www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.


 

RAKJUK ÖSSZE, AMINK VAN!

NEVEZZ KÖZÖSSÉGI PROGRAMOKKAL

jelentkezési határidő:
2018. március 31.

etnik Archív
2017. november SzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCs Aktuális program:
2017.11.20.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MEDIAWAVE ARCHÍVUM 1991-2016 :: MEDIAWAVE 1997

 

MEDIAWAVE 1997 DÍJLISTA

  • Fődíj

Popov Taras-Vlad Tulkin (KAZ): EXPERIMENT OF THE CROSS

  • Legjobb játékfilm díja

Veit Helmer (GER): "SURPRISE!"

  • Legjobb hosszú dokumentumfilm díja

Alanis Obomsavin (CND) KANEHSATAKE - 270 years of resistance

  • Legjobb animációs film díja

Tyron Montgomery - Thomas Stellmach (GER/USA): QUEST

  • Legjobb rövid dokumentumfilm díja

Diana Matuzeviciené - Kornelijus Matuzevicius (LIT): BEHIND THE THRESHOLD

  • Legjobb operatőr díja

Iolande Cardin - Rossignol (CND): LODELA

  • Legjobb pszeudo dokumentumfilm díja

Sándor Kardos (HUN): GROWING CITY

  • Legjobb kísérleti film

Vera Neubauer (GBR): THE LADY OF THE LAKE

  • Legjobb táncfilm

András Veszprémi - Barbara Bombicz (HUN): THE DREAM OF CREATION

  • Ifjúsági zsűri fődíja

Péter Kerekes (SLK): JOZSEF BALOGH, PRIBENIK and THREE DAYS IN THE MONASTERY JASOV

  • Legjobb fikciós ifjúsági film

Csongor Gáspár (RO/HUN): CAN I GO INTO THE WATER WITH A TAMPON?

  • Legjobb ifjúsági dokumentumfilm

Dianna Groó (HUN): TRAPE...

  • Legjobb ifjúsági animációs film

Katarina Urbanova (SLK): LOVERS WITHOUT CLOTHES


A FESZTIVÁL KÜLÖNDÍJAI

  • Kritikusok díja

David Cost (USA): SHELTER

  • Az előzsűri díja

Alexander Stoliarov (UKR): CHORAL
Sergey Dvortsevoy (RUS): PARADISE

  • A MEDIAWAVE Alapítvány díja

Juan Carlos Rulfo (MEX): GRANDFATHER CHENO AND OTHER

  • A legjobb irodalmi forgatókönyv

Ferenc Grunwalsky (HUN): ONE DAY FROM SEVEN

  • Közönségdíj

An Vrombaut (GBR): LITTLE WOLF

 

A ZSŰRI TAGJAI
 

Fikciós zsűri:
EMILE BRETON (FR) - jurnalist
IRENE LOPEZ KUCHILAN (CND) - TV and movie director
PARTI NAGY LAJOS (HUN) - writer
VIVI DRAGAN VASILE (ROM) - cinematographer


Non-Fiction zsűri:
SERGEJ BUKOVSKI (UKR) - director
VINCENT MONNIKENDAM (ND) - film maker
PETER ROBERTS (GB) - film maker
VILLÁNYI LÁSZLÓ (HUN) - poet, editor


Ifjúsági zsűri:
BÉRCES LÁSZLÓ (HUN) - theatre director, jurnalist
BUGLYA SÁNDOR (HUN) - director, cinematographer
ZUZANA GINDL-TATAROVA (SLK) - script writer, dramatist
 

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák