www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

etnik Archív
2018. november CsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsP Aktuális program:
2018.11.17.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Filmek

Lothar

Svájc
Rendező: Luca ZUBERBÜHLER
13 min. 2013,
szöveg nélkül
Forgalmazó: Louise Peter
Gyártó: Zürcher Hochschule der Künste ZHdK
E-mail:
Forgatókönyv: Luca Zuberbühler
Operatőr: Valentino Vigniti
Zeneszerző: Martin Skalsky, Michael Duss, Christian Schlumpf
Vágó: Aurora Vögeli
Szereplők:
Aaron Hitz, Lucas Zibulski, Priska Elmiger
Fontosabb bemutatási helyek:
  • 04.10.2013 * ZURICH FILM FESTIVAL (Official Selection, Switzerland)
  • 07.11.2013 * KURZ&KNAPP FESTIVAL TOUR (Switzerland)
  • 16.11.2013 * 7th SWIKOS KURZFILMFESTIVAL (Competition, Switzerland) * BEST DIRECTOR*
  • 10.01.2014 * 1st HOLLYWOOD SHORTS REEL (Int’l Competition, India)
  • 21.01.2014 * 35th MAX OPHÜLS PREIS WIESBADEN (Official Selection, Germany)
  • 24.01.2014 * 50th SOLOTHURNER FILMTAGE (Competition, Switzerland)
  • 25.01.2014 * LOS ANGELES MOVIE AWARDS (Student Competition, USA) * BEST STUDENT FILM*
  • 31.01.2014 * CINETOUR – SWISS LIFE (Official Selection, Switzerland)
  • 06.02.2014 * ECRAN-MOBILE (Official Selection, France)
  • 09.02.2014 * BERLIN INDEPENDENT FILM FESTIVAL (Competition, Germany) *BIFF-WINNER*
  • 13.02.2014 * 10th DAM SHORT FILM FESTIVAL (Int’l Competition, NY, USA)
  • 16.02.2014 * OX.I - FESTIVAL DE CINE INDEPENDIENTE EN LA CIUDAD DE OAXACA DE JUÁREZ (Int’l Competition, Mexico)
  • 13.03.2014 * CURTMIRATGES – FESTIVAL DE CURTS (Int’l Competition, Spain)
  • 16.03.2014 * 9th ATHENS ANIMFEST (Student Competition, Greece)
  • 20.03.2014 * 4th FMFF – FORTMYERS FILM FESTIVAL (Int’l Competition, USA)
  • 29.03.2014 * CANADA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Canada) * BEST EXPERIMENTAL FILM*
  • 02.04.2014 * 38th SCHWEIZER JUGENDFILMTAGE (Switzerland)
  • 03.04.2014 * 15th BARE BONES INTERNATIONAL INDEPENDENT FILM, ARTS & MUSIC FESTIVAL (Student Shorts, USA)
  • 04.04.2014 * CARDIFF INDEPENDENT FILM FESTIVAL (Out of Competition, UK)
  • 04.04.2014 * WORLDFEST – 47th HOUSTON INT'L FILM FESTIVAL (Official Selection, USA) *GOLD REMI AWARD" (Graduate Level Student Productions)*
  • 05.04.2014 * SCHWEIZER JUGENDFILMTAGE – FESTIVAL CINÉ JEUNESSE SUISSE (Competition, Switzerland)
  • 05.04.2014 * PALM BEACH INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Int’l Competition, USA)
  • 07.04.2014 * 6th INTERNATIONAL CHILDREN’S FILM FESTIVAL (Int’l Competition, India)
  • 12.04.2014 * 2nd FIFES – FILMSKI FESTIVAL SMIJEHA (Int’l Competition, Croatia)
  • 19.04.2014 * DAWSON CITY INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Canada)
  • 24.04.2014 * DIRECTORS LOUNGE BERLIN (Competition, Germany)
  • 27.04.2014 * CINEMA PERPETUUM MOBILE INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Belarus)
  • 06.05.2014 * 5th BANGKOK INTERNATIONAL STUDENT FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Thailand)
  • 11.05.2014 * GLOBAL VISION FESTIVAL (Int’l Competition, USA)
  • 15.05.2014 * AVIFF CANNES – ART FILM FESTIVAL (Int’l Competition, France)
  • 16.05.2014 * NEW VISION INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Ukraine)
  • 24.05.2014 * HIGH DESSERT INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Int’l Competition, USA) *BEST CINEMATHOGRAPHY*
  • 29.05.2014 * 2nd MADRID INTERNATIONAL FANTASTIC FILM FESTIVAL – NOCTURNA (Shots Competition, Spain) * BEST SHORT FILM*
  • 29.05.2014 * FLOßKINO N° 11 (Berlin, Germany)
  • 31.05.2014 * 16th SHORT SHORTS FILM FESTIVAL (Focus on Switzerland, Japan)
  • 05.06.2014 * NOMINATION STUDIO HAMBURG NACHWUCHSPREIS (Short film Competition, Germany)
  • 17.06.2014 * 7th CHILDREN’S FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Poland)
  • 23.06.2014 * 9th SARDINIA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, Italy)
  • 24.06.2014 * FEST – NEW DIRECTORS | NEW FILMS FESTIVAL 2014 (Official Selection, Portugal)
  • 04.07.2014 * NEUCHÂTEL INTERNATIONAL FANTASTIC FILM FESTIVAL (Official Selection, Switzerland) *H. R. Giger "Narcisse" Award to the best swiss short - SSA/Suissimage Competiton* ; *Méliès d'argent to the best european fantastic short*
  • 24.07.2014 * 21st CAPALBIO CINEMA INT’L SHORT FILM FEST (non-competitive Junior, Italy) * JUNIOR TEENS AWARD*
  • 29.07.2014 * 8th UNABHÄNGIGES INTERNATIONALES FILM FESTIVAL - FÜNF SEEEN FILM FESTIVAL (Shortfilm Competition „Goldene Glühwürmchen“, Germany)
  • 05.08.2014 * 12th MOLISECINEMA (Int’l Competition, Italy)
  • 13.08.2014 * SHORTS AT MOONLIGHT (Competition, Mainz, Germany)
  • 18.08.2014 * 26th GOLDEN DIANA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, Austria) *DIANA IN GOLD*
  • 23.08.2014 * LANGE NACHT DES KURZEN FILMS GERA (Competition, Germany)
  • 23.08.2014 * AEROE SHORT FILM FESTIVAL 2014 (Official Selection, Denmark)
  • 26.08.2014 * 6th GÄSSLI FILM FESTIVAL (Official Selection, Switzerland) *FIRST PRIZE*
  • 27.08.2014 * 28th FANTASY FILMFEST (Competition, Germany)
  • 02.09.2014 * 1st MUESTRA CORTOMETRAJES CORTOMATÓN (Int’l Competition, Spain)
  • 12.09.2014 * LOCALIZE FILM FESTIVAL (Competition, Potsdam, Germany)
  • 17.09.2014 * 18th TEMECULA VALLEY INTERNATIONAL FILM & MUSIC FESTIVAL (Official Selection, USA)
  • 23.09.2014 * 4th GUAM INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, Guam, USA) *AARON HITZ: FINALIST FOR THE ACHIEVEMENT IN ACTING AWARD CATEGORY*
  • 24.09.2014 * 32nd CARROUSEL INTERNATIONAL DU FILM – RIMOUSKI 2014 (Official Selection, Canada)
  • 26.09.2014 * GÖTTINGER KURZFILMFESTIVAL 2014 (Competition, Germany) *FIRST PRIZE* *SOUND PATTERN AWARD*
  • 26.09.2014 * 8th KINOFEST INTERNATIONAL DIGITAL FILM FESTIVAL (Made in Germany Programme, Bucharest, Romania)
  • 26.09.2014 * 10th EUROPEAN SHORT FILM FESTIVAL AT MIT (Official Selection, USA) *JURY PRIZE*
  • 07.10.2014 * 47th SITGES FESTIVAL INTERNACIONAL DE CINEMA FANTÀSTIC DE CATALUNYA (Section: Special Shorts, Spain)
  • 03.10.2014 * 7th FREENETWORLD INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, Serbia)
  • 08.10.2014 * 9th SAPPORO INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL & MARKET (Official Selection, Japan) *BEST STUDENTS DIRECTOR*
  • 13.10.2014 * 19th SCHLINGEL – INTERNATIONALES FILMFESTIVAL FÜR KINDER UND JUNGES PUBLIKUM (Competition, Chemnitz, Germany)
  • 14.10.2014 * 31st TEHRAN SHORT FILM FESTIVAL (Int’l Competition, Iran)
  • 25.10.2014 * 11th KONSTANZER KURZ.FILM.SPIELE (Official Selection, Germany)
  • 27.10.2014 * ANIMAE CARIBE ANIMATION AND NEW MEDIA FESTIVAL 2014 (Official Selection, Trinidad & Tobago)
  • 30.10.2014 * KURZFILMWANDERUNG ERFURT 2014 (Screening, Germany)
  • 05.11.2014 * 28th LEEDS INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Louis le Prince International Short Film Competition, UK)
  • 06.11.2014 * RAZOR REEL FLANDERS FILM FESTIVAL (Official Selection, Belgium)
  • 06.11.2014 * 8th PSSST! SILENT FILM FESTIVAL (Official Selection, Hungary)
  • 11.11.2014 * 28th INTERNATIONALES FILMFEST BRAUNSCHWEIG (Competition, Germany)
  • 11.11.2014 * 30th INTERFILM – INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL BERLIN (Int’l Competition, Germany)
  • 12.11.2014 * 11th FESTIVAL INTERNACIONAL DE CORTOMETRAJES FENACO PERÚ 2014 (Official Selection, Cusco, Perú)
  • 18.11.2014 * 14th SLEEPWALKERS INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL (Student Competition, Tallin, Estonia)
  • 19.11.2014 * 8th KURZFILMFESTIVAL KÖLN – UNLIMITED (Section: “Kurzes für Kurze”, Germany)
  • 22.11.2014 * KYOTO INTERNATIONAL STUDENT FILM AND VIDEO FESTIVAL (Official Selection, Japan)
  • 22.11.2014 * NOMINATED FOR PEER RABEN MUSIC AWARD AT SOUNDTRACK_COLOGNE 2014 (Competition, Germany)
  • 29.11.2014 * 6th WORDLESS INTERNATIONAL SHORT FILM FESTIVAL (Official Selection, Australia)
  • 01.12.2014 * 3rd DUHOK INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, Iraq)
  • 05.12.2014 * 14th NONSTOPKURZFILM-FESTIVAL (Competition, Nuremberg, Germany)
  • 20.02.2015 * 5th BELOIT INTERNATIONAL FILM FESTIVAL (Official Selection, Beloit, Wisconsin, USA)
  • 20.02.2015 * FILMTAGE FRIEDRICHSHAFEN 2015 (Competition, Germany)
  • 23.02.2015 * 25th BAMBERGER KURZFILMTAGE (Competition, Germany)
  • 25.02.2015 * WINTER FILM AWARDS INDEPENDENT FILM FESTIVAL 2015 (Official Selection, USA)

26.03.2015 * 3rd INTERNATIONAL MOTION FESTIVAL – IMF 2015 (Official Selection, Cyprus)

Luca ZUBERBÜHLER
aug&ohr medien


KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák