www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

After three attempts, the new date:

28 April - 1 May, 2021

Kiscsősz, Hungary

 

 

 

After three attempts, the new date:

28 April - 1 May, 2021

Kiscsősz, Hungary

etnik Archív
2021. October FrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSu Actual program:
2021-10-24
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

WRITE US

Name:
E-mail:
Question:

Newsletter

Name:
E-mail address:
I subscribe for the following newsletters:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Modifying data unsubscription or resending activation:
RANDOM PICTURES

Films submitted

MEDIAWAVE 2014

By original title | By director | By country | By categories

1.
Heilika Pikkov (Estonia):

( NULLA )
2.
David GESSLBAUER & Michael LANGE (Germany):
( NULL )  5 min.

3.
Muriel MONTINI (France):

4.
§vonica §VONICA (Italy):
| oXt U  6 min.

5.
Bugra DEDEOGLU (Turkey):

6.
Csaba MOLNÁR (Slovakia):

7.
Vladimir PEROVIC (Montenegro):

Megsebzett
9.
Ásta Júlía GUðJÓNSDÓTTIR & Haukur M HRAFNSSON ( Poland / Iceland):

10.
Juha MäKI-JUSSILA (Finland):

11.
Maija SAKSMAN (Finland):

12.
Robert SEDLACEK (Czech Republic):

13.
Vit KLUSAK & Filip REMUNDA (Czech Republic):

Ébredj
14.
Áron HORVÁTH (Slovenia):

Életkő
15.
VAD Róbert & RÁCZ Péter (Hungary):

16.
Caroline BLAIS (Canada):
Étoiles  3 min.

Örökség
18.
BUBRYÁK István (Hungary):
Örökség  13 min.

Örökség
19.
BUKTA Zsolt (Hungary):

Örökvirág
20.
SZEGEDI Tamás (Hungary ):

Nagyon szerettelek
21.
Orhan TEKEOGLU (Turkey):

Úz-völgyéből szeretettel
23.
BUBRYÁK István (Hungary):

Úz-völgyi csata
24.
BUBRYÁK István (Hungary):

25.
Youdid KAHVECI (Germany):

0+600
26.
KIS-TÓTH Zalán (Hungary):
0+600  3 min.

27.
Reza MOAYEDI (Iran):
0.5  4 min.

28.
Sidhartha SIVA SEVENTH PARADISE (India):

103 szerda
29.
ERDÉLYI Dániel (Hungary):

30.
Anne CHLOSTA (Germany):
12 Likes  4 min.

12 nagy lépés
31.
TISZA Balázs ( Slovakia / Hungary):

32.
Wairin MATHONG (Thailand):

33.
Johannes GIERLINGER (Austria):
2012  3 min.

34.
Mehdi BAGHERI (Iran):
2020  3 min.

35.
KIS Anna & NAGY Viktor Oszkár & TRENCSÉNYI Klára (Hungary):

36.
Yaser KHAYYER (Iran):

37.
Ronnie CRAMER (USA):
30 Miles  4 min.

38.
Martin HANZLICEK (Czech Republic ):

37°4S
39.
Adriano VALERIO (France):
37°4S  12 min.

40.
Boris MISSIRKOV & Georgi BOGDANOV (Bulgaria):
4th Kilometer  25 min.

41.
Daina PAPADAKI (Cyprus):

42.
Bartosz DOMBROWSKI (Poland):

43.
Michael WENDE (Germany / Egypt):

Hetedik mennyország
44.
Guillaume FOIREST (France):

45.
Anna ABRAHAMS (The Netherlands):
7 Peaks  23 min.

46.
Luz María RODRÍGUEZ (Mexico):

A lány és a fegyver
47.
Eileen MCQUEEN (USA):

48.
ODEGNÁL Róbert (Hungary):

49.
Sarah SHAMASH (Canada):

50.
CZABÁN György & GYŐRI Csilla & KRONAUER Ádám & KŐPOROSY János & PÁLOS György (Hungary):

A kínai Székely
51.
HORVÁTH László (Hungary):

52.
Fengrui CHU (China):

53.
TEMESVÁRI-TÓTH Adrien (Hungary):

54.
Espen TVERSLAND (Norway):

55.
GRENCSÓ István (Hungary):

56.
Flick HARRISON & Rob KITSOS (Canada):
A Moving  10 min.

57.
Artur CORREIA (Portugal):

58.
SZALAY Péter (Hungary):

59.
Alex MEGARO (USA):
A Pious Man  12 min.

60.
Keren Ben RAFAEL (France):

61.
Lander CAMARERO (Spain):

A rózsa üzenete
62.
MOHI SÁNDOR (Hungary):

A romlás virágai
63.
TOLNAI Szabolcs ( Serbia / Hungary):

64.
Véronique MOUYSSET (France):

65.
Ben RUSSELL & Ben RIVERS ( France / Estonia):

66.
Laura THATCHER (USA):

67.
JOKESZ Anna (Hungary):

68.
KÖRTÉSI András (Hungary):

69.
KÖRTÉSI András (Hungary ):

70.
BÓNÉ Péter (Hungary ):

Teniszezőlány
71.
Daniel BAROSA (Brazil):

72.
Mizmor WATZMAN (Israel):

73.
Rosalie HÜBL (Mexico):

75.
Kannan PERUMUDIYOOR HARISREE FILMS (India):
Aattakadha  135 min.

76.
Anita KWIATKOWSKA-NAQVI (Poland):
Ab ovo  5 min.

77.
Gerard FREIXES-RIBERA (France ):

78.
Collective: 7 children (Belgium):

Abu Haraz
79.
Maciej DRYGAS (Poland):
Abu Haraz  73 min.

80.
Marius PACKBIER ( Belgium / Germany):

Egy elavult oltár
81.
Hyash TANMOY & Mrigankasekhar GANGULY (India):

Ada+Otto
82.
Ülo PIKKOV (Estonia):
Ada+Otto  20 min.

83.
Mehdi BOOSTANI (Iran):

84.
Sinan SERTEL (Turkey):

85.
Eugene GOLYNKIN (Russia):
After the War  39 min.

87.
Nicolas PARISER (France):
Agit pop  30 min.

88.
Agim SOPI (Kosovo):
Agnus Dei  110 min.

89.
Pedro SOARES (Portugal):

90.
Laura CAPATANA JULLER (Romania):

91.
Mickaël BANDELA & Julien SCHEIDLE (France):
Aimé / Aime  47 min.

92.
Toufic KHREICH (Lebanon):

93.
Reza MOAYEDI (Iran):

94.
Luciano PÉREZ SAVOY (Mexico):

95.
Branko ISTVANCIC (Croatia):
Album  52 min.

96.
Ana Isabel MARTINS (Portugal):

97.
Juanma SUÁREZ (Spain):
Alfred & Anna  15 min.

98.
Jeremie MAGAR (France):

99.
Quentin LESTIENNE (France):
Alias Tito...  7 min.

100.
Hervé LAVAYSSIèRE (France):
Alibi  10 min.

101.
Céline PONCET (France):
Alice  13 min.

102.
Doug HAWES-DAVIS (USA):
All the Labor  96 min.

104.
Nicolas RUSSEIL (France):

105.
Ralf BEYERLE (Germany):

106.
Pim ZWIER ( Germany / The Netherlands):

107.
Sasha LITVINTSEVA (United Kingdom):
Alluvion  32 min.

Almaz
108.
Victor ASLIUK (Belarus):
Almaz  30 min.

109.
Ilker CATAK (Germany):

110.
In-cheol YOO (South Korea):
Amateurs  9 min.

Amel
111.
More RACA (Kosovo):
Amel  23 min.

112.
Lijo Jose PELLISSERY WHITESANDS (India):
Amen  157 min.

113.
Christophe LEBON (France):
Amens  28 min.

114.
Thibault Le TEXIER (France):

115.
Pengyu HUANG (Germany):
Amnesia  12 min.

116.
Mehdi BOOSTANI (Iran):

117.
PLAYNE Mark (United Kingdom):

118.
Kav SIDHU & Cherish MUTAMBARA (United Kingdom):

Ananda
119.
Kate STRYKER (Nepal):
Ananda  11 min.

Tükröződés
121.
Giorgi MREVLISHVILI ( Georgia / Germany):

122.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):

Ők
123.
Morteza SABZEGHABA (Iran):
Anha / They  15 min.

124.
Aviv TALMOR (Israel):

125.
Anatol ANDERSWO (Germany):
Anima  5 min.

126.
Frédéric LABONDE (France):

127.
Flick HARRISON (Canada):
Anonymoose  3 min.

128.
Alexander HAHN (USA):
Antloop  6 min.

129.
Federico NERI (Italy):

130.
Iulian Manuel GHERVAS & Adina POPESCU (Romania):

131.
Tatjana KANCELJAK (Croatia):
Aotearoa  3 min.

132.
Giga CHKHEIDZE (Georgia):
April in Paris  67 min.

133.
Philippe GREGOIRE (Canada):
Aquarium  14 min.

Nem én voltam
134.
Esteban CRESPO (Spain):

135.
Tellervo KALLEINEN & Oliver KOCHTA-KALLEINEN (Finland):

136.
Martin RATH (Poland):
Arena  23 min.

137.
Tomás ROJO (Spain):

138.
Michael GUERRAZ (France):
Argile / Clay  19 min.

139.
Maria KIVIRAND (Estonia):

140.
Jörn BIRKHOLZ (Germany):
Armstrong  2 min.

141.
Milosz MARGANSKI (Poland):
Ars moriendi  7 min.

142.
Mohammad ESMAEILI (Iran):

143.
Clément GONZALEZ ( France / South Africa):

144.
Edo TAGLIAVINI (Italia):

145.
Danushka MARASINGHE (Sri Lanka):

146.
Pim ZWIER ( Germany / The Netherlands):

147.
Christophe BISSON (France):

148.
Nathalie LECLERCQ (Belgium):

149.
Anca HIRTE ( Romania / France):

150.
Zhi Wei JOW ( France / Singapore / Taiwan):

151.
Roshanak ZANGENEH ( Germany / Egypt):

152.
Tatjana MOUTCHNIK (Germany):

153.
Thomas VILLEPOUX (France):

154.
ASBÓT Kristóf (Hungary):

155.
Andrew SENIOR (United Kingdom):

A tó körül
156.
Carl ROOSENS & Noémie MARSILY (Belgium):

157.
Christophe REGIN (France):

158.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):

159.
Romain CÉDRIC (France):

160.
Shaylene CONSTANT (Canada):

161.
Suresh Unnithan VRINDAVANAM (India):
Ayaal / The Man  149 min.

162.
Ümit TAYAM (Turkey):

Az egyetlen terület
164.
Karin PELTE (Germany):

Az utolsó lakos
165.
BUBRYÁK István (Hungary):

166.
BÁRÁNY Krisztián & BÁRÁNY Dániel (Hungary):

Béklyóban
167.
BÁTORI Tamás (Hungary):

168.
Terence WHITE (Ireland):
Baby Love  9 min.

169.
Olivier CASAS (France):
Baby Phone  15 min.

170.
Richard MARTIN (Canada):

171.
Clemence MADELEINE-PERDRILLAT (France):

172.
Rui FALCAO (Portugal):

173.
Sandra ARAÚJO (Portugal):

Táncos
174.
Mária MARTINIAKOVÁ (Slovakia):

175.
Julien FIORENTINO & Stanislas DUHAU (France):

176.
Mohammad EHSANI (Iran):

177.
Osvaldo CIBILS (Italy):

179.
Mohammad Reza KHAVARI (Iran):

Befogad és kitaszít a világ
180.
SKRABSKI Fruzsina (Hungary):

181.
Daniel D. REIMER (United Kingdom):

182.
Gordana SMUDJA (Serbia):

183.
BARNA Sámuel (Hungary):

184.
Tabea STERNBERG (Germany):

185.
Tomer WERECHSON (Israel):
Best Man  6 min.

186.
GÁL Julianna (Hungary):
Bestia Madre  7 min.

187.
Heidi PHILLIPS (Canada):
Between  1 min.

Josie és Maria között
188.
Kristen SWANBECK (USA):

189.
Chris LEWIS-SMITH (USA):
Between Us  4 min.

190.
Karolos ZONARAS (Greece):
Big hit  95 min.

191.
Jeroen ter WELLE (The Netherlands):

Billie blues éneke
192.
Louis Jean GORE (France):
Billie's Blues  13 min.

Bina
193.
Caroline KIRBERG (Germany):
Bina  5 min.

194.
Simone GAUL (Burkina Faso):
Bintou  65 min.

195.
Chel WHITE (USA):

196.
Peter BARANOWSKI (Germany):

197.
Ali ASGARI (Iran):

198.
Rani AVIDAN (Israel):
Bitter Lemon  11 min.

Fekete-fehér
199.
Stuart POUND (United Kingdom):
Black & White  6 min.

Blackwood
200.
GELLÁR Csaba (Hungary):
Blackwood  6 min.

201.
Marko GRBA SINGH (Serbia):
Bledo / Pale  20 min.

202.
David MYRIAM (France):

203.
Liga STEDA (United Kingdom):
Block  2 min.

205.
Brian MACDONALD (Canada):

206.
Deymier ALAIN (Spain):
Bluu  81 min.

207.
Vincent LOUBèRE (France):

208.
Mark FREEMAN ( Indonesia / USA):

209.
Mehdi BENALLAL (France):
Bois d'Arcy  24 min.

210.
Curtis L. WIEBE & Marlon WIEBE (Canada):
Bome Gnomeski  3 min.

Boncoló
211.
LARK Tamás (Hungary):

212.
Kaspar SCHILTKNECHT (Switzerland):

213.
Marjatta OJA & Dave BERG (Finland):
Bookville  4 min.

214.
Sophie GALIBERT (France):

215.
Hamid BENAMRA ( France / Algéria):

216.
Audrey GALLET ( France / Senegal):
Boy Saloum  75 min.

217.
Christophe CHARRIER (France):

218.
Martin TRONQUART (France):

219.
Freya BJÖRG OLAFSON (Canada):

220.
Pilvi TAKALA (The Netherlands):
Broad Sense  9 min.

221.
Patrícia VIDAL DELGADO (Portugal):
Bué Sabi  20 min.

222.
Greg SOUSSAN (France):

223.
Vlad PETRI (Romania):

Friss levegő
224.
Daniel GIL SUAREZ (Spain):

225.
Adrián ORR (Spain):

226.
Mike HOOLBOOM (Canada):

227.
Ufuk ERDEN (Turkey):

228.
Nicolaos STAGIAS & Seth POULIN (Canada):
Bunny  11 min.

229.
Eric ESSER (Germany):
Buns  5 min.

Busójárás, A Mohácsi Farsang
230.
FRIZZI Giulio ( Hungary / Italy):

Busy
231.
PATAKI Balázs ( Hungary / Ireland):
Busy  6 min.

232.
Collective: 12 young girls from Burundi (Belgium):
Butoyi  10 min.

233.
Anssi KASITONNI (Finland):

234.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Calico  4 min.

235.
SZÁNTÓ Fanni & MÁLNÁSI CSIZMADIA Anna (Hungary ):
Call shop  14 min.

236.
Marc RIBA & Anna SOLANAS (Spain):
Canis  17 min.

237.
Eliza ZDRU (Romania):

238.
Benjamin KLINTOE & Dan PEREZ (France):

239.
Gwendal QUISTREBERT (France):

Cargo-hívők
240.
Bastien DUBOIS (France):
Cargo Cult  12 min.

241.
JUHÁSZ Márk (Hungary):
Carl  6 min.

242.
Fritz POLZER (Germany):
Carp  12 min.

243.
Anabel RODRIGUEZ ( Venezuela / United Kingdom):

244.
Ashik PADINJATTIL (India):

245.
Eric ESSER ( Germany / Israel):
Chaja & Mimi  10 min.

246.
Joana DE VERONA (France):
Chantal  23 min.

247.
Miguel MONTEAGUDO (Spain):
Chaos  14 min.

248.
Ilan COHEN (France):
Chat / Tag  15 min.

249.
Bill PLYMPTON (USA):
Cheatin'  76 min.

250.
Teymour GHADERY (Iran):

251.
Allabhya GHOSH (India):
Chor / The Thief  108 min.

252.
Miguel AGUIRRE (Spain):

253.
Jaimz ASMUNDSON & Karen ASMUNDSON (Canada):

254.
Siddhant JOSHI (India):
City of Tears  10 min.

255.
Andrei TANASE ( Romania / Germany):

256.
Irene IBORRA & Eduard PUERTAS (Spain):
Click  14 min.

Kolera
257.
Aritz MORENO (Spain):

258.
Violeta BARCA-FONTANA ( Spain / USA):
Color Thief  13 min.

259.
TEMESVÁRI-TÓTH Adrien (Hungary):
Coloured-way  4 min.

260.
Sera Vaishnavi FUKUZAKI (Japan):

261.
Luis SANCHEZ-POLACK (Spain):

262.
Ana BARROSO & Nuno M. PEREIRA (Portugal):
Continuum  3 min.

263.
Alejandro IGLESIAS MENDIZABAL (Mexico):

264.
Luis María FERRÁNDEZ (Spain):

265.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Copycat  8 min.

266.
Milja VIITA ( Finland / Benin):
Coriolis  14 min.

267.
Ico COSTA ( France / Portugal):

268.
Ivan FERNANDEZ (Spain):

269.
Jan-Gerrit SEYLER (Germany):

270.
Luis Miguel CORREIA (Portugal):

271.
Alex PACHON (Spain):
Cracks  4 min.

272.
Claudia SÁRKÁNY (Germany):
Cristina  20 min.

273.
Anna Mila STELLA (Italy):

274.
Sange DORJEE THONGDOK (India):
Crossing Bridges  100 min.

Keresztek
275.
Luis AGUILAR (Mexico):

276.
Volker HEYMANN (Germany):
Crushed Willi  6 min.

277.
BARNA Sámuel (Hungary):
Csongi :D :D  19 min.

278.
Myriam CHETOUANE (France):

A szürke ember
279.
Przemyslaw DRAZEK (Poland):

280.
Arjun TALWAR (Poland):

281.
Khalil CHERTI (France):

282.
Gilad CARMEL (France):

Délibábos
283.
BECSEY Zsuzsa (Hungary):

284.
Antoine DUQUESNE (Belgium):

285.
Michael PIERRARD (France):

286.
Olivier RIOU (France):

287.
Ufuk Engin CAN (Turkey):

288.
Snjezana BREZO (Bosnia and Herzegovina):

289.
Mohsen OSTAD ALI (Iran):

290.
Yannick DANGIN-LECONTE (France):

Az árnyékban
291.
Fabrice MATHIEU (France):

292.
Sophie KLUGE (Germany):

Haláltánc
293.
Malgorzata RZANEK (Poland):
Danse macabre  5 min.

294.
Arouna LIPSCHITZ & Jean-Philippe NEIVA (France):

295.
Saąa PERIĆ (Serbia):

296.
Martin KUBALA (Czech Republic):

297.
Mehdi BOOSTANI (Iran):
Dars / Lesson  15 min.

298.
Marc SCHLEGEL (Austria):

300.
Andreas PICHLER ( Germany / Italy / Austria):

301.
Eric ESSER (Germany):

Hajnal
302.
George (Gyorgy) UNGAR (Canada):

303.
Frank STASSEN (The Netherlands):

305.
Carlos MELIM (Portugal):
De mim  5 min.

306.
ERDEI Lilla (Hungary):
Dead Drop  3 min.

307.
Angela AGUAYO (USA):
Death Work  5 min.

308.
Karen HIBBARD (Canada):

309.
Iván Miñambres (Spain):

310.
Maxim KUPHAL-POTAPENKO (Germany):

311.
Jan P. MATUSZYńSKI (Poland):
Deep Love  84 min.

312.
E.M. SPAIROW (USA):
Default  6 min.

313.
Oktay KAYA (Turkey):

314.
Borja COBEAGA (Spain):

A többi sport
315.
Mattias LÖW (Sverige):

316.
Andjei PETRAS (Russia):

317.
Nathalie MANSOUX (Portugal):
Deportado  67 min.

318.
Bertram VERHAAG (Germany):

319.
Nuria GOMEZ GARRIDO & Denis D. LÜTHI ( Switzerland / Germany):

320.
Lisa WAGNER (Germany ):

321.
Jan-Gerrit SEYLER (Germany):

322.
Daniel MARTÍN GÓMEZ (Spain):

323.
Mokhtar MASOUMIAN (Iran):

Sodrás
324.
Aurélio VASQUES & Bernardo SASSETTI (Portugal):
Deriva / Drift  12 min.

325.
Mahi BENA (France):

326.
Jose Luis SOTO RUVALCABA (Mexico):

Ébredés
327.
Maria CARUNCHO (France):

A lakókocsi alatt
328.
Yohan UNGAR (France):

329.
Skule ERIKSEN (Norway):

330.
Claus BREDENBROCK & Pagonis PAGONAKIS (Germany):

331.
Effi WEISS & Amir BORENSTEIN (Belgium):

332.
Vasco MENDES (Portugal):

333.
Fabrice BRACQ (France):

334.
Hedwig SCHMUTTE & Ralf PLEGER (Germany):

335.
Gregor EPPINGER (Germany):

336.
Daniel BUTTERWORTH (Germany):

A koporsókészítő
337.
Elmar IMANOV ( Azerbaijan / Germany):

338.
Louis FRIED (Germany):

339.
Cédric Le MEN (France):

340.
Hugo CIERZNIAK (France):
Dip N 'Dance  6 min.

341.
Alban MENCH (France):
Directed by  19 min.

342.
Ryan BETSCHART (USA):
Distant Meadows  17 min.

Dji – A halál is hibázik
343.
Dmitri VOLOSHIN (Moldova):

Szivednek
344.
Ewa BORYSEWICZ (Poland):

345.
Yannick DANGIN-LECONTE (France):

346.
Vit KLUSAK & Filip REMUNDA (Czech Republic):

347.
Kate JESSOP (United Kingdom):
Dog  2 min.

Megörökítő
348.
IVARS ZVIEDRIS & INESE KĻAVA (Latvia):

Ne legyél göndör!
349.
Veronika JELINKOVA (Czech Republic):

350.
Karl BRETSCHNEIDER (Austria):

351.
Juan Manuel ZUñIGA (Mexico):
Don Sabás  17 min.

352.
Rebecca ARNDT (USA):
Dorian C.  22 min.

353.
Tuomas Aleksander LAITINEN (Finland):
Dormitorium  5 min.

354.
Stephane BOUQUET (France):

355.
Gerald McKAY (USA):
Dovetail  18 min.

Lopás
356.
Mohammad FARAHANI (Iran):

357.
Dragan VON PETROVIC & Lena MÜLLER (Germany):

358.
Lola PARRA (Spain):

359.
Guillaume DERO (France):

Táncos álom
360.
Irina VARINA (USA):

361.
Theresia REINHOLD (Germany):

362.
Maria ÅNGERMAN (Finland):
Drifted  6 min.

363.
Jack FABER ( The Netherlands / Israel):
Drone Drive By  11 min.

364.
Zeljko ZELJKO MIRKOVIC (Serbia):

365.
Javad JALALI (Iran):

366.
Frank STASSEN (The Netherlands):

367.
Felix F. WALZ (Germany):

368.
Benjamin RAMÍREZ PÉREZ (Germany):

369.
Piotr STASIK (Poland):

A lány a szekrényből
370.
Bodo KOX (Poland):

371.
Pepi LEVOGIANNI (Scotland):
Echoes  16 min.

Honnan jött Eddie Prévost?
372.
Stewart MORGAN HAJDUKIEWICZ (United Kingdom):

373.
Miguel TEJERINA & José FONTES (Spain):

374.
Diego MODINO (Spain):

375.
Bojana RAJEVIC (Serbia):

376.
SÜTŐ Gábor (Romania):

377.
Teresa BRAUN (Canada):
Eigengrund  5 min.

378.
Constantin JAHNS (Germany):

El
379.
FERGE Roland (Hungary):
El / Away  11 min.

380.
Cristina G MOLINA (Spain):

A dal
381.
Ines SEDAN (France):
El Canto  9 min.

382.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spain):

383.
Ruben GONZALEZ BARBOSA (Spain):

384.
Marissa Viani SERRANO (Mexico):

385.
Jorge GIL MUNARRIZ (Spain):

386.
Xavi Sala (Spain):

387.
Jorge DORADO (Spain):

388.
Eduardo CARDOSO (Spain):

389.
Oswaldo TOLEDANO (Mexico):

390.
Santi VEIGA (Spain):

391.
Pablo CHAVARRÍA GUTIÉRRREZ ( Mexico / Spain):

392.
Juan A. POVEDA (Spain):

393.
Coke RIOBÓO (Spain):

395.
Jean-Julien COLLETTE ( France / Belgium):
Electric Indigo  24 min.

397.
Elena TIKHONOVA, Dominik SPRITZENDORFER (Austria):

Az elso elem
398.
Horatiu DAMIAN (Romania):

Elhallgatott gyalázat
399.
SKRABSKI Fruzsina (Hungary):

400.
NAGY Kálmán (Hungary):

A vad évek
401.
Ventura DURALL ( Spain / Ethiopia):

402.
Stergios PASCHOS (Greece):
Elvis is Dead  8 min.

403.
Sini PELKKI (Finland):
Embarkation  7 min.

404.
Olivier PESCH (Luxembourg):
Emilie  16 min.

405.
Claudia MARELLI (Italy):
Emmaus  85 min.

406.
Govinda VAN MAELE (Luxembourg):

407.
Franco LORENZANA (Spain):

408.
Nasos KARABELAS (Greece):

409.
Maria SCHWAB (Germany):

Belül
410.
Tiago INÁCIO (Portugal):

411.
Erika YEOMANS (USA):
Entr'acte  4 min.

412.
Rémi BRIAND (France):

413.
Olivier DUJOLS (France):

414.
Javier SAN ROMÁN (Spain):

415.
David M. LORENZ (Germany):

416.
Matthias ZUDER (Germany):

417.
Herbert KRILL ( Austria / Germany):

418.
Helena HUFNAGEL (Germany):

419.
Arkadiusz BIEDRZYCKI (Poland):
Errata  19 min.

420.
Julien SAVÈS (France):
Erre  3 min.

421.
Pedro COLLANTES (Spain):
Eskiper  14 min.

422.
Salvador GUERRA (Spain):

423.
Alvaro MARTIN (Spain):

425.
Guillaume DERO (France):

426.
Emmanuel GRAS (France):

427.
Frank STASSEN (The Netherlands):

428.
Victor NORES (Spain):

430.
Gwen TRUTNAU (Canada):

431.
Matthew BERKA, David BERKA (Australia):

Minden okkal történik
432.
Florian SCHOTT (Namibia):

433.
Ziya DEMIREL (Czech Republic / Turkey):

435.
Wojciech WOJTKOWSKI (Poland):
Ex Animo  7 min.

436.
Clark NIKOLAI (Canada):

437.
Michelle ELRICK (Canada):

438.
Calum WALTER (USA):

439.
Titus MUNTEAN & Gábor Xantus (Romania):

Fából faragott királyfi
440.
ULRICH Gábor (Hungary):

441.
Agustín FALCO (Argentina):
Fábula / Fable  14 min.

442.
BALLA Gábor (Hungary):

444.
Viviane ANDEREGGEN (Germany):

445.
Jonas SPRIESTERSBACH, Juno MEINECKE (Germany):

446.
Erik LEMKE & André KRUMMEL (Germany):

447.
Alex PORUCHNYK (Canada):
Falling  11 min.

448.
Erion KOVACI (Greece):

449.
Marcus HANISCH (Germany):
Feel  5 min.

450.
NAGY Viktor Oszkár & PETRIK András (Hungary):

451.
Fernanda PESSOA & Anna ROK (Portugal):

452.
Véronique SAPIN (France):

453.
BUBRYÁK István (Hungary):

454.
Steven SUBOTNICK (USA):
Fight  4 min.

455.
Théo JOURDAIN (France):
Finistere  17 min.

456.
Tomaso MANNONI & Alberto BADAS (Italy):

457.
Joaquim PAVAO (Portugal):

458.
Karolina BREGULA (Poland):
Fire-followers  49 min.

459.
Krzysztof BRZOZOWSKI ( Poland / Switzerland):

460.
Katharina WOLL (Germany):

461.
Benjamin TESKE (Germany):

462.
Bjorn Philip HYLLAND CURTIS & Tanya HERNÁNDEZ VELASCO (Portugal):

463.
Pirjetta BRANDER (Finland):
Flora  3 min.

464.
Piotr LITWIN (Poland):

465.
NOVÁK Tamás & KISS Sándor (Hungary):
Flow  52 min.

466.
Karl F. STEWART (France):

467.
FELVIDÉKI Miklós (Hungary):

468.
Amritendu ROY (India):
Football  10 min.

469.
Tali BARDE (Germany):

470.
Karen VANDERBORGHT (Canada):

471.
Alana BARTOL (Canada):

472.
Alexander HERINGER (Germany):
Fortune Faded  3 min.

Foszló idő
473.
AMBRÓZY Miki ( Hungary / Belgium):

Fotó
474.
Katrin MAIMIK & Jan Erik NÕGISTO (Estonia):
Foto / Photo  29 min.

475.
Mitchell STAFIEJ (Canada):
Found  69 min.

476.
Andy JOULE (United Kingdom):
Four and five  7 min.

477.
Gracia QUEREJETA (Spain):

478.
Filipa REIS & Joao MILLER GUERRA (Portugal):

Free The Jazz
479.
CZABÁN György (Hungary):
Free The Jazz  72 min.

480.
Neil NEEDLEMAN (USA):
Freedom  5 min.

481.
Céline GROUSSARD (France):
French Kiss  2 min.

482.
Nathalie KAMBER (Switzerland):

483.
Marit SHALEM (The Netherlands):
Frozen Hope  13 min.

484.
Bijan BENJAMIN (Germany):

485.
KÖLCSEY-GYURKÓ Levente (Hungary):

Galeta kertje
486.
NAGY Róbert & HORVÁTH Gergely ( Hungary / Croatia):

487.
Margaret COX ( United Kingdom / Mexico / Russia):
Game of Drones  27 min.

488.
Shawn OLIN JORDAN (Canada):
Gandhi Gurlz  2 min.

489.
Teboho EDKINS (France):

492.
Alice COLOMER-KANG ( France / China):
Gate  14 min.

493.
Kai STäNICKE (Germany):

494.
Govinda VAN MAELE (Luxembourg):

Generátor
495.
Nikoleta LEOUSI (Greece):

497.
Dimitri PETROVIC (Belgium):
Gesu Squat  78 min.

Ghi Ghoo
498.
Iraj MOHAMMADI RAZINI (Iran):
Ghi Ghoo  12 min.

499.
Arjan BRENTJES (The Netherlands):
Glass  15 min.

500.
Ronny TROCKER (France):

501.
Mara IONESCU (Romania):
Gloria / Glory  14 min.

502.
Kai Gero LENKE (Germany):

503.
Shachindra Kumar DASS ( Finland / India):

Aranymező
504.
Alan KING (Australia):
Goldfield  14 min.

Szabadon
505.
Dan CUREAN (Romania):
Gone Wild  83 min.

Jó éjszakát!
506.
Muriel D'ANSEMBOURG (United kIngdom):
Good Night  24 min.

507.
Ane SIDERMAN (Brazil):

508.
Julaicks JULAICKS (France):

509.
Barbara MARHEINEKE (Germany):

510.
Marie - Eve de GRAVE (France):
Grand tour  17 min.

Hullámvasút
511.
Marek MARLIKOWSKI (Poland):

512.
Ioakim MYLONAS (Cyprus):
Greenhouse  16 min.

513.
SZIRMAI Márton (Hungary):

514.
Jenni HILTUNEN (Finland):
Grind  4 min.

515.
Arved LINDAU (Germany):
Grizzly  9 min.

516.
Michael WENDE & Andreea VARGA (Germany):

517.
Aleksandra BROZYNA (Poland):

518.
Rina TSOU (Taiwan):

519.
Janale HARRIS (USA):

520.
SZOBOSZLAY Péter (Hungary):

521.
Andres MAIMIK & Katrin MAIMIK (Estonia):

522.
Pápai Pici (Hungary):

Héjanász a hepehupán
523.
KATONA Szabolcs (Hungary):

Híd
524.
BÁNYAI Zsuzsanna (Hungary):
Híd / Bridge  6 min.

525.
SZENTE Krisztián (Hungary):

526.
Meni ELIAS (Israel):

528.
Edouard SALIER (France):
Habana  22 min.

529.
Irit GAL (Israel):

531.
Collective: 13 TEENAGERS (Belgium):

Egy, és kettő
532.
Min-ji OH (South Korea):

Hanna
533.
KLAUSZ Péter (Hungary):
Hanna  8 min.

534.
Val KLASSEN (Canada):
Hanoi Traffic  3 min.

535.
Martin MONK (Germany):
Happy Tears  5 min.

536.
Ron HARPELLE (Canada):
Hard Time  41 min.

537.
Vojta ZAK (Czech Republic):

538.
Manuel MARTÍNEZ MARCOS (Spain):

539.
Mauri LEHTONEN (Finland):
Haustorium  4 min.

540.
Anna MASCHLANKA (Germany):
Having Krebs  22 min.

541.
Hugo OLIM (Portugal):

Pásztoroktól hallottam
542.
Apaar TULI, Larisa PELLE (Finland):

543.
Adrian SCHOLZ & Johannes FRITSCHE (Germany):

544.
THE FLYING SISTERS (Italy):
HeartHeart  5 min.

Szívcsapda
545.
CSÜLLÖG Edina (Estonia):
Hearts in vain  22 min.

546.
Calum WALTER (USA):
Heights  20 min.

547.
Juhani KOIVUMäKI (Finland):

548.
Kristina FÖRTSCH (Germany):

549.
Rita BAKACS & Masayo KAJIUMURA (Germany ):

550.
Juan BEIRO (Spain):
Helsinki  15 min.

551.
Carl Sebastian LINDBERG (Finland):

552.
Fred POULET (France):

553.
Gerd REDA (Germany):
Hermann  13 min.

Heroin
554.
Rene HOUWEN (The Netherlands):
Heroin  87 min.

555.
Benjamin RAMÍREZ PÉREZ & Stefan RAMÍREZ PÉREZ (Germany ):
Hex  5 min.

556.
Jon Mikel CABALLERO (Spain):
Hibernation  17 min.

558.
Marco GADGE (Germany):
Hiob  20 min.

559.
Felix KNOCHE ( Germany / Austria):
Hit The Road  7 min.

560.
Ophir BENSHIMON (Israel):

561.
Carlos ALONSO OJEA (Spain):

562.
Sonia Laura ARMANIACO (Italy):
HoH  3 min.

563.
Kim ANDERSON (Canada):
Hold  4 min.

564.
Kiana NAGHSHINEH (Germany):

565.
Wouter VENEMA (The Netherlands):
Hole  4 min.

Üreges föld
566.
Uri KRANOT & Michelle KRANOT ( Denmark / France / Canada):
Hollow land  14 min.

567.
Sonia Laura ARMANIACO (Italy):

568.
Tami LIBERMAN (Germany):

569.
Mauri LEHTONEN (Finland):

570.
Jose Luis ALEMÁN (Spain):
Hotel  12 min.

571.
Izibene ONEDERRA (Spain):

572.
Tom BOCCARA (Belgium):

573.
Benjamin ROSENTHAL & James MORENO (USA):

574.
Frédéric LABONDE (France):
Humus  69 min.

575.
Freya BJÖRG OLAFSON (Canada):
Hyper_  3 min.

576.
Vappu ROSSI (Finland):

577.
Martta TUOMAALA ( Finland / Australia):
I Am a Spider  28 min.

578.
Zisis KOKKINIDIS & Ion PAPASPYROU (Greece):

579.
Juan Manuel ARAGÓN (Spain):
I Feel Lost  13 min.

580.
VARGA Petra (Hungary):

581.
Paula Rae GIBSON (France):

582.
Tellervo KALLEINEN & Oliver KOCHTA-KALLEINEN ( Finland / Sweden):
I Love My Job  25 min.

I Love Yu
583.
Irena SKORIC (Croatia):
I Love Yu  15 min.

584.
Irena SKORIC (Croatia):
I love YU  16 min.

585.
Yaron BAR (Israel):

586.
Luc FEIT (Luxembourg):
Ibijazi  9 min.

587.
Paul PLOBERGER (Austria):

588.
Jan-Gerrit SEYLER (Germany):

589.
Loup THÉVENIN (France):
ICU  1 min.

590.
Raia AL SOULIMAN (Romania):
Idle  22 min.

591.
Silvano PLANK (Italy):

592.
Giovanni CODA (Italy):

593.
Branko RADAKOVIC (Serbia):

594.
Karl F. STEWART (Germany):

595.
Elie CHAPUIS (Switzerland):

596.
Katerina MIKULCOVA (Czech Republic):

597.
José L. MARTÍNEZ DÍAZ (Spain):
In Between  15 min.

599.
Robin MEURER (Germany):

600.
Niina SUOMINEN (Finland):
In Memoriam  7 min.

601.
Alexis MAGAND (France):

602.
Duo POON (Hong Kong):

603.
Denize GALIAO (Germany):

604.
Yiorgos NALPANTIDIS (Greece):

605.
Athanasia MICHOPOULOU (Portugal):
In Transit  4 min.

606.
Wayne YUNG (Germany):
In Transit  6 min.

607.
Charlotte DUPONT (Belgium):
Inacia  16 min.

A gyűjtő
608.
Michael RENDELL ( Poland / Sweden):

609.
Isabel MUñOZ COTA CALLEJAS (Mexico):

Tehetetlen szerelem
610.
César ESTEBAN ALENDA & José ESTEBAN ALENDA (Spain):
Inertial Love  6 min.

611.
Eduardo LAMORA ( France / Cuba):

612.
Jing ZHOU ( USA / Japan / Canada):

613.
Brygida FROSZTEGA-KMIECIK (Poland):

614.
John DANVOYE (United Kingdom):
Interference  5 min.

Inti Raymi - A Magyarországon élő Andok-beli közösség ünnepe
615.
LETENYEI László & ZEA Javier & SZABÓ Simon (Hungary):

616.
Nadine ZACHARIAS (Germany):

617.
Luis GRAJERA (Spain):

618.
George WALKER TORRES (Venezuela):

620.
Johanna SUNDER-PLASSMANN ( Turkey / Germany):

Isten báránya
621.
SZŰCS Réka (Hungary):

622.
Tonislav HRISTOV ( Bulgaria / Finland):

623.
Kai STäNICKE (Germany):

Nem a hírnévről szól
624.
Anne BÜRGER (Germany):

625.
Jakob GRUNERT (Germany):

626.
NOVÁK Hanga (Hungary):

627.
Alice COLOMER-KANG (France):
J.M. Mondésir  24 min.

628.
Jacques DONJEAN (Belgium):

629.
Amel EL KAMEL (France):

630.
Duąan MORAVEC (Slovenia):
Jazz Cerkno  27 min.

631.
Agnes TROUBLE (France ):

632.
Sébastine CHANTAL (France):

633.
Sebastien BARDET (France):

634.
Elodie FIABANE (France):

635.
Karel JANAK (Czech Republic):

636.
Aneta KOPACZ (Poland):
Joanna  45 min.

637.
Allan MILLER & Paul SMACZNY (Germany):

638.
Russel ZAYEDI (Bangladesh):

639.
Fabrice DROULERS (France):

640.
Gabriel BARRIOS (Spain):
Jupiter  10 min.

Napló #2
641.
Adina Pintilie ( Romania / The Netherlands):

642.
Dimitri CHIMENTI ( Palestine / France / Italy):
Just Play  58 min.

643.
TUZA-RITTER Bernadett ( Russia / Hungary):

644.
BARNA Sámuel (Hungary):
Kóan / Koan  10 min.

646.
Özer KESEMEN (Turkey):

647.
Margus PAJU (Estonia):

Tőkehal és cián
648.
David GESSLBAUER (Germany):

649.
Marija ZIZOVIC (Serbia):

650.
Koray SEVINDI (Turkey):

651.
Mo TAN (Poland):
Kaktus / Cactus  12 min.

652.
Jovana POPIC ( Croatia / Germany):

653.
Agnieszka BURSZEWSKA (Poland):

654.
Ilkay NIşANCI (Turkey):
Kamilet  30 min.

655.
Aziz CEM (Turkey):

656.
Inès RABADAN (Belgium):

657.
Marko GRBA SINGH (Serbia):

658.
Katarzyna KIJEK & Przemyslaw ADAMSKI (Poland):

659.
Bariscan ASIK (Turkey):

660.
Chrystene ELLS (Canada):

661.
CZABÁN György & GYŐRI Csilla & KRONAUER Ádám (Hungary):

662.
Ufuk ERDEN (Turkey):

663.
Ilmar RAAG (Estonia):
Kertu  90 min.

664.
Martina PLURA (Germany):

Tavasz, a la carte
665.
Doris TÄÄKER (Estonia):

666.
Jure PAVLOVIC (Croatia):

Amikor madár vagyok
667.
Monika PAWLUCZUK (Poland):

668.
Martin DIEBEL (Germany):
Kilometer  18 min.

669.
Adrien MARQUEZ-VELASCO, Orgiv ORGIV (France):
Kind of Blue  17 min.

670.
Nikolaos KYRITSIS (Greece):
King Kong  21 min.

671.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (France):

Kispárizs
672.
NAGYPÁL Orsi (Hungary):

673.
Satoru SUGITA (Japan):

674.
Marija Lena NOVAK (Croatia):

Tavaszi koan
675.
Lou MA HO ( South Korea / France / Vietnam):

676.
Jedrzej BACZYK (Poland):
Kojot / Coyote  30 min.

677.
Pyotr Magnus NEDOV (Germany):
Kosherland  15 min.

678.
Sonja BLAGOJEVIC (Serbia):
Kosma  75 min.

679.
Quentin CORNET (France / South Korea):
Kotoko Agaya  24 min.

680.
Benjamin Moritz GRONAU (Germany):
Krise / Crisis  39 min.

681.
Alina RUDNITSKAYA (Russia):
Krov / Blood  59 min.

Körforgalom
682.
NAGYPÁL Orsi (Bosnia and Herzegovina / Hungary):

683.
Cindy MOCHIZUKI & Emma HENDRIX (Canada):
Kudok  5 min.

684.
Hardi VOLMER & Kiur AARMA (Estonia):

685.
Seppo RUSTANIUS (Finland):

686.
Marja VIITAHUHTA (Finland):

687.
Risto-Pekka BLOM (Finland):

688.
Tiit OJASOO & Ene-Liis SEMPER (Estonia):

689.
Mika TAANILA (Finland):

690.
Bill BARLUET (France):

691.
Arnaud GAUTIER (France):

692.
Emmanuel BONNAT (France):

693.
Marjolaine GRANDJEAN (France):

694.
Benoit MAESTRE (France):

695.
Keren Ben RAFAEL (France):

696.
Pierre LINGUANOTTO (France):

697.
Renaud DE PUTTER & Guy BORDIN (Belgium):

698.
Michael TERRAZ ( France / Switzerland):

699.
Lazare GOUSSEAU (France):

701.
Jean-Gabriel PÉRIOT (France):

702.
Jean-Gabriel PÉRIOT (France):

703.
Nathalie GIRAUD & Timothée CORTEGGIANI (France):

Lágy eső
704.
NAGY Dénes ( Hungary / Belgium):

705.
Laurine ESTRADE (France):

Los Angeles – hírnév vagy csalódás
706.
Martin PRIVRATSKY (Czech Republic):
L.A. People  27 min.

A vadállat
707.
Vladimir MAVOUNIA-KOUKA (France):

708.
Mareike ENGELHARDT (France):

709.
Giorgio BORGAZZI (Italy):

710.
Claudine BOURBIGOT (France):

711.
Marina Seresesky (Spain):

712.
Bruno RICHAUD (France):

713.
Jose Ramon SORIANO & Ivan M. VALENCIA (Spain):

A hurok
714.
Didier CHENEAU (France):

715.
Jean-Baptiste ALAZARD (France):

716.
Rafael NAVARRO MIñÓN (Spain):

717.
Victor TEJERA & Raul TEJERA (Spain):

718.
Renaud DE PUTTER & Guy BORDIN (Belgium):

719.
José Luis GARCÍA (Argentina ):

720.
José Manuel CACEREñO (Spain):

721.
Arturo CASTRO GODOY (Argentina):

722.
Marko SIMIĆ (Spain):

A kagyló
723.
Paolo SANTAGOSTINO (Italy):

724.
Collective: 15 French adults (visually impaired) and Luxembourg (impaired cognitive and motor) (Belgium):

725.
Cyril BATTAREL (France ):

726.
Alvaro DÍAZ LORENZO (Spain):

727.
BUDRALA Dumitru (Romania):

728.
Jerôme DE GERLACHE (France):

729.
Serge MIRZABEKIANTZ (Belgium):

730.
Greg SOUSSAN (France):

731.
Xavier BONNIN (France):

A tyúk
732.
Manel RAGA (Spain):

733.
Alice FURTADO ( France / Brazil):

734.
Raúl Sebastián QUINTANILLA (Mexico):

735.
Layth ABDULAMIR (France):

736.
Renaud SKYRONKA (France):

737.
Ernesto MARTÍNEZ BUCIO (Mexico):

Poros ház
738.
Jean-Claude ROZEC (France):

739.
Fernando FRANCO (Spain):

740.
Chris SHCEPARD (France):

741.
Alberto CARPINTERO (Spain):

742.
Arrate Etxebarria & Paula García & David Romera (Spain):

743.
Adrien DANTOU (France):

744.
Franck GIORDANENGO (France):

745.
Benjamin D'AOUST (Belgium):

746.
Natalia MOGUEL (Mexico):

Intim felület
747.
Yves MORA (Belgium):

748.
Joachim JUNG ( Germany / Spain):

749.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

750.
Marie FAGES (France):

751.
Gwenael MULSANT (France):

753.
Quentin CORNET (France / Senegal / Burkina Faso):

754.
Amanda RODRÍGUEZ (Spain):

755.
Julián Facundo ZOTTOLA (Argentina):

756.
Arnaud GERBER ( France / Germany):

757.
Anne-Laure DAFFIS & Leo MARCHAND (France):

758.
Pierre GAFFIÉ (France):

759.
Carine MAY & Hakim ZOUHANI (France):

760.
Nihaarika NEGI (India ):

761.
Ibrahim POLAT (Turkey):
Lal Tin  20 min.

762.
Christophe DEFAYE & Olivier DEFAYE ( France / Japan):
Lami  2 min.

763.
Masanobu HIRAOKA (Japan):
Land  3 min.

764.
Gabriele Sabatino NARDIS (Italy):
Lao  18 min.

765.
Chantel MIERAU (Canada):
Larva  6 min.

766.
Pablo DELGADO SÁNCHEZ (Mexico):

767.
Valentina MACPHERSON & Patricia CORREA (Chile):

768.
Albert BAYONA (Spain):

769.
Pacheco IBORRA (Spain):

770.
Elina ASTRAKHANTSEVA (Russia):

771.
Dan SACHAR (Israel):
Last of You  28 min.

772.
Elijah HASAN (USA):
Laying Awake  8 min.

773.
Raphael ETIENNE (France):
Lazare  30 min.

Fürdő
774.
Tomasz DUCKI (Poland):

775.
Carmen JAQUIER (Switzerland):

Boldogság... az Ígéret Földje
776.
Laurent HASSE (France):

777.
Geoffroy KOEBERLE (France):

778.
Rémi BRIAND (France):

780.
Samuel LUMBROSO (France):

781.
Ambroise BECCHIO (France):

782.
Benjamin VILLAVERDE (Spain):

783.
Jean-Gabriel PÉRIOT (France):

A labirintus
784.
Mathieu LABAYE (Belgium):

Halottak könyve
785.
Alain ESCALLE (France):

786.
Guillaume MASSART (France):

787.
Mathilde BAYLE (France):

788.
Laura WEAVER (France):

789.
Delphine Le COURTOIS (France):

790.
Alex SAMBE (France):

791.
Aurélien LAPLACE (France):

792.
Yann Le QUELLEC (France):

793.
Karim OUELHAJ (Belgium):

794.
Yohann KOUAM (France):

795.
Val KLASSEN (Canada):

796.
Géraldine DOIGNON (Belgium):

797.
Sarah MUNRO & Jeanne PIATIET & Charly CAILLAUX (France):

798.
Laffargue LAURENT (France):

799.
Carolin FäRBER (Germany):

800.
Aniela GABRYEL (Poland):

801.
Damian KOCUR (Poland):

Lepke
802.
TÓTH Tamás (Hungary):

803.
Mária NIKELOVÁ (Slovakia):

804.
Martin DROUOT (France):

805.
Angèle CHIODO (France ):

806.
Mathias RIFKISS & Colas RIFKISS (France):

807.
Jeanne JOSEPH (France):

808.
Lionel BAIER ( France / Switzerland / Portugal):

809.
Vincent MARIETTE (France):

810.
Emmanuelle MICHELET (France):

811.
Julie VOISIN (France):

812.
Christophe HERMANS (Belgium):

813.
Chloé MAZLO (France):

814.
Mathieu CACHEUX (France):

815.
Yann GONZALEZ (France ):

Szobrok
816.
Xavier DELAGNES (France):

817.
Carlos SERRANO AZCONA (United Kingdom):

818.
Nicolas LIVECCHI (France):

A nők levelei
819.
Augusto ZANOVELLO (France):

820.
Sirin Bahar DEMIREL (Turkey):

821.
Marcin BORTKIEWICZ (Poland):

822.
Giuseppe BOCCASSINI (Italy):
Lezuo  17 min.

Kedves
823.
Izabela PLUCINSKA (Poland):

824.
Cristina PINHEIRO (France):
Liga  15 min.

825.
Pärtel TALL (Estonia):

826.
Iosif PRODAN & Marius MITROFAN (Romania):

827.
Emiliano DANDE (Italy):

828.
Vallo TOOMLA (Estonia):

829.
Christophe BISSON (France):
Liquidation  20 min.

831.
Lieven CORTHOUTS (Belgium):
Little Heaven  69 min.

832.
Juan Diego ESCOBAR ( Colombia / The Netherlands / USA / United Kingdom / Spain):

833.
Tal SHEFI (Israel):

834.
Margarida SARDINHA (United Kingdom / Portugal):

Magányos csontok
835.
Rosto ROSTO ( France / The Netherlands):
Lonely Bones  10 min.

836.
Miguel AZURMENDI (Spain):

837.
Ignas JONYNAS (Lithuania):

838.
Assi WEITZ & Raimond LANGEVELD (The Netherlands):
Lossless  18 min.

839.
Chus De CASTRO & Olga RUANO (Spain):
Love Crisis  7 min.

840.
Dave MILLER (USA):

841.
André MARQUES ( Portugal / Romania):
Luminita  20 min.

842.
Loránd JÁNOS ( Spain / Romania):
Lynching  11 min.

M
843.
Joana BARTOLOMEU (Portugal):
M  9 min.

Másik Magyarország
844.
NAGY Dénes (Hungary):

845.
Magdalena SZYMKÓW (Poland / United Kingdom):

Mókus Riviéra
846.
GÜNTHER Sarah ( Hungary / Germany):

847.
Thomas JENKOE (France):
Maálich  85 min.

Hebron, vadnyugat
848.
Nissim MOSSEK (Israel):

849.
Davor BORIĆ (Croatia):
Macko  29 min.

850.
Edward POREMBNY ( Poland / France):
Madame Tyson  83 min.

851.
Sigal YONA (Israel):
Made you Look  14 min.

852.
Amelie HARRAULT (France):

853.
Charles GUÉRIN SURVILLE (France):
Mae West  22 min.

854.
Suna LIM ( Germany / Korea):
Magic Zipper  61 min.

855.
Pawel MASLONA (Poland):
Magma  30 min.

856.
Maria REINUP (Estonia):
Mai  17 min.

Egyet fizet, kettőt kap
857.
Chia-Ho TAI (Taiwan):

858.
Takahiko IIMURA (Japan):

859.
Barbara VEKARIC ( Croatia / Bosnia and Herzegovina):

860.
Artemis ANASTASIADOU (Greece):

861.
Cassio TOLPOLAR ( USA / Brazil / Moldova):
Mamaliga Blues  55 min.

862.
Chris GUDE ( Colombia / USA):
Mambo Cool  62 min.

Mandarinok
864.
Zaza URUSHADZE ( Estonia / Georgia):

865.
José Ramón DA CRUZ (Spain):

866.
Özgün YARAR ( Germany / Austria):
Mara / From Us  60 min.

867.
Amir MEHRAN (Iran):

868.
Revo KEJ ( Romania / France):

869.
Lyia TERKI (France):
Maria, Callas  13 min.

870.
Nicolas TRAME (France):

Marika nem Cica
871.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Hungary):

Mars
872.
Martin DOUAIRE (France):
Mars  20 min.

873.
TÖRÖK Marcell (Hungary):

874.
Marie MONGE (France):

875.
Yousef KARGAR (Iran):

876.
Alexandra GULEA ( Romania / Germany / France):

877.
Pavel PROKOPIC (United Kingdom):
Material Drive  34 min.

878.
Lukasz OSTALSKI (Poland):

879.
Camille VIDAL NAQUET (France):

880.
Julia KOLBERGER (Poland):

881.
Tshoper KABAMBI KABAMBI (RD Congo):
Mbote!  28 min.

882.
Florence MIAILHE & Elodie BOUEDEC & Mathilde PHILIPPON-AGINSKI (France):

883.
Arne AHRENS (Germany):

Memento Mori
884.
Daniela WAYLLACE (Belgium):
Memento Mori  10 min.

885.
Leandro VARELA & Stefano MIRAGLIA (Italy):

886.
Gloria CHUNG (USA):

887.
Gloria CHUNG (USA):

888.
Georgi KRASTEV (Bulgaria):

890.
Anna EVTUSHENKO & Galina EVTUSHENKO (Russia):

891.
Dmitro GLUHENKY (Ukraine):

892.
Martha COLBURN (The Netherlands):
Metamorfoza  6 min.

893.
Simovici Florian FLORIAN (Romania):
Metamorphose  6 min.

895.
Amaya AMAYA SUMPSI (Portugal):

896.
Sascha QUADE (Germany):
Meyer  8 min.

897.
Diana GARAY (Mexico):

898.
Claudia COS & Jordi FRADES (Spain):

899.
Sayun SIMUNG (Taiwan):

900.
Jorge MARTINEZ & Carlos CARCAS (Spain):
Minera  8 min.

Bányászlány
901.
Raul DE LA FUENTE (Spain):
Minerita  27 min.

902.
Maarit SUOMI-VääNäNEN ( USA / France / Finland):

903.
PANNONIAY Boglárka Erzsébet (Hungary ):

904.
Pin TWINS (Finland):
Miracle  8 min.

906.
Martin MONK (Germany):

907.
Chema GARCÍA IBARRA (Spain):

Atka
908.
Walter VOLBERS (Germany):
Mite  4 min.

909.
Laura LACKMANN POPESCU (Germany):

910.
Viviane BLUMENSCHEIN (Germany):

911.
Avraham KUSNIR (Israel):

912.
Flako ROJAS (Belgium):

MOBILUS
913.
PÁTZAY Ádám (Hungary):
MOBILUS  14 min.

914.
Olesya BORTNYAK (Romania):
Mohamed Tomescu  22 min.

915.
Barbara VEKARIC ( Croatia / Bosnia and Herzegovina):

916.
Alexis BARBOSA (France):
Mona  13 min.

Mondd miért
917.
LARK Tamás (Hungary):

918.
Emmanuel PLASSERAUD (France):

Morphette
919.
Magda MATWIEJEW (Australia):
Morphette  7 min.

920.
PRIBÉK Gábor ( Hungary / Slovakia / USA / Canada):

921.
Polina MOSHENSKA & Maryna LIAPINA (Ukraine):
Most / Bridge  9 min.

Most semmivé lett
922.
ZEMANKÓ Anikó & GODA Levente (Hungary):

923.
Pablo URUEñA & Jorge MONTOLÍO (Spain):

924.
Collective: 10 children (Belgium):
Mr Riddim  4 min.

925.
Carl OLSSON ( Denmark, Egypt):

926.
Mo TAN (Poland):
Mr.P  9 min.

Mupepy Munatim
927.
Pedro PERALTA (Portugal):
Mupepy Munatim  18 min.

928.
Tim BOSSE (Germany):

929.
Julia KOWALSKI (France):

A legrosszabb eshetőség
930.
Kristjan HOLM (Estonia):

931.
Angelos ABAZOGLOU ( Greece / United Kingdom):

932.
Sona NOTOVÁ (Slovakia):

933.
Jiandong HUANG (China):
My Buddha  42 min.

934.
T(reesje) BANNENBERG (The Netherlands):

935.
Ruben KOCHAR ( USA / Armenia):
My Name is Viola  106 min.

936.
Karl F. STEWART (Germany):

937.
Jean-Marie VINCLAIR (France):

938.
Spiros ALIDAKIS (Greece):
mYth  19 min.

939.
Zdenek SOVA (Slovakia):

940.
Sona NOTOVÁ (Slovakia):

941.
Tuna KAPTAN & Felicitas SONVILLA (Germany):

942.
Eike Frederik SCHULZ (Germany):

943.
Branko RADAKOVIC (Serbia):

944.
Juan Alejandro RAMÍREZ (Peru):

Napfényember
945.
BOROS Ferenc & HORVÁTH Zoltán & KOZMA Gábor (Hungary):

Narkolepszia
946.
Nicolás AGUILAR (Mexico):

947.
Tomasz SLIWINSKI (Poland):

948.
Carlos SILVA (Portugal):

Függő
949.
Paula RAE GIBSON (France):
Needy  10 min.

950.
Marco La GALA ( Italy / France):

951.
Homeïda BEHI ( France / Tunisia):
Nesma  88 min.

952.
Giovanni PRISCO (Italy):

953.
Christian STAHL & Sonja VUKOVIC (Germany):

954.
Paul MANATÉ (France):
Nevermore  30 min.

-
955.
Boba BALUCHOVA (Slovakia):

956.
Tereza VRABELOVA (Czech Republic):

957.
Angela AGUAYO (USA):

958.
Milos MILOSEVIC (Serbia):

959.
Bruno SARABIA (Spain):
Niebla  11 min.

960.
Agnieszka ELBANOWSKA (Poland):

961.
Rani AVIDAN (Israel):
Night Out  4 min.

Nem OK
962.
TÚRI Bálint Márk (Hungary):

963.
Daniel ROMERO (Spain):

964.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Italy):

966.
Hilda DANIEL (USA):
No. 41  1 min.

967.
Josh ALLOTT (United Kingdom):
nobblycarrot7  20 min.

968.
RADÓ Gyula (Hungary):
Nonius Senior  50 min.

969.
Noël FUZELLIER (France):
Nora  22 min.

970.
Jeanne VAN DER HORST (The Netherlands):

971.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

973.
Pascale HANNOYER (France):

974.
Vincent HAZARD (France):

975.
Eric ESSER (Germany):
November  5 min.

976.
Josep VILAGELIU (Spain):
Nube9 / Cloud9  25 min.

977.
Tom HAUGOMAT & Bruno MANGYOKU (France):
Nuisible  12 min.

978.
Askia TRAORÉ (France):

979.
Lola GARCÍA CUESTA (Spain):

982.
Amadeu PENA DA SILVA & Pedro ALMEIDA (Portugal):

983.
Paulo CASTILHO (Portugal):

984.
Adela KACZMAREK (Poland):

Ó, Szamba!
985.
Georges GACHOT (Switzerland):
O Samba  83 min.

Idegen
986.
Piotr DOMALEWSKI (Poland):
Obcy / Stranger  24 min.

987.
Johana BELISOVÁ (Slovakia):

988.
Lena HATEBUR (Germany):
Ocean  3 min.

989.
Branko ISTVANCIC (Croatia):

990.
Filak MANCA (Slovenia):

991.
Milos PUSIC ( Serbia / Switzerland):

Látogatás
992.
Matej BOBRIK (Poland):

993.
A. Megan TURNBULL (Canada):
Of Them  9 min.

994.
Jean-charles PAUGAM (France):
Ogre  14 min.

995.
Elena NäSäNEN (Finland):

A vadász
996.
Ara ARUSH ( Armenia / Russia):

997.
George MPAKOLAS (Greece):

998.
Natalia Mateo (Spain):

999.
Peeter VIHMA & Artur TALVIK (Estonia):

1000.
Moonika SIIMETS (Estonia):

1001.
Kaur KOKK (Estonia):
Olga  15 min.

1002.
Paul-Anders SIMMA ( Finland / Sweden / Norway):

1003.
Daniel SEIDENEDER (Germany):

1004.
GÖMÖR Tamás (Hungary):
On a monday  6 min.

1005.
Benjamin BUSNEL (France):

1006.
Aleksandar TOKN (Serbia):

1007.
Tess MARTIN (Canada):

1008.
Mari KESKI-KORSU (FInland):

1009.
Laura MOLPECERES (Spain):

1010.
Evguenia MEN (Australia):

1011.
Sonia GERBEAUD & Mathias De PANAFIEU (France):

1012.
Alberto MORALEDA & Manu DE LEÓN (Spain):

1013.
Miguel MORAES CABRAL (Portugal):

1014.
Children COLLECTIVE (Portugal):

1015.
Basil Da CUNHA ( Switzerland / Portugal):

1016.
Sébastien BAILLY (France):

1017.
Ahmed JLASSI (Tunisia):

1018.
Nancy BRANDT (Germany):
Out of Society  78 min.

1019.
Jacque "J.A." STEEL (USA):
Out of the Box  21 min.

1020.
Wei-Ming HO (Taiwan):

1021.
Irina VARINA (USA):
Overs  3 min.

1022.
Busra BUYUKADEM (Turkey):
Oyun / Trick  13 min.

1023.
Musab TEKIN (Turkey):

1024.
Ivar MURD (Estonia):
Põud / Drought  20 min.

1025.
Vera NEUBAUER (United Kingdom):
P1030799.MP4  12 min.

1026.
Amir TOODEHROOSTA (Iran):
PAAT  79 min.

1027.
Stephen CHEN (Canada):
Paced  5 min.

1028.
Santiago "Bou" GRASSO (France):
Padre  12 min.

1029.
Juan Carlos GUERRA (Spain):

1030.
Carlos SILVA & Pedro ALMEIDA (Portugal):
Palui  5 min.

1031.
Maria DUNCKER (Finland):
Pam Pam  1 min.

1032.
Frederic BAYER AZEM (France):
Pan / Bang  10 min.

1033.
Patrick VELLA (Malta ):

1034.
Sonia SEBASTIAN (Spain):

1035.
RUSKA László & RINGEISEN Dávid (Hungary):

1036.
Izabel ACEVEDO (Mexico):

1037.
Eve DEBOISE (France):

1038.
Bernard TANGUY (France):

1039.
Myriam FONTAINE (France):
Paris  3 min.

Parkoló
1040.
Klajd PAPADHIMITRI (Albania):
Parking  20 min.

1041.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Paroniria  6 min.

1042.
Tess MARTIN (USA):

1043.
Matthieu DONCK (Belgium):
Partouze / Orgy  21 min.

1044.
Iraj MOHAMMADI RAZINI (Iran):

1045.
Risto-Pekka BLOM (Finland):

1046.
Julien OLIVERI (France):

Boldogságpasztilla
1047.
Cecilia FELMÉRI (Romania):

1048.
Gerd GOCKELL ( Switzerland / Germany):
Patch  4 min.

1049.
Onur YAGIZ (France):
Patika  23 min.

1050.
Benjamin VILLAVERDE (Spain):
Peones / Pawns  11 min.

1051.
Israel AHUMADA (México):

1052.
Arthur RIFFLET (France):

1053.
Victor RODENBACH & Hugo BENAMOZIG (France):

1054.
François CHOQUET (France):

1055.
Lukáą KOKEą & Klára TASOVSKÁ (Czech Republic):

1056.
Mauri LEHTONEN (Finland):

1057.
Guillaume MASSART & Adrien MITTERRAND (France):
Physiopolis IV  55 min.

1058.
Alkis PAPASTATHOPOULOS ( Greece / United Kingdom):
Picnic Days  19 min.

1059.
Vivek BUDAKOTI (India):
Pied Piper  113 min.

1060.
Kasper PIASECKI (Poland):
Pierogarnia  14 min.

1061.
Piotr PIASTA (Poland):

1062.
Hermine PATCH (Slovakia):
Pillove  4 min.

Piros Fehér Zöld
1063.
Tarek RAFFOUL (Hungary):

1064.
Florentine GRELIER (France):
Pixel Joy  2 min.

Tengerpart
1065.
Pawel PREWENCKI (Poland):

1066.
Anssi KASITONNI (Finland):
Planet Of Sexes  11 min.

1067.
Roxana STROE (Romania):

1068.
Branko ISTVANCIC (Croatia):

1069.
Yves CANTRAINE (Belgium):
Plastico  68 min.

1070.
Outi SUNILA (Finland):
Platoon  8 min.

1071.
Yasmijn KARHOF (The Netherlands):

1072.
Terézia KLASOVÁ & Ema KOVALCÍKOVÁ (Slovakia):

1073.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finland):

1074.
Branko RADAKOVIC (Serbia):

1075.
Carlos SEGUNDO (Brazil):

1076.
Dragan NIKOLIC (Serbia):

Szőr
1077.
Delphine HERMANS (Belgium):
Poils / Hair  9 min.

1078.
Christophe DEROO (France):
Polaris  17 min.

1079.
Erkka NISSINEN ( Finland / USA):
Polis X  16 min.

1080.
Katsura YAMAUCHI (Japan):
Pond  10 min.

1081.
Ji hun PARK (South Korea):
Poong Jang  21 min.

1082.
Kreąimir ĆUK (Croatia):

1083.
Margaret DRAGU & Moira SIMPSON (Canada):
Portals  14 min.

1084.
Katerina KALENTZI (Greece):
Portrait  16 min.

1085.
Santiago PARRES (Spain):
Post Scriptum  9 min.

1086.
Ibtissem GUERDA (France):

1087.
Daniel METGE (France):

Az Út története
1088.
Nina (Constantina) MIHAILA (Romania):

1089.
Polina KELM (Ukraine):

1090.
SZABÓ Szonja (Hungary):

1091.
Lucas Figueroa (Spain):

1092.
Devon AVERY ( USA / United Kingdom):

1093.
Caitlin HORSMON (USA):

1094.
Duąan MORAVEC (Slovenia):

1095.
Chris Paul DANIELS (Kenya / United Kingdom):

1096.
Carlos DE CARVALHO & Aude DANSET (France):

1098.
Hugo PEDRO (Portugal):

1099.
Electra FOTOPOULOU & Maria DOUNI (Greece):

1100.
Francisco J. CABRERA (Spain):
Project K-9  5 min.

1101.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Italy):
Psychosofatic  4 min.

1102.
Ewa KOCHANSKA (Poland):

1103.
Álvaro GIMENEZ SARMIENTO (Spain):
Pulse  14 min.

1104.
Marija DZIDZEVA (Macedonia):
Pursuit of luck  66 min.

1105.
Reda MUSTAFA (France):
Qanis  22 min.

1106.
Masa Zia LENARDIC & Anja WUTEJ (Slovenia):
Queer Artivism  96 min.

Akarat
1107.
Bernat GUAL (Spain):
Quiero / Want  13 min.

1108.
Thomas KRUITHOF (France):

Nyúlföld
1110.
Ana NEDELJKOVIC & Nikola MAJDAK (Serbia):
Rabbitland  8 min.

1111.
Diego RAMIREZ (Australia):
RADISH  5 min.

1112.
Mahmoud YOSSRY (Egypt):

1113.
Mike MORT (United Kingdom):

Eső lótusz
1114.
Joe CHANG ( China, Canada):
Rain Lotus  7 min.

Rajtam keresztül
1115.
BICSKEI Zoltán (Hungary):

Rúd, Táncos, Film
1116.
Isri HALPERN (Israel):

1117.
Jukka SILOKUNNAS (Finland):

1118.
Flavie PINATEL (France):
Ramallah  28 min.

1119.
Arash LAHOOTI (Iran):

Fekete-fehér
1120.
Jalal SAEDPANAH ( Iraq / Kurdistan):

1121.
Géraldine ROD ( Germany / Switzerland):

1122.
Ivan BAKRAC (Serbia):
Ratovi / Wars  40 min.

Valóság 2.0
1123.
Victor OROZCO RAMIREZ ( Germany / Mexico):
Reality 2.0  11 min.

1124.
Jérôme NUNES (France):

1125.
Bjørn Erik Pihlmann SøRENSEN (Norway):
Reckless  21 min.

1126.
FERENCZ Hunor (Hungary):
Recycling  2 min.

1127.
Hilda DANIEL (USA):

1128.
Javier ÁVILA (Mexico):
Regina  63 min.

1129.
Jennie ALLEN (USA):
Relics  14 min.

1130.
Joseba ALFARO (Spain):
Rem  17 min.

1131.
KÖRTÉSI András (Hungary):

1132.
Jeremy Asher LYNCH (USA / Mexico):

René
1133.
Katia ROESSEL (France):
René  9 min.

1134.
Minna LåNGSTRÖM (Finland):

Felhőket ölelni
1135.
Clara LAPERROUSAZ & Laura LAPERROUSAZ (France):

1136.
Erkka NISSINEN ( Hong Kong, China):
Rigid Regime  14 min.

1137.
Rupert OWEN (Australia):
Rise  6 min.

1138.
Sergey TSYSS (Russia):

1139.
Yariv HOROWITZ ( Israel, France):
Rock the Casbah  90 min.

1140.
Marian CRISAN ( Romania / France / Germany):
Rocker  91 min.

1141.
Esther URLUS (The Netherlands):

1142.
Nils STREHLOW (Germany):
Rogorowicz  15 min.

1143.
Petya NAKOVA & Nina PEHLIVANOVA (Bulgaria):

1144.
Josep VILAGELIU (Spain):
Rondó / Rondo  40 min.

1145.
Olivier DEKEGEL (Belgium):

1146.
Babak BAHRAMBEYGI (Iran):

1147.
Fabian DAUB ( Romania / Germany):

1148.
Clara WIECK & Ginan SEIDL (Germany):
Rotation  8 min.

1149.
Caroline BLAIS (Canada):

1150.
Amir MEHRAN (Iran):

1151.
Mária NIKELOVÁ (Slovakia):

1152.
Sandra ARAÚJO (Portugal):
Runtime error  4 min.

1154.
Ana ORTIZ (Spain):

Égei ritmus – Lant
1155.
Konstantinos BLATHRAS & Yiannis LAMBROU (Greece):

Szerencseév
1157.
Rimantas GRUODIS (Lithuania):

1158.
Dairo CERVANTES ( Argentina / Colombia):

1159.
Natália OKOLICSÁNYIOVÁ (Slovakia):

1160.
Tatjana KANCELJAK (Croatia):
Sabatina  30 min.

1161.
Anna Mila STELLA (Italy):

1162.
Mashaallah MOHAMMADI (Iran):

1163.
Jen LIU (USA):

1164.
Ümit TAYAM (Turkey):
Saklı / Hidden  20 min.

1165.
Anju MOHANDAS (India):

1166.
Paula BRECAK (Croatia):

1167.
Fanny DOUARCHE & Franck ROSIER (France):

1168.
Paul WIERSBINSKI (Canada):

Sasha, Lena és a Vassárkány
1169.
Elena DEMIDOVA (Russia):

1170.
Bartlomiej SWIDERSKI (Poland):
Sati  24 min.

1171.
Savio LEITE (Brasil):

1172.
Aziz CEM (Turkey):

1173.
Camille RICHOU (France):

1174.
Tabassom HABIBZADEH (Iran):

Sebhelyes egek
1175.
Vera NEUBAUER (United Kingdom):
Scarred Skies  4 min.

1176.
Jani RUSICA ( Finland / Germany / Denmark):

1177.
Jan EILHARDT (Germany):

1178.
Pary EL-QALQILI (Germany):

1179.
Maristella BONOMO & Massimo PIOVESANA (Italy):

1180.
Miia RINNE (Finland):
Sea  6 min.

1182.
Kati ÅBERG (Finland):
Seeing things  14 min.

1183.
Ana PUENTES & Juan GUERCI & Pablo MARTÍNEZ ( Spain / Cuba / Argentina):

1184.
Matej BOBRIK (Poland):

Septa a mélyben
1185.
JUHÁSZ Márk (Hungary):

1186.
Joseph L. Jean-Francois GUAY (Belgium):

1187.
Jose Manuel CARRASCO (Spain):

1188.
Angela AGUAYO (USA):
Sexy Scissors  13 min.

Bebörtönözve
1189.
Liat MER (Israel):

1190.
Amir MEHRAN (Iran):

1191.
Vitaly SUMIN (USA):
Shades of Day  102 min.

1192.
Lorenzo RECIO (France):
Shadow  23 min.

1193.
Mohammad Reza KHAVARI (Iran):

1194.
Sylvia JOHNSON (United Kingdom ):

1195.
Isamu IMAKAKE (Japan):

1196.
Antonio MARZOTTO & Serena PATRIGNANELLI (Italy):

Rövid tippek művészeknek - 12-es tipp
1197.
GAZDAG Csongor (Hungary):

1198.
Bohdan BLAHOVEC (Czech Republic):
Show!  67 min.

Shunpo
1199.
Steven BRIAND (France):
Shunpo  4 min.

1201.
Heejin JANG (USA):
Shy Stripes  3 min.

1202.
Jacqueline CAUX (France):

1203.
Hannes RALL (Germany):

1204.
Baptiste DEBRAUX (France):

1205.
Sara BUNGARTZ (Germany):

1207.
Pedro SOUSA (Portugal):

1208.
Cedric DUPIRE (France):
Silent Block  15 min.

1209.
Diemo KEMMESIES (Germany):
Silent Youth  73 min.

1210.
Ignacio F. RODÓ (Spain):

1211.
Andrea CASASECA (Spain):

Film egy fotóról
1212.
Mooly LANDESMAN (Israel):

1213.
Jonah BLEICHER ( Israel / USA / France):
Siren  17 min.

1214.
Ufuk Engin CAN (Turkey):

1215.
Lea VIDAKOVIC (Belgium):
Sisters  8 min.

1216.
Jeong-Yun MOON (South Korea):
Sit and Go  29 min.

1217.
Marko UBOVIC (Serbia):

1218.
Murat BEKTAŞ (Turkey):

Bőr
1219.
Cédric PREVOST (France):
Skin  13 min.

1220.
Itay LIVNE (Israel):

1221.
Branko RADAKOVIC (Serbia):

1222.
Krzysztof SZAFRANIEC (Poland):

1223.
Laila PAKALNINA (Latvia):

1224.
Charlotte SCHIØLER (France):

1225.
Mounir FATMI (France):
Sleep  12 min.

1226.
Tommi MATIKKA ( Finland / Senegal):
Small Heroes  3 min.

1227.
Dimitris NAKOS (Greece):
Smashed Out  17 min.

1228.
Justyna TAFEL (Poland):

Hó Hajó
1229.
Mirror SU (USA):
Snow Boat  7 min.

1230.
Nuno FRAGATA (Portugal):
So / Alone  7 min.

1231.
Mary MELLOW & John DERYL (Ukraine):

Két fiú és egy bárány
1232.
Hyung-suk LEE (South Korea):

1233.
Ali HASHEMI (Iran):

Szólisták
1234.
Anna BAJJOU ( Poland / United Kingdom / Morocco):

1235.
Jan IJÄS (Finland):

1236.
Liova JEDLICKI (France):

1237.
Zohar KFIR (Canada):

1238.
Wairin MATHONG (Thailand):

1239.
Stewart Morgan HAJDUKIEWICZ (United Kingdom):

Szonáta
1240.
Nadia MICAULT (France):
Sonata  11 min.

1241.
Yuen YEUNG FUN (France):
Songe  7 min.

1242.
Miriam GOSSING (Germany):

1243.
Tristan AYMON & David MAYE (Switzerland):

1244.
Ché SANDOVAL (Chile):

1245.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #7  3 min.

1246.
Carl KNICKERBOCKER (USA):
SP #8  3 min.

1247.
David HERNÁNDEZ (Spain):

1248.
Dave SCHRAM (The Netherlands):

Sportklub
1249.
Zalfa SEURAT (France):
Sporting Club  26 min.

1250.
Esther BIALAS (Germany):

1251.
Anja STRELEC & Tomislava JUKIC (Croatia):

1252.
Philipp SCHOLZ (Germany):

1253.
Seung-Hyun CHONG (Germany):

1254.
Michiel ten KLEIJ ( United Kingdom / The Netherlands):

1255.
Sven Philipp POHL (Germany):

1256.
Ion Octavian FRECEA (Romania):
STOP  4 min.

1257.
Gérard CAIRASCHI (France):
Storia  7 min.

Építkezők
1258.
Adilkhan YERZHANOV (Kazakhstan):

1260.
Nathan NILL (Germany):

1261.
Jossie Malis Álvarez (Spain):
Sub  15 min.

Bújócska
1262.
Hanuk LEE (South Korea):

1263.
Michael VENUS (Canada):
Supa Ficial  10 min.

1264.
Boris ELDAGSEN & Sabine TAEUBNER (Germany):
Superhigh  38 min.

Szupervénusz
1265.
Frederic DOAZAN (France):
Supervenus  3 min.

Meglepetés
1266.
GORDÁN Ágnes (Hungary):

1267.
Arne KÖRNER (Germany):
Surrounded  10 min.

1268.
Alyona SURZHIKOVA (Estonia):

Symphony No.42
1269.
BUCSI Réka (Hungary):

Szintézis
1270.
DOMBOVÁRI Csongor (Hungary):
Synthesis  14 min.

1271.
KÖLLŐ Ildikó ( Romania / Hungary):

Szerelempatak
1272.
SÓS Ágnes (Hungary ):

1273.
ZÁMBORSZKI Ákos (Hungary):

1274.
Bartek KONOPKA & Piotr ROSOłOWSKI (Poland):

1276.
Raquel BEDIA (Spain):
T´adhib  14 min.

Távolság
1277.
Dorottya ZURBÓ (Hungary):

Tíz Kicsi Mókus
1278.
FOGARASI Gergely (Hungary):

1279.
BÁRÁNY Krisztián & BÁRÁNY Dániel (Hungary):

1280.
Batu AKYOL (Turkey):

1281.
Dairo CERVANTES (Colombia):

1282.
Richard GARCIA (Spain):
Taboulé  4 min.

1283.
Jakub WRONSKI (Poland):

1284.
Rozaliya DIMITROVA (Bulgaria):
Talents  19 min.

Mesék rólunk
1285.
Oliver PIETSCH (Germany):
Tales of Us  28 min.

1286.
Kumar Raj (Rajendrakumar M. RANEY) (India):

1287.
Sébastien TÉOT & Marc VITTECOQ (France):
Tarpan  49 min.

1288.
François-Olivier LESPAGNOL (France):

1289.
Leo VITASOVIĆ (Croatia):

1290.
Alisi TELENGUT (Canada):
Tears of Inge  5 min.

1291.
SÁROSI Gábor (Hungary):

1292.
Hannes BAUMGARTNER (Switzerland):

Tengri
1293.
Alisi TELENGUT (Canada):
Tengri  6 min.

1294.
Beatriu VALLèS (Spain):

Termékenység
1295.
MURÁNYI-MATZA Teréz (Romania):

1296.
Pedro LINO (Portugal):
Terra  12 min.

1297.
Helena SCHULTHEIS EDGELER ( United Kingdom / Croatia):

1298.
Hernâni Duarte MARIA CABRAL (Portugal):

1299.
Eric ROMERO (United Kingdom):

Ébredés
1300.
Xavier AMELLER & Ghislain DE VAUX (France):
The Awakening  5 min.

Nagy kékség
1301.
Kelly SAXBERG (Canada):
The Big Blue  65 min.

1302.
Lucie RICO (France):
The big Shake  4 min.

1303.
Demet ADIGÜZEL ( The Netherlands / Turkey):
The Book  30 min.

1304.
Danny GERMANSEN (Denmark):
The Box Man  1 min.

1305.
Alexis MITCHELL (Canada):
The Break  14 min.

A híd
1306.
Mara TRIFU ( United Kingdom / Romania):
The Bridge  5 min.

1307.
Mike ROLLO (Canada):

1308.
Maria KORPORAL (Italy):

1309.
Aline D'AURIA (Switzerland):
The Coach  10 min.

1310.
In Kyung LEE ( Europe / USA / Canada):

1311.
Daniel Nicolae DJAMO & Stefan CONSTANTIN (Romania):
The conjurer  7 min.

A Halál a szent földön
1312.
Ricardo WERDESHEIM (Israel):

1313.
Abraham KENNY (Estonia):

1314.
Álvaro CONGOSTO ( USA / Spain):
The Dress  12 min.

1315.
Heidi PHILLIPS (Canada):

1316.
Pascal LIEVRE (France):

1317.
Clint ENNS (Canada):
The Everden  16 min.

1318.
Boris SEEWALD (Germany):
The Feast  4 min.

1319.
Masaki HAMAMOTO (Japan):

1320.
Daniel Nicolae DJAMO (Romania):

1321.
Socrates VASSILOPOULOS (Greece):
The fool  9 min.

1322.
Noelle DUDDRIDGE (Canada):
The Gaze  2 min.

1323.
Danny GERMANSEN (Denmark):
The Healing  1 min.

1324.
Amparo MENDO (Spain):

1325.
Alex Brüel FLAGSTAD (Denmark / Germany):
The Hopper  19 min.

1326.
Sophie PIEDALLU (United Kingdom):
The Hub  12 min.

1327.
Willehad EILERS (The Netherlands):

1328.
Eugénie CLICHE (Canada):

1329.
Bernard DICHEK (Israel / Ukraine):

Az utolsó csepp
1330.
ERLAUER Balázs (Hungary):
The Last Drop  1 min.

1331.
Jan EILHARDT (Germany):

1332.
Thierry BONNAUD (United Kingdom):

A halálba táncoltatott leány
1333.
Endre HULES ( Hungary / Canada / Slovenia):

1334.
Wiktoria Szymanska ( Poland / United Kingdom / France):

1335.
Dawn WESTLAKE (USA):

1336.
Gabriel GAUCHET (United Kingdom):
The Mass of Men  17 min.

1337.
Guilherme MARCONDES ( France, USA):

1338.
Farhan HAIDER (Bangladesh):
The Message  2 min.

1339.
Tamara PESHTERSKA (Bulgaria):

1340.
Lui MENDES (Netherlands):

A Megfigyelő
1341.
Zoë HEATWOLE (USA):
The Observer  3 min.

1342.
Dácil ROCA & Aida CRESPO (Spain):

1343.
Gerard FREIXES RIBERA (Spain):

1344.
Hayk MATEVOSYAN (USA):
The Player  9 min.

1345.
Stephan GROß (Germany):

1346.
Igor and Ivan BUHAROV (Hungary):

1347.
Laurie SCHAPIRA (USA / Iceland):

1348.
Chris SHEPHERD ( France, United Kingdom):
The Ringer  17 min.

1349.
Laura Marie WAYNE (Cuba):
The Road  13 min.

1350.
Anton CHERENKOV (Russia):

1351.
Rossen ELEZOV (Bulgaria):

1352.
Jozef DEVILLÉ (Belgium):

1353.
Juha VAN INGEN (Finland):
The Stakeout  3 min.

1354.
Lily FANG (United Kingdom):

1355.
Sheung Man YIM (Hong Kong):
The Tide  30 min.

1356.
Matt GIBSON (USA):
The Turtle  3 min.

1357.
Yannick DANGIN-LECONTE (France):

1358.
Fany Da La CHICA (Spain):
The Visit  52 min.

1359.
Ilja RUPPELDT (New Zealand):

1360.
Chia-Ho TAI (Taiwan):
The Writer  3 min.

1361.
Pavel PROKOPIC (United Kingdom ):
The X-Ray  15 min.

1362.
Romain BAUJARD (France):
Theodore Casson  13 min.

1363.
Tess MARTIN (USA):

1364.
Maya MEIRI (Israel):

1365.
Carlos MELIM (Portugal):

1366.
HUSSON (France):

1367.
Stefan ŁAZARSKI (Poland):
Thumbs up  29 min.

1368.
Alison CAMPEAU (Canada):

1369.
Guillaume DERO (France):

1370.
Ufuk ERDEN (Turkey):

1371.
Alexander SCHELLOW (France):
Tirana  26 min.

1372.
Ivana STRÁKOSOVÁ (Slovakia):

1373.
HEGEDŰS Georgina (Hungary):

1374.
Aida SCHLAEPFER (Switzerland):

1375.
Stephen LESLIE (United Kingdom):
To Leech  19 min.

1376.
Branko RADAKOVIC (Serbia):

1377.
Hannaleena HEISKA (Finland):
Today we live  8 min.

1379.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

1380.
Neil BELOUFA (France):

Hátrafutás
1381.
Ayce KARTAL (Turkey):

Tosko, az utolsó prímás
1382.
KOVÁCS László (Hungary):

1383.
Zbigniew CZAPLA (Poland):
Toto  12 min.

1384.
Sasha ANDREWS (United Kingdom):

1385.
Carlos DITTBORN (United Kingdom ):

1386.
Cécile BICLER (France):

1387.
Ulu BRAUN (Germany):

1388.
Michaela SCHWEIGER (Germany):

1389.
JURIK Kristóf (Hungary):

1390.
Wenjing MA (USA):

1391.
Alexander DELNEVO (Italy):
Transhumances  4 min.

1393.
Antoine DANIS (France):

1394.
Nadan PINES (Israel):
Treasure Hunt  41 min.

1395.
Pedro CARVALHINHO (Portugal):

1396.
Adam FELIX (Slovakia):
Trogar  20 min.

1397.
Stéphane DIRSCHAUER (Canada):

1398.
Quentin MONTANT (France):

1399.
Richard MARTIN (Canada):
Truck  12 min.

1400.
Virginie SCHWARTZ (France):

1401.
Sébastien HUSSENOT & Rémi PINAUD (France):

1402.
Marko LAMPISUO (Finland):

1403.
Triin RUUMET (Estonia):
Tupsu / Pussy  17 min.

1404.
Branko RADAKOVIC (Serbia):

1405.
Pablo DICONCA (Canada):

1406.
Jan IJÄS (Finland):
Two Islands  6 min.

1407.
Hussen IBRAHEEM (Lebanon):
Typo  7 min.

1408.
Youlian TABAKOV ( Sweden / Bulgaria):
Tzvetanka  66 min.

Nélküled
1409.
Asger LINDGAARD (Denmark):

1410.
Johana BELISOVÁ (Slovakia):

1411.
Viktoria RAMPAL DZURENKO (Czech Republic):

1412.
Marco Backovic (Serbia):

UMBA
1413.
Fabien COUPEZ (USA):
UMBA  15 min.

1414.
Olivia WEEMAES (France):

1415.
Xavier RUAX (Spain):

1416.
José Ángel ALAYÓN (Spain):

1417.
Kartik SINGH (France):

Könnyen kezelhető gyerek
1418.
Cedric LOUIS (Switzerland ):

1420.
Steve De ROOVER (Belgium):

1421.
Jocelyne DESVERCHèRE (France):

1422.
Corentin ROMAGNY & Pierrick CHOPIN (France):

1424.
Carlo VOGELE ( USA / France):

1425.
Sergio Oksman (Spain):

1426.
Aitor ITURRIZA & Bernat GUAL (Spain):

1427.
Bernhard HETZENAUER ( Germany / Ecuador / Austria):

1428.
Julie BEZERRA MADSEN (Denmark):
Under Pressure  24 min.

1429.
Kelly SAXBERG (Canada):

1430.
Jean Claude (Jon Cloud) MOUTON (France):

1431.
Sophie PROUX & Laurent LAGARRIGUE (France):

1432.
Timo WRIGHT (Finland):
Unfit  9 min.

1433.
Ulrich TOTIER ( France / Belgium):
Us  9 min.

1434.
Benjamin GUILLARD (France):

Vénusz átvonulás
1435.
MOJZES MILOJEV Zsanett (Hungary):

1436.
Gheorghe PREDA (Romania):

1437.
Hosein MIRBABA (Iran):

Valaki vacsorára
1438.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Hungary):

1439.
Miguel CARRANCA (Portugal):

1440.
Juliacks JULIACKS (France):

Ügyelet
1441.
Cristina HANES (Romania):
Veghe / Watch  16 min.

1442.
Ivana STRÁKOSOVÁ (Slovakia):

1443.
Petr HATLE (Czech Republic):

1444.
Jörn STAEGER (Germany):

Veloma, túl a vízen
1445.
Raphael HOLT ( France / Madagascar):

1446.
Carl OLSSON (Denmark):

Vércsoport
1447.
Leeni LINNA (Estonia):

1448.
Jesus LLUNGUERAS (Spain):

1449.
Alexander NIEDERKLAPFER (Austria):
Verwohnt  18 min.

1450.
Adrián ONCO ORDUNA (Spain):

1451.
Germain KANDA (Romania):

1452.
Marcel BARELLI (Switzerland):
Vigia  8 min.

1453.
Moonika SIIMETS (Estonia):

1454.
Magali MAGISTRY (France):
Vikingar  14 min.

Virtuális virtuóz
1455.
Thomas STELLMACH & Maja OSCHMANN (Germany):

1456.
Sam GOLDWATER & Joe HARRIS (Portugal):

1457.
Fernando CUESTAS (USA):
Visiting Hour  12 min.

1458.
Sam BAIXAULI (Spain):

1459.
Eric LAM (Hong Kong):
Voice Over  69 min.

1460.
Stefan TOLZ (Germany):

1461.
Visar MORINA (Germany):

Ijtihad kapui előtt
1462.
Mehmet Akif BÜYÜKATALAY (Germany):

1463.
Janin HALISCH (Germany):

Vouzette
1464.
Damien ROUSSINEAU (France):
Vouzette  19 min.

1465.
Kristina PAUSTIAN (Germany):

1466.
Stefano RIDOLFI (Spain):

1467.
Ralf PLEGER (Germany):

1468.
Norma MARCOS (France):
Wahdon / Alone  11 min.

1469.
Frederic BAYER AZEM (France):
Walls  5 min.

1470.
See Wee AW (Taiwan):

1471.
Miriam HARRIS & Juliet PALMER ( New Zealand / Canada):

1472.
Ye MIMI (Taiwan):

1473.
Sreemith NECHIKKUTH (India):
Water Mark  30 min.

1474.
Saba SALVEMINI & Luca FRANCO (Italy):

1475.
Thibault Le TEXIER (France):

1476.
Chantel MIERAU (Canada):
Wednesday-ing  12 min.

1477.
Sabrina SARABI (Germany):

1478.
FRIZZI Giulio (Hungary ):

1479.
Benoit DESJARDINS (Canada):
Welcome Yankee  21 min.

1480.
Michael KRUMMENACHER (Swiss):

1481.
Yilmaz ATMACA (Germany):

1482.
BARNA Sámuel (Hungary ):

1483.
Shawn OLIN JORDAN (Canada):

1484.
Nico PELTIER & Julien FEZANS (France):

1485.
Todd HERMAN (USA):

1486.
In Kyung LEE ( Europe / USA):

Amerre a kondorkeselyű jár
1487.
Carlos KLEIN ( Switzerland / Germany / Chile):

1488.
Ali NIKFAR (Iran):
White  14 min.

1489.
Nyima CARTIER ( United Kingdom / France):
White lie  90 min.

Kiből lesz gurkha?
1490.
Kesang TSETEN ( Nepal / Finland / Norway / United Kingdom):

1491.
Farhad ALIZADEH (Iran):

1492.
Matilda ISLER-KAZAKOVA (Switzerland):

1493.
Amine BERRADA (France):
WipeOut  7 min.

1494.
Janina JUNG (Germany):

1495.
Carmen LOSMANN (Germany):

1496.
Lidia DUDA (Poland):

1497.
Michal WAWRZECKI (Poland):

1498.
Urszula KASPERSKA (Poland):

1499.
Joao COSTA (Portugal):
X & Y  15 min.

1500.
Sarbast GARMIANY (Iraq):

1501.
Martinus Daane KLEMET (Estonia):
XYZtopia  14 min.

1502.
Anna EVTUSHENKO (Russia):

Yasin
1503.
Kalle RAITTILA (Finland):
Yasin  12 min.

1504.
Jia Ling HSU ( Taiwan / USA):
Yi Ri / One Day  21 min.

1505.
Thierry AUGÉ (France):

1506.
Antoni SOLE (Spain):

1507.
Mauri LEHTONEN (Finland):
Yuggoth  2 min.

1508.
Onur YIGIT (Turkey):
Yuva / Home  15 min.

1509.
Mateusz GLOWACKI (Poland):

1510.
Marcin KOSZALKA (Poland):

1511.
Arthur YAKUBOV (Ukraine ):

1512.
Bartosz KRUHLIK (Poland):
Zar / The Heat  23 min.

1513.
Collective: 11 children (Belgium):
Zarbiland  7 min.

Zela Trovke
1514.
Asier ALTUNA (Spain):
Zela Trovke  13 min.

Utolsó tél
1515.
Salem SALAVATI (Iran):

Ziegenort
1516.
Tomasz POPAKUL (Poland):
Ziegenort  20 min.

Tél
1517.
Cristina PICCHI (Russia):
Zima – Winter  12 min.

1518.
Vincenzo PANDOLFI (Italy):
Zimmer / Room  7 min.

606-os szoba
1519.
Peter VOLKART (Switzerland):

1520.
Marie-Clotilde CHERY (France):
Ziveli !  57 min.

1521.
Marcin WASILEWSKI (Poland):

1522.
David Moreno (Spain):
Zombi / Zombie  12 min.

1523.
TÓTH Lili (Slovakia):

1524.
Gregor EPPINGER (Germany):

1525.
GÁBOR Csaba (Hungary):

1526.
Sharon ALWARD (Canada):
Zuma  13 min.

1527.
Fabian GIESSLER (Germany):

1528.
Piotr J. LEWANDOWSKI ( Germany / Poland):

1529.
Stephen CAFIERO (France):

SEARCH


      
MEMBERSHIPS
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

A Mediawave működési költségeinek támogatása szakmai program megvalósítását 2020. évben
a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

HUNGARIAN FESTIVAL ASSOCIATION
 

 

PARTNER OLDALAK

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Card payment service provider
Cards accepted