Alexander TSYPKIN & Pavel KAPINOS (Oroszország):

122.
Bartosz REETZ (Lengyelország):
Przystanek  15 min.

123.
Arnau GòDIA MONTESINOS (Spanyolország):
Psicolapse  7 min.

124.
Branislav MILATOVIć (Montenegró):

125.
Susana ARBIZU, Henri BELIN, Nicolas DROUET, Mickaël FOUCAULT (Franciaország):

126.
Sarah VAN DEN BOOM (Franciaország):

127.
Ekaterina KUZNETSOVA (Oroszország):
Razum  16 min.

128.
Laura TOLEDO CARBALLO (Spanyolország):
Replicante  6 min.

129.
Bartosz BALA (Lengyelország):
Rodzenstwo  23 min.

130.
Luka KLAPAN (Horvátország):
Sakreštan  17 min.

131.
Mohamadali BASHEH AHANGAR (Irán):
Sarv e Zir e Aab  112 min.

132.
Marta ALEDO (Spanyolország):
Seatlle  19 min.

133.
Omid SHAMS (Irán):
Shab e Tavalod  23 min.

134.
Fereydoun NAJAFI (Irán):
Ski Baz  76 min.

135.
Abbas JALALI YEKTA (Irán):
Son Of The Sea  10 min.

136.
Jay Kevin COMPOSTA (Egyesült Királyság):

137.
Mohamadreza RASOULI (Irán):
Sorenjan  85 min.

138.
Thomas VAN ZUYLEN (Belgium):

139.
Υannis ZAFIRIS (Görögország):
Springtime Rest  15 min.

140.
Jagoda MADEJ (Lengyelország):

141.
Amir RASHIDIFARD (Irán):

142.
Pat Howl KOSTYSZYN (Lengyelország):
Tamtej nocy  24 min.

Lélegzés
143.
Farshid AYOOBINEJAD (Irán):

144.
Iwo KONDEFER (Lengyelország):

145.
Anshuman SHASTRI (India):

146.
James EVERETT (Egyesült Királyság):
THE MOOR  11 min.

A csendes méh
147.
Mohamed MOWAFI (Egyiptom):

148.
Najat MOWLUDI (Irán):

149.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

150.
Sylwia ROSAK (Lengyelország):

151.
Laura POUSA (Spanyolország):

152.
Nicolas BIANCO-LEVRIN (Franciaország):

153.
Guillaume CARAMELLE (Franciaország):
Une Nuit  3 min.

154.
Valentin SUNTSOV (Oroszország):
Uspekh  8 min.

Dühös
155.
Jean-Baptiste DUSSÉAUX (Franciaország):

156.
Rahbar QANBARI (Irán):

157.
Aitor Carlos,Raul HERRERO LARRUMBIDE,COLOMER VÁLCARCEL (Spanyolország):
VSSanta  4 min.

158.
Anastazja DABROWSKA (Lengyelország):
Wonder Girls  20 min.

159.
Violeta TRINCADO (Spanyolország):
Zacarias  12 min.

160.
Tadeusz KABICZ (Lengyelország):
Zamek  22 min.

161.
Kourosh MASHHADI (Irán):
Zerehi  25 min.

162.
Dominika GNATEK (Lengyelország):

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák