www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

  

FIGYELEM!

már lehet nevezni 

FILMEKET ÉS KÖZÖSSÉGI ALAPÚ

ZENEI ÉS MÁS MŰVÉSZEI PRODUKCIÓKAT,

MŰHELYEKET!

legkésőbb:

2019. január 10-ig

 

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

amely a művészeti és közösségi nevezésekre

is érvényes 

 

A részleteket, nevezések aktuális helyzetét

keresd az Együttlét weboldalán!

 

etnik Archív
2018. december Aktuális program:
2018.12.19.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

:: MEDIAWAVE 2002 :: MEDIAWAVE 2002 díjlista


A magyar filmes verseny díjazottjai


Egyéni teljesítmény különdíj
SZALKAI Zoltán (HUN): GYALOG A GULÁGON












SZALKAI Zoltán


Oktató film különdíj
JUHÁSZ Zsolt - SCHILLING Sára - SZALAY Péter (HUN): CSÚNYA BETEGSÉG














A leghumorosabb film különdíj
STEFANOVICS Angéla-VÉGH Zsolt-KÁLMÁNCHELYI Zoltán (HUN): LEGKISEBB FILM A LEGNAGYOBB MAGYARRÓL












STEFANOVICS Angéla-VÉGH Zsolt-KÁLMÁNCHELYI Zoltán



Legjobb dokumentumfilm
LAKATOS Róbert (ROM): CSENDORSZÁG












LAKATOS Róbert


Legjobb animációs film
KISPÁL Éva-Lévai Dóra (HUN): HÁROM NYULAK, ARANYALMAFA








KISPÁL Éva          Lévai Dóra







A nemzetközi filmes verseny díjazottjai


Dokumentumfilm különdíj
Sergey LOZNITSA (RUS): A TELEPÜLÉS / THE SETTLEMENT









Sergey LOZNITSA



„ARANYKOR” különdíj
John HAPTAS-Kristine SAMUELSON (USA): TIGRIS ZSOKÉ / RIDING THE TIGER











John HAPTAS & Kristine SAMUELSON


Legjobb ifjúsági film
Vira YAKOVENKO (UKR): CSIPKERÓZSIKA / SLEEPING BEAUTY









Vira YAKOVENKO 






Legjobb táncfilm
Han HOEZEN (HOL): ELSZAKÍTVA / TORN














Legjobb zenei film
Paul TANICUI (ROM): IAGALO











Paul TANICUI


Legjobb kisebbségi film
Jouni HILTUNEN (FIN): TOLVAJOK VILÁGA / THIEVES’ WORLD











Jouni HILTUNEN


Legjobb dokumentumfilm
Ella DAVLETSHINA (RUS): RETRO










Ella DAVLETSHINA

 



Legjobb animációs film
Robert BRADBROOK (GBR): HOME ROAD MOVIE









Robert BRADBROOK


Legjobb kísérleti film
Clara van GOOL (HOL): ZIKR













Legjobb „ARANYKOR” film
Zhanma ROMANOVA-Nikolay BORONIN-Sergey LANDO (RUS): GYÜJTEMÉNY / ANTHOLOGY















Legjobb kisjátékfilm
Luis PRIETO (ESP): BAMBOLEHO
















A zsűri kiemelt kísérleti film különdíja
Mike HOOLBOOM (CND): TOM
















A fesztivál fődíja
Grant THOBURN (GRB): ANYA, NÉZD! / MAMA, LOOK!














Zsűri
Jos STELLING – film- és színházi rendező (HOL)
TOLNAI Ottó – író, költő, kritikus (YUG)
Vivi DRAGAN Vasile - operatőr (ROM)
BALÁZS Attila - író (HUN)
KÔRÖSI Zoltán – író (HUN)
LOVAS Ildikó – író, szerkesztő (YUG)
Radu IGAZSAG – animátor, fotográfus, filmrendező (ROM)
GASPARIK Attila – színész, fesztiválszervező (ROM)
Richard KOVÁCIK – a Szlovák Filmintézet Archívumának vezetője (SLK)

KERESŐ


      
Nincs megjeleníthető aktualitás.
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák