www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

next date:

MEDIAWAVE GATHERING

Fort Monostor, Komárom, Hungary

30 April - 4 May, 2019 

 

 

special theme:

THE MAN

Through Women’s Eyes 

 

 

next date:

MEDIAWAVE GATHERING

Fort Monostor, Komárom, Hungary

30 April - 4 May, 2019 

 

 

special theme:

THE MAN

Through Women’s Eyes 

etnik Archív
2018. June FrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSa Actual program:
2018-06-25
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films arrived

MEDIAWAVE 2015

By original title | By director | By country | By categories

1.
Rémy CAYUELA (France):

2.
Sebastian WIEDEMANN, Juliette YU-MING ( Brazil, Colombia, France, Japan):

3.
Emmanuel GRAS (France):

4.
Martinus KLEMET (Estonia):

6.
Jonathan LEMIEUX (Canada):
(Re)trace  9 min.

7.
Jeremy MOSS (USA):
(un)tethered  10 min.

8.
Arek BIEDRZYCKI (Poland):

9.
Bartosz KRUHLIK (Poland):
Żar / The Heat  23 min.

10.
Paulo CARNEIRO ( Guinea-Bissau, Portugal):

11.
Liene LINDE (Latvia):

12.
Sarah VANAGT (Belgium):

13.
Raphaëlle BILODEAU (Canada):

Újrakezdés
14.
CSUBRILO Zoltán (Hungary):

15.
Natxo FUENTES (Spain):

Üres lakásban
16.
GÁBOR Csaba (Hungary):

1-0
17.
Saman HOSSEINPUOR (Iran):
1-0  1 min.

18.
Jani RUSCICA (Finland):

19.
Steven WOLOSHEN (Canada):

20.
Elisa KUJALA (United Kingdom):
12th Floor  4 min.

165/60
21.
Anton BRUTSKI (Belarus):
165/60  17 min.

22.
Walter BEDNARIK (Austria):

23.
Thomas CIULEI ( Romania, Germany):
2+2  97 min.

24.
Karla KRACHT & Andrés BELADIEZ ( South Korea, Portugal, Spain):
2062  40 min.

25.
Damian KOCUR (Poland):

26.
Jeanette WAGNER (Germany):
24/7  15 min.

27.
Adriene HUGHES (USA):

28.
Miguel Á. Refoyo (Spain):
3665  15 min.

29.
Myriam GHARBI (France):

30.
Mayumi NISHIJIMA (Japan):
4 Houses  4 min.

31.
Bartosz DOMBROWSKI (Poland):

32.
Oriol CARDUS (Spain):
600$  18 min.

33.
Jean SADAO (Japan):
69 episode II  25 min.

34.
Abdülkerim TUNÇ (Turkey):

72
35.
Laila PAKALNINA (Latvia):
72  2 min.

36.
Karen VANDERBORGHT (Canada):

37.
Albert Pintó (Spain):

A forradalomvadász
38.
Margarida REGO ( Portugal, United Kingdom):

39.
Collective of children (Portugal):

Fiatal cigányoroszlánok
40.
Jonas CARPIGNANO ( France, Italy):

41.
Nicolas FOGLIARINI (France):

42.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Germany):

Egy el nem ismert felfedezés
43.
Adriene HUGHES (USA):

44.
GÉCZY Dávid (Hungary):

45.
SZILÁGYI VARGA Zoltán (Hungary):

46.
Clint ENNS (Canada):

47.
Novák József (Hungary):

48.
Maria Raquel ATALAIA (Portugal):

49.
Olga GUSE (Germany):

50.
Novák József (Hungary):

51.
Simone MANETTI ( Cambodia, Italy):
A New Family  11 min.

52.
ERDÉLYI János (Hungary):
A nyomsávon  104 min.

53.
SOPSITS Árpád (Hungary):

54.
Angelos RALLIS & Hans Ulrich GÖßL (Belgium):

55.
Lisa Violetta GAß (Germany):

56.
Anne-Claire JAULIN (France):

57.
ZSIGMOND Dezső (Hungary):

58.
OROSZ István (Hungary):

59.
Lander CAMARERO (Spain):

60.
Sherman De JESUS (The Netherlands):

61.
Job, Joris & Marieke (The Netherlands):
A Single Life  2 min.

62.
Matthew VanDyke (USA):

63.
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola - Penészleki Telephely (Hungary):

64.
Katrin THOMAS (Germany):
A Tale  14 min.

65.
VARGA Ágota (Hungary):

66.
CSOMA Sándor (Hungary):

67.
SZALAY Péter (Hungary):

68.
KAPÁS Zsolt Zsombor (Hungary):

69.
Rosalie HÜBL (Mexico):

70.
CARLOS Rufas (Hungary):

71.
Richard BAILEY (USA):

73.
David Castro González (Spain):
A2042  2 min.

74.
Aroop DWIVEDI (India):
AAi / a Mother  14 min.

75.
Sujith KUMAR. K.V (India):

76.
Maryna ARTEMENKO & Oksana ARTEMENKO (Ukraine):

77.
Willi KUBICA & Marc EBERHARDT (Germany):
about: blank  5 min.

78.
Ron DYENS (France):
Acoustic Kitty  12 min.

79.
Krefer KREFER & Turca TURCA (Brazil):

80.
Aurélia MENGIN (France):

81.
Estíbaliz Urresola (Spain):
Adri  15 min.

Vonzalom
82.
Malgorzata SUWALA (Poland):

83.
Christophe GUYOTON (France):

84.
Julien KOBERSY (Lebanon):
Afif  15 min.

85.
Pekka SASSI (Finland):

87.
Garrick GIVENS (USA):
Agility  60 min.

88.
Nasos KARABELAS (Greece):

89.
Kyhan ANWAR (Iraq):

A Földközi-tenger
90.
Yigit PEHLIVAN & Seckin YALIN (Turkey):

91.
Mariana MUSALEM (Mexico):

92.
®ikica JOVANOVIĆ (Serbia):

93.
Alexis van Stratum (Belgium):
Albertine  23 min.

94.
Vuk MITEVSKI ( Macedonia , Germany):
Alerik  17 min.

95.
Laura LEHMUS (Germany):
Alienation  6 min.

96.
Mike OLENICK (USA):

97.
Enzo SMITS (Belgium):

98.
Nora BURLET (Belgium):

99.
Abraham BELAGA (France):
Alliés Nés  17 min.

100.
Thomas LALLIER (France):
Almost China  47 min.

101.
Nils STRÜVEN (Germany):

102.
Caroline REUCKER (Germany):
Amal  55 min.

103.
David Rodríguez RAMÍREZ (Spain):
Amateur  19 min.

104.
José María LÓPEZ OÑATE (Spain):
Ambel  85 min.

105.
Benjamin MARTINS (Germany):

106.
Neil NEEDLEMAN (USA):

107.
Carlos BURGOS (Venezuela):

108.
Aitor GUTIÉRREZ (Spain):

109.
Aline D'AURIA (Switzerland):

110.
Christopher MacFARLANE (United Kingdom):

111.
Miriam BLIESE (Germany):

112.
Abbas DAVOUDI (Iran):

113.
Daniel PRYPCHAN (Australia):
Analysis  10 min.

115.
Vojtěch KISS (Czech Republic):

116.
Gabriel Folgado (Spain):

117.
Thomas LALLIER & François CLOS ( France, Austria):

Andrei
118.
Julio J. Von DROVE (Spain):
Andrei  13 min.

119.
KISS Gergő & SZABADI Jenő (Hungary):

120.
Skule ERIKSEN (Norway):
Anima mundi  11 min.

121.
Chris DAYKIN ( Sri Lanka, United Kingdom):
Animation  7 min.

122.
Mladen KOVACEVIC (Serbia):

124.
Eric Paul FOURNIER & Adam BEHRMANN (USA):
Apotheosis  5 min.

125.
Ofir FELDMAN (Israel):

126.
Veronika SOLOVYEVA (Russia):
Arctic wind  39 min.

127.
Martin RATH (Poland):
Arena  23 min.

Aréna
128.
Piotr BERNAS (Poland):
Arena  16 min.

129.
Lee NECHUSHTAN (Israel):

Művészet
130.
Adrian SITARU (Romania):
Artă / Art  19 min.

131.
Narges ABYAR (Iran):

132.
Amaia Merino & Aitor Merino (Spain):

133.
Zherman JAHAN NEMA (Iran):

134.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

135.
Stratis CHATZIELENOUDAS (Greece):

136.
Miia RINNE (Finland):
Attraction  5 min.

137.
Arthur LECOUTURIER (Belgium):

138.
Marc SCHIEßER (Germany):
Au Pair  25 min.

Aubade
139.
Mauro CARRARO (Switzerland):
Aubade  6 min.

140.
Uwe JANSON (Germany):

141.
Franziska M. HOENISCH ( Germany, France):
Aussi Loin.  14 min.

142.
Xavier BEAUCHESNE-RONDEAU (Canada):

143.
Iván Díaz Barriuso (Spain):

144.
Isabelle SCHAPIRA (Belgium):

Fotó
145.
Mashaallah MOHAMMADI (Iran):
Ax / Photo  3 min.

147.
Farhad VARAHRAM (Iran):

148.
SZIRMAI Márton (Hungary):

149.
PAÁL Gergely (Hungary):

150.
Ada KOBUSIEWICZ (Serbia):
Azotara  10 min.

151.
KÁLMÁN Mátyás & HALÁSZ Júlia (Hungary):

152.
Pascal FLÖRKS (Germany):
Bär  8 min.

153.
PAPP Bojána (Hungary):

154.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Hungary):

B +
155.
Nazir MIRZAEI (Iran):
B +  8 min.

156.
Tigran ROSINE (France):
Baby Rush  17 min.

157.
Shashwati TALUKDAR (India):

158.
Arnaud KHAYADJANIAN (France):
Bad Girl  10 min.

Bahar Csodaországban
159.
Behrooz KARAMIZADE (Germany):

160.
Tomislav SESTAN (Croatia):

161.
Kenneth ELVEBAKK (Norway):

162.
Julien BISARO (France):
Bang Bang !  12 min.

163.
Christophe RÉGIN (France):
Bangkok United  25 min.

164.
Morteza SABZEGHABA (Iran):

165.
Dave BERG (Finland):

166.
Adi GORAL (Israel):

167.
TOKODI Sándor (Hungary):

168.
Quincy DAVIS (USA):
Behind Being  20 min.

169.
Haolu WANG (United Kingdom):
Being James  13 min.

170.
Javier LONGOBARDO (Spain):

171.
Daniel REIMER (United Kingdom):

Bella
172.
Maricarmen MERINO (México):
Bella  16 min.

173.
Kuesti FRAUN (Germany):
Ben  1 min.

174.
GUTEMA Dávid (Hungary):

175.
Charlie MANTON (United Kingdom):
Beneath Water  15 min.

176.
Gordana SMUDJA (Serbia):

Berlini beszélgetések
177.
Karl F. STEWART (Germany):

Berlini trojka
178.
Andrej GONTCHAROV (Germany):
Berlin Troika  11 min.

179.
Maria KORPORAL (Germany):

180.
Ru KUWAJATA & Max PORTER ( USA, The Netherlands):
Between Times  15 min.

181.
Óscar Bernàcer (Spain):
Bikini  18 min.

182.
Simone Catharina GAUL (Germany):
Bintou  64 min.

183.
Guillermo CHAPA (Spain):

184.
Florentine GRELIER (France):

185.
Asaf GIK (Israel):
Bizbaz  29 min.

186.
Zachary FINKELSTEIN (Canada):

187.
Uri KRANOT & Michelle KARNOT (Denmark):
Black tape  3 min.

188.
Racha TAKI (Lebanon):
Black Yogurt  14 min.

189.
Collective: 12 CHILDREN (Belgium):

190.
Don BEST (Canada):
Bleach  7 min.

191.
Marko GRBA SINGH (Serbia):
Bledo / Pale  20 min.

192.
Maria BRENDLE (Switzerland):

193.
Alireza AMINI (Iran):

194.
Estelle CHARRIÉ (France):
Blue Me Up  4 min.

195.
Lorho JOANNA (Belgium):
Blueland  4 min.

196.
Jubrail ABUBAKER RAHMAN (Iraq):
Bluetooth  18 min.

197.
Johannes ROSENSTEIN (Germany):

198.
Alexander DEBALYUK (Belarus):

Áldjon meg az Isten
199.
Jakub RADEJ (Poland):

200.
Siniąa GAčIć (Slovenia):

201.
Peter BAUMANN (Germany):
Border Patrol  15 min.

202.
Boroka NAGY (USA):
Born  6 min.

203.
Levin HÜBNER (Germany):

204.
Nora FINGERSCHEIDT (Germany):
Boulevard's End  15 min.

205.
Valentina HOMEM (Brazil):

206.
Riccardo PALLADINO (Italy):
Brasimone  45 min.

207.
Meerkat Media Collective (USA):
Brasslands  84 min.

208.
Gautam VALLURI (United Kingdom):

209.
GÖRÖGH Árpád ( Litvánia, Hungary):
Breathlings  8 min.

210.
Murad PARVEZ (Bangladesh):

211.
Jarek DUDA (Germany):
Bruder  28 min.

Brudina
212.
Dragos HANCIU (Romania):
Brudina  17 min.

213.
Ian MENOYOT (Belgium):
Bruocsella !  50 min.

Brútusz
214.
Svetlana FILIPPOVA (Russia):
Brut / Brutus  13 min.

215.
Franck HESLON (France):

216.
Karl F. STEWART (Germany):

Budapest: utcák és terek
217.
ZURBÓ Dorottya (Hungary):

218.
Rosa FRIEDRICH (Germany):
Buschow  90 min.

219.
Mitja MLAKAR (Slovenia):
Busker  9 min.

220.
Małgorzata KOZERA - TOPIńSKA (Poland):

221.
Romain LAGUNA (France):

222.
Radoslav KAMBUROV (Bulgaria):

223.
Alejo SERRA SÁNCHEZ (Spain):

Az ajándék
224.
Dumitru GROSEI (Romania):

225.
Adán LLORCA (Spain):

226.
Lyubo YONCHEV (Bulgaria):
Cain  26 min.

227.
Bartek KACZMAREK (Poland):

228.
Juan CARLEVARIS (Spain):

229.
Stephan KäMPF & Andreas KESSLER (Germany):
Camouflage  8 min.

230.
Rodrigo CANET CRIADO & Manuel MINAYA (Spain):

231.
Seyed HOSSEINI (France):
Can you say ?  3 min.

232.
Gilles BISSOT & Christine GRULOIS (Belgium):

233.
Christopher PRESSWELL (United Kingdom):
Candlestick  83 min.

234.
Paola MICHAELS (Argentina):

235.
Marc MARTÍNEZ JORDÁN (Spain):

236.
Geoffrey COWPER (Spain):

237.
Kate JESSOP ( United Kingdom, Italy):

238.
Kai STÄNICKE (Germany):
Carpe Jugular  6 min.

239.
Max KOLLER (Austria):
Carpe Memo  8 min.

240.
Thierry ERREMBAULT (Belgium):
Cashorg  2 min.

Ravatal
241.
Constantin Radu VASILE (Romania):

242.
Daniella SABA ( France, Brazil):

243.
Joris LACHAISE ( France, Senegal):

244.
Félix Fernández de Castro (Spain):
Cebra / Zebra  11 min.

245.
Andrey TITOV (Russia):

246.
Eric ESSER ( Germany, Israel):

247.
Albane FIORETTI & Lou-Brice LÉONARD (France):

248.
Jimmy DEAN (United Kingdom):
Charity  12 min.

249.
Adhvaith NAYAR (India):
Chasing Life  41 min.

250.
Philippe LASRY (France):
Chat / Cat  16 min.

251.
Emmanuel MARRE (Belgium):

252.
Adam FELIX (Slovakia):
Checkpoint  30 min.

253.
Beilin LIU ( China, France):

254.
Sharon MILLER (Israel):

255.
Allabhya GHOSH (India):
Chor / The Thief  108 min.

256.
Florent SAUZE (France):

257.
Jeremy MOSS ( Canada, USA):
Cicatrix  7 min.

259.
VARGA Péter (Hungary):

260.
Charmaine BOSSERT, Jonas HABERMACHER, Joel HOFMANN, Matthias HUBER, Monika JAGODZINSKI, Dominic LUTZ, Amanda PILLER, Ninaad KULKARNI (Switzerland):
Climb  5 min.

262.
Zlatko COSIC (USA):

263.
CIBULYA Nikol (Hungary):
Colors of You  3 min.

264.
HATHÁZI Fanni (Hungary):
Coming Home  58 min.

265.
Gina WENZEL (Germany):
Coming Out  10 min.

266.
Alexis BEAUMONT & Remi GODIN (France):

267.
Fernand Philippe MORIN VARGAS (Canada):
Condominium  6 min.

268.
Yana STANCHEVA (South Korea):

269.
Paul RITT (The Netherlands):
Connected  2 min.

270.
Peter BAYNTON ( United Kingdom, USA):

271.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Copycat  8 min.

272.
Karine de VILLERS, Mario BRENTA ( Belgium, Italy):

273.
Venetia TAYLOR (Australia):
Counsellor  2 min.

275.
Maximilian VILLWOCK (France):
Couper le Voile  22 min.

276.
Sei Hong CHENG (Hong Kong):
Couple On Stage  35 min.

277.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):
Cousin Bert  5 min.

278.
Alexis KOMNAKOS (Greece):
Cravats  10 min.

279.
Brian STYNES (Ireland):
Crime Boss  8 min.

280.
Razvan MACOVEI & Andrei FLORESCU (Romania):

281.
Christopher Ian SMITH (United Kingdom):
Cumulus  12 min.

282.
Guli SILBERSTEIN (United Kingdom):
Cut Out  4 min.

283.
Matias GOINHEIX (Uruguay):
CV  5 min.

284.
Andre SILVA (USA):
cyberGenesis  13 min.

285.
Milla MOILANEN (Finland):
Cycle  10 min.

286.
François RÉMOND & Jérémie PRIGENT (France):

287.
Stefan MÜLLER (Germany):
Déjà-Moo  10 min.

288.
Anne CHLOSTA (Germany):

289.
Juan CARLOS ALCARAZ (Spain):

290.
Jannis LENZ (Austria):

291.
Sasa PERIC (Serbia):

292.
Ada KOBUSIEWICZ (Serbia):

293.
Sorayos PRAPAPAN (Thailand):

294.
Sébastien LAUDENBACH & Derosne SYLVAIN (France):

295.
Mehrshad KARKHANI (Iran):

296.
Kevin TOBIN (USA):

297.
Fabian PÜSCHEL (Germany):

298.
Hannes RALL (Germany):

299.
Manu Gómez GONZÁLEZ (Spain):

300.
Marie KOLLING (Brazil, Denmark):

301.
Benoit RAMBOURG (France):

302.
Margo FRUITIER (Belgium):

303.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (The Netherlands):

304.
Frans MOUWS (The Netherlands):

305.
Robert BRADBROOK (United Kingdom):
Dead Air  17 min.

306.
Marcel BACK (Germany):

307.
Olga GUSE (Germany):

308.
Jan P. MATUSZYńSKI (Poland):
Deep love  84 min.

309.
Martin BLASZKO (Argentina):

310.
SZENTPÉTERI Áron (Hungary):

311.
Cyril Gueï (France):

312.
Ryan OHM (USA):

313.
Wissam TANIOS (Lebanon):
Departures  15 min.

314.
Bertram VERHAAG (Germany):

315.
Malte WIRTZ (Germany):

316.
Isa MICKLITZA (Germany):

Későn érők
317.
Sascha VREDENBURG (Germany):

Mandulafa
318.
Mokhtar MASOUMIAN (Iran):

319.
Werner BIEDERMANN (Germany):

320.
Guillaume MASSART & Adrien MITTERRAND (France):

321.
Alvaro MARTÍN (Spain):

322.
Evelien LOHBECK (The Netherlands):
Deskloop  1 min.

323.
Mirko VIGLIOTTI & Giancarlo VASTA (Italy):
Desperados  4 min.

324.
Maria CIFUENTES CARUNCHO (France):

325.
Ivan RAMIREZ (Spain):
Desportistas  5 min.

326.
Guillothina (aka Miguel Angel Blanca) (Spain):

327.
Zangro (France):
Destino  25 min.

328.
Nicolas DUCRAY & Diako YAZDANI ( France, Iran):

329.
Effi Weiss, Amir Borenstein (Belgium):

330.
DOMOKOS János (Hungary):

331.
Volker HEYMANN (Germany):

332.
Vera STOROZHEVA (Russia):

333.
ZURBÓ Dorottya (Hungary):
Dezső  3 min.

334.
Javier GARCÍA MARTÍNEZ (Spain):
Diámbulo  29 min.

335.
Donato SANSONE (Italy):

336.
Fabrice BRACQ (France):

337.
Bianca RêGO (Brazil):

338.
Prashant SEHGAL (India):

339.
Nesrin BACHIR (Germany):

340.
Kerstin NEUWIRTH ( Germany, Austria):
Die Bergfrau  18 min.

341.
Sascha ZIMMERMANN (Germany):

342.
Nat TAFELMACHER-MAGNAT (Germany):

344.
David VOSS (Germany):

345.
Lara WILDE (Germany):

346.
Robert WINDISCH (Germany):

347.
Irena PASKALI ( Macedonia, Germany):

348.
Fernando BAñOS (Spain):

349.
Oskar SULOWSKI (Germany):

350.
Colette COPELAND (USA):
Digby  3 min.

351.
Christophe M. SABER (Switzerland):
Discipline  11 min.

352.
Tamara ERDE (France):
Disney Ramallah  15 min.

353.
Marko ®UNIĆ (Serbia):

354.
Georg TILLER ( Austria, Germany):
DMD KIU LIDT  55 min.

Szivednek
355.
Ewa BORYSEWICZ (Poland):

356.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

357.
Viktor SVOBODA (Czech Republic):

358.
Nuno BALTAZAR (Portugal):

359.
Agnieszka BOROWA (Poland):
Dom / Home  14 min.

360.
Wojciech KASPERSKI (Poland):

361.
Simona FELDMAN (Germany):
Domoj / Home  9 min.

362.
Kote CAMACHO (Spain):
Don Miguel  6 min.

363.
Rebecca ARDNT, Eva PERROTTA, Sophie BORTOLUSSI (USA):
Dorian C.  22 min.

364.
Colette COPELAND (USA):

Dr. Lala
365.
HALÁSZ Glória (Hungary):
Dr. Lala  57 min.

366.
Irena SKORIC (Croatia):

368.
Linda AINOUCHE (USA):

369.
Sara BOURDEAU (Canada):

370.
Pascal RABATÉ (France):

371.
Sonia LARUE (France):

372.
Andrej KOLENCIK & Peter SKALA (Slovakia ):

373.
Bartosz WARWAS (Poland):

374.
Natalia LAMPROPOULOU (Greece):
e-Social  15 min.

375.
Cristina PAVESI (Italy):

Keleti punk emlékek
376.
Lucile CHAUFOUR (France):

377.
Dimitar KUTMANOV ( Scotland, Romania):
Ecce Homo  30 min.

378.
Jaimz ASMUNDSON (Canada):
Echoes  6 min.

379.
Jeroen ANNOKKEE (The Netherlands):
Eddy & Coby  50 min.

380.
BORSODY István & KISS Sándor (Hungary):

381.
Sam Chegini (Iran):

382.
Álvaro GRANADOS (Spain):
Eideann  5 min.

383.
Pradipta RAY (India):
Eidi / The Gift  29 min.

384.
Peter BLACKBURN (Australia):
Eight  82 min.

385.
Alice AGNESKIRCHNER (Germany):

386.
Anatol SCHUSTER (Germany):

387.
Martin-Christopher BODE (Germany):

388.
Martina PLURA (Germany):

389.
Javier Giner (Spain):

390.
Gabriel AZORÍN (Spain):

391.
Rubén Prieto (Spain):

392.
Iván FERNÁNDEZ DE CÓRDOBA (Spain):

393.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spain):

394.
Matias CARRIZO (Argentina):

395.
Marissa Viani SERRANO (Mexico):

397.
Lenz CLAURE (Mexico):

398.
Le Mask (Spain):

399.
Arami ULLON ( Paraguay, Switzerland):

400.
María Giráldez & Miguel Provencio (Spain):

401.
Álvaro GIMENEZ SARMIENTO (Spain):

402.
Katharina WOLL (Germany):
Elisabeth  19 min.

403.
Gloria CHUNG (USA):
Elka Park  20 min.

404.
Kim MÜNSTER (Germany):
Ella  15 min.

405.
Ximena URRUTIA (Mexico):
Ella / Her  23 min.

Elmando
406.
Anton OCTAVIAN (Romania):
Elmando  3 min.

407.
Myriam OBIN (Canada):

408.
LABODA Tímea (Hungary):

409.
Heidi STRAUSS, Laura TALER, Jeremy MIMNAGH (Canada):
Elsewhere  15 min.

410.
Justinas KRISIUNAS (Lithuania):

411.
Julie-Anne ROTH (France):

412.
Wenceslao SCYZORYK (Spain):

413.
Ufuk Engin CAN (Turkey):

414.
Blanca REGO (Spain):

Ennui Ennui
415.
Gabriel ABRANTES (France):
Ennui Ennui  34 min.

417.
Harold CHARRE (France):

418.
Alina TEODORESCU (France):

419.
María Ballesteros (Spain):
Epitafios  20 min.

420.
Mark GERSTORFER (Austria):

421.
Dustin LOOSE (Germany):

422.
Helena HUFNAGEL (Germany):

Vándorlás
423.
Éléonore GOLDBERG (Canada):

424.
Peter DOUROUNTZIS (France):

Kijárat
425.
GUTEMA Dávid ( Hungary, Germany):
Escape  3 min.

426.
Aleksandra Maciuszek (Spain):

427.
Morgan SIMON (France):

429.
Krefer KREFER (Brazil):

430.
KERESZTES Dóra (Hungary):

431.
Leonardo MACHADO (United Kingdom):
Eve  17 min.

432.
Zoe DAWKINS (Australia):
Eventide  4 min.

433.
Sasha LITVINTSEVA (United Kingdom):
Evergreen  62 min.

434.
Clare BOTTOMLEY (United Kingdom):

435.
Krzysztof CWIK (Poland):

436.
Dimitris NAKOS & Amerissa BASTA (Greece):
Eviva  16 min.

437.
Eberhard WEIßBARTH (Germany):
Exitus  28 min.

438.
Fabian KOPPENHÖFER (Germany):

439.
Clémentine BASTY & Thomas BASTY (France):

440.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Austria):

441.
ZAJTI Gábor (Hungary):

442.
Beatrice GIBSON (United Kingdom):
F For Fibonacci  17 min.

443.
Alina CYRANEK (Germany):
Fading  4 min.

444.
Natalie PLASKURA (Germany):
Faint  6 min.

Fal
445.
SZABÓ Simon (Hungary):
Fal / Wall  10 min.

446.
Jorge MONTEREAL (Portugal):

447.
Sébastien PETRETTI (Belgium):

448.
Richard LEGASPI ( Italy, Philippines):

449.
Nora SWEENEY (USA):

450.
MONORY Csaba Bulcs (Hungary):

451.
Andrea BALDINI (France):
Ferdinand Knapp  15 min.

452.
Miguel ANGEL CÁRCANO (Spain):

Csacskaságok
453.
Veit HELMER (Germany):

454.
Miklos Keleti (Belgium):

455.
Mikhail BASOV & Natalia BASOVA (Russia):

456.
Philip SANDERSON, Steven BALL (United Kingdom):

457.
Janno JÜRGENS ( Estonia, Poland):
Final Cut  8 min.

458.
Rodrigo ZARZA RIOJA (Spain):

Csatangoló Felvételek
459.
GUTEMA Dávid (Hungary):
Flaneur Tapes  5 min.

460.
Alberto Ruiz Rojo (Spain):
Flash  7 min.

461.
Remedios CRESPO (Spain):
Flexibility  10 min.

462.
Katharina WOLL (Germany):

463.
David Anthony SANT (Australia):
Flipside  4 min.

Volt egyszer egy cérna
464.
Patrícia FIGUEIREDO (Portugal):

465.
Joanna KOZUCH (Slovakia):
Fongopolis  13 min.

466.
Miha SUBIC (Slovenia):
Food Fetish  9 min.

467.
Tommaso MAGNANO ( Italy, Spain):
Fool Of Life  52 min.

468.
Amritendu ROY (India ):
Football  10 min.

Erdő
469.
Samuel FELLER (Belgium):
Forêt / Forest  18 min.

470.
Tuomo KANGASMAA (Finland):
Forêt Shell  6 min.

471.
Matt ABBISS (United Kingdom):
Forming  1 min.

472.
Frederic ATTARD (France):
Fortune Cookies  20 min.

473.
Alexander HERINGER (Germany):
Fortune Faded  3 min.

474.
Aga WOSZCZYńSKA (Poland):

475.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Hungary):
Free Entry  70 min.

Ingyenparti
476.
Fred GÉLARD (France):
Free Party  37 min.

477.
Maria PETERS (The Netherlands):
Freeze  15 min.

478.
Ozan MERMER (Germany):

479.
Sabrina B. KARINE & Alice VIAL (France):
French It Up!  26 min.

Barátok
480.
Christophe DEFAYE (Japan):
Friends  20 min.

Front Office
481.
SIMONYI Balázs (Hungary):
Front Office  6 min.

482.
OPASZ Milán (Hungary):

Rothadt Gyümölcs
483.
Sergi ARNAU (Spain):

484.
Sebastián Alfie (Spain):
Gabor  69 min.

485.
Keith Wilhelm KOPP (United Kingdom):
Gage  16 min.

486.
Dawn WESTLAKE (USA):

487.
Kai STÄNICKE (Germany):

489.
Murat AKSER (Turkey):

490.
John BLOUIN (Canada):
Gate  4 min.

491.
Maryam VEYSMORADI (Iran):

492.
Frédéric BAYER AZEM (France):
Geronimo  18 min.

493.
Antoine DENGLER (Germany):

495.
Salla TYKKä (Finland):
Giant  13 min.

496.
Julia OSTERTAG (Germany):
Giftspirale  4 min.

497.
Christopher STOECKLE (Germany):

498.
Amin MAHER (Iran):

499.
Maria KORPORAL (Germany):

500.
Zhani TRPINI (Albania):

501.
Jean-Michel FêTE (France):
Glissière  17 min.

502.
Pauline TORUAN & Jimmy MAZZULLO (USA):

503.
Neil HOLLANDER (France):
Goldlust  52 min.

504.
Arash ZAARE (Iran):

505.
Mohammad EHSANI (Iran):

506.
Roberto SANTAGUIDA (Serbia):
Goran  10 min.

Keserédes
507.
Michal WAWRZECKI (Poland):

508.
Agata WOJCIEROWSKA (Poland):

509.
Barbara MARHEINEKE (Germany):

510.
Bruno VIANNA (Brazil):
Graffiti  3 min.

511.
Dan PEREZ (USA):

512.
Natasza ZIOLKOWSKA - KURCZUK (Poland):

513.
Lucas LOUBARESSE (France):

Nagy szibériai folyók, Birjusa
514.
Pavel FATTAKHUTDINOV & Svetlana BOBROVA (Russia):

Ingázók
515.
Jola WIECZOREK ( Hungary, Austria):

GRU-PDX
516.
Daniel BAROSA (Brazil):
GRU-PDX  92 min.

517.
Maciej MARCZEWSKI (Poland):
Gry / Games  30 min.

518.
Maciej MARCZEWSKI (Poland):
Gry / Games  30 min.

519.
Marc STECK (Germany):
Gummifaust  9 min.

520.
Anita BLUMER (Switzerland):

521.
ZSIGMOND Dezső (Hungary):

522.
STERN Gabriella (Hungary):

523.
Ignacio MASLLORENS (Argentina):

Hány halál...
524.
FODOR Zsuzsánna (Románia):

Három nagymamám volt
525.
GLASER Kati (Hungary):

526.
PÁPAI Pici (Hungary):

527.
Johanna LECKLIN (Finland):

528.
JAKAB Csilla (Hungary):

529.
Leandro AFONSO (Brazil):
Habeas Corpus  19 min.

530.
Viviane ANDEREGGEN (Germany):

531.
Mario De La TORRE (Spain):

532.
DOMOKOS János (Hungary):

533.
Jasmine ELSEN (Slovakia):
Half Babka  5 min.

534.
Geoffrey ENTHOVEN (Belgium):

535.
Nour WAHID (Lebanon):

536.
Emil Ray ALVIZ (Philippines):

537.
Catya PLATE (USA):

538.
Marta GYÖRGY-KESSLER & Adam PENNY (United Kingdom):

Boldogan éltek...
539.
Moritz POTH & Rafael STARMAN (Germany):

540.
Tatjana BOZIC ( The Netherlands, Croatia):

541.
Layke ANDERSON (United Kingdom):
Happy Thoughts  14 min.

542.
Andrei KUDINENKO ( Belarus, Russia):
Hard Reboot  68 min.

543.
Manfredi MANCUSO (United Kingdom):
Hard To Lose  24 min.

544.
Katsura YAMAUCHI (Japan):
HaRuLi  25 min.

545.
Declan HANNIGAN (Hungary):

546.
Mohamad SABBAH (Lebanon):

547.
Kazim OZ (Turkey):

548.
Slava DOYTCHEVA ( Bulgaria, United Kingdom):
Heart of Lead  22 min.

549.
Tzlil BENDRIHEM (Israel):

Helsinki
550.
Mathieu HIPPEAU (France):
Helsinki  10 min.

551.
Mohammed Adel EL SAFTY ( Egypt, France):
Helwan .. I  15 min.

552.
Kristina FRANK (Sweden):

553.
Anthony LEMAITRE (France):
Henri  12 min.

554.
Juanita ONZAGA (Belgium):
Here / Nowhere  11 min.

555.
Daz DISLEY & Fenia KOTSOPOULOU (United Kingdom):

556.
Christina CONRAD & Agnieszka BAGINSKA (Australia):
Heretic  84 min.

557.
Gregor ZOOTZKY (Germany):

Hibernálás
560.
Tomer WERECHSON (Israel):
Hibernation  16 min.

561.
Rafael PERALTA & Teresa PÉREZ-CABALLERO (Spain):
Hienas / Hyenas  30 min.

562.
Guro EKORNHOLMEN (Norway):
High  5 min.

563.
Pedro ROMÁN &, Marcin WAWRO ( Spain / United Kingdom):
Him / Her  16 min.

564.
Marco GADGE (Germany):
Hiob  20 min.

565.
Yotam BEN-DAVID (Israel):

566.
Felix KNOCHE ( Germany, Austria):
Hit The Road  7 min.

567.
Dominic GAGNON (Canada):
Hoax_Canular  92 min.

568.
Tami LIBERMAN (Germany):
Home In Mind  10 min.

569.
Vladimir NICOLAS (Canada):
Homeless  2 min.

570.
Peter COLLIS (United Kingdom):

571.
Zimmer FREI (Italy ):

572.
Xabier Iriondo (Spain):
Homing  30 min.

573.
Jae won KIM (South Korea):
Hongje-dong  10 min.

574.
Sean GROUNDS (Canada):

575.
Claire WALKA (Germany):
Hotel Bellevue  25 min.

576.
Sachi EDIRIWEERA (Sri Lanka):
HTM  11 min.

Csillag a vasfüggöny mögött
578.
Pavel JIRASEK (Czech Republic):

579.
Arjan BRENTJES (The Netherlands):
Hybris  6 min.

580.
Nicolás CAICOYA (Spain):
Hyena's Blood  29 min.

581.
Elsy HAJJAR (Lebanon):

582.
Nadia MATA PORTILLO (Spain):
I Love Madrid  17 min.

583.
Irena SKORIC (Croatia):
I love YU  15 min.

584.
Janna Ji WONDERS (Germany):
I Remember  30 min.

585.
Maryam TAFAKORY (United Kingdom):

586.
Loup THÉVENIN (France):
ICU  2 min.

Ha Britannia szimmetrikus lenne
587.
Kate JESSOP (Turkey):

588.
Julia LAZAREVSKA (Ukraine):

589.
Andrej KOLENCIK (Serbia):
Igraj! / Play!  12 min.

590.
Mathieu VOLPE (Belgium):

591.
Ferenc RÁKÓCZY (Switzerland):

Imago-Mozgás féreglyukakban
593.
BAZSÓ Ádám (Poland):

594.
Sasha LITVINTSEVA (United Kingdom):

595.
Werther GERMONDARI (Italy):

596.
Elie CHAPUIS ( Switzerland, France ):

597.
Andreas BERNAL & Kevin SOIRAT (France):

598.
Rossella PICCINNO ( France, Portugal):
In Limine  25 min.

599.
Joon SUNG (USA):

600.
Fjodor DONDERER (Germany):

601.
Mireille VERBOOMEN (Belgium):
Incandescents  15 min.

Megszelídíthetetlen Mogambo
602.
Xabier CERECEDA (Spain):

Ingatlan
603.
Katalin BESENYEI (Romania):

604.
Brygida FROSZTEGA-KMIECIK (Poland):

605.
Àlvaro Pastor (Spain):

606.
Filippo TICOZZI (Italy):

607.
Yoakim BÉLANGER (Canada):

608.
BÁNHEGYI Béla (Hungary):

609.
BELENYKIJ Alexander (Hungary):
Interludium  9 min.

Betolakodó
610.
Natalie PLASKURA (Germany):
Intrusion  11 min.

Láthatatlan Kötelék
611.
ERDŐDY Adrienn (Hungary):
Invisible Tie  3 min.

612.
Olivier MAGIS (Belgium ):
Ion  57 min.

613.
Gioacchino CAMPANELLA (France):

614.
Michelle GARZA (Mexico):

615.
Amanda RODRIGUEZ LORENZO (Spain):

616.
Ivan JOVIC (Serbia):

617.
Wiesława PIEćKO (Poland):

618.
Karlos ALASTRUEY (Spain):
Isla / Island  10 min.

619.
Tom SCHROEDER (USA):

620.
Oleg FILIPENKO (Ukraine):

621.
Zimu ZHANG ( Belgium, China):

622.
Chien Hung LIEN (Taiwan):
It's Drizzling  25 min.

623.
Marcel BECKER-NEU (Germany):

624.
Andrey BOGATYREV (Russia):
Iuda / Judas  107 min.

625.
Saulius BERZINIS (Lithuania):

626.
JURKOVICS Milán (Hungary):

627.
Rémy FOUR, Julien WAR (France ):

628.
Jiří STEJSKAL (Czech Republic):
Jáma / My Home  84 min.

629.
GUTEMA Dávid ( Germany, Hungary):
Jürgen  3 min.

630.
Vanessa DAVITKOV (United Kingdom):

631.
Jean HATEM (Lebanon):
Jacko  13 min.

632.
Pavol ČI®MÁR (Slovakia):
Jama / The Hole  20 min.

633.
Erwan Le DUC (France):

634.
Omid RASTBIN (Iran):

635.
Bartosz WARWAS (Poland):

636.
Leonardo CARRANO, Giuseppe SPINA ( Poland, Italy):

637.
Eduardo SOSA SORIA (France):

638.
Jean-Guillaume BASTIEN (Canada):

639.
Milos PETRICIC, Dejan KARAKLAJIC, Mladen DJORDJEVIC, Igor STOIMENOV, Darko LUNGULOV, Ivica VIDANOVIC (Serbia):
Jednaki / Equals  116 min.

640.
Piotr DOMALEWSKI (Poland):

641.
Fabian DORES PAIS (Belgium):
Jeune et fou  3 min.

642.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (France):

643.
Aneta KOPACZ (Poland):
Joanna  40 min.

644.
Gaétan LIEKENS ( Belgium, France):
José  12 min.

Josephine Arthus
645.
Zoé GABILLET (France):

646.
Basile DOGANIS (France):

647.
Olga GUSE (Germany):

648.
Giovanni MACCELLI (Spain):

649.
Léo KARMANN (France):
Jumble Up  6 min.

650.
Mohammad ZARE (Iran):
Junk Girl  15 min.

651.
Marc BARADAT (France):

652.
Carlos De CARVALHO (France):

Reggeli ébredés
653.
Katarina STANKOVIC & Konstantina KOTZAMANI ( Bosnia, Greece, Serbia):

654.
GERŐ Marcell ( Hungary, France):

655.
SKRABSKI Fruzsina, KOPP Krisztina (Hungary):

658.
Dominik JURSA (Slovakia):

659.
Andrzej CELINSKI (Poland):

660.
Wolgradn RIBEIRO (Switzerland):

Megérett a kökény
661.
Niranjan Raj BHETWAL (Nepal):

662.
Sohrab HOSEINZADEH (Iran):
Kahroba  22 min.

663.
Mikhail ZHELEZNIKOV (Russia):
Kamish / Reed  3 min.

664.
KINTER Alexandra (Hungary):

666.
Quentin MONTANT (France):
Karma  8 min.

667.
Aziz CEM (Turkey):

668.
Leandro VARELA & Stefano MIRAGLIA ( Poland, France):
Katokino  3 min.

669.
Hendrik LACKUS & Lars SICHAU & Andreas MEVES (Germany):
Kawuras  20 min.

Ház a ködben
670.
Mokhtar NAMDAR (Iran):

671.
Sarbast Raza GARMIANY (Iraq):

672.
Monika PAWLUCZUK (Poland):

673.
Joanna LORHO (Belgium):
Kijé  10 min.

674.
Anne REIJNIERS (Belgium):

675.
MÓZES Anna (Hungary):

676.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (France):

Kintsugi
677.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Italy):
Kintsugi  5 min.

678.
MIKULÁN Dávid (Hungary):

679.
Ivan BAKRAC (Serbia):

680.
Itay SAGI (Israel):

681.
Daria BELOVA (Germany):

682.
Bingol ELMAS (Turkey):

683.
Sorayos PRAPAPAN (Thailand):

684.
Andrzej PAPUZIŃSKI (Poland):

685.
Simon INTIHAR (Slovenia):

686.
Malak MROUEH (Lebanon):

KRK
687.
Stefan ŁAZARSKI (Poland):
KRK  43 min.

688.
Christophe DEROO (France):

689.
Ivana JURIC (Croatia):

690.
Maija BLÅFIELD (Finland):

691.
Marja VIITAHUHTA (Finland):

692.
Pasang Dawa SHERPA (Nepal):

693.
Barthélémy ETIÉVANT (France):

694.
Philippe PROUFF (France):

695.
Stratos GABRIELIDIS (France):

696.
Djamila SFAXI (France):

698.
Mathieu HIPPEAU (France):

699.
Levon MINASIAN (France):

700.
Anne LECLERCQ (Belgium):

701.
GÖRÖGH Árpád (Hungary):

702.
Vladimir MAVOUNIA-KOUKA (France):

703.
Pascal Van GOETHEM ( Belgium, France):

A balerina
704.
Carlota GRAU & Brisa LUQUE (Spain):

705.
Zimmer FREI ( France, Italy):

706.
Co HOEDEMAN (Canada):

Hús
707.
Louise LEMOINE TORRÈS & William HENNE (France):

A citadella
708.
Ruben GUZMAN (Argentina):

709.
Cécile DUCROCQ (France):

710.
Chloé DELAUME (France):

711.
Thibault LANG-WILLAR (France):

712.
Jennifer LUMBROSO (France):

713.
Patrice DEBOOSèRE (France):

714.
Eduardo CASANOVA (Spain):

715.
Sergio Bonacci LAPALMA (Argentina):

716.
Miguel MURCIANO (Spain):

717.
Roberto BUESO (Spain):

718.
François GOETGHEBEUR & Nicolas LEBRUN (France):

719.
Benjamin TRAVADE (France):
La nuit autour  12 min.

720.
Lino Varela (Spain):
La Parada  11 min.

A kaszás
721.
Gabriel SERRA (Mexico):

722.
Yves MORA (Belgium):

723.
Víctor FORNIÉS (Spain):

724.
Hervé COQUERET (France):

725.
Emilio Alonso (Spain):

726.
Jose Luis SATURNO (Mexico):

727.
Alexandre MERMAZ (France):

728.
Franck JANIN (France):

729.
Guillermo CHAPA (Spain):

730.
Saul CANTERO (Mexico):

731.
Mariana FLORES (Mexico):

732.
Thibaut WOHLFAHRT (Belgium):

733.
Fran LEJEUNE (France):

734.
Yann PIERRE (France):

735.
David PABLOS (Mexico):

736.
Alassane DIAGO ( Belgium, France, Senegal):

737.
Carine MAY & Hakim ZOUHANI (France):

Hangok a tundrából
738.
Jean EHRET (Belgium):

739.
Shaun CLARK (United Kingdom):

740.
Laurent BOILEAU (France):

Endemic mohósága
741.
Natalia DZIEDZIC (Poland):

742.
Tess MARTIN (The Netherlands):

743.
Kordian KADZIELA (Poland):
Larp  27 min.

744.
Andrzej CICHOCKI (Poland):

745.
Hiren DAVE (India):

746.
Marcin FILIPOWICZ (Poland):

747.
Jonas HARTUNG (Germany):

748.
Siegmund SKALAR (Austria):

749.
Jean DECRÉ (France):

750.
Demis HERENGER (France):

751.
Guillaume MASSART & Julien MEUNIER (France):

752.
Juanita RODRIGUEZ ONZAGA (Belgium):

753.
Matthieu PLESSIS & Jordan LE GALèZE (France):

Az ágy
754.
Raphaëlle BRUYAS (France):

755.
Jeremy ROSENSTEIN & Kaspar SCHILTKNECHT (Switzerland):

756.
Malik AIT-AOUDIA & Severine LABAT ( France, Algeria):

757.
Jacques SARASIN (Switzerland):

758.
Salvatore LI CAUSI (Croatia):

759.
Vanessa CLÉMENT (France):

760.
Najat JELLAB (Morocco):

761.
Philippe VAUCHER (Canada):

762.
Yohann KOUAM (France):

763.
Philippe LACOEUILLE (France):

764.
Andreas PFIFFNER (Switzerland):

765.
Ellen WETMORE (USA):

Életfogytiglan
766.
Liv SCHARBATKE (Germany):

767.
Tiago ROSAROSSO (Portugal):

768.
Andre KRUMMEL & Jonas SCHNEIDER (Germany):

769.
Queralt Antú SERRANO (Spain):

770.
Sylvère PETIT (France):

771.
Caroline PASCAL & Aurélien MOULET (France):

772.
Laura WANDEL (Belgium):

773.
Maxime POTHERAT (France):

774.
Jean-Sébastien CHAUVIN (France):

775.
Noam ELLIS ( Israel, France):

776.
Béatrice KORDON (France):

777.
Gerlando INFUSO (Belgium):

778.
Clément ABBEY (Belgium):

779.
Sergey SILIAVA (Ukraine):

780.
Christine MODERBACHER (Belgium):

Felcsillanó fény
781.
Daniel TITZ & Dorian LEBHERZ (Germany):

782.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Austria):
Life Patented  2 min.

783.
Lucine NAZARYAN & Armine TOVMASYAN (Armenia):
Light  3 min.

784.
Michael MORGENSTERN (USA):

Limbo Limbo Travel
785.
Borbala ZÉTÉNYI & Zsuzsanna KRIEF ( France, Hungary):

786.
Alex Julià Rich (Spain):
Line up  20 min.

787.
Jola WIECZOREK ( Belgium, Austria):

788.
Mirjamsvideos ( The Netherlands, Portugal):
Listen  22 min.

789.
Monteith McCOLLUM ( USA, Sweden):
Listen  10 min.

790.
Rodrigo CANET CRIADO (Spain):

791.
Yassen GENADIEV (Italy):
Little Talks  18 min.

Lopott család
792.
TOKÁR János (Hungary):

793.
Gil GONZÁLEZ (Mexico):

794.
Enrique Leal (Spain):

795.
Jorge Juarez, Bárbara Moran JORGE JUAREZ, BÁRBARA MORAN (Spain):

796.
Javier BARBERO & Martin GUERRA (Spain):

797.
Paola MICHAELS ( Argentina, Colombia):

798.
Hamed ZARBATI (Iran):
Lost  2 min.

Elveszve a porban
799.
Soran EBRAHIM (Iraq):

800.
Luca ZUBERBÜHLER (Switzerland):
Lothar  13 min.

801.
Sandra WOLLNER (Germany):
Louis & Luk  27 min.

802.
Joanna GRUDZINSKA (France):

803.
Franco VOLPI (Spain):
Low Cost  14 min.

Holtidény
804.
Madeleine DALLMEYER (Germany):
Low Season  41 min.

805.
Frederic FRANKEL (France):
Loyal  10 min.

806.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):
Lucha Libre  12 min.

807.
Claudia SIEFEN (Austria):
Ludwig's Tape  20 min.

808.
SERES Krisztián (Hungary):
Luft  3 min.

809.
Björn SCHÜRMANN (Germany):

810.
Mario GOMES & Marco UGOLINI ( Germany, Italy):

811.
Miguel LIMA & Vasco VIEIRA (Portugal):

Mara
813.
Krista BURANE (Latvia):
Māra / Mara  79 min.

814.
Yiorgos NALPANTIDIS (Greece):

815.
Tomasz CICHOń (Poland):

816.
Murat PAY (Turkey):

817.
Julien SILLORAY (France):

818.
Kineret HAY-GILLOR (Israel):

819.
Philippe LARUE (France):

820.
René SCHWEITZER & Sebastian UTECH (Germany):

821.
Pier Emanuel PETIT (France):
Madame Lee  33 min.

822.
Iker ARCE (Spain):
Magia / Magic  4 min.

823.
Zachary WHITMORE (USA):

824.
Mehdi FARD GHADERI (Iran):

825.
Teresa KUHN (Germany):
Malibu  20 min.

826.
Cavid DEVAUX (France):

827.
Wolfgang PIELMEIER (Austria):
Man On Fire  16 min.

828.
Tin ZANIC (Croatia):
Manjaca  23 min.

829.
Ignacio TATAY (Spain):

Sokszemű sétáló
830.
Francois VOGEL (France):

831.
HADARICS Gábor (Hungary):

832.
Alessandro RENDA (Italy):

833.
Giuseppe L. Bonifati & Stefano Di Buduo (Denmark):

834.
Roderick WARICH (Germany):
Marie  36 min.

835.
Angela TERRAIL (France):
Mars  23 min.

836.
Anne Claire JAULIN (France):
Marthe  5 min.

837.
Ignacio MASLLORENS (Argentina):

838.
GÖRÖGH Árpád (The Netherlands):
Masala Chai  10 min.

839.
Mahdi ZAMANPOUR (Iran):
Mashti Esmaeil  60 min.

840.
Alen GHAZARIAN (Iran):

Matilde
841.
Laura Andrea MARTÍNEZ HINOJOSA (Mexico):
Matilde  9 min.

842.
Piotr ZLOTOROWICZ (Poland):

843.
Catherine WIELANT & Caroline VERCRUYSSE (Belgium):

844.
Lina AL RAHMANE (France):

MeTube: August Carmen Habanerát énekel
845.
Daniel MOSHEL (Austria):

847.
Juliane FEZER (Germany):

848.
Stéphane BERLA (France):

849.
Zohreh MOTAMEDI (Iran):

Memento Mori
850.
GÓBI Rita, PAMUKI Krisztián & TÁBOROSI András ( Hungary, Poland, Czech Republic, Slovakia):
Memento Mori  15 min.

851.
Gloria CHUNG ( USA, Finland):

852.
Fernando ALONSO FRÍAS (Spain):
Mental Party  20 min.

853.
Audrey PODRINI (France):

Mese
854.
BERTÓTI Attila (Hungary):
Mese / Tale  7 min.

855.
KINDA István & VARGYASI Levente (Romania):

856.
Hugues HARICHE (France):
Metropolis  25 min.

Víz alatt
857.
Tamar AKAVIA (Israel):

858.
KIRÁLY Krisztián (Hungary):

859.
NOVINSZKI Tamás (Hungary):
Mi / Us  3 min.

861.
Carlos De ANTONIO (Spain):
Miedo / Fear  6 min.

862.
Frank STASSEN (The Netherlands):
Mikaël  17 min.

863.
Teymour GHADERI (Iran):

864.
Michael BERNAD (Poland):

865.
Michele Di SALLE (Italy):
Miles Okazaki  23 min.

866.
Andrii LITVINENKO (Ukraine):
Military Boots  16 min.

867.
SangJin KO (South Korea , USA):
Milkshake  29 min.

868.
David CAVE (United Kingdom):

869.
Anna KHMELEVSKAYA (France):

870.
NAGY Bálint Pál (Hungary):

871.
PATAKI Szandra (Hungary):

872.
Maarit SUOMI-VÄÄNÄNEN ( Finland, Canada, France, USA):

873.
Emy BULLOCH (Greece):
Minotaur  5 min.

874.
Joaquim PAVAO (Portugal):

875.
Polina MOSHENSKA & Maryna LIAPINA (Ukraine):
Mist / Bridge  11 min.

876.
Bernhard WENGER (Germany):

Póttestvér
877.
Vahram MKHITARYAN (Poland, Armenia):

878.
Tomas LIPGOT (Argentina):
Moacir  75 min.

879.
Max HATTLER ( United Kingdom, Germany):

880.
Enrique PIñUEL (Spain):

881.
Yasseman TOURANG ( Sweden, Iran):

882.
Paweł JÓĽWIAK-RODAN (Poland):

883.
Joanna ZASTRÓżNA (Poland):
Molehill  20 min.

884.
Ceci LEAL (Germany):

885.
Emilia UKKONEN (Finland):

886.
Sébastien GAGNÉ (Canada):

887.
Antti HAASE ( Finland, Sweden, Norway):

Hangulat
888.
Mahmoud YOSSRY (Egypt):
Mood  22 min.

889.
Pierre MAZINGARBE (France):

890.
Lex DE VROOMEN (United Kingdom):
Morgumentary  10 min.

891.
Stefanie MAIER (Germany):
Moritz  6 min.

892.
Yakie AYALON (Israel):
Morning  24 min.

Híd a világ végén
893.
Branko ISTVANCIC ( Croatia, Serbia, Bosnia-Herzegovina, France):

Penészes emlékek
894.
CSÜLLÖG Edina & ANTI Naulainen (Estonia):

895.
John HELLBERG (Sweden):
Mousse  40 min.

896.
Andra TÉVY ( France, Belgium):
Mur / The Wall  17 min.

Muszter
897.
TESZLER Tamás (Hungary):
Muszter  18 min.

898.
Johanna THALMANN (Germany):
Mute  26 min.

Férfi találkozása nővel
899.
Dmitry GELLER (Russia):

900.
MAYER Bernadett & GÓBI Rita (Hungary):

901.
FORGÁCS Péter (Hungary):

902.
Goran RIBARIć (Croatia):

903.
Dani de la Orden (Spain):

Nadeshda
904.
Anna Frances EWERT & Falk MÜLLER (Germany):
Nadeshda  48 min.

905.
Sattar CHAMANI GOL (Iran):

906.
SZENTPÉTERI Áron (Hungary):

907.
Marjan ASHRAFIZADEH (Iran):

908.
Saulius BERZINIS (Lithuania):

909.
Hyung-suk LEE (South Korea):

910.
Konstantin BRILLIANTOV (Russia):

911.
PÁTKAI Marcell (Hungary):

912.
Marco MIRANDA (Portugal):
Napoleon  3 min.

913.
Tami LIBERMAN (Germany):
Napps  30 min.

914.
Kristina FRANK & Jessica LUNDEBERG (Sweden):

915.
Maryna ARTEMENKO (Ukraine):

916.
Daniel CASTRO (Mexico):
Negro  8 min.

917.
Filip MARKOVINOVIC (Serbia):

918.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spain):
Nena / Girl  12 min.

919.
Saulius BERZINIS (Lithuania):

920.
Kamen KOLAROV (Bulgaria):

921.
Mykolas VILDZIUNAS (Lithuania):

922.
Anna ROMANOVA (Russia):

923.
Jim VIEILLE (France):
Nevrodrome  23 min.

924.
Felipe Del OLMO & Daniel VALLEDOR (Spain):
Ngutu  4 min.

925.
Vanessa LÉPINARD (France):

Nem vagy egyedül
926.
Volha DASHUK (Belarus):

927.
Tomasz SIWINSKI (France):

928.
Zofia ANTONIAK (Poland):

930.
Agnieszka ELBANOWSKA (Poland):

931.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

932.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

933.
Gloria CHUNG (USA):
Night Train  3 min.

934.
Hiren DAVE ( India, Thailand, Philippines):

935.
Simon DOLENSKY (Germany):
Nirwana  53 min.

936.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Italy):

937.
Nina S.F. ENGEL (Spain):
No place  11 min.

938.
Pedro LACERDA (Brazil):

939.
Pablo FAJARDO (Spain):

940.
Lennart RUFF (Germany):
Nocebo  38 min.

941.
Joaquín ARCA (Spain):

942.
Stephen CHEN (Singapore):
North South  5 min.

943.
Vincent RENÉ-LORTIE (Canada):
Not delivered  3 min.

944.
Katharina WOLL (Germany):
Not Funny!  1 min.

945.
Kaisu KOSKI ( The Netherlands, United Kingdom):

Kés a feleségben
946.
Vita DRYGAS (Poland):

947.
Tom HAUGOMAT & Bruno MANGYOKU (France):
Nuisible / Pest  12 min.

948.
Jean Luc BAILLET (France):

424-es szám
949.
Anna Sophia RICHARD & Nina PRANGE (Germany):

950.
Leonardo DIAZ (Mexico):

951.
Ali HAYATI (Iran):
O / Him  30 min.

Új világ
952.
Luiza PARVU ( Romania, Hungary, USA):

953.
Adela KACZMAREK (Poland):

954.
Piotr MORAWSKI & Ryszard KACZYńSKI (Poland):

955.
Anna KARASIńSKA (Poland):

956.
Branko ISTVANCIC (Croatia):

957.
Benjamin BIOLAY (France):

958.
Bernard BLANCAN (France):

959.
Mario von GRUMBKOW (Germany):

960.
Kacper LISOWSKI (Poland):

961.
Dave UNWIN (United Kingdom):
On Angel Wings  28 min.

962.
Jeremy WALTMAN (USA):
On My Mind  5 min.

963.
Elinor NECHEMYA (Israel):

965.
Daniel DEVECIOGLU (Germany):
One  5 min.

966.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):
One euro day  28 min.

967.
Pamela MADDALENO (France):
One Hard Man  3 min.

968.
Prathamesh KriSang (India):

969.
Jakub PIˇTEK (Poland):
One man show  54 min.

970.
Ada KOBUSIEWICZ (Serbia):
One Off  5 min.

971.
Fateme AHMADI (United Kingdom):

972.
Jeroen CLUCKERS (Belgium):
Oneiria  4 min.

973.
Grace SCHWINDT (United Kingdom):

974.
Mathieu RIGOT (France):
Only You  4 min.

975.
Cristina PAVESI (Italy):
Orange  4 min.

976.
Abdul NDADI (USA):

977.
Nils KELLER (Germany):
Orpheus  14 min.

978.
Javier MACIPE ( Spain, Portugal):

979.
Mikel ALVARIÑO (Spain):

Macedón kaland
980.
Guérin Van de VORST (Belgium):

981.
Pavol ČI®MÁR (Slovakia):

982.
Hernâni DUARTE MARIA (Portugal):
Osso / Bone  2 min.

983.
Silk BISTINI (France):
Othell'a  8 min.

984.
Valentina FERRANDES (Italy):

985.
Richard BAILEY (USA):
Other Wounds  8 min.

986.
Anne THIEME ( Germany, Argentina):

987.
Boroka NAGY (USA):

988.
Julien TAVITIAN (Lebanon):
Oushak / Lovers  13 min.

A folyón túl
989.
ZURBÓ Dorottya ( Portugal, Hungary):
Over the River  11 min.

990.
John DANVOYE (United Kingdom):
Overexposed  4 min.

991.
Catarina LARANJEIRO ( Germany, Portugal, Guinea-Bissau):

992.
Orazio LEOGRANDE (Argentina):

993.
Ruben SAINZ (Spain):
Pan-Demia  14,59 min.

994.
Marco SCHMITT ( Austria, Germany, Mexico):

Papa
995.
Girlin Bassovskaja (Estonia):
Papa  16 min.

996.
Fabrice BRACQ (France):

997.
Vanja VASCARAC (Croatia):

998.
Kaspar VOGLER (Belgium):

Paradicsom
999.
Marieke WIJNEN (The Netherlands):
Paradis  25 min.

1000.
Rodrigo RUIZ PATTERSON (Mexico):
Paradisio  21 min.

1001.
Pink TWINS (Finland):

A mennyország felé vezető út
1002.
Hamy RAMEZAN (Finland):

1003.
Joon SUNG (USA):

Madarak
1004.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):

1005.
Natxo LÓPEZ (Spain):

1006.
Algimantas MACEINA (Lithuania):

Utas bámulás
1007.
MIKULÁN Dávid ( Hungary, Germany):

1008.
Oriane POLACK (France):
Pastorale  18 min.

1009.
Pedro SANCHO (Spain):

1010.
Lise BELLYNCK & Frédéric ASPISI (France):

1011.
José Manuel SERRANO CUETO (Spain):
Pelucas / Wigs  15 min.

1012.
Luís COSTA (Portugal):
Pena Fria  14 min.

1014.
Israel AHUMADA (Mexico):

1015.
Ariana GERSTEIN (USA):

1016.
PÁTKAI Marcell (Hungary):
Performer  13 min.

1017.
Thilo GUNDELACH, Till ISKEN, Robin JUENKERSFELD (Germany):
Perimeter  6 min.

1018.
Alex RODRIGO (Spain):

1020.
Juliette JOFFE ( France, Belgium):

1021.
Julia PETERS (Germany):

1022.
Grégory ROBIN (France):
Philippe  61 min.

1023.
Florian FRERICHS (Germany):
Phoenix  12 min.

1024.
Vahram MKHITARYAN (Poland):

Disznó
1025.
Steven SUBOTNICK (USA):
Pig  4 min.

1026.
Tessa SCHRAM (The Netherlands):

1027.
Alexis MICHALIK (France):

1028.
Anna EBORN (Denmark):
Pine Ridge  76 min.

1029.
Or SAHAR (Israel):
Pink Shells  11 min.

Pipo
1030.
Richard LEGASPI ( Philippines, Italy):
Pipo  20 min.

1031.
Charles NAJMAN (France):
Pitchipoï  100 min.

1032.
Momoko SETO (France):
Planet Σ  12 min.

1033.
Antonio BUSTO, Blanca FONT, Pablo ORTIZ ( Spain, Canada):

Plug & Play
1034.
Michael FREI (Switzerland):
Plug & Play  6 min.

1035.
Svetlana RAZGULYAYEVA (Russia):

1036.
Maciej LORENC (Poland):

1037.
Juan Carlos GUERRA (Spain):

1038.
Hyun-shin MO (South Korea):

Pont
1039.
Matt ABBISS (United Kingdom):
Point  2 min.

1040.
Ludovic VIEUILLE (France):
Pointe Noire  27 min.

1041.
Karen ASMUNDSON & Gwen TRUTNAU (Canada):
Polar Express  5 min.

1042.
Nash ANG (South Korea):
Poor House  14 min.

1043.
Gaizka URRESTI & Vicky CALAVIA (Spain):

1044.
Isaac David QUESADA (Mexico):

1045.
Maurice HÜBNER (Germany):

1046.
Jean Paul NOGUES (France):

1047.
David ADLER (USA):
Potlatch  11 min.

1048.
Sergio DOVALE (France):

1049.
Hanne IVARS (Finland):

1050.
Monika NAWROT & Dominik GÓRSKI (Poland):

1051.
Sławomir WITEK (Poland):

Tavasz
1052.
Tania Claudia CASTILLO (México):

1053.
Daniel BERNHARDT (Austria):

1054.
Azar SAIYAR (Finland):
Primus Tempus  5 min.

Primus tempus
1055.
Azar SAIYAR (Finland):
Primus tempus  5 min.

1056.
Marco GADGE (Germany):

1057.
Roser CORELLA (Spain):

Iskolaudvar
1058.
Rinio DRAGASAKI (Greece):

1059.
Zivile MICIULYTE (Lithuania):

1060.
Anthony C. CAJAN (France):
Provisoire  10 min.

Barátok 33-as fordulatszámon
1061.
Grzegorz BRZOZOWICZ (Poland):

1062.
Paweł FERDEK (Poland):

1063.
Maria ZBASKA (Poland):

1064.
MIKULÁN Dávid (Hungary):

1065.
Vera DONEVA (Bulgaria):
Puddle  6 min.

1066.
Michał SZCZE¶NIAK (Poland):

1067.
Rémy RONDEAU (France):
Puzzle  15 min.

1068.
Reda MUSTAFA ( France, Morocco):
Qanis  22 min.

1069.
Rebecca BLÖCHER (Germany):

1071.
Frédéric RECROSIO (Switzerland):

1072.
Vincent DIEUTRE (France):

1073.
Antonio MARTINO ( Italy, Bosnia):

1074.
Pierre BASSIL, Hugo DE FAUCOMPRET, Hugo WEISS, Eva LUSBARONIAN (France):

1075.
Rima YAMAZAKI (USA):

1076.
Jim POMEROY (Canada):
Re:cycled  6 min.

RealityReality +  +
1077.
Coralie FARGEAT (France):
Reality +  23 min.

1078.
Valentina CARNELUTTI (Italy):
reCuiem  20 min.

1079.
Cristina PAVESI (Italy):
Red  4 min.

1080.
Mona A. SHAHI (Iran):
Red Line  8 min.

1081.
Mike OLENICK (USA):
Red Luck  26 min.

1082.
Mo JäGER (Germany):

1083.
Eloy López (Spain):
Reloj / Clock  9 min.

1084.
David BOUCHER (France):

1085.
ZSÍROS Ádám & KÁLLAI Ákos (Hungary):

1086.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japan):

1087.
Collective: 18 Adults (Belgium):
Reptile Smile  4 min.

1088.
Christoph RAINER ( USA, Austria):

1089.
Dejan PETROVIC (Serbia):
Restart  43 min.

1090.
FÜZES Dániel (Hungary):

1091.
Arnaud LAMBERT (France):

Reverie Habituelle
1092.
Carlos DITTBORN (United Kingdom):

Megoldjuk valahogy
1093.
Katalin BESENYEI (Romania):

1094.
Roger DEUTSCH ( USA, Hungary):
Ricercare  25 min.

1095.
HÖRCHER Gábor (Hungary):
Ricsi  15 min.

1096.
Christoph DANIEL & Marc SCHMIDHEINY ( Germany, Switzerland):
Rien ne va plus  10 min.

1097.
Rolf HELDAL ( Norway / United Kingdom):
Rift  15 min.

1098.
NAGY Kálmán (Hungary):
Rigó / Rigo  7 min.

Rimbaud
1099.
LICHTER Péter (Hungary):
Rimbaud  21 min.

Ritmus
1101.
KLAUSZ Péter (Hungary):

Az átutazás rituáléja
1102.
Juliette YU-MING ( Brazil, Singapore):

1103.
Xaver XYLOPHON BOEHM (Germany):
Roadtrip  20 min.

1104.
Merav NATHAN (BENSIMON) & Yuval NATHAN (Israel):
Robin  4 min.

1105.
ILLÉS Attila (Hungary):
Robinson  6 min.

1106.
Sandra POLIC ZIVKOVIC (Croatia):

1107.
Arnaud SIMON (France):

1108.
Brian Philip KATZ (USA):
Roman Buildings  67 min.

1109.
Özgür AKGÜL (Turkey):
Romanistanbul  54 min.

1110.
Andreas GRÜTZNER (Germany):

1111.
Ronnie S (Norway):

1112.
Mohamed DAKI (Morocco):

Rosso Papavero
1113.
Martin SMATANA (Slovakia):

1114.
Roger DEUTSCH ( USA, Hungary):
Round Trip  6 min.

1115.
Jitka RUDOLFOVA (Czech Republic):
Rozkos / Delight  100 min.

1116.
Angella LIPSKAYA (Russia):
Rubbish  5 min.

1117.
Rainer KOMERS (Germany):
Ruhr Record  45 min.

1118.
Dimitris BAVELLAS (Greece):
Runaway Day  86 min.

Az orosz
1119.
Victor ASLIUK (Belarus):
Ruski / Russian  20 min.

1120.
Kuba CZEKAJ (Poland):

1121.
Joachim THÔME (Belgium):
S'enfuir / Flee  75 min.

1122.
Pedro LACERDA (Brazil):
S/T / Untitled  12 min.

1123.
Juanan MARTÍNEZ (Spain):

1124.
Ümit TAYAM (Turkey):
Saç / Hair  17 min.

1125.
Gerardo HERRERO (Spain):
Safari  15 min.

A tengerész sírja
1126.
Vuk Jevremovic, Carlos Santa, Cecilia Traslaviña, Juan Camilo González, José Belmonte, Isabel Herguera, Wang Li Ming, Chen Kemei, Richard Reeves, Koldo Almandoz - (Spain):

1127.
Abigail CHILD (USA):
Salomé  20 min.

1128.
Susan KORDA ( Germany, USA):
Salomea's Nose  23 min.

1129.
Jakub STOżEK (Poland):

1130.
Rosane CHAMECKI & Andrea LERNER (USA):
Samba #2  3 min.

1131.
Billy LUMBY (United Kingdom):
Samuel-613  15 min.

1132.
Bartłomiej ŻMUDA (Poland):
Sandland  26 min.

1133.
Jeremie REICHENBACH ( France, Argentina):

1134.
Cinzia D'AURIA (Italy):

1135.
Christophe BISSON (France):
Sarah(k.)  14 min.

1136.
FAZEKAS Gyöngyi ( Hungary, Romania):
Saudade  10 min.

1137.
Aziz CEM (Turkey):

Mondd baskírul
1138.
Ella DAVLETSHINA (Russia):

1139.
Alexandre LIEBERT (France):

Megtagadja
1140.
Alessandra CATALETA (Italy):
Scarti / Scraps  63 min.

1141.
Ricarda AXTHELM (Germany):

1142.
Manuel VOGEL (Germany):

1143.
Marcus HANISCH (Germany):

1144.
Kristin FRANKE (Germany):

Második kör
1146.
Pilar PASCUAL (Spain):

1147.
Sylvain AULAGNER & Virginie MARTIN (France):
Selapak  72 min.

1148.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

Senior's not dead
1149.
SIMONYI Balázs (Hungary):

1150.
Fani KONSTANTINOU (Spain):
Sepideh  15 min.

1151.
Pedro COLLANTES ( Japan, Spain, The Netherlands):
Serori  15 min.

1152.
Dorit WEISMAN (Israel):

1153.
Barbara PANERO (France):
Seule / Alone  13 min.

1154.
Or TILINIGER (Israel):
Seventh Heaven  11 min.

1155.
Allan BROWN (Canada):

1156.
Naser POOYESH (Iran):

1157.
Alexander MITTA (Russia):

1158.
Mr Bipin KHEDEKAR (India):
Shalya  27 min.

1159.
Gad AISEN (Israel):

1160.
Koby HADOUR (Israel):

1161.
Max HATTLER ( United Kingdom, Germany):
Shift  3 min.

1162.
Zlatko COSIC, Laura FERRO, Eleanor DUBINSKY (USA):
Shifted  6 min.

1163.
Asya STRELBITSKAYA (Russia):

Instant tudás
1164.
GUTEMA Dávid (Hungary):

1165.
Steven BRIAND (France):
Shunpo  5 min.

1167.
Hannes RALL ( Germany, Singapore):
Si Lunchai  9 min.

1168.
Annekathrin WETZEL (Germany):

A vonzás hatalma
1169.
Eva SEKERESOVA (Slovakia):

1170.
Sanjay SHARMA (India):
Silent Steps  12 min.

1171.
Cris NODA & Cayetana H. CUYÁS (Spain):

1172.
SeungHee KIM (South Korea):

Kukoricasziget
1173.
George OVASHVILI ( Georgia, Germany, France, Czech Republic, Kazakhstan):

1174.
Nicolas PLESKOF (France):

1175.
Adriana y Mar ADEVA Y CORRALES (Spain):

1176.
Eric GAUCHER (Canada):

Szimpla # Dupla # Tripla
1177.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Italy):

1178.
Krum YANKOV & Katelina KANCHEVA (Bulgaria):
Sirin  17 min.

1179.
Branko ISTVANCIC (Croatia):

1180.
Juraj HERZ, Martin ©ULÍK, Peter KEREKES, Zuzana LIOVÁ, Miąo SUCHÝ, Ondrej RUDAVSKÝ, Iveta GRÓFOVÁ, Peter KRI©TÚFEK, Viera ČAKÁNYOVÁ, Miro JELOK (Slovakia):

1181.
Nicolas PAWLOWSKI & Vincent PARONNAUD (France ):
Smart Monkey  18 min.

1182.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (South Korea):

1183.
Marta TRELA (Poland):

Fagyos tüsszentés
1184.
Gabriel BORGETTO (Germany):
Sneeze Freeze  5 min.

1185.
Milos MITROVIC (Canada):
Snowshoes  1 min.

1186.
Essemble project 2013 (Hungary):

Tengerész
1187.
Gabriel TZAFKA (Danmark):

1188.
Michael LYONS & Palle DAHLSTEDT ( Japan, Sweden):

Katonák és prostituáltak
1189.
GUTEMA Dávid (Hungary):

1190.
Fran Moreno (Spain):
Soledad  14 min.

1191.
François BIERRY ( Belgium, France):
Solo Rex  23 min.

1192.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):
Someone knew  7 min.

Férfiakról
1193.
Mateusz GłOWACKI (Poland):

1194.
Utpal BORPUJARI (India):

1195.
Silvio GERBER (Switzerland):

1196.
Asier ALTUNA (Spain):

1197.
Monteith McCOLLUM ( USA, Sweden):
Soundprint  8 min.

1198.
Eduardo SOSA SORIA (France):

1199.
Jose Luis NACCI (Argentina):

1200.
Juan GAUTIER (Spain):

1201.
Kuesti FRAUN (Germany):

1202.
Patryk REBISZ, Erinnisse REBISZ (USA):

1203.
Julian PAWELZIK (Germany):

1204.
Hyash TANMOY & Mrigankasekhar GANGULY (India):

1205.
Philipp SCHOLZ (Germany):

1206.
Giacomo ABBRUZZESE (France):
Stella Maris  27 min.

1207.
Kai SITTER (Germany):

1208.
Emanuele GABBI (United Kingdom):
Streetfighter  7 min.

1209.
Blanca REGO (Spain):

1210.
Sylvain ROBINEAU (France):

1211.
Ion de SOSA (Spain):

1212.
Martin RAHMLOW ( Germany, France):
Sumsing  4 min.

1214.
Jean Paul NOGUES (France):

1215.
Florence HUGUES (France):

1216.
Hortense GÉLINET (France):

1217.
Maja TODOROVIC (Serbia):

1218.
Aina JäRVINE & Meelis ARULEPP (Estonia):

1219.
Nora SWEENEY (USA):
Sweet Oranges  18 min.

Édes történet
1220.
GORDÁN Ágnes, FERENCZ Hunor, RANCZ Zsolt (Hungary):
Sweet story  2 min.

1221.
Miguel Angelo PATE ( Germany, USA):
Sweetheart  27 min.

Számzár
1222.
HELSTÁB Martin (Hungary):

1223.
OLÁH Judit (Hungary):

1225.
GÁL Apolka & ANTAL Szabolcs (Romania):

Szenvedély
1226.
PRUZSINSZKY Dániel (Hungary):

1228.
HUTANU Emil (Hungary):

1229.
Amineh FOROGHI (Iran):
Tak  15 min.

1230.
Anna KU¶MIERCZYK (Poland):

1231.
Jagoda SZELC (Poland):

1232.
Maryam TAFAKORY (United Kingdom):
Taklif  10 min.

1233.
Jo BÉRANGER & Christian PFOHL (France):

1234.
Pier-Philippe CHEVIGNY (Canada):
Tala  12 min.

1235.
Chiara PASSA (Italy):
Tales From Space  variable min.

1236.
Rosalind FOWLER (United Kingdom):
Tamesa  11 min.

Végtisztesség
1237.
Víctor PALACIOS (Spain):

1238.
Gabriela ALCOFRA & Billy COWIE ( United Kingdom, Brazil):

1239.
Chan PARK (Argentina):
Tango Your Life  49 min.

1240.
Ehsan ABDIPOUR (Iran):

1241.
María CASTILLEJO CARMEN (Belgium):
Taram Tarambola  30 min.

1242.
Serveh ALIVEYSI (Iran):

1243.
Ali HAKIM ( Germany, Afghanistan):
Taweez  20 min.

1244.
Marie ENTHOVEN (Belgium):
Taxistop  21 min.

1245.
Jorge BLAS (Spain):

1246.
Paul VERHOEVEN (France):
Teenagers  165 min.

1247.
Simone Catharina GAUL (Germany):

Az erdő másik oldalán
1248.
Anu-Laura TUTTELBERG (Estonia):

Viharvert kabát
1249.
Paul CABON (France):

1250.
Gregorio MURO ARRIET & Mikel MURO BASTERRA (Spain):

1251.
Catxo (Spain):

1252.
Denis EYRIEY (France):

1253.
Óscar DÍAZ CRUZ (Spain):
Teratoma  15 min.

1254.
Aliou SOW (France):

1255.
Jeremy MOSS (USA):

1256.
Stelios MORAITIDIS (Greece):

1257.
Brian RATIGAN (USA):

1258.
Keivan MAJIDI (Iran):

1259.
Juhani KOIVUMäKI (Finland):
The Apostle  5 min.

Meghallgatás
1260.
Attila ROSTAS (USA):
The Audition  13 min.

1261.
Sarah Yona ZWEIG (Germany):

1262.
Hakan CAN (Germany):

1263.
Jeremy MOSS & Erik ANDERSON (USA):
The Blue Record  17 min.

1264.
Jozeph EZZAT (Egypt):

1265.
Una GUNJAK ( Germany, Croatia):
The Chicken  15 min.

1267.
Dolissa MEDINA (USA):

1268.
Mauro MUELLER ( USA, Switzerland, Mexico):

A tánc
1269.
Edith DEPAULE (Belgium):
The Dancing  16 min.

1270.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
The Duel  3 min.

1271.
Michelle MARQUEZ (USA):

1272.
Minna RAINIO & Mark ROBERTS (Finland):

1273.
Chris DUPUIS (Canada):

1274.
Md Ashraful Alam (Ashraf Shishir) (Bangladesh):

1275.
Colette COPELAND (USA):

1276.
Neil NEEDLEMAN (USA):

Emberlovak
1277.
Rosario SIMANELLA & Marco LANDINI ( Italy, India):

1278.
Thibault Le TEXIER (France):

1279.
Rene HOUWEN (The Netherlands):
The Kettlemen  105 min.

1280.
Shaun CLARK & Kim NOCE (United Kingdom):
The Key  7 min.

1281.
Martin PETROV (Bulgaria):
The Last Gift  21 min.

1282.
Olga GUSE (Germany):

1283.
Ana-Maria VIJDEA ( Turkey, Romania):

1284.
Lizzie OXBY (United Kingdom):

1285.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

1286.
Mario GAREFO (Greece):

1287.
Xia REN (Hong Kong):
The Memory  17 min.

1288.
Nayla AL KHAJA (United Arab Emirates):
The Neighbour  18 min.

1289.
Nofar BEN MARGI (Israel):
The Newsroom  40 min.

A nemes anyagok kristályosítása- videónapló
1290.
Ágnes GORDÁN (Romania):

1291.
Gregory VARDARINOS (Greece):

1292.
Conrad MESS (Spain):
The Other Side  18 min.

1293.
Jean-Michel ROLLAND (France):
The Puck  6 min.

1294.
Charlotte ROUSTANG (Germany):
The Saviour  23 min.

1295.
Alisa DEBELIć (Serbia):
The Search  3 min.

1296.
Dino SATO (Japan):

1297.
Alexei DMITRIEV (Russia):

1298.
Diganta DEY (India):

1299.
Maria GORDILLO (Spain):
The Snatcher  10 min.

1300.
Joon SUNG (USA):
The Song  29 min.

Az út hangja
1301.
Barzan ROSTAMI (Iran):

1302.
Félix LAJEUNESSE & Paul RAPHAEL (Canada):

1303.
Ben STEINER (United Kingdom):
The Stomach  15 min.

1304.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):

1305.
Milos MITROVIC (Canada):

1306.
An VROMBAUT (Belgium):
The Tie  9 min.

Végtelen táj - porcelánmesék
1307.
Lea VIDAKOVIC (Croatia):

1308.
Henna-Riikka HALONEN (Finland):

1309.
Colette COPELAND (USA):

1310.
Aditya GOWTHAM (India):
The Visit  36 min.

1311.
Po-Yen WANG (Taiwan):

1312.
Miguel DE ( United Kingdom, Portugal):

1313.
Reg NOYES (United Kingdom):
There She Goes  19 min.

1314.
Anouk DE CLERCQ (Belgium):
Thing  17 min.

1315.
Maria KORPORAL (Germany):

1316.
Roz MORTIMER (United Kingdom):

1317.
Silvia De GENNARO (Italy):

1318.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finland):

1319.
Adrien RIVOLLIER (France):
Tigran  52 min.

Tik-tak
1320.
Ülo PIKKOV (Estonia):

1322.
Herve MOUKOKO (France):
Time  26 min.

1323.
Regina SCHILLING (Germany):

1324.
Marina HUFNAGEL & Kristina KILIAN (Germany):
To Kill a Whale  19 min.

1325.
Jakub MICHNIKOWSKI (Poland):

1326.
Guillermo FLORENCE (Spain):

1328.
Pablo REMÓN (Spain):

1329.
Eduardo WILLIAMS (France):

1330.
Elmar IMANOV & Engin KUNDAG ( Azerbaijan, Germany):
Torn  22 min.

1331.
Lynn KIM (USA):
Toro  4 min.

1332.
Bartosz PADUCH (Poland):

1333.
Sarah ARNOLD (France):
Totems  29 min.

1334.
Colette COPELAND (USA):
Touchpoint  5 min.

1335.
Sonia BEN SLAMA (France):

1336.
Cécile BICLER (France):

1337.
Razvan GEORGESCU ( Romania, Germany):
Trading Germans  88 min.

1338.
Emirhan ERINGEN (Switzerland):
Transient  11 min.

1339.
Lauri ASTALA (Finland):
Transit  10 min.

1340.
Radu JUDE (Romania):

1341.
Konstantinos SAMARAS (Greece):

1342.
Darya VYATKINA (Russia):

1343.
Anna BLASZCZYK (Poland):

1344.
Anna JADOWSKA (Poland):

1345.
Hendrik Maximilian SCHMITT (Germany):

1346.
Ignacio F. RODÓ (Spain):
Tuck me in  1 min.

1347.
Sami GUELLAI & Mohamed FADERA (France):
Tulkou  11 min.

1348.
Alex JOHNSON (USA):
Two Step  95 min.

1349.
Jean-Michel ROLLAND (France):
Typo  4 min.

1350.
Oksana CHEPELYK (Ukraine):

1351.
Clémence MARCADIER (France):

1352.
Dyana GAYE (France):

1353.
Collective: 22 CHILDREN (Belgium):

1354.
Morgan S. DALIBERT (France):

1355.
Sarah BARBAULT & Emilie BARBAULT (France):

1356.
Alban SAPIN (France):

1357.
Miguel Ángel BLANCA & Raúl CUEVAS (Spain):

1358.
David ESQUIVEL (Spain):

1359.
Alenka KRIZENECKY (France):

1360.
Sotiris DOUNOUKOS ( France, Australia, Greece):

1361.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):

1362.
Analia FRASER (Argentina):

Egy este
1363.
Lucy MULLOY ( Cuba, United Kingdom, USA):

1364.
Minoru KARASUBE (Japan):

1365.
Marcin WOJCIECHOWSKI (Poland):

1367.
Friedrich TIEDTKE (Germany):

1368.
Paul SPENGEMANN (Germany):

1369.
Matt ABBISS (United Kingdom):
Untitled 014  1 min.

1370.
Lukas AUGUSTIN (Germany):

1371.
Ikhbayar URCHUUD (Mongolia):

1372.
Tolga AKTAS (Turkey):

1373.
Adrián Sánchez & Paola Oliveras (Spain):
Vaduz  30 min.

1374.
Patrick BERGERON (Canada):

1375.
MATUSIK Szilárd (Hungary):

1376.
Benjamin VILLAVERDE (Spain):
Varadero  18 min.

1377.
Yossi AVIRAM (Israel):

1378.
ZURBÓ Dorottya (Hungary):

1379.
Saulius BERZINIS (Lithuania):

1380.
Carl OLSSON (Denmark):

1381.
Arnaud DUFEYS ( Belgium, France):

1382.
Mathilde MARC (France):
Victoria  13 min.

1383.
Ana ALMEIDA (Portugal):

1384.
Johanna BEDEAU (France):

Vihar
1385.
KOCSIS Alexandra & KŐSZEGI Tamás ( Romania, Hungary):
Vihar / Storm  3 min.

1386.
Avishai SIVAN ( United Kingdom, Israel):
Visa  68 min.

1387.
KÁLLAI Ákos (Hungary):

1388.
Arno XIMENES (France):
Vocation  10 min.

1389.
Kuesti FRAUN (Germany):
Volkspark  7 min.

Rólam és rólad
1390.
NAGY Borbála (Germany):

1391.
Antoine CHAUDAGNE & Sylvain VERDET (France):

1392.
Roman KLOCHKOV (Belgium):
Vrede / Peace  1 min.

1393.
Leire EGAñA B-A (United Kingdom):
W for Bites  14 min.

Az oldal
1394.
Alex CASIANOV (Poland):

1395.
Rhoda N. WAINWRIGHT (Spain):
Waiting  4 min.

1396.
Shashwati TALUKDAR (India):
Wall Stories  40 min.

1397.
Miguel López Beraza (Spain):
Walls  10 min.

1398.
Sven-Philipp POHL (Germany):

1399.
Zuzanna KARPINSKA (Poland):
Wanda  5 min.

1400.
Margaret COX ( United Kingdom, Mexico, Russia):
War Requiem  52 min.

1401.
Piotr ŻOŁˇD¬ (Poland):

1402.
Jeanette KARSTAEDT (Germany):

1404.
Leonardo RE ( Germany, United Kingdom):
Wasser / Water  10 min.

1405.
Despina GRAMMATIKOPULU (Germany):

1406.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):

Esküvői torta
1407.
Viola BAIER (Germany):
Wedding Cake  9 min.

1408.
Harko WUBS (The Netherlands):
Wegen / Ways  17 min.

1409.
Olivier AYACHE-VIDAL (France):

1410.
BORBÁS David (Hungary):

1411.
Paweł ŁOZIńSKI (Poland):
Werka  40 min.

1412.
Martin PICKLES (United Kingdom):

1413.
Javier LONGOBARDO (Spain):

1414.
Richard BAILEY (USA):

1415.
Ricarda SALEH & Annabelle LESCHKE (Germany):

Szél
1416.
Robert LÖBEL (Germany):
Wind  4 min.

Tél, nyár
1417.
Bobby JAMES (Kanada):
Winter, Summer  14 min.

1418.
Ilker ÇATAK (Germany):

1419.
Amitesh PRASUN (India):
Women On Wheels  25 min.

Betekerve
1420.
Florian WITTMANN, Falko PAEPER, Roman KAELIN (Germany):
Wrapped  4 min.

1421.
Maciej WIKTOR (Poland):
Wydech / Exhale  22 min.

1422.
Anna DUDA ZIETEK (Poland):

1423.
Max HATTLER ( United Kingdom, Germany):
X  6 min.

X Box
1424.
Mehdi MOKHTARI (Iran):
X Box  25 min.

Y
1425.
Marina PAPIC (Serbia):
Y  16 min.

Y
1426.
Solomiya TOMASCHUK (Ukraine):
Y  23 min.

1427.
Oktay ALTUNNAR (Turkey):

1428.
Bariscan ASIK (Turkey):

1429.
Babak AMINI (Iran):

1430.
Zardosht AFSHARI (Iran):

1431.
Mohammad Ali Talebi (Iran):

1432.
Cheuk Man WONG (Hong Kong):

YEW Fent és lent között
1433.
Frédéric HAINAUT & Simon MEDARD (Belgium):

1434.
Virgilio VILLORESI (Italy):

1435.
Andrew BETZER (USA):

1436.
Onur YIGIT (Turkey):
Yuva / Home  15 min.

1437.
Feargal WARD &Tadhg O’SULLIVAN (Ireland):
Yximalloo  75 min.

1438.
Tony T. DATIS (France):
Zéro / Zero  30 min.

1439.
Bartek KONOPKA (Poland):

1440.
Tomasz NUZBAN (Poland):

1441.
Jabbar SALEHI (Iran):

1442.
Aitor ARREGI (Spain):

1443.
Abbas DAVOUDI (Iran):

1444.
Marko VALIć ( Germany, Croatia):

1446.
Ema MUC (Slovenia):

1447.
Artur WIERZBICKI (Poland):

1448.
Tobias SCHÖNENBERG (Germany):

1449.
Robby ELMALIAH (Israel):

1450.
Yannis FOTOU & Alexis TSAFAS ( Greece, Cape Verde):
Zenaida  69 min.

Zepo
1451.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spain):
Zepo  3 min.

1452.
Marina MIGUNOVA (Russia):

1453.
Valeria SOCHYVETS (Ukraine):

1454.
JURIK Kristóf (Hungary):
Zothmund  7 min.

1455.
Dustin LOOSE (Germany):

1456.
Yolanda Centeno (Spain):
Zugzwang  9 min.

1457.
Friedrich TIEDTKE (Germany):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted