www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 


 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

 

 

 

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

30. KIADÁS

2020. április 28-május 2.

etnik Archív
2019. október KSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCs Aktuális program:
2019.10.15.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

FILMES & ZENEI & KÖZÖSSÉGI PROGRAM :: MÁJUS 1. (szerda) - KONCERTPROGRAM

  

 

 

MÁJUS 1.

(szerda)

KONCERT PROGRAMOK & MÁJUSFAÁLLÍTÁS

17:30 - 02:00 között
 

ÉKES SZÍNPAD

Dunai bástya

SPANYOLFAL MÖGÖTT

terem és színpad

EGYÉB HELYSZÍNEK

próba & közösségi program

     
  12:00 (Bástyaudvar)
  Gyüttment Fesztivál 
  bemutatkozó
  GYERMEKTÁNCHÁZ
  Virágzó Énekegyüttes
  segítségével
 
   
14:00 (pázsit másik része) 14:00 (pázsit)
AUDE VUILLEMIN (FRA): Gyüttment Fesztivál
"Mozdulatlanság" bemutatkozó
performance VIRÁGZÓ
  ÉNEKEGYÜTTES
     

egyben a 15:00 (pázsit)
Francia & orosz esküvő MÁJUSFA ÖLTÖZTETÉS &
leány és legény búcsú MÁJUSFA ÁLLÍTÁS
indító a Figurás és Talléros
  zenekar és a Kisliget
  Néptáncegyüttes
  közreműködésével
   
16:00 (valahol) 16:00 (pázsit)
NÉHRE DANIELLA (HUN) KISLIGET
"Ütős kísérletek" NÉPTÁNCEGYÜTTES
  zene: Figurás és Talléros
     
17:30 (mozielőtér )
 A MAROKKÓI/BERBER
 ZENE ÉS KULTÚRA
 Beszélgetés Said Tichiti-vel
 a róla készült "A Szahara
visszhangjai"portréfilm
kapcsán + kis zene és étel
videó 1  & videó 2 & riport
     
17:00-17:30 (Ékes terem)  
2020 Trubadúrok projekt  
ZITHERANDOM (HUN)  
   
 
 
18:00-18:30 (Ékes terem)
2020 Trubadúrok projekt
TIJANA STANKOVIC &  
BRASNYÓ ANTAL (SRB) 18:30 (Spanyolfal színpad)
DUÓ PÁSZTOR MÁRK (ROM)
  akusztikus koncert
19:00 (Ékes terem)  
2020 Trubadúrok Projekt  
YURIY GURZHY (UKR/GER)  

& RUMBARISTAS (ESP/BEL)

 
   
     
20:00 (Spanyolfal színpad) 20:00 (fesztiválközpont)
NOSNACH DUÓ (HUN)
TÁNCHÁZ
minimál tango a leány és leány-
Móser Ádám - tangóhar- búcsúhoz csatakozva
monika, Kertész Endre - Talléros, Figurás banda,
cselló   videó 1  videó 2  Mitiszika
     
21:00 (Ékes terem)  
TARIQA (MAR/HUN)
 

Said Tichiti - ének, guembri

 
Kovács Ferenc - tp, hegedű
Kovács "Dizna"Sára -
fuvola
Halmos András - dob
zene
 
     
22:00 (Udvari sátor)
TARAF DE AKÁCFA (INT)
& KÁSA BÉLA FOTÓINAK
VETÍTÉSE
videó 1
FB
(USA/SWE/HUN/ROM)
magyar, balkáni és cigány
tánczenék
     
23:00 (Ékes terem) 23:00 (Spanyolfal színpad)
DAWHY (HUN) TRIBE (HUN)
Native Folk Metal progressive rock
videó 1  videó 2  videó 3 videó
  soundcloud
   
       
24:00 (az erőd fala)
" RÍTUS FALTÁNC"
THE FLOCK PROJEKT
zene: Ferenczi György &

1ső Pesti Rackák

speciális együttműködése
az idén világítással
01:00 JAM SESSION 00:30 (Spanyolfal színpad)
az Együttléten tartózkodó B4ÖFF (HUN)
muzsikusok videó 1  videó 2
közreműködésével tábortűzi punk-rock
   
   
   
 

 

Ossza meg ismerőseivel:
Kérjük, írja meg véleményét:
Név: Szöveg:
E-mail:
Kérjük írja ide a képen látható karaktereket:

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák