www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

etnik Archív
2018. november CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2018.11.18.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Filmek

Domoj

Home

Németország
Rendező: Simona FELDMAN
9 min. 2013,
szöveges, német, orosz nyelv, angol felirattal
Forgalmazó: Louise Peter
Gyártó: Markus Kaatsch, dffb-German Film and Television Academy
E-mail:
Forgatókönyv: Simona Feldman
Operatőr: Julian Landweer
Vágó: Simona Feldman, Carolin Haberland
Szereplők:
David Kaplan, Lenn Kudrjawizki, Marina Frenk
Fontosabb bemutatási helyek:
  • 16.04.2013 * 25th FILMFEST DRESDEN (National Competition, Germany)
  • 23.04.2013 * 31st INTERNATIONAL FILM FESTIVAL OF URUGUAY (Uruguay)
  • 24.04.2013 * 26th EUROPEAN MEDIA ART FESTIVAL OLDENBURG (Germany)
  • 14.05.2013 * INTERNATIONAL YOUTH SHORT FILM FESTIVAL 2013 (Turkey)
  • 01.06.2013 * 5th LEIDEN INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Netherlands)
  • 23.06.2013 * 6th FILM FESTIVAL BRESCELLO (Italy)
  • 14.07.2013 * LOCALIZE FESTIVAL (Potsdam, Germany)
  • 23.07.2013 * 19th SAN GIO VERONA VIDEO FESTIVAL (Int’l Competition, Italy)
  • 27.07.2013 * 43rd GIFFONI EXPERIENCE FILM FESTIVAL SECTION ELEMENTS +10 (Official Competition, Italy)
  • 21.08.2013 * 5th SOLANIN FILMFESTIVAL (Nowa Sol, Poland)
  • 29.08.2013 * BERLIN CINEMA SUMMER PARTY (Berlin, Germany)
  • 01.09.2013 * PORTOBELLO FILM FESTIVAL (London, UK)
  • 13.09.2013 * 3rd ODERKURZ-FILMSPEKTAKEL (Competition, Germany)
  • 16.09.2013 * LAHORE INTERNATIONAL CHILDREN’S FILM FESTIVAL (Pakistan)
  • 02.10.2013 * FILMZEITKAUFBEUREN (Competition, Germany)
  • 18.10.2013 * 6th U.FRAME – INTERNATIONAL ACADEMIC VIDEO FESTIVAL (Official Competition, Portugal)
  • 18.10.2013 * 8th FESTIVAL DEUTSCHSPRACHIGER FILME (Prague, Czech Republic)
  • 19.10.2013 * KONSTANZER KURZ.FILM.SPIELE (Competition, Germany) *BEST SHORT FILM*
  • 25.10.2013 * 30th CHICAGO INTERNATIONAL CHILDREN’S FILM FESTIVAL (Int’l Competition, USA)
  • 01.11.2013 * 30th VIDEO/FILM TAGE - SCREENING_013 KOBLENZ (Competition, Germany) *PREIS FÜR POLITISCHE BILDUNG DES LANDES RHEINLAND-PFALZ/AWARD FOR CIVIC EDUCATION OF RHINELAND-PALATINATE*
  • 01.11.2013 * 11th KALPANIRJHAR INTERNATIONAL SHORT FICTION FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Kolkata, India)
  • 08.11.2013 * 43rd ALCINE – FESTIVAL DE CINE DE ALCALÁ DE HENARES (ShortLatino Video Library Catalogue, Madrid, Spain)
  • 17.11.2013 * SAN MARINO FILM FESTIVAL 2013 (Int’l Competition, San Marino)
  • 20.11.2013 * WE THE PEOPLES FILM FESTIVAL (London, UK)
  • 29.11.2013 * 1st “TOAMNA DE AUR” FILM FESTIVAL (Out-of Competition Section, Moldova)
  • 04.12.2013 * FESTIVAL ZUBROFFKA (Int’l Competition, Poland)
  • 06.12.2013 * 15th MADURAI INTERNATIONAL DOCUMENTARY AND SHORT FILM FESTIVAL 2013 (Int’l Competition, India)
  • 12.12.2013 * POVERTYCURE INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL (New York, USA)
  • 15.01.2014 * 9th DIECIMINUTI FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Italy) *BEST CINEMATOGRAPHY AWARD*
  • 24.01.2014 * 2nd INTERFAK* - KURFILMFEST BERLIN (Germany)
  • *2nd PRIZE*
  • 05.02.2014 * 2nd CHENNAI INTERNATIONAL DOCUMENTARY AND SHORT FILM FESTIVAL 2014 (Official Selection, India)
  • 20.03.2014 * 19th FILMFESTIVAL TÜRKEI/DEUTSCHLAND (Nürnberg, Germany)
  • 04.04.2014 * WORLDFEST – 47th HOUSTON INT'L FILM FESTIVAL (Official Selection, USA) *GOLD REMI AWARD (Family / Children Shorts)*
  • 24.04.2014 * 15th NEWPORT BEACH FILM FESTIVAL (Short Film Competition, USA)
  • 30.04.2014 * 5th HILL COUNTRY FILM FESTIVAL (Official Selection, USA)
  • 01.05.2014 * 9th SUNSCREEN FILM FESTIVAL (Official Selection, St. Petersburg, Florida, USA)
  • 30.05.2014 * 54th ZLIN FILM FESTIVAL (Int’l Student Film Competition “Zlín dog”, Czech Republic)
  • 22.06.2014 * 7th INTERNATIONAL CHILDREN’S FILM FESTIVAL (Official Selection, Poland)
  • 05.07.2014 * 12th CINEMADAMARE 2014 (Official Selection, Italy)
  • 11.07.2014 * 8th STREET FESTIVAL OF KALAMATA (Special Program, Greece)
  • 20.07.2014 * 21st OPENEYES FILMFEST (Competition, Marburg, Germany)
  • 24.07.2014 * 21st CAPALBIO CINEMA INT’L SHORT FILM FEST (non-competitive Junior, Italy)
  • 09.08.2014 * 3rd KOLKATA SHORTS INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, India)
  • 23.08.2014 * AEROE SHORT FILM FESTIVAL 2014 (Official Selection, Denmark)
  • 09.09.2014 * 9th CYPRUS INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Competitive Section, Greece)
  • 15.09.2014 * 17th AUBURN INT’L FILM FESTIVAL FOR CHILDREN AND YOUNG ADULTS (Official Selection, Australia)
  • 17.09.2014 * 1st GOA SHORT FILM FESTIVAL (Official Selection, India)
  • 26.09.2014 * 8th KINOFEST INTERNATIONAL DIGITAL FILM FESTIVAL (Made in Germany Programme, Bucharest, Romania)
  • 01.10.2014 * 5th PELOPONNESIAN CORINTHIAN INTERNATIONAL FILM FESTIVAL “BRIDGES” (Competitive Section, Greece)
  • 03.10.2014 * 7th FREENETWORLD INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, Serbia)
  • 04.10.2014 * KURZFILMABEND IM “GELEGENHEITEN” (Screening, Berlin, Germany)
  • 23.10.2014 * 12th INDEPENDENT SHORT FESTIVAL FILM FRONT (Official Selection, Serbia)
  • 06.11.2014 * 36th WOMEN’S FILM FESTIVAL FLORENCE (Official Selection, Italy)
  • 12.11.2014 * 11th FESTIVAL INTERNACIONAL DE CORTOMETRAJES FENACO PERÚ 2014 (Official Selection, Cusco, Perú)
  • 19.11.2014 * 27th FOYLE FILM FESTIVAL (Competition: „Light in Motion Awards for Best Short Film“, Ireland)
  • 06.12.2014 * MUMBAI WOMEN’S INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, India)
  • 20.12.2014 * 3rd MUMBAI SHORTS INTERNATIONAL FILM FESTIVAL – 14 (Official Selection, India)
  • 12.02.2015 * 5th CÓRTEX – FESTIVAL DE CURTAS-METRAGENS DE SINTRA (Official Selection, Portugal)
Díjak:
  • *BEST SHORT FILM, KONSTANZER KURZ.FILM.SPIELE*
  • *PREIS FÜR POLITISCHE BILDUNG DES LANDES RHEINLAND-PFALZ/AWARD FOR CIVIC EDUCATION OF RHINELAND-PALATINATE*
  • *BEST CINEMATOGRAPHY AWARD, DIECIMINUTI FILM FESTIVAL*
  • *2nd PRIZE, INTERFAK*
  • *GOLD REMI AWARD (Family / Children Shorts)*
Simona FELDMAN
aug&ohr medien


KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák