www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

RÍTUS

etnik Archív
2018. október HKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSz Aktuális program:
2018.10.22.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2015

Cím szerint | Rendező szerint | Ország szerint | Kategóriák szerint

játékfilm


Csacskaságok
1.
Veit HELMER (Németország):

2.
Paul VERHOEVEN (Franciaország):
Teenagers  165 min.

3.
Murad PARVEZ (Bangladesh):
Brihonnola  130 min.

Kukoricasziget
4.
George OVASHVILI ( Grúzia, Németország, Franciaország, Csehország, Kazahsztan):

5.
Naser POOYESH (Irán):

6.
Mehrshad KARKHANI (Irán):
Darbast azadi  82 min.

7.
Alireza AMINI (Irán):

8.
Alexander DEBALYUK (Fehéroroszország):

9.
Andrei KUDINENKO ( Fehéroroszország, Oroszország):
Hard Reboot  68 min.

10.
Tessa SCHRAM (Hollandia):
Pijnkillers  98 min.

11.
Yannis FOTOU & Alexis TSAFAS ( Görögország, Zöld-foki Köztársaság):
Zenaida  69 min.

12.
Marjan ASHRAFIZADEH (Irán):
Nameh-hay khis  90 min.

13.
Ehsan ABDIPOUR (Irán):
Tanhaye, Tanha  93 min.

14.
Mohammad Ali Talebi (Irán):
Yek Rouze Sard  80 min.

Egy este
15.
Lucy MULLOY ( Kuba, Egyesült Királyság, USA):

16.
Pascal RABATÉ (Franciaország):

17.
Alex JOHNSON (USA):
Two Step  95 min.

18.
Geoffrey ENTHOVEN (Belgium):
Halfweg  121 min.

19.
Juliane FEZER (Németország):
Meeres Stille  142 min.

20.
Jitka RUDOLFOVA (Csehország):
Rozkos  100 min.

21.
Md Ashraful Alam (Ashraf Shishir) (Bangladesh):
The Gaariwala  76 min.

22.
Catxo (Spanyolország):
Temporal  84 min.

23.
Rene HOUWEN (Hollandia):
The Kettlemen  105 min.

24.
Feargal WARD &Tadhg O’SULLIVAN (Írország):
Yximalloo  75 min.

25.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Magyarország):
Free Entry  70 min.

26.
Bernhard WENGER (Németország):

27.
Jorge MONTEREAL (Portugália):

28.
Prashant SEHGAL (India):

29.
Justinas KRISIUNAS (Litvánia):
Emigrantai  75 min.

30.
Juraj HERZ, Martin ©ULÍK, Peter KEREKES, Zuzana LIOVÁ, Miąo SUCHÝ, Ondrej RUDAVSKÝ, Iveta GRÓFOVÁ, Peter KRI©TÚFEK, Viera ČAKÁNYOVÁ, Miro JELOK (Szlovákia):
Slovensko 2.0  112 min.

31.
Georg TILLER ( Ausztria, Németország):
DMD KIU LIDT  55 min.

Számzár
32.
HELSTÁB Martin (Magyarország):
Számzár  72 min.

33.
Rosa FRIEDRICH (Németország):
Buschow  90 min.

Híd a világ végén
34.
Branko ISTVANCIC ( Horvátország, Szerbia, Bosznia-Hercegovina, Franciaország):

35.
Ion de SOSA (Spanyolország):

36.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
El futuro  67 min.

37.
Thomas CIULEI ( Románia, Németország):
2+2  97 min.

38.
José María LÓPEZ OÑATE (Spanyolország):
Ambel  85 min.

39.
Juan CARLOS ALCARAZ (Spanyolország):
D.E.P.: El Club  61 min.

40.
Anatol SCHUSTER (Németország):
Ein idealer Ort  40 min.

41.
Dimitris BAVELLAS (Görögország):
Runaway Day  86 min.

42.
Mike OLENICK (USA):

43.
Avishai SIVAN ( Egyesült Királyság, Izrael):
Visa  68 min.

44.
Charles NAJMAN (Franciaország):
Pitchipoï  100 min.

45.
Jacques SARASIN (Svájc):

46.
Peter BLACKBURN (Ausztria):
Eight  82 min.

47.
Andrew BETZER (USA):

48.
Nils STRÜVEN (Németország):

49.
Hyun-shin MO (Dél-Korea):
Pohang  93 min.

50.
Andrey BOGATYREV (Oroszország):
Iuda  107 min.

51.
Alexander MITTA (Oroszország):
Shagall-Malevich  120 min.

52.
Vera STOROZHEVA (Oroszország):

53.
Marina MIGUNOVA (Oroszország):
Zerkala  130 min.

54.
Narges ABYAR (Irán):

55.
Uwe JANSON (Németország):
Auf das Leben!  86 min.

56.
Gil GONZÁLEZ (Mexikó):
Los Hámsters  71 min.

57.
David PABLOS (Mexikó):

58.
Christopher PRESSWELL (Egyesült Királyság):
Candlestick  83 min.

59.
Ivan JOVIC (Szerbia):
Isceljenje  90 min.

60.
Milos PETRICIC, Dejan KARAKLAJIC, Mladen DJORDJEVIC, Igor STOIMENOV, Darko LUNGULOV, Ivica VIDANOVIC (Szerbia):
Jednaki  116 min.

61.
Mykolas VILDZIUNAS (Litvánia):

62.
Allabhya GHOSH (India):
Chor  108 min.

63.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Jaskolka  76 min.



kisjátékfilm


1.
SERES Krisztián (Magyarország):
Luft  3 min.

2.
Zangro (Franciaország):
Destino  25 min.

3.
François RÉMOND & Jérémie PRIGENT (Franciaország):
Déconnexion  13 min.

4.
Christophe GUYOTON (Franciaország):
Affolant  16 min.

5.
Kaspar VOGLER (Belgium):

6.
Albane FIORETTI & Lou-Brice LÉONARD (Franciaország):

7.
Philippe LARUE (Franciaország):
Ma soeur  10 min.

8.
Florence HUGUES (Franciaország):
Supporter  6 min.

9.
Rémy RONDEAU (Franciaország):
Puzzle  15 min.

10.
Benjamin TRAVADE (Franciaország):
La nuit autour  12 min.

11.
Sergey SILIAVA (Ukrajna):

Y
12.
Solomiya TOMASCHUK (Ukrajna):
Y  23 min.

13.
Oleg FILIPENKO (Ukrajna):

Tavasz
14.
Tania Claudia CASTILLO (Mexikó):

15.
Acelo RUIZ (Mexikó):

16.
Mariana FLORES (Mexikó):

17.
Leonardo DIAZ (Mexikó):
Nunca regreses  16 min.

18.
Daniel CASTRO (Mexikó):
Negro  8 min.

19.
Mariana MUSALEM (Mexikó):

20.
Ximena URRUTIA (Mexikó):
Ella  23 min.

21.
Lenz CLAURE (Mexikó):
El sonambulo  21 min.

22.
Michelle GARZA (Mexikó):
Isósceles  16 min.

23.
Rodrigo RUIZ PATTERSON (Mexikó):
Paradisio  21 min.

24.
Abdülkerim TUNÇ (Törökország):

Életfogytiglan
25.
Liv SCHARBATKE (Németország):

26.
Tolga AKTAS (Törökország):
Uyuyan Adam  20 min.

Bella
27.
Maricarmen MERINO (Mexikó):
Bella  16 min.

28.
Dimitar KUTMANOV ( Skócia, Románia):
Ecce Homo  30 min.

29.
Jennifer LUMBROSO (Franciaország):

30.
Rolf HELDAL ( Norvégia / Egyesült Királyság):
Rift  15 min.

31.
Quentin MONTANT (Franciaország):
Karma  8 min.

32.
Ian MENOYOT (Belgium):
Bruocsella !  50 min.

33.
Amritendu ROY (India):
Football  10 min.

Josephine Arthus
34.
Zoé GABILLET (Franciaország):

35.
Wissam TANIOS (Libanon):
Departures  15 min.

36.
Sébastien PETRETTI (Belgium):

37.
Mireille VERBOOMEN (Belgium):
Incandescents  15 min.

38.
Myriam GHARBI (Franciaország):
4 Avril 1968  24 min.

39.
Israel AHUMADA (Mexikó):

40.
Maryna ARTEMENKO (Ukrajna):
Ne menshe 50 kg  12 min.

41.
Abraham BELAGA (Franciaország):
Alliés Nés  17 min.

42.
Pedro SANCHO (Spanyolország):

43.
Gioacchino CAMPANELLA (Franciaország):
Irrésistible  16 min.

44.
Anne Claire JAULIN (Franciaország):
Marthe  5 min.

45.
Jean DECRÉ (Franciaország):
Le Boche  10 min.

46.
Benoit RAMBOURG (Franciaország):

47.
Maryna ARTEMENKO & Oksana ARTEMENKO (Ukrajna):
Abonent  9 min.

48.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

49.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

50.
Ludovic VIEUILLE (Franciaország):
Pointe Noire  27 min.

51.
Iker ARCE (Spanyolország):
Magia  4 min.

52.
Pasang Dawa SHERPA (Nepál):

Matilde
53.
Laura Andrea MARTÍNEZ HINOJOSA (Mexikó):
Matilde  9 min.

54.
Lyubo YONCHEV (Bulgária):
Cain  26 min.

55.
Slava DOYTCHEVA ( Bulgária, Egyesült Királyság):
Heart of Lead  22 min.

56.
Saul CANTERO (Mexikó):
La Solitude  13 min.

57.
Levon MINASIAN (Franciaország):

58.
Marissa Viani SERRANO (Mexikó):

1-0
59.
Saman HOSSEINPUOR (Irán):
1-0  1 min.

60.
Marc BARADAT (Franciaország):
Jusqu'ici  35 min.

61.
Daniel PRYPCHAN (Ausztrália):
Analysis  10 min.

62.
Sarah BARBAULT & Emilie BARBAULT (Franciaország):

63.
Marie ENTHOVEN (Belgium):
Taxistop  21 min.

64.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Happy Thoughts  14 min.

65.
Andrea BALDINI (Franciaország):
Ferdinand Knapp  15 min.

66.
John HELLBERG (Svédország):
Mousse  40 min.

67.
Adam FELIX (Szlovákia):
Checkpoint  30 min.

68.
Pedro ROMÁN &, Marcin WAWRO ( Spanyolország / Egyesült Királyság):
Him / Her  16 min.

69.
Elisa KUJALA (Egyesült Királyság):
12th Floor  4 min.

70.
Babak AMINI (Irán):

71.
Fernando BAñOS (Spanyolország):

72.
Carine MAY & Hakim ZOUHANI (Franciaország):

73.
Stratos GABRIELIDIS (Franciaország):
L'Atente  8 min.

74.
Vanessa DAVITKOV (Egyesült Királyság):

75.
Radu JUDE (Románia):

76.
Iván FERNÁNDEZ DE CÓRDOBA (Spanyolország):
El escondrijo  11 min.

77.
Adán LLORCA (Spanyolország):
Café solo  5 min.

78.
David CAVE (Egyesült Királyság):

79.
Joaquín ARCA (Spanyolország):
Nochebuena  12 min.

80.
Conrad MESS (Spanyolország):
The Other Side  18 min.

81.
Pablo FAJARDO (Spanyolország):
No somos nadie  20 min.

82.
Cris NODA & Cayetana H. CUYÁS (Spanyolország):

83.
Nora BURLET (Belgium):
Aller contre  18 min.

84.
Fani KONSTANTINOU (Spanyolország):
Sepideh  15 min.

85.
Natxo FUENTES (Spanyolország):
Última sesión  14 min.

86.
Guillermo FLORENCE (Spanyolország):

87.
Franco VOLPI (Spanyolország):
Low Cost  14 min.

88.
Pradipta RAY (India):
Eidi  29 min.

89.
Fernando ALONSO FRÍAS (Spanyolország):
Mental Party  20 min.

90.
Margo FRUITIER (Belgium):
De la Rage  22 min.

91.
Keith Wilhelm KOPP (Egyesült Királyság):
Gage  16 min.

92.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

93.
Haolu WANG (Egyesült Királyság):
Being James  13 min.

94.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Larp  27 min.

95.
Andrzej CICHOCKI (Lengyelország):
Las cieni  14 min.

96.
Agata WOJCIEROWSKA (Lengyelország):
Gownojady  17 min.

97.
Piotr DOMALEWSKI (Lengyelország):
Jedyne wyjscie  19 min.

98.
Mathieu RIGOT (Franciaország):
Only You  4 min.

99.
Filip MARKOVINOVIC (Szerbia):
Neki drugi svet  22 min.

100.
Marcin FILIPOWICZ (Lengyelország):
Lato milosci  23 min.

101.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Dzien Oszusta  33 min.

Későn érők
102.
Sascha VREDENBURG (Németország):

103.
Aziz CEM (Törökország):

104.
Mario GAREFO (Görögország):

105.
Venetia TAYLOR (Ausztrália):
Counsellor  2 min.

106.
Marja VIITAHUHTA (Finnország):

107.
Aziz CEM (Törökország):
Karsilasma 2  4 min.

108.
Christophe DEROO (Franciaország):

109.
Ellen WETMORE (USA):

110.
Sanjay SHARMA (India):
Silent Steps  12 min.

111.
Fabrice BRACQ (Franciaország):

112.
Fabrice BRACQ (Franciaország):
Diagnostic  8 min.

113.
Tamara ERDE (Franciaország):
Disney Ramallah  15 min.

114.
Elinor NECHEMYA (Izrael):
Ona Meta  27 min.

115.
Teymour GHADERI (Irán):

116.
Yotam BEN-DAVID (Izrael):
Hisha'arut  30 min.

117.
Aditya GOWTHAM (India):
The Visit  36 min.

118.
Teymour GHADERI (Irán):

119.
Maximilian VILLWOCK (Franciaország):
Couper le Voile  22 min.

120.
Charlie MANTON (Egyesült Királyság):
Beneath Water  15 min.

121.
Jean HATEM (Libanon):
Jacko  13 min.

122.
Sotiris DOUNOUKOS ( Franciaország, Ausztrália, Görögország):
Un seul corps  19 min.

123.
NAGY Bálint Pál (Magyarország):
Mindig veled  13 min.

124.
Dawn WESTLAKE (USA):

125.
Anne LECLERCQ (Belgium):
L'inconnu  17 min.

126.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

127.
Ivan BAKRAC (Szerbia):

128.
Janno JÜRGENS ( Észtország, Lengyelország):
Final Cut  8 min.

129.
Ali HAKIM ( Németország, Afganisztán):
Taweez  20 min.

130.
Hamed ZARBATI (Irán):
Lost  2 min.

Pipo
131.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):
Pipo  20 min.

132.
Peter BAUMANN (Németország):
Border Patrol  15 min.

133.
Thierry ERREMBAULT (Belgium):
Cashorg  2 min.

134.
Nicolas PLESKOF (Franciaország):
Simiocratie  21 min.

135.
Konstantinos SAMARAS (Görögország):

136.
David BOUCHER (Franciaország):
Remède  9 min.

137.
Michael MORGENSTERN (USA):

138.
Silk BISTINI (Franciaország):
Othell'a  8 min.

139.
Ignacio F. RODÓ (Spanyolország):
Tuck me in  1 min.

140.
Barbara PANERO (Franciaország):
Seule  13 min.

Fiatal cigányoroszlánok
141.
Jonas CARPIGNANO ( Franciaország, Olaszország):

Bahar Csodaországban
142.
Behrooz KARAMIZADE (Németország):

143.
SangJin KO (Dél-Korea, USA):
Milkshake  29 min.

144.
Christoph DANIEL & Marc SCHMIDHEINY ( Németország, Svájc):
Rien ne va plus  10 min.

145.
Barthélémy ETIÉVANT (Franciaország):
L'évadé  7 min.

146.
Mauro MUELLER ( USA, Svájc, Mexikó):

147.
Nicolas FOGLIARINI (Franciaország):

148.
Franziska M. HOENISCH ( Németország, Franciaország):
Aussi Loin.  14 min.

149.
Andreas BERNAL & Kevin SOIRAT (Franciaország):
Imulsion  8 min.

150.
Benjamin BIOLAY (Franciaország):

Meghallgatás
151.
Attila ROSTAS (USA):

152.
Asaf GIK (Izrael):
Bizbaz  29 min.

153.
Dyana GAYE (Franciaország):

154.
François GOETGHEBEUR & Nicolas LEBRUN (Franciaország):

155.
Alexis MICHALIK (Franciaország):

156.
Alexandre MERMAZ (Franciaország):

157.
Kristin FRANKE (Németország):

158.
Oriane POLACK (Franciaország):
Pastorale  18 min.

159.
Jim VIEILLE (Franciaország):
Nevrodrome  23 min.

160.
Gregory VARDARINOS (Görögország):

161.
Bernard BLANCAN (Franciaország):
Ogres niais  15 min.

162.
Philippe LACOEUILLE (Franciaország):
Le risque zéro  28 min.

163.
Sarah ARNOLD (Franciaország):
Totems  29 min.

164.
François BIERRY ( Belgium, Franciaország):
Solo Rex  23 min.

165.
Vanessa CLÉMENT (Franciaország):
Le Premier Pas  13 min.

166.
Sabrina B. KARINE & Alice VIAL (Franciaország):
French It Up!  26 min.

167.
Manfredi MANCUSO (Egyesült Királyság):
Hard To Lose  24 min.

168.
Andra TÉVY ( Franciaország, Belgium):
Mur  17 min.

169.
Jean-Sébastien CHAUVIN (Franciaország):
Les Enfants  32 min.

170.
Sergio DOVALE (Franciaország):

Helsinki
171.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
Helsinki  10 min.

172.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
L'équation  12 min.

173.
Yakie AYALON (Izrael):
Morning  24 min.

174.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):

175.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):
Dao Indie  14 min.

176.
Simon INTIHAR (Szlovénia):
Kopanje  15 min.

177.
Onur YIGIT (Törökország):
Yuva  15 min.

178.
Maja TODOROVIC (Szerbia):
Sutra  19 min.

179.
Anthony LEMAITRE (Franciaország):
Henri  12 min.

180.
Lee NECHUSHTAN (Izrael):
Arochat Erev  19 min.

181.
Ufuk Engin CAN (Törökország):
Engelli Pazarı  19 min.

Mandulafa
182.
Mokhtar MASOUMIAN (Irán):

183.
Dimitris NAKOS & Amerissa BASTA (Görögország):
Eviva  16 min.

184.
Salvatore LI CAUSI (Horvátország):

185.
Irena SKORIC (Horvátország):
I love YU  15 min.

186.
Tigran ROSINE (Franciaország):
Baby Rush  17 min.

187.
Jean-Michel FêTE (Franciaország):
Glissière  17 min.

188.
Maxime POTHERAT (Franciaország):

189.
Eric Le ROCH (Franciaország):

190.
Caroline PASCAL & Aurélien MOULET (Franciaország):

191.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

192.
Maurice HÜBNER (Németország):

193.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

194.
Anne CHLOSTA (Németország):
Dünnes Eis  12 min.

195.
Viviane ANDEREGGEN (Németország):

196.
Matthieu PLESSIS & Jordan LE GALèZE (Franciaország):
Le Lien du Feu  13 min.

197.
Martina PLURA (Németország):

198.
Alexis KOMNAKOS (Görögország):
Cravats  10 min.

199.
Arnaud DUFEYS ( Belgium, Franciaország):
Vertiges  29 min.

200.
Julien SILLORAY (Franciaország):
Ma manman d'lo  25 min.

201.
Luís COSTA (Portugália):
Pena Fria  14 min.

202.
Jeanette KARSTAEDT (Németország):

203.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Unten durch  5 min.

204.
Felix KNOCHE ( Németország, Ausztria):
Hit The Road  7 min.

205.
Robert WINDISCH (Németország):

206.
Eberhard WEIßBARTH (Németország):
Exitus  28 min.

207.
Frédéric BAYER AZEM (Franciaország):
Geronimo  18 min.

208.
Yohann KOUAM (Franciaország):
Le Retour  22 min.

209.
Nicolas LASNIBAT (Franciaország):

210.
Cécile BICLER (Franciaország):

211.
Romain LAGUNA (Franciaország):

212.
Joanna GRUDZINSKA (Franciaország):

213.
Angela TERRAIL (Franciaország):
Mars  23 min.

214.
Hervé COQUERET (Franciaország):
La Porte  22 min.

215.
Patrice DEBOOSèRE (Franciaország):
La Gagne  12 min.

216.
Nesrin BACHIR (Németország):

217.
Arno XIMENES (Franciaország):
Vocation  10 min.

218.
María CASTILLEJO CARMEN (Belgium):
Taram Tarambola  30 min.

219.
Christophe M. SABER (Svájc):
Discipline  11 min.

220.
Una GUNJAK ( Németország, Horvátország):
The Chicken  15 min.

221.
Reda MUSTAFA ( Franciaország, Marokkó):
Qanis  22 min.

222.
Jeremy ROSENSTEIN & Kaspar SCHILTKNECHT (Svájc):

223.
Siegmund SKALAR (Németország):

224.
Siegmund SKALAR (Ausztria):
Lautlos  14 min.

225.
Emil Ray ALVIZ (Fülöp-szigetek):

226.
Liene LINDE (Lettország):
Četri mielasti  35 min.

227.
Rémy CAYUELA (Franciaország):
À l'amiable  12 min.

228.
Sonia LARUE (Franciaország):

229.
Giacomo ABBRUZZESE (Franciaország):
Stella Maris  27 min.

230.
Itay SAGI (Izrael):
Kof Yarok  26 min.

231.
Hugues HARICHE (Franciaország):
Metropolis  25 min.

232.
Basile DOGANIS (Franciaország):

233.
Franck JANIN (Franciaország):

Ennui Ennui
234.
Gabriel ABRANTES (Franciaország):
Ennui Ennui  34 min.

235.
Nuno BALTAZAR (Portugália):
Doce Lar  14 min.

A mennyország felé vezető út
236.
Hamy RAMEZAN (Finnország):

237.
Radoslav KAMBUROV (Bulgária):
Cамодива  30 min.

238.
Noam ELLIS ( Izrael, Franciaország):

239.
Jimmy DEAN (Egyesült Királyság):
Charity  12 min.

240.
Mike OLENICK (USA):
Red Luck  26 min.

241.
Zohreh MOTAMEDI (Irán):
Mehmane Vijeh  20 min.

242.
Kuesti FRAUN (Németország):
Spast Schon  5 min.

243.
Karlos ALASTRUEY (Spanyolország):
Isla  10 min.

RealityReality +  +
244.
Coralie FARGEAT (Franciaország):

245.
Anthony C. CAJAN (Franciaország):
Provisoire  10 min.

246.
Leire EGAñA B-A (Egyesült Királyság):
W for Bites  14 min.

Ravatal
247.
Constantin Radu VASILE (Románia):

248.
Jose Luis SATURNO (Mexikó):

249.
Christophe RÉGIN (Franciaország):
Bangkok United  25 min.

250.
Anne REIJNIERS (Belgium):

251.
Kuesti FRAUN (Németország):
Volkspark  7 min.

252.
Nicolas DUCRAY & Diako YAZDANI ( Franciaország, Irán):
Deux fenêtres  18 min.

Fal
253.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Fal  10 min.

254.
Maria PETERS (Hollandia):
Freeze  15 min.

Rothadt Gyümölcs
255.
Sergi ARNAU (Spanyolország):

256.
Mehdi FARD GHADERI (Irán):

257.
Billy LUMBY (Egyesült Királyság):
Samuel-613  15 min.

258.
Enzo SMITS (Belgium):

259.
Zardosht AFSHARI (Irán):

260.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):

261.
Rodrigo CANET CRIADO & Manuel MINAYA (Spanyolország):
Camposanto  5 min.

262.
Rodrigo CANET CRIADO (Spanyolország):
Litio  8 min.

263.
Anne-Claire JAULIN (Franciaország):
A qui la faute  18 min.

264.
Juan Carlos GUERRA (Spanyolország):
Podredumbres  11 min.

265.
Valentina HOMEM (Brazília):
Brócolis  12 min.

266.
OLÁH Judit (Magyarország):

Rólam és rólad
267.
NAGY Borbála (Németország):

268.
Valeria SOCHYVETS (Ukrajna):
Zneboluvalne  16 min.

269.
Lucas LOUBARESSE (Franciaország):
Grandes Ondes  18 min.

270.
Piotr ZLOTOROWICZ (Lengyelország):
Matka Ziemia  30 min.

271.
Nayla AL KHAJA (Egyesült Arab Emírségek):
The Neighbour  18 min.

272.
Herve MOUKOKO (Franciaország):
Time  26 min.

273.
Aurélia MENGIN (Franciaország):
Adam moins Eve  28 min.

Megszelídíthetetlen Mogambo
274.
Xabier CERECEDA (Spanyolország):

Az ajándék
275.
Dumitru GROSEI (Románia):

276.
Ruben SAINZ (Spanyolország):
Pan-Demia  14,59 min.

277.
Geoffrey COWPER (Spanyolország):
Cargols!  17 min.

278.
David Rodríguez RAMÍREZ (Spanyolország):
Amateur  19 min.

279.
Arthur LECOUTURIER (Belgium):

280.
Rafael PERALTA & Teresa PÉREZ-CABALLERO (Spanyolország):
Hienas  30 min.

281.
Manu Gómez GONZÁLEZ (Spanyolország):
Das kind  18 min.

282.
Felipe Del OLMO & Daniel VALLEDOR (Spanyolország):
Ngutu  4 min.

283.
Carlos De ANTONIO (Spanyolország):
Miedo  6 min.

284.
Víctor FORNIÉS (Spanyolország):
La peste  15 min.

285.
Nicolás CAICOYA (Spanyolország):
Hyena's Blood  29 min.

286.
Jorge BLAS (Spanyolország):
Te escucho  9 min.

287.
Juanan MARTÍNEZ (Spanyolország):
Sájara  19 min.

288.
Javier MACIPE ( Spanyolország, Portugália):

289.
Jeroen ANNOKKEE (Hollandia):
Eddy & Coby  50 min.

Y
290.
Marina PAPIC (Szerbia):
Y  16 min.

291.
Alvaro MARTÍN (Spanyolország):
Desintegración  10 min.

292.
Miguel ANGEL CÁRCANO (Spanyolország):
Ficcion  12 min.

293.
Pablo REMÓN (Spanyolország):

294.
Juan GAUTIER (Spanyolország):
Soy tan feliz  20 min.

295.
Gerardo HERRERO (Spanyolország):
Safari  15 min.

296.
Natxo LÓPEZ (Spanyolország):
Pase privado  15 min.

297.
Javier BARBERO & Martin GUERRA (Spanyolország):
Los invencibles  30 min.

298.
Jorge Juarez, Bárbara Moran JORGE JUAREZ, BÁRBARA MORAN (Spanyolország):
Los intrusos  14 min.

299.
Roberto BUESO (Spanyolország):

300.
Rodrigo ZARZA RIOJA (Spanyolország):

301.
Alejo SERRA SÁNCHEZ (Spanyolország):
Cañón corto  15 min.

302.
Nadia MATA PORTILLO (Spanyolország):
I Love Madrid  17 min.

303.
Óscar DÍAZ CRUZ (Spanyolország):
Teratoma  15 min.

304.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spanyolország):
Nena  12 min.

305.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):

306.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
En directo  15 min.

307.
Miguel MURCIANO (Spanyolország):

308.
Pedro COLLANTES ( Japán, Spanyolország, Hollandia):
Serori  15 min.

309.
Rhoda N. WAINWRIGHT (Spanyolország):
Waiting  4 min.

310.
José Manuel SERRANO CUETO (Spanyolország):
Pelucas  15 min.

311.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):
Biodiversidad  15 min.

312.
Amanda RODRIGUEZ LORENZO (Spanyolország):

313.
Benjamin MARTINS (Németország):
Ameisenpakt  20 min.

314.
Lisa Violetta GAß (Németország):

315.
Walter BEDNARIK (Ausztria):

316.
Jeanette WAGNER (Németország):
24/7  15 min.

317.
Amin MAHER (Irán):

318.
Miriam BLIESE (Németország):
An der tür  5 min.

319.
Andrii LITVINENKO (Ukrajna):
Military Boots  16 min.

320.
Jean Luc BAILLET (Franciaország):
Nuit noire  8 min.

321.
Maria BRENDLE (Svájc):

322.
Stephan KäMPF & Andreas KESSLER (Németország):
Camouflage  8 min.

323.
Jarek DUDA (Németország):
Bruder  28 min.

324.
Gina WENZEL (Németország):
Coming Out  10 min.

325.
Max KOLLER (Ausztria):
Carpe Memo  8 min.

326.
Malte WIRTZ (Németország):
Der jackpot  13 min.

327.
Jannis LENZ (Ausztria):

328.
Seyed HOSSEINI (Franciaország):
Can you say ?  3 min.

329.
Alban SAPIN (Franciaország):
Un Jour de Plus  20 min.

Szenvedély
330.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):
Szenvedély  17 min.

331.
Johannes ROSENSTEIN (Németország):

332.
Chien Hung LIEN (Tajvan):
It's Drizzling  25 min.

333.
Sascha ZIMMERMANN (Németország):
Die box  15 min.

334.
Volker HEYMANN (Németország):

335.
Isa MICKLITZA (Németország):

336.
Martin-Christopher BODE (Németország):

337.
Friederike HOPPE (Németország):

338.
Simona FELDMAN (Németország):
Domoj  9 min.

339.
Oskar SULOWSKI (Németország):

340.
Kim MÜNSTER (Németország):
Ella  15 min.

341.
Katharina WOLL (Németország):
Elisabeth  19 min.

342.
Natalie PLASKURA (Németország):
Faint  6 min.

343.
Mark GERSTORFER (Ausztria):
Erlösung  30 min.

344.
Dustin LOOSE (Németország):

345.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

346.
Alexander HERINGER (Németország):
Fortune Faded  3 min.

347.
Katharina WOLL (Németország):
Fliegen  10 min.

348.
Antoine DENGLER (Németország):

349.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):

350.
Anton WENZEL (Németország):

351.
Anita BLUMER (Svájc):
Gutes recht  16 min.

352.
Marc STECK (Németország):
Gummifaust  9 min.

353.
Marcel BECKER-NEU (Németország):

354.
Marco GADGE (Németország):
Hiob  20 min.

355.
Jonas HARTUNG (Németország):

356.
Daria BELOVA (Németország):
Komm und spiel  30 min.

357.
Hendrik LACKUS & Lars SICHAU & Andreas MEVES (Németország):
Kawuras  20 min.

Front Office
358.
SIMONYI Balázs (Magyarország):
Front Office  6 min.

359.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):
Life Patented  2 min.

360.
Martin PETROV (Bulgária):
The Last Gift  21 min.

361.
Andre KRUMMEL & Jonas SCHNEIDER (Németország):
Leiber  10 min.

362.
Lina AL RAHMANE (Franciaország):

Lopott család
363.
TOKÁR János (Magyarország):
Lopott család  24 min.

364.
SOPSITS Árpád (Magyarország):
A pillanat  20 min.

Muszter
365.
TESZLER Tamás (Magyarország):
Muszter  18 min.

366.
Jae won KIM (Dél-Korea):
Hongje-dong  10 min.

367.
Mohamed DAKI (Marokkó):

368.
GÁL Apolka & ANTAL Szabolcs (Románia):
Szabadnap  13 min.

369.
FÜZES Dániel (Magyarország):
Retorzió  7 min.

370.
Frederic FRANKEL (Franciaország):
Loyal  10 min.

371.
Bartek KACZMAREK (Lengyelország):

372.
TOKODI Sándor (Magyarország):
Behajtani Tilos  40 min.

373.
Stelios MORAITIDIS (Görögország):

374.
Ana ALMEIDA (Portugália):
Videoclube  17 min.

375.
Ümit TAYAM (Törökország):
Saç  17 min.

376.
Prathamesh KriSang (India):

377.
Philippe LASRY (Franciaország):
Chat  16 min.

378.
Morgan SIMON (Franciaország):

379.
Jimmy BEMON (Franciaország):

380.
Florent SAUZE (Franciaország):

381.
Aliou SOW (Franciaország):
Terremere  30 min.

382.
Maciej WIKTOR (Lengyelország):
Wydech  22 min.

383.
Ben STEINER (Egyesült Királyság):
The Stomach  15 min.

384.
Jozeph EZZAT (Egyiptom):

385.
Ryan OHM (USA):

386.
Nash ANG (Dél-Korea):
Poor House  14 min.

387.
Yana STANCHEVA (Dél-Korea):

388.
Marta TRELA (Lengyelország):

389.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
Varadero  18 min.

390.
Razvan MACOVEI & Andrei FLORESCU (Románia):

391.
Goran RIBARIć (Horvátország):
Na vodi  13 min.

392.
Diganta DEY (India):

393.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Żar  23 min.

394.
Marko ®UNIĆ (Szerbia):

395.
Natalia LAMPROPOULOU (Görögország):
e-Social  15 min.

396.
Murat AKSER (Törökország):
Garip  12 min.

397.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Nagymosás  13 min.

398.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Delfinkirály  15 min.

399.
SZIRMAI Márton (Magyarország):
Az Expedíció  11 min.

Berlini trojka
400.
Andrej GONTCHAROV (Németország):

Láthatatlan Kötelék
401.
ERDŐDY Adrienn (Magyarország):

402.
CSOMA Sándor (Magyarország):
A telep  27 min.

403.
Ferenc RÁKÓCZY (Svájc):

404.
Léo KARMANN (Franciaország):
Jumble Up  6 min.

405.
Alina TEODORESCU (Franciaország):

406.
Carlos BURGOS (Venezuela):

407.
Abbas DAVOUDI (Irán):
An sobh  1 min.

408.
Joaquim PAVAO (Portugália):
Miragem  10 min.

Ingatlan
409.
Katalin BESENYEI (Románia):
Ingatlan  17 min.

410.
Gustavo Dos SANTOS (Portugália):

Megoldjuk valahogy
411.
Katalin BESENYEI (Románia):

412.
Yassen GENADIEV (Olaszország):
Little Talks  18 min.

413.
Leandro AFONSO (Brazília):
Habeas Corpus  19 min.

414.
Krum YANKOV & Katelina KANCHEVA (Bulgária):
Sirin  17 min.

415.
Aga WOSZCZYńSKA (Lengyelország):
Fragmenty  25 min.

416.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):

417.
SZALAY Péter (Magyarország):

418.
Martin RATH (Lengyelország):
Arena  23 min.

419.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

420.
Pekka SASSI (Finnország):

421.
Joanna ZASTRÓżNA (Lengyelország):
Molehill  20 min.

422.
Anna KARASIńSKA (Lengyelország):
Obowi±zki  27 min.

423.
Kuba CZEKAJ (Lengyelország):
Rwetes  17 min.

424.
Johanna LECKLIN (Finnország):
Häkki  6 min.

425.
Sławomir WITEK (Lengyelország):
Prawdziwy miód  18 min.

426.
Kacper LISOWSKI (Lengyelország):
Ojcze masz  30 min.

Művészet
427.
Adrian SITARU (Románia):

428.
Jagoda SZELC (Lengyelország):
Taki pejzaż  23 min.

429.
Arek BIEDRZYCKI (Lengyelország):

430.
Claudia SIEFEN (Ausztria):
Ludwig's Tape  20 min.

431.
Tuomo KANGASMAA (Finnország):
Forêt Shell  6 min.

432.
Bartek KONOPKA (Lengyelország):

433.
Nils KELLER (Németország):
Orpheus  14 min.

434.
René SCHWEITZER & Sebastian UTECH (Németország):

435.
John DANVOYE (Egyesült Királyság):
Overexposed  4 min.

436.
Luca ZUBERBÜHLER (Svájc):
Lothar  13 min.

437.
Björn SCHÜRMANN (Németország):
Luftleerer raum  20 min.

438.
Katharina WOLL (Németország):
Not Funny!  1 min.

439.
Lennart RUFF (Németország):
Nocebo  38 min.

440.
Johanna THALMANN (Németország):
Mute  26 min.

441.
Stefanie MAIER (Németország):
Moritz  6 min.

442.
Julia PETERS (Németország):
Pflegestufe  20 min.

443.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Saudade  10 min.

444.
Marco SCHMITT ( Ausztria, Németország, Mexikó):

445.
Daniel DEVECIOGLU (Németország):
One  5 min.

Az átutazás rituáléja
446.
Juliette YU-MING ( Brazília, Szingapúr):

447.
Florian FRERICHS (Németország):
Phoenix  12 min.

448.
Alex RODRIGO (Spanyolország):

449.
Ignacio TATAY (Spanyolország):
Mano a Mano  7 min.

450.
Mikel ALVARIÑO (Spanyolország):

451.
Eduardo CASANOVA (Spanyolország):

452.
David ESQUIVEL (Spanyolország):

453.
Juan CARLEVARIS (Spanyolország):
Calle cortada  12 min.

454.
Oriol CARDUS (Spanyolország):
600$  18 min.

455.
Remedios CRESPO (Spanyolország):
Flexibility  10 min.

456.
Aitor GUTIÉRREZ (Spanyolország):
Anómalo  16 min.

457.
Declan HANNIGAN (Magyarország):

458.
Lander CAMARERO (Spanyolország):

459.
Aitor ARREGI (Spanyolország):

460.
Asier ALTUNA (Spanyolország):
Soroa  13 min.

Felcsillanó fény
461.
Daniel TITZ & Dorian LEBHERZ (Németország):

462.
Sylvère PETIT (Franciaország):
Les Assoiffés  23 min.

463.
Pascal Van GOETHEM ( Belgium, Franciaország):

464.
Marco GADGE (Németország):
Prinzip Mensch  10 min.

465.
Daniel BERNHARDT (Ausztria):

466.
PÁPAI Pici (Magyarország):

467.
Susan KORDA ( Németország, USA):
Salomea's Nose  23 min.

468.
Marcus HANISCH (Németország):
Schwarzatmen  15 min.

469.
Manuel VOGEL (Németország):
Schnee in rio  26 min.

470.
Tin ZANIC (Horvátország):
Manjaca  23 min.

471.
Kai SITTER (Németország):
Still leben  13 min.

472.
Philipp SCHOLZ (Németország):

473.
Matias GOINHEIX (Uruguay):
CV  5 min.

474.
Silvio GERBER (Svájc):
Sonntag  10 min.

475.
Annekathrin WETZEL (Németország):

476.
Charlotte ROUSTANG (Németország):
The Saviour  23 min.

477.
Emirhan ERINGEN (Svájc):
Transient  11 min.

478.
Elmar IMANOV & Engin KUNDAG ( Azerbajdzsán, Németország):
Torn  22 min.

479.
Hendrik Maximilian SCHMITT (Németország):
Tschüss Papa  27 min.

480.
Tobias SCHÖNENBERG (Németország):

481.
Paul SPENGEMANN (Németország):

482.
JAKAB Csilla (Magyarország):
Hídon át  18 min.

483.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

484.
Maria ZBASKA (Lengyelország):
Psubrat  30 min.

485.
Dustin LOOSE (Németország):

486.
Maria GORDILLO (Spanyolország):
The Snatcher  10 min.

487.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Zuhause  20 min.

488.
Julian PAWELZIK (Németország):
Sprachlos  16 min.

489.
Miguel Angelo PATE ( Németország, USA):
Sweetheart  27 min.

490.
KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Viszony  5 min.

491.
Marko VALIć ( Németország, Horvátország):
Zatočen  11 min.

492.
Anne THIEME ( Németország, Argentína):

493.
Mo JäGER (Németország):

494.
Christoph RAINER ( USA, Ausztria):

495.
Ricarda AXTHELM (Németország):
Schlafwandler  30 min.

496.
Teresa KUHN (Németország):
Malibu  20 min.

497.
Simon DOLENSKY (Németország):
Nirwana  53 min.

498.
Mario von GRUMBKOW (Németország):
Ohne vorsatz  11 min.

499.
David VOSS (Németország):

500.
Nat TAFELMACHER-MAGNAT (Németország):

501.
Hakan CAN (Németország):

502.
Marc SCHIEßER (Németország):
Au Pair  25 min.

503.
Tomasz CICHOń (Lengyelország):
Mały Palec  24 min.

504.
Bartłomiej ŻMUDA (Lengyelország):
Sandland  26 min.

505.
María Ballesteros (Spanyolország):
Epitafios  20 min.

506.
Yolanda Centeno (Spanyolország):
Zugzwang  9 min.

507.
Fabian PÜSCHEL (Németország):

508.
Mitja MLAKAR (Szlovénia):
Busker  9 min.

509.
Miha SUBIC (Szlovénia):
Food Fetish  9 min.

510.
GÖRÖGH Árpád (Hollandia):
Masala Chai  10 min.

511.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
Lámpaláz  11 min.

512.
Marc MARTÍNEZ JORDÁN (Spanyolország):
Caradecaballo  8 min.

513.
Valentina CARNELUTTI (Olaszország):
reCuiem  20 min.

514.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Jama  20 min.

515.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Oslava  23 min.

516.
Rossella PICCINNO ( Franciaország, Portugália):
In Limine  25 min.

517.
KAPÁS Zsolt Zsombor (Magyarország):
A toll  8 min.

518.
Frederic ATTARD (Franciaország):
Fortune Cookies  20 min.

519.
Félix Fernández de Castro (Spanyolország):
Cebra  11 min.

520.
Óscar Bernàcer (Spanyolország):
Bikini  18 min.

521.
Albert Pintó (Spanyolország):
Aún hay tiempo  16 min.

522.
Xabier Iriondo (Spanyolország):
Homing  30 min.

523.
Alberto Ruiz Rojo (Spanyolország):
Flash  7 min.

524.
María Giráldez & Miguel Provencio (Spanyolország):

525.
Javier Giner (Spanyolország):

526.
Dani de la Orden (Spanyolország):
Nadador  15 min.

527.
Enrique Leal (Spanyolország):

528.
Alex Julià Rich (Spanyolország):
Line up  20 min.

529.
Emilio Alonso (Spanyolország):

530.
Lino Varela (Spanyolország):
La Parada  11 min.

531.
Àlvaro Pastor (Spanyolország):
Inocente  15 min.

532.
David Castro González (Spanyolország):
A2042  2 min.

533.
Eloy López (Spanyolország):
Reloj  9 min.

534.
Miguel Á. Refoyo (Spanyolország):
3665  15 min.

535.
HÖRCHER Gábor (Magyarország):
Ricsi  15 min.

Macedón kaland
536.
Guérin Van de VORST (Belgium):

537.
Gaétan LIEKENS ( Belgium, Franciaország):
José  12 min.

538.
Rémy FOUR, Julien WAR (Franciaország):

Az ágy
539.
Raphaëlle BRUYAS (Franciaország):

540.
Cyril Gueï (Franciaország):

541.
Najat JELLAB (Marokkó):

542.
Chloé DELAUME (Franciaország):
La contribution  12 min.

543.
Julie-Anne ROTH (Franciaország):

544.
Olivier AYACHE-VIDAL (Franciaország):

545.
Miklos Keleti (Belgium):
Figures  19 min.

546.
Alexis van Stratum (Belgium):
Albertine  23 min.

547.
Pierre MAZINGARBE (Franciaország):

548.
Adhvaith NAYAR (India):
Chasing Life  41 min.

549.
Sujith KUMAR. K.V (India):

Új világ
550.
Luiza PARVU ( Románia, Magyarország, USA):

551.
Morgan S. DALIBERT (Franciaország):

552.
Tony T. DATIS (Franciaország):
Zéro  30 min.

553.
Sei Hong CHENG (Hong Kong):
Couple On Stage  35 min.

554.
Xia REN (Hong Kong):
The Memory  17 min.

555.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):
Lucha Libre  12 min.

556.
Philippe PROUFF (Franciaország):
L'île à midi  38 min.

557.
Sachi EDIRIWEERA (Sri Lanka):
HTM  11 min.

558.
Thibaut WOHLFAHRT (Belgium):
La traversée  35 min.

X Box
559.
Mehdi MOKHTARI (Irán):
X Box  25 min.

560.
Arash ZAARE (Irán):
Goldyel  40 min.

561.
Omid RASTBIN (Irán):
Jange Madaran  10 min.

562.
Jabbar SALEHI (Irán):
Zange Varzesh  14 min.

563.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

564.
Serveh ALIVEYSI (Irán):
Tasliyat  4 min.

565.
Ali HAYATI (Irán):
O  30 min.

566.
Morteza SABZEGHABA (Irán):
Baraye o  16 min.

567.
Maryam VEYSMORADI (Irán):

568.
Daniella SABA ( Franciaország, Brazília):
Ce qu'il reste  20 min.

569.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):
Errance  20 min.

570.
Denis EYRIEY (Franciaország):
Temps faible  29 min.

571.
Arnaud SIMON (Franciaország):

572.
Vanessa LÉPINARD (Franciaország):

573.
Cécile DUCROCQ (Franciaország):

574.
Isabelle SCHAPIRA (Belgium):
Avec Lou  24 min.

575.
Pier-Philippe CHEVIGNY (Kanada):
Tala  12 min.

576.
Fernand Philippe MORIN VARGAS (Kanada):
Condominium  6 min.

577.
John BLOUIN (Kanada):
Gate  4 min.

578.
Félix LAJEUNESSE & Paul RAPHAEL (Kanada):

579.
Estíbaliz Urresola (Spanyolország):
Adri  15 min.

580.
Sébastien GAGNÉ (Kanada):

581.
Raphaëlle BILODEAU (Kanada):
Épicentres  15 min.

582.
Roderick WARICH (Németország):
Marie  36 min.

583.
Xavier BEAUCHESNE-RONDEAU (Kanada):
Avalée  17 min.

584.
Sara BOURDEAU (Kanada):

585.
Jean-Guillaume BASTIEN (Kanada):

586.
GÉCZY Dávid (Magyarország):
A győztes  20 min.

587.
Ronnie S (Norvégia):

588.
Reg NOYES (Egyesült Királyság):
There She Goes  19 min.

589.
Ozan MERMER (Németország):
Fremdkörper  15 min.

590.
Kerstin NEUWIRTH ( Németország, Ausztria):
Die Bergfrau  18 min.

591.
Malak MROUEH (Libanon):
Koubla fil leyl  13 min.

592.
Leonardo MACHADO (Egyesült Királyság):
Eve  17 min.

593.
Emanuele GABBI (Egyesült Királyság):
Streetfighter  7 min.

594.
Lex DE VROOMEN (Egyesült Királyság):
Morgumentary  10 min.

595.
Daniel REIMER (Egyesült Királyság):

596.
HUTANU Emil (Magyarország):

597.
Mr Bipin KHEDEKAR (India):
Shalya  27 min.

598.
BELENYKIJ Alexander (Magyarország):
Interludium  9 min.

599.
Janna Ji WONDERS (Németország):
I Remember  30 min.

A tánc
600.
Edith DEPAULE (Belgium):

601.
BORBÁS David (Magyarország):

Tengerész
602.
Gabriel TZAFKA (Dánia):

Erdő
603.
Samuel FELLER (Belgium):
Forêt / Erdő  18 min.

Iskolaudvar
604.
Rinio DRAGASAKI (Görögország):

Az oldal
605.
Alex CASIANOV (Lengyelország):

Megérett a kökény
606.
Niranjan Raj BHETWAL (Nepál):

607.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Rigó  7 min.

608.
ILLÉS Attila (Magyarország):
Robinson  6 min.

Végtisztesség
609.
Víctor PALACIOS (Spanyolország):

Áldjon meg az Isten
610.
Jakub RADEJ (Lengyelország):

Vonzalom
611.
Malgorzata SUWALA (Lengyelország):

Keserédes
612.
Michal WAWRZECKI (Lengyelország):

Ingyenparti
613.
Fred GÉLARD (Franciaország):

Reggeli ébredés
614.
Katarina STANKOVIC & Konstantina KOTZAMANI ( Bosznia, Görögország, Szerbia):

615.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):
Búcsú  20 min.

616.
Fran Moreno (Spanyolország):
Soledad  14 min.

617.
Sven-Philipp POHL (Németország):

618.
Miguel DE ( Egyesült Királyság, Portugália):

619.
Hortense GÉLINET (Franciaország):
Sur la touche  14 min.

620.
Erwan Le DUC (Franciaország):
Jamais Jamais  29 min.

Póttestvér
621.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország, Örményország):

622.
Tiago ROSAROSSO (Portugália):

Elveszve a porban
623.
Soran EBRAHIM (Irak):

624.
Brian STYNES (Írország):
Crime Boss  8 min.

625.
Rubén Prieto (Spanyolország):
El Chófer  12 min.

626.
Laura WANDEL (Belgium):

627.
Richard BAILEY (USA):

628.
Ilker ÇATAK (Németország):
Wo wir sind  14 min.

629.
Frédéric RECROSIO (Svájc):

B +
630.
Nazir MIRZAEI (Irán):
B +  8 min.

631.
Gilles BISSOT & Christine GRULOIS (Belgium):

632.
Tomislav SESTAN (Horvátország):
Bakina unuka  7 min.

633.
Julien TAVITIAN (Libanon):
Oushak  13 min.

634.
Julien KOBERSY (Libanon):
Afif  15 min.

635.
Mohamad SABBAH (Libanon):

636.
Clémence MARCADIER (Franciaország):
Un été  12 min.

637.
Lucine NAZARYAN & Armine TOVMASYAN (Örményország):
Light  3 min.

638.
BÁNHEGYI Béla (Magyarország):
Interkozmosz  21 min.

Az orosz
639.
Victor ASLIUK (Fehéroroszország):

Fagyos tüsszentés
640.
Gabriel BORGETTO (Németország):



dokumentumfilm


72
1.
Laila PAKALNINA (Lettország):
72  2 min.

2.
PAÁL Gergely (Magyarország):
Az NDK orvosai  55 min.

Megtagadja
3.
Alessandra CATALETA (Olaszország):

4.
Nour WAHID (Libanon):

5.
Keivan MAJIDI (Irán):

6.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (Hollandia):

165/60
7.
Anton BRUTSKI (Fehéroroszország):
165/60  17 min.

Nem vagy egyedül
8.
Volha DASHUK (Fehéroroszország):

Emberlovak
9.
Rosario SIMANELLA & Marco LANDINI ( Olaszország, India):

Hangok a tundrából
10.
Jean EHRET (Belgium):

11.
Zherman JAHAN NEMA (Irán):

A kaszás
12.
Gabriel SERRA (Mexikó):

13.
Aneta KOPACZ (Lengyelország):
Joanna  40 min.

14.
HATHÁZI Fanni (Magyarország):
Coming Home  58 min.

15.
®ikica JOVANOVIĆ (Szerbia):

16.
Juana GUSCHL (Németország):

17.
Linda AINOUCHE (USA):

A forradalomvadász
18.
Margarida REGO ( Portugália, Egyesült Királyság):

19.
Kineret HAY-GILLOR (Izrael):
Ma She'nishar  59 min.

20.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (Franciaország):

21.
ERDÉLYI János (Magyarország):
A nyomsávon  104 min.

Nagy szibériai folyók, Birjusa
22.
Pavel FATTAKHUTDINOV & Svetlana BOBROVA (Oroszország):

Mondd baskírul
23.
Ella DAVLETSHINA (Oroszország):

24.
Ikhbayar URCHUUD (Mongólia):
Uran Khas  78 min.

Holtidény
25.
Madeleine DALLMEYER (Németország):

Barátok 33-as fordulatszámon
26.
Grzegorz BRZOZOWICZ (Lengyelország):

Keleti punk emlékek
27.
Lucile CHAUFOUR (Franciaország):

28.
Rainer KOMERS (Németország):
Ruhr Record  45 min.

Tél, nyár
29.
Bobby JAMES (Kanada):

30.
Algimantas MACEINA (Litvánia):
Paskutinis  55 min.

31.
Rima YAMAZAKI (USA):

Férfiakról
32.
Mateusz GłOWACKI (Lengyelország):

33.
Sandra WOLLNER (Németország):
Louis & Luk  27 min.

34.
Yasseman TOURANG ( Svédország, Irán):

35.
ZAJTI Gábor (Magyarország):
Fürdőkaláka  49 min.

36.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

37.
NAGY András (Magyarország):

38.
KINTER Alexandra (Magyarország):

39.
KINTER Alexandra (Magyarország):

40.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

41.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

42.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

43.
Saulius BERZINIS (Litvánia):
Namie Vieni  40 min.

44.
Racha TAKI (Libanon):
Black Yogurt  14 min.

45.
Zhani TRPINI (Albánia):
Gjurmet  4 min.

46.
Murat PAY (Törökország):

47.
Sasa PERIC (Szerbia):

48.
DOMOKOS János (Magyarország):

49.
SKRABSKI Fruzsina, KOPP Krisztina (Magyarország):

50.
Dominic GAGNON (Kanada):
Hoax_Canular  92 min.

51.
Yoakim BÉLANGER (Kanada):

52.
Jonathan LEMIEUX (Kanada):
(Re)trace  9 min.

53.
Neil HOLLANDER (Franciaország):
Goldlust  52 min.

54.
Chris DUPUIS (Kanada):

55.
Johanna BEDEAU (Franciaország):

56.
Franck HESLON (Franciaország):
Brut de trogne  53 min.

57.
Sohrab HOSEINZADEH (Irán):
Kahroba  22 min.

58.
Despina GRAMMATIKOPULU (Németország):

59.
Bertram VERHAAG (Németország):

60.
Chan PARK (Argentína):
Tango Your Life  49 min.

61.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

62.
Farshad FADAEIAN (Irán):

A citadella
63.
Ruben GUZMAN (Argentína):

64.
Farhad VARAHRAM (Irán):

65.
Cheuk Man WONG (Hong Kong):

66.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

67.
Clément ABBEY (Belgium):
Les visites  40 min.

68.
Jubrail ABUBAKER RAHMAN (Irak):
Bluetooth  18 min.

69.
Baptiste JANON (Belgium):

70.
Werner BIEDERMANN (Németország):

71.
Alexandre LIEBERT (Franciaország):

72.
Miguel López Beraza (Spanyolország):
Walls  10 min.

73.
Paloma Concejero (Spanyolország):

74.
Amaia Merino & Aitor Merino (Spanyolország):

75.
Sebastián Alfie (Spanyolország):
Gabor  69 min.

76.
Sarbast Raza GARMIANY (Irak):
Khwey Rash  25 min.

77.
Gabriel Folgado (Spanyolország):

78.
Aleksandra Maciuszek (Spanyolország):
Escenas previas  29 min.

79.
LABODA Tímea (Magyarország):
Elrepülnek  47 min.

80.
Wiesława PIEćKO (Lengyelország):
Iskierka  55 min.

81.
VARGA Péter (Magyarország):

82.
Matthew VanDyke (USA):

83.
PAPP Bojána (Magyarország):
Börtönrap  62 min.

84.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Ricercare  25 min.

85.
Arnaud LAMBERT (Franciaország):

86.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Napi betevő  6 min.

87.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Performer  13 min.

88.
Mladen KOVACEVIC (Szerbia):
Anplagd  52 min.

89.
Marta GYÖRGY-KESSLER & Adam PENNY (Egyesült Királyság):

90.
Margaret COX ( Egyesült Királyság, Mexikó, Oroszország):
War Requiem  52 min.

91.
GERŐ Marcell ( Magyarország, Franciaország):
Káin gyermekei  104 min.

92.
Catarina LARANJEIRO ( Németország, Portugália, Bissau-Guinea):
Pabia di Aos  56 min.

93.
Sarah Yona ZWEIG (Németország):

94.
Artur WIERZBICKI (Lengyelország):
Ze wsi Grunwald  21 min.

95.
Damian KOCUR (Lengyelország):
21 dni  22 min.

96.
Alessandro RENDA (Olaszország):
Mare Bianco  53 min.

97.
Aline D'AURIA (Svájc):

98.
Simone Catharina GAUL (Németország):

99.
NOVINSZKI Tamás (Magyarország):
Mi  3 min.

100.
Brygida FROSZTEGA-KMIECIK (Lengyelország):
Inny Film  50 min.

101.
Riccardo PALLADINO (Olaszország):
Brasimone  45 min.

102.
Ofir FELDMAN (Izrael):

103.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

104.
Monika PAWLUCZUK (Lengyelország):

105.
Grégory ROBIN (Franciaország):
Philippe  61 min.

106.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (Franciaország):

107.
Anna DUDA ZIETEK (Lengyelország):

108.
Angelos RALLIS & Hans Ulrich GÖßL (Belgium):

109.
Jana BÜRGELIN (Németország):

110.
Analia FRASER (Argentína):
Una mirada  12 min.

111.
Andreas GRÜTZNER (Németország):

112.
Adrián Sánchez & Paola Oliveras (Spanyolország):
Vaduz  30 min.

113.
Dominik JURSA (Szlovákia):

114.
Adrien RIVOLLIER (Franciaország):
Tigran  52 min.

115.
Koldo ALMANDOZ (Spanyolország):

116.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):

117.
Wolfgang PIELMEIER (Ausztria):
Man On Fire  16 min.

118.
Tami LIBERMAN (Németország):
Napps  30 min.

119.
Natasza ZIOLKOWSKA - KURCZUK (Lengyelország):

120.
Andrzej CELINSKI (Lengyelország):
Kabaret Smierci  95 min.

121.
Anna JADOWSKA (Lengyelország):
Trzy kobiety  72 min.

122.
Paweł ŁOZIńSKI (Lengyelország):
Werka  40 min.

123.
Tomasz NUZBAN (Lengyelország):

124.
Michał SZCZE¶NIAK (Lengyelország):
Punkt wyj¶cia  25 min.

125.
Paweł FERDEK (Lengyelország):
Przywódcy  49 min.

126.
Jakub STOżEK (Lengyelország):

127.
Anna KU¶MIERCZYK (Lengyelország):

128.
Jakub MICHNIKOWSKI (Lengyelország):

129.
Piotr MORAWSKI & Ryszard KACZYńSKI (Lengyelország):

130.
Jakub PIˇTEK (Lengyelország):
One man show  54 min.

131.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország):

132.
Bartosz DOMBROWSKI (Lengyelország):
6 kroków  81 min.

133.
Monika NAWROT & Dominik GÓRSKI (Lengyelország):

134.
Małgorzata KOZERA - TOPIńSKA (Lengyelország):
Był bunt  58 min.

135.
Jan P. MATUSZYńSKI (Lengyelország):
Deep love  84 min.

136.
Paweł JÓĽWIAK-RODAN (Lengyelország):

137.
Yann PIERRE (Franciaország):

138.
Minna RAINIO & Mark ROBERTS (Finnország):

139.
Salla TYKKä (Finnország):
Giant  13 min.

140.
Karen VANDERBORGHT (Kanada):
780, St. Rémi  11 min.

141.
Oktay ALTUNNAR (Törökország):
Yüzde 12.29  57 min.

142.
Christophe RESTIAU (Franciaország):

143.
Miguel LIMA & Vasco VIEIRA (Portugália):
Luz clara  8 min.

144.
Guillaume MASSART & Adrien MITTERRAND (Franciaország):

145.
DOMOKOS János (Magyarország):
Hajvágás  13 min.

146.
Christophe BISSON (Franciaország):
Sarah(k.)  14 min.

147.
Maija BLÅFIELD (Finnország):
Kulta-aika  19 min.

148.
Joachim THÔME (Belgium):
S'enfuir  75 min.

149.
Bianca RêGO (Brazília):

150.
Maarit SUOMI-VÄÄNÄNEN ( Finnország, Kanada, Franciaország, USA):

Paradicsom
151.
Marieke WIJNEN (Hollandia):

152.
Emilia UKKONEN (Finnország):
Monologi  6 min.

153.
Andrej KOLENCIK (Szerbia):
Igraj!  12 min.

154.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):

155.
Michele Di SALLE (Olaszország):
Miles Okazaki  23 min.

156.
Alassane DIAGO ( Belgium, Franciaország, Szenegál):

157.
Jose Luis NACCI (Argentína):
Soy Ringo  116 min.

158.
Sergio Bonacci LAPALMA (Argentína):

Ingázók
159.
Jola WIECZOREK ( Magyarország, Ausztria):

Ház a ködben
160.
Mokhtar NAMDAR (Irán):

161.
MATUSIK Szilárd (Magyarország):

162.
Tatjana BOZIC ( Hollandia, Kína):

163.
Isaac David QUESADA (Mexikó):

164.
Mohammed Adel EL SAFTY ( Egyiptom, Franciaország):
Helwan .. I  15 min.

165.
Sonia BEN SLAMA (Franciaország):
Tout est écrit  63 min.

166.
Oksana CHEPELYK (Ukrajna):

167.
Alina CYRANEK (Németország):
Fading  4 min.

168.
VARGA Ágota (Magyarország):
A tartótiszt  64 min.

169.
KINDA István & VARGYASI Levente (Románia):
Meszesek  51 min.

171.
KÁLMÁN Mátyás & HALÁSZ Júlia (Magyarország):

172.
Andrzej PAPUZIŃSKI (Lengyelország):
Kontrapunkt  29 min.

173.
STERN Gabriella (Magyarország):
Gyökerek  33 min.

174.
Ana-Maria VIJDEA ( Törökország, Románia):

175.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

176.
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola - Penészleki Telephely (Magyarország):

177.
HADARICS Gábor (Magyarország):

178.
JURKOVICS Milán (Magyarország):

179.
Kamen KOLAROV (Bulgária):

180.
Quincy DAVIS (USA):
Behind Being  20 min.

181.
Richard LEGASPI ( Olaszország, Fülöp-szigetek):

182.
Dan PEREZ (USA):

Senior's not dead
183.
SIMONYI Balázs (Magyarország):

184.
Elkan SPILLER (Németország):

185.
Tami LIBERMAN (Németország):
Home In Mind  10 min.

186.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
One euro day  28 min.

187.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

188.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

189.
Barbara MARHEINEKE (Németország):
Grünes Gold  13 min.

190.
Helena HUFNAGEL (Németország):

Dr. Lala
191.
HALÁSZ Glória (Magyarország):
Dr. Lala  57 min.

192.
Claire WALKA (Németország):
Hotel Bellevue  25 min.

193.
Christina CONRAD & Agnieszka BAGINSKA (Ausztrália):
Heretic  84 min.

Újrakezdés
194.
CSUBRILO Zoltán (Magyarország):
Újrakezdés  40 min.

195.
Amitesh PRASUN (India):
Women On Wheels  25 min.

196.
Simone Catharina GAUL (Németország):
Bintou  64 min.

197.
Nora FINGERSCHEIDT (Németország):
Boulevard's End  15 min.

198.
Nora SWEENEY (USA):

199.
Nora SWEENEY (USA):
Sweet Oranges  18 min.

200.
Levin HÜBNER (Németország):

201.
Gabriel AZORÍN (Spanyolország):
El buen amor  25 min.

202.
Mario De La TORRE (Spanyolország):

203.
Álvaro GIMENEZ SARMIENTO (Spanyolország):

Mara
204.
Krista BURANE (Lettország):
Māra / Mara  79 min.

205.
Patryk REBISZ, Erinnisse REBISZ (USA):

206.
Bartosz PADUCH (Lengyelország):

207.
ROZGONYI Ádám (Magyarország):

208.
Mohammad EHSANI (Irán):
Gonbad e Mina  38 min.

209.
Gaizka URRESTI & Vicky CALAVIA (Spanyolország):

210.
Joan MONTÓN (Spanyolország):

211.
Andreas PFIFFNER (Svájc):

Nadeshda
212.
Anna Frances EWERT & Falk MÜLLER (Németország):
Nadeshda  48 min.

213.
Zimmer FREI (Olaszország):

214.
Sylvain AULAGNER & Virginie MARTIN (Franciaország):
Selapak  72 min.

215.
Antonio MARTINO ( Olaszország, Bosznia):

216.
Zimmer FREI ( Franciaország, Olaszország):

217.
Thomas WALLNER ( Németország, Belgium):

218.
Caroline REUCKER (Németország):
Amal  55 min.

219.
Tommaso MAGNANO ( Olaszország, Spanyolország):
Fool Of Life  52 min.

220.
FORGÁCS Péter (Magyarország):

221.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):
Bledo  20 min.

222.
Jo BÉRANGER & Christian PFOHL (Franciaország):

223.
Joris LACHAISE ( Franciaország, Szenegál):

224.
Pier Emanuel PETIT (Franciaország):
Madame Lee  33 min.

225.
Malik AIT-AOUDIA & Severine LABAT ( Franciaország, Algéria):

226.
Andrey TITOV (Oroszország):

227.
Dejan PETROVIC (Szerbia):
Restart  43 min.

228.
Jiří STEJSKAL (Csehország):
Jáma  84 min.

229.
Karine de VILLERS, Mario BRENTA ( Belgium, Olaszország):
Corps à Corps  90 min.

230.
Yves MORA (Belgium):

231.
Antoine CHAUDAGNE & Sylvain VERDET (Franciaország):

232.
Eduardo WILLIAMS (Franciaország):

233.
Christopher Ian SMITH (Egyesült Királyság):
Cumulus  12 min.

234.
Olivier MAGIS (Belgium ):
Ion  57 min.

235.
Marina HUFNAGEL & Kristina KILIAN (Németország):
To Kill a Whale  19 min.

236.
Ema MUC (Szlovénia):
Zdravo!  15 min.

237.
Jeremie REICHENBACH ( Franciaország, Argentína):

238.
Mario GOMES & Marco UGOLINI ( Németország, Olaszország):
Luoghi Comuni  99 min.

239.
Robby ELMALIAH (Izrael):
Zeit Al Ma'a  73 min.

240.
Gad AISEN (Izrael):

241.
Regina SCHILLING (Németország):
Titos Brille  90 min.

242.
Kristina FRANK (Svédország):
Hem kära hem  17 min.

243.
Lise BELLYNCK & Frédéric ASPISI (Franciaország):

244.
Eric ESSER ( Németország, Izrael):
Chaja und Mimi  11 min.

245.
Anna EBORN (Dánia):
Pine Ridge  76 min.

246.
Arami ULLON ( Paraguay, Svájc):

247.
Antti HAASE ( Finnország, Svédország, Norvégia):
Monsterimies  85 min.

248.
Skule ERIKSEN (Norvégia):
Anima mundi  11 min.

249.
Katrin THOMAS (Németország):
A Tale  14 min.

250.
Yossi AVIRAM (Izrael):
Variant Polgar  70 min.

251.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):
Skverski kipar  30 min.

252.
Alice AGNESKIRCHNER (Németország):

253.
Irena SKORIC (Horvátország):
Dragi Lastane  85 min.

254.
Sherman De JESUS (Hollandia):

KRK
255.
Stefan ŁAZARSKI (Lengyelország):
KRK  43 min.

256.
Veronika SOLOVYEVA (Oroszország):
Arctic wind  39 min.

257.
Wolgradn RIBEIRO (Svájc):
Kaboul Song  55 min.

Kútfúrás, avagy kincskeresés másképp
258.
Csilla FEJŐS (Szerbia):

259.
Joon SUNG (USA):
The Song  29 min.

260.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):
Dezső  3 min.

261.
Vincent DIEUTRE (Franciaország):

262.
Nofar BEN MARGI (Izrael):
The Newsroom  40 min.

A folyón túl
263.
ZURBÓ Dorottya ( Portugália, Magyarország):

264.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

265.
Juliette JOFFE ( Franciaország, Belgium):

266.
Harko WUBS (Hollandia):
Wegen  17 min.

267.
Paulo CARNEIRO ( Bissau-Guinea, Portugália):

268.
Or SAHAR (Izrael):
Pink Shells  11 min.

269.
Roberto SANTAGUIDA (Szerbia):
Goran  10 min.

270.
Karl F. STEWART (Németország):

271.
Mahdi ZAMANPOUR (Irán):
Mashti Esmaeil  60 min.

272.
Lukas AUGUSTIN (Németország):
Unversöhnt  75 min.

273.
Shashwati TALUKDAR (India):
Wall Stories  40 min.

274.
Simone MANETTI ( Kambodzsa, Olaszország):
A New Family  11 min.

275.
Emmanuel GRAS (Franciaország):
Être vivant  17 min.

276.
Rosalie HÜBL (Mexikó):
A tres pesos  20 min.

277.
Christopher STOECKLE (Németország):
Gignéville  7 min.

278.
Djamila SFAXI (Franciaország):
L'autre peine  13 min.

279.
Miguel Ángel BLANCA & Raúl CUEVAS (Spanyolország):

280.
Frans MOUWS (Hollandia):

281.
Cinzia D'AURIA (Olaszország):

282.
Léo ZARKA (Franciaország):

283.
David ADLER (USA):
Potlatch  11 min.

284.
Razvan GEORGESCU ( Románia, Németország):
Trading Germans  88 min.

285.
Bingol ELMAS (Törökország):

286.
Christine MODERBACHER (Belgium):

287.
Catherine WIELANT & Caroline VERCRUYSSE (Belgium):

288.
Sarah VANAGT (Belgium):

289.
Kazim OZ (Törökország):
He Bu Tune Bu  81 min.

290.
Effi Weiss, Amir Borenstein (Belgium):

291.
Emmanuel MARRE (Belgium):
Chaumiere  52 min.

292.
Arnaud KHAYADJANIAN (Franciaország):
Bad Girl  10 min.

293.
Pedro FLORENCIO (Portugália):

294.
Meerkat Media Collective (USA):
Brasslands  84 min.

295.
Özgür AKGÜL (Törökország):
Romanistanbul  54 min.

296.
Tomas LIPGOT (Argentína):
Moacir  75 min.

297.
Siniąa GAčIć (Szlovénia):
Boj za  85 min.

298.
Carl OLSSON (Dánia):

299.
Zuzanna KARPINSKA (Lengyelország):
Wanda  5 min.

Kés a feleségben
300.
Vita DRYGAS (Lengyelország):

301.
Thomas LALLIER (Franciaország):
Almost China  47 min.

302.
Julia LAZAREVSKA (Ukrajna):

303.
Polina MOSHENSKA & Maryna LIAPINA (Ukrajna):
Mist  11 min.

304.
Dorit WEISMAN (Izrael):

305.
Utpal BORPUJARI (India):

306.
Vanja VASCARAC (Horvátország):

307.
Javier GARCÍA MARTÍNEZ (Spanyolország):
Diámbulo  29 min.

308.
Filippo TICOZZI (Olaszország):

309.
Gordana SMUDJA (Szerbia):

310.
Roser CORELLA (Spanyolország):

311.
Marie KOLLING (Brazília, Dánia):
De Andada  21 min.

312.
Kenneth ELVEBAKK (Norvégia):
Ballettguttene  75 min.

Hangulat
313.
Mahmoud YOSSRY (Egyiptom):
Mood / Hangulat  22 min.

Hibernálás
314.
Tomer WERECHSON (Izrael):

315.
Karolina BENDERA (Lengyelország):

316.
Jola WIECZOREK ( Belgium, Ausztria):

Brudina
317.
Dragos HANCIU (Románia):
Brudina  17 min.

Aréna
318.
Piotr BERNAS (Lengyelország):
Arena / Aréna  16 min.

319.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):



kísérletifilm


1.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):
Kismalac  4 min.

2.
Novák József (Magyarország):

3.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Listen  10 min.

4.
Ricarda SALEH & Annabelle LESCHKE (Németország):

5.
Harold CHARRE (Franciaország):

6.
Beatrice GIBSON (Egyesült Királyság):
F For Fibonacci  17 min.

7.
Pauline TORUAN & Jimmy MAZZULLO (USA):

8.
Kuesti FRAUN (Németország):
Ben  1 min.

9.
Mikhail ZHELEZNIKOV (Oroszország):
Kamish  3 min.

10.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Soundprint  8 min.

11.
Maria KORPORAL (Németország):

12.
GUTEMA Dávid ( Németország, Magyarország):
Jürgen  3 min.

Ha Britannia szimmetrikus lenne
13.
Kate JESSOP (Törökország):

Berlini beszélgetések
14.
Karl F. STEWART (Németország):

15.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Dél-Korea):

17.
Novák József (Magyarország):
A múlt  3 min.

18.
Peter COLLIS (Egyesült Királyság):

19.
Steven WOLOSHEN (Kanada):

20.
Eric GAUCHER (Kanada):

21.
Béatrice KORDON (Franciaország):

22.
Laura VOGEL & Kirsten BURGER (Svájc):

23.
Katsura YAMAUCHI (Japán):
HaRuLi  25 min.

Kijárat
24.
GUTEMA Dávid ( Magyarország, Németország):

25.
Michelle MARQUEZ (USA):

26.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Round Trip  6 min.

27.
Beilin LIU ( Kína, Franciaország):

28.
Paola MICHAELS ( Argentína, Kolumbia):

29.
Alexei DMITRIEV (Oroszország):

30.
Jeroen CLUCKERS (Belgium):
Oneiria  4 min.

31.
Rosalind FOWLER (Egyesült Királyság):
Tamesa  11 min.

32.
Lara WILDE (Németország):

33.
ZSÍROS Ádám & KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Remegés  8 min.

34.
Krefer KREFER & Turca TURCA (Brazília):

35.
Krefer KREFER (Brazília):

36.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Orange  4 min.

37.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Red  4 min.

38.
Leonardo RE ( Németország, Egyesült Királyság):
Wasser  10 min.

39.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):
Hábitat  40 min.

40.
Martin BLASZKO (Argentína):

41.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

42.
Karla KRACHT & Andrés BELADIEZ ( Dél-Korea, Portugália, Spanyolország):
2062  40 min.

43.
Paola MICHAELS (Argentína):

44.
Antonio BUSTO, Blanca FONT, Pablo ORTIZ ( Spanyolország, Kanada):

45.
Miia RINNE (Finnország):
Attraction  5 min.

46.
Jani RUSCICA (Finnország):

47.
Juhani KOIVUMäKI (Finnország):
The Apostle  5 min.

48.
Krzysztof CWIK (Lengyelország):

49.
Erkka NISSINEN ( Hong Kong, USA):

50.
Dave BERG (Finnország):

51.
Collective of children (Portugália):
A cadeira  4 min.

52.
Demis HERENGER (Franciaország):

53.
Abbas DAVOUDI (Irán):
Zarde molayem  3 min.

54.
Christophe BISSON (Franciaország):

Penészes emlékek
55.
CSÜLLÖG Edina & ANTI Naulainen (Észtország):

56.
Guillaume MASSART & Julien MEUNIER (Franciaország):
Le Centre  18 min.

57.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus Tempus  5 min.

58.
Lauri ASTALA (Finnország):
Transit  10 min.

59.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):

60.
Lizzie OXBY (Egyesült Királyság):

Csatangoló Felvételek
61.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

Utas bámulás
62.
MIKULÁN Dávid ( Magyarország, Németország):

63.
Elsy HAJJAR (Libanon):

Hány halál...
64.
FODOR Zsuzsánna (Románia):

65.
Fran LEJEUNE (Franciaország):
La traversee  3 min.

66.
Kevin TOBIN (USA):

67.
Dolissa MEDINA (USA):

68.
Alisa DEBELIć (Szerbia):
The Search  3 min.

69.
Zimu ZHANG ( Belgium, Kína):

70.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
Typo  4 min.

72.
Stratis CHATZIELENOUDAS (Görögország):

73.
Daz DISLEY & Fenia KOTSOPOULOU (Egyesült Királyság):

74.
Garrick GIVENS (USA):
Agility  60 min.

75.
KISS Gergő & SZABADI Jenő (Magyarország):

76.
Evelien LOHBECK (Hollandia):
Deskloop  1 min.

77.
Hiren DAVE ( India, Thaiföld, Fülöp-szigetek):

78.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japán):

79.
Michael LYONS & Palle DAHLSTEDT ( Japán, Svédország):

80.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
Someone knew  7 min.

81.
Marcel BACK (Németország):

Madarak
82.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

83.
BORSODY István & KISS Sándor (Magyarország):

Üres lakásban
84.
GÁBOR Csaba (Magyarország):

85.
MONORY Csaba Bulcs (Magyarország):

86.
Melanie HOLLAUS (Ausztria):

Rimbaud
87.
LICHTER Péter (Magyarország):
Rimbaud  21 min.

88.
Allan BROWN (Kanada):

89.
Adriana y Mar ADEVA Y CORRALES (Spanyolország):
Sin titulo  11 min.

90.
Nina S.F. ENGEL (Spanyolország):
No place  11 min.

Imago-Mozgás féreglyukakban
91.
BAZSÓ Ádám (Lengyelország):

92.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):

93.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):
Taklif  10 min.

94.
Thilo GUNDELACH, Till ISKEN, Robin JUENKERSFELD (Németország):
Perimeter  6 min.

95.
Guli SILBERSTEIN (Egyesült Királyság):
Cut Out  4 min.

96.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

97.
Irena PASKALI ( Macedónia, Németország):
Die Türen  3 min.

98.
Clare BOTTOMLEY (Egyesült Királyság):

Ritmus
99.
KLAUSZ Péter (Magyarország):
Ritmus  2 min.

100.
Olga GUSE (Németország):

101.
Werther GERMONDARI (Olaszország):

102.
Jeremy MOSS ( Kanada, USA):
Cicatrix  7 min.

103.
Jeremy MOSS & Erik ANDERSON (USA):
The Blue Record  17 min.

104.
Don BEST (Kanada):
Bleach  7 min.

105.
Sean GROUNDS (Kanada):

106.
Milos MITROVIC (Kanada):
Snowshoes  1 min.

107.
Jim POMEROY (Kanada):
Re:cycled  6 min.

108.
Gautam VALLURI (Egyesült Királyság):

109.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada):
Echoes  6 min.

110.
Zachary FINKELSTEIN (Kanada):

Betekerve
111.
Florian WITTMANN, Falko PAEPER, Roman KAELIN (Németország):

112.
Piotr ŻOŁˇD¬ (Lengyelország):
Wariacje  3 min.

113.
Sebastian WIEDEMANN, Juliette YU-MING ( Brazília, Kolumbia, Franciaország, Japán):
Être chat  20 min.

114.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

115.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

116.
Roz MORTIMER (Egyesült Királyság):

117.
Bruno VIANNA (Brazília):
Graffiti  3 min.

118.
Andre SILVA (USA):
cyberGenesis  13 min.

119.
Zlatko COSIC (USA):

120.
Abigail CHILD (USA):
Salomé  20 min.

121.
Abigail CHILD (USA):

122.
Zlatko COSIC, Laura FERRO, Eleanor DUBINSKY (USA):
Shifted  6 min.

123.
Ariana GERSTEIN (USA):

124.
Hernâni DUARTE MARIA (Portugália):
Osso  2 min.

125.
Clint ENNS (Kanada):

126.
Pedro LACERDA (Brazília):

127.
Pedro LACERDA (Brazília):
S/T  12 min.

128.
Paul RITT (Hollandia):
Connected  2 min.

129.
Rebecca ARDNT, Eva PERROTTA, Sophie BORTOLUSSI (USA):
Dorian C.  22 min.

130.
Blanca REGO (Spanyolország):

131.
Blanca REGO (Spanyolország):

132.
Orazio LEOGRANDE (Argentína):

133.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

134.
Gloria CHUNG (USA):
Elka Park  20 min.

135.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
One Off  5 min.

136.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Selfie Aparte  4 min.

137.
Pamela MADDALENO (Franciaország):
One Hard Man  3 min.

138.
Steven BRIAND (Franciaország):
Shunpo  5 min.

139.
Maria CIFUENTES CARUNCHO (Franciaország):
Despertar  4 min.

140.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):

141.
Joon SUNG (USA):

142.
Joon SUNG (USA):

143.
Maria KORPORAL (Németország):

144.
Maria KORPORAL (Németország):

Budapest: utcák és terek
145.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

147.
Valentina FERRANDES (Olaszország):

148.
CIBULYA Nikol (Magyarország):
Colors of You  3 min.

149.
Yiorgos NALPANTIDIS (Görögország):
Mινόρε  5 min.

150.
Enrique PIñUEL (Spanyolország):

151.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Copycat  8 min.

152.
Guillothina (aka Miguel Angel Blanca) (Spanyolország):

153.
Shashwati TALUKDAR (India):
Bachpan  8 min.

154.
Mirjamsvideos ( Hollandia, Portugália):
Listen  22 min.

155.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):

156.
Mikhail BASOV & Natalia BASOVA (Oroszország):

157.
Hiren DAVE (India):

158.
Leandro VARELA & Stefano MIRAGLIA ( Lengyelország, Franciaország):
Katokino  3 min.

159.
Grace SCHWINDT (Egyesült Királyság):

160.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Hybris  6 min.

161.
Fjodor DONDERER (Németország):

162.
Julia OSTERTAG (Németország):
Giftspirale  4 min.

163.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Olaszország):

164.
Neil NEEDLEMAN (USA):

165.
Neil NEEDLEMAN (USA):

166.
Richard BAILEY (USA):
Other Wounds  8 min.

167.
Richard BAILEY (USA):

168.
Anouk DE CLERCQ (Belgium):
Thing  17 min.

169.
Colette COPELAND (USA):

170.
Colette COPELAND (USA):

171.
Colette COPELAND (USA):

172.
Colette COPELAND (USA):
Digby  3 min.

173.
Colette COPELAND (USA):
Touchpoint  5 min.

Andrei
174.
Julio J. Von DROVE (Spanyolország):
Andrei  13 min.

175.
Chiara PASSA (Olaszország):
Tales From Space  variable min.

176.
Po-Yen WANG (Tajvan):

177.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
X  6 min.

178.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
Shift  3 min.

179.
Mathieu VOLPE (Belgium):

180.
Nasos KARABELAS (Görögország):
Aisthima Palmwn  13 min.

181.
Stephen CHEN (Szingapúr):
North South  5 min.

182.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

183.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):
Evergreen  62 min.

184.
Hyash TANMOY & Mrigankasekhar GANGULY (India):

185.
Gloria CHUNG ( USA, Finnország):

186.
Gloria CHUNG (USA):
Night Train  3 min.

187.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

188.
Roderick STEEL (Brazília):

189.
Emy BULLOCH (Görögország):
Minotaur  5 min.

190.
Giuseppe L. Bonifati & Stefano Di Buduo (Dánia):
Maren Og Jeg  55 min.

191.
Cristina PAVESI (Olaszország):

Sokszemű sétáló
192.
Francois VOGEL (Franciaország):

193.
Zivile MICIULYTE (Litvánia):

194.
Brian Philip KATZ (USA):
Roman Buildings  67 min.

195.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
The Puck  6 min.

196.
BARNA Sámuel (Magyarország):

197.
David Anthony SANT (Ausztrália):
Flipside  4 min.

198.
Philip SANDERSON, Steven BALL (Egyesült Királyság):

199.
Frank STASSEN (Hollandia):
Mikaël  17 min.

200.
Jean SADAO (Japán):
69 episode II  25 min.

201.
Bariscan ASIK (Törökország):
Yaprak  8 min.

202.
Patrick BERGERON (Kanada):

203.
Andreea DOBRE (Románia):

Szimpla # Dupla # Tripla
204.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):

Betolakodó
205.
Natalie PLASKURA (Németország):

206.
Momoko SETO (Franciaország):
Planet Σ  12 min.

Primus tempus
207.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus tempus  5 min.



animáció


1.
Essemble project 2013 (Magyarország):

Instant tudás
2.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

Boldogan éltek...
3.
Moritz POTH & Rafael STARMAN (Németország):

A vonzás hatalma
4.
Eva SEKERESOVA (Szlovákia):

5.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

6.
Gerlando INFUSO (Belgium):

7.
Tom SCHROEDER (USA):

8.
Pierre BASSIL, Hugo DE FAUCOMPRET, Hugo WEISS, Eva LUSBARONIAN (Franciaország):
Racines  5 min.

9.
An VROMBAUT (Belgium):
The Tie  9 min.

Férfi találkozása nővel
10.
Dmitry GELLER (Oroszország):

Édes történet
11.
GORDÁN Ágnes, FERENCZ Hunor, RANCZ Zsolt (Magyarország):

Víz alatt
12.
Tamar AKAVIA (Izrael):

Az út hangja
13.
Barzan ROSTAMI (Irán):

15.
Willi KUBICA & Marc EBERHARDT (Németország):
about: blank  5 min.

16.
Philippe VAUCHER (Kanada):
Le Puits  12 min.

17.
Co HOEDEMAN (Kanada):

18.
Vincent RENÉ-LORTIE (Kanada):
Not delivered  3 min.

19.
Mona A. SHAHI (Irán):
Red Line  8 min.

20.
Alen GHAZARIAN (Irán):

21.
Amineh FOROGHI (Irán):
Tak  15 min.

22.
Iván Díaz Barriuso (Spanyolország):
Avec le temps  5 min.

23.
MÓZES Anna (Magyarország):

Katonák és prostituáltak
24.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

25.
Laura LEHMUS (Németország):
Alienation  6 min.

26.
Maciej LORENC (Lengyelország):

27.
Abdul NDADI (USA):

28.
Alenka KRIZENECKY (Franciaország):

29.
Zachary WHITMORE (USA):

30.
Hannes RALL ( Németország, Szingapúr):
Si Lunchai  9 min.

31.
Xaver XYLOPHON BOEHM (Németország):
Roadtrip  20 min.

32.
Kote CAMACHO (Spanyolország):
Don Miguel  6 min.

33.
Roman KLOCHKOV (Belgium):
Vrede  1 min.

34.
Pink TWINS (Finnország):

35.
Marcin WOJCIECHOWSKI (Lengyelország):

36.
Karolina SPECHT (Lengyelország):

37.
Adela KACZMAREK (Lengyelország):

38.
Zofia ANTONIAK (Lengyelország):
NiedĽwiedĽ  4 min.

39.
Joanna LORHO (Belgium):
Kijé  10 min.

40.
Maria Raquel ATALAIA (Portugália):

Volt egyszer egy cérna
41.
Patrícia FIGUEIREDO (Portugália):

42.
SeungHee KIM (Dél-Korea):
SimGyeong  2 min.

43.
Brian RATIGAN (USA):

44.
Hanne IVARS (Finnország):

45.
Kaisu KOSKI ( Hollandia, Egyesült Királyság):

46.
Aroop DWIVEDI (India):
AAi  14 min.

47.
Milla MOILANEN (Finnország):
Cycle  10 min.

48.
Andrej KOLENCIK & Peter SKALA (Szlovákia):

49.
JURIK Kristóf (Magyarország):
Zothmund  7 min.

50.
PATAKI Szandra (Magyarország):
Minduntalan  4 min.

51.
Viktor SVOBODA (Csehország):
Dobrou  7 min.

Rosso Papavero
52.
Martin SMATANA (Szlovákia):

53.
OPASZ Milán (Magyarország):
Frusztráció  3 min.

Limbo Limbo Travel
54.
Borbala ZÉTÉNYI & Zsuzsanna KRIEF ( Franciaország, Magyarország):

55.
Lynn KIM (USA):
Toro  4 min.

56.
Sam Chegini (Irán):

57.
Shaun CLARK & Kim NOCE (Egyesült Királyság):
The Key  7 min.

58.
Collective: 12 CHILDREN (Belgium):

59.
Collective: 22 CHILDREN (Belgium):

60.
Collective: 18 Adults (Belgium):
Reptile Smile  4 min.

YEW Fent és lent között
61.
Frédéric HAINAUT & Simon MEDARD (Belgium):

62.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):
Cousin Bert  5 min.

63.
Vladimir NICOLAS (Kanada):
Homeless  2 min.

64.
Michael BERNAD (Lengyelország):
Mikrokosmos  4 min.

65.
Job, Joris & Marieke (Hollandia):
A Single Life  2 min.

66.
KERESZTES Dóra (Magyarország):
Eszterlánc  5 min.

Három nagymamám volt
67.
GLASER Kati (Magyarország):

68.
SZILÁGYI VARGA Zoltán (Magyarország):

69.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

70.
OROSZ István (Magyarország):
A rajzoló  6 min.

71.
Anna ROMANOVA (Oroszország):
Nesuraz  5 min.

72.
Angella LIPSKAYA (Oroszország):
Rubbish  5 min.

73.
Asya STRELBITSKAYA (Oroszország):

74.
Svetlana RAZGULYAYEVA (Oroszország):

Brútusz
75.
Svetlana FILIPPOVA (Oroszország):
Brut / Brútusz  13 min.

76.
Konstantin BRILLIANTOV (Oroszország):

77.
Darya VYATKINA (Oroszország):

78.
Minoru KARASUBE (Japán):
Unari-Chitai  4 min.

79.
Shaun CLARK (Egyesült Királyság):

Vihar
80.
KOCSIS Alexandra & KŐSZEGI Tamás ( Románia, Magyarország):
Vihar  3 min.

Mese
81.
BERTÓTI Attila (Magyarország):
Mese  7 min.

82.
Gregor ZOOTZKY (Németország):

83.
Fabian KOPPENHÖFER (Németország):
Fänger  5 min.

84.
Ru KUWAJATA & Max PORTER ( USA, Hollandia):
Between Times  15 min.

85.
Carlos De CARVALHO (Franciaország):

86.
Matias CARRIZO (Argentína):

87.
Stefan MÜLLER (Németország):
Déjà-Moo  10 min.

88.
Pascal FLÖRKS (Németország):
Bär  8 min.

Szivednek
89.
Ewa BORYSEWICZ (Lengyelország):

90.
KIRÁLY Krisztián (Magyarország):
Mező utca 1.  7 min.

91.
Adi GORAL (Izrael):

92.
Ivan RAMIREZ (Spanyolország):
Desportistas  5 min.

93.
Giovanni MACCELLI (Spanyolország):
Juan y la nube  14 min.

94.
Álvaro GRANADOS (Spanyolország):
Eideann  5 min.

95.
Martinus KLEMET (Észtország):
Õudne Maja  4 min.

96.
Robert BRADBROOK (Egyesült Királyság):
Dead Air  17 min.

97.
Olga GUSE (Németország):

98.
Olga GUSE (Németország):

99.
Olga GUSE (Németország):

100.
Agnieszka BOROWA (Lengyelország):
Dom  14 min.

101.
Joanna KOZUCH (Szlovákia):
Fongopolis  13 min.

102.
Anna BLASZCZYK (Lengyelország):

A tengerész sírja
103.
Vuk Jevremovic, Carlos Santa, Cecilia Traslaviña, Juan Camilo González, José Belmonte, Isabel Herguera, Wang Li Ming, Chen Kemei, Richard Reeves, Koldo Almandoz - (Spanyolország):

Vándorlás
104.
Éléonore GOLDBERG (Kanada):

105.
Sébastien LAUDENBACH & Derosne SYLVAIN (Franciaország):

106.
Mohammad ZARE (Irán):
Junk Girl  15 min.

107.
Peter BAYNTON ( Egyesült Királyság, USA):

108.
Vladimir MAVOUNIA-KOUKA (Franciaország):
La bête  8 min.

Endemic mohósága
109.
Natalia DZIEDZIC (Lengyelország):

110.
Fateme AHMADI (Egyesült Királyság):

111.
Aina JäRVINE & Meelis ARULEPP (Észtország):

112.
Dino SATO (Japán):

113.
Zoe DAWKINS (Ausztrália):
Eventide  4 min.

114.
Martin PICKLES (Egyesült Királyság):

115.
Sharon MILLER (Izrael):

Papa
116.
Girlin Bassovskaja (Észtország):
Papa  16 min.

Tik-tak
117.
Ülo PIKKOV (Észtország):

118.
Tomasz SIWINSKI (Franciaország):

119.
Ron DYENS (Franciaország):
Acoustic Kitty  12 min.

120.
Leonardo CARRANO, Giuseppe SPINA ( Lengyelország, Olaszország):

121.
Koby HADOUR (Izrael):
Shidrug  4 min.

122.
Gregorio MURO ARRIET & Mikel MURO BASTERRA (Spanyolország):
Tempo inverso  14 min.

Szél
123.
Robert LÖBEL (Németország):
Wind / Szél  4 min.

Barátok
124.
Christophe DEFAYE (Japán):

125.
Myriam OBIN (Kanada):

126.
Tzlil BENDRIHEM (Izrael):

Az erdő másik oldalán
127.
Anu-Laura TUTTELBERG (Észtország):

128.
Ivana JURIC (Horvátország):
Kukuljica  8 min.

129.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
The Duel  3 min.

130.
Silvia De GENNARO (Olaszország):

131.
Loup THÉVENIN (Franciaország):
ICU  2 min.

132.
Hannes RALL (Németország):
Das kalte herz  29 min.

133.
Estelle CHARRIÉ (Franciaország):
Blue Me Up  4 min.

134.
Or TILINIGER (Izrael):
Seventh Heaven  11 min.

135.
Dave UNWIN (Egyesült Királyság):
On Angel Wings  28 min.

Pont
136.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Point / Pont  2 min.

137.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Forming  1 min.

138.
Christopher MacFARLANE (Egyesült Királyság):

139.
Ceci LEAL (Németország):

140.
Thibault Le TEXIER (Franciaország):

141.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Untitled 014  1 min.

142.
Kate JESSOP ( Egyesült Királyság, Olaszország):
Caro Domenico  3 min.

143.
Alexis BEAUMONT & Remi GODIN (Franciaország):

144.
Florentine GRELIER (Franciaország):

145.
CARLOS Rufas (Magyarország):
A vörösbegy  6 min.

146.
Anna KHMELEVSKAYA (Franciaország):

147.
Elie CHAPUIS ( Svájc, Franciaország):
Imposteur  7 min.

Hús
148.
Louise LEMOINE TORRÈS & William HENNE (Franciaország):
La Chair / Hús  14 min.

149.
Jasmine ELSEN (Szlovákia):
Half Babka  5 min.

150.
Kristina FRANK & Jessica LUNDEBERG (Svédország):

151.
Sami GUELLAI & Mohamed FADERA (Franciaország):
Tulkou  11 min.

152.
Laurent BOILEAU (Franciaország):

424-es szám
153.
Anna Sophia RICHARD & Nina PRANGE (Németország):

154.
Charmaine BOSSERT, Jonas HABERMACHER, Joel HOFMANN, Matthias HUBER, Monika JAGODZINSKI, Dominic LUTZ, Amanda PILLER, Ninaad KULKARNI (Svájc):
Climb  5 min.

A Földközi-tenger
155.
Yigit PEHLIVAN & Seckin YALIN (Törökország):

Viharvert kabát
156.
Paul CABON (Franciaország):

157.
Clémentine BASTY & Thomas BASTY (Franciaország):

158.
Audrey PODRINI (Franciaország):
Mes Voisins  39 min.

Elmando
159.
Anton OCTAVIAN (Románia):
Elmando  3 min.

160.
Mayumi NISHIJIMA (Japán):
4 Houses  4 min.

Aubade
161.
Mauro CARRARO (Svájc):
Aubade  6 min.

162.
Vuk MITEVSKI ( Macedónia, Németország):
Alerik  17 min.

Esküvői torta
163.
Viola BAIER (Németország):

164.
Merav NATHAN (BENSIMON) & Yuval NATHAN (Izrael):
Robin  4 min.

165.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):

166.
Vera DONEVA (Bulgária):
Puddle  6 min.

167.
Kyhan ANWAR (Irak):
Akardeon  2 min.

Fotó
168.
Mashaallah MOHAMMADI (Irán):
Ax / Fotó  3 min.

Zepo
169.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spanyolország):
Zepo  3 min.

170.
Julien BISARO (Franciaország):
Bang Bang !  12 min.

171.
Chris DAYKIN ( Sri Lanka, Egyesült Királyság):
Animation  7 min.

172.
Catya PLATE (USA):

173.
Rebecca BLÖCHER (Németország):
Quälen  4 min.

174.
Vojtěch KISS (Csehország):

175.
Tom HAUGOMAT & Bruno MANGYOKU (Franciaország):
Nuisible  12 min.

176.
Nicolas PAWLOWSKI & Vincent PARONNAUD (Franciaország):
Smart Monkey  18 min.

Disznó
177.
Steven SUBOTNICK (USA):
Pig / Disznó  4 min.

Plug & Play
178.
Michael FREI (Svájc):
Plug & Play  6 min.



táncfilm


Egy el nem ismert felfedezés
1.
Adriene HUGHES (USA):

2.
Juanita ONZAGA (Belgium):
Here / Nowhere  11 min.

Reverie Habituelle
3.
Carlos DITTBORN (Egyesült Királyság):

4.
Gabriela ALCOFRA & Billy COWIE ( Egyesült Királyság, Brazília):

5.
GÖRÖGH Árpád ( Lithuania, Magyarország):
Breathlings  8 min.

6.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

7.
MAYER Bernadett & GÓBI Rita (Magyarország):
Négy bukfenc  13 min.

A balerina
8.
Carlota GRAU & Brisa LUQUE (Spanyolország):

9.
Rosane CHAMECKI & Andrea LERNER (USA):
Samba #2  3 min.

Memento Mori
10.
GÓBI Rita, PAMUKI Krisztián & TÁBOROSI András ( Magyarország, Lengyelország, Csehország, Szlovákia):
Memento Mori  15 min.

11.
Eric Paul FOURNIER & Adam BEHRMANN (USA):
Apotheosis  5 min.

12.
Jeremy MOSS (USA):
(un)tethered  10 min.

13.
Juanita RODRIGUEZ ONZAGA (Belgium):

14.
Heidi STRAUSS, Laura TALER, Jeremy MIMNAGH (Kanada):
Elsewhere  15 min.

15.
Uri KRANOT & Michelle KARNOT (Dánia):
Black tape  3 min.

16.
Adriene HUGHES (USA):

17.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
Azotara  10 min.

18.
Mathilde MARC (Franciaország):
Victoria  13 min.

19.
Boroka NAGY (USA):
Born  6 min.

20.
Boroka NAGY (USA):

21.
Jeremy MOSS (USA):

Kintsugi
22.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):
Kintsugi  5 min.



zenefilm


1.
TÓTH Zoltán (Magyarország):

Második kör
3.
Pilar PASCUAL (Spanyolország):

4.
Thomas LALLIER & François CLOS ( Franciaország, Ausztria):

5.
Mirko VIGLIOTTI & Giancarlo VASTA (Olaszország):
Desperados  4 min.

6.
Sandra ARAÚJO (Portugália):

7.
Jeremy WALTMAN (USA):
On My Mind  5 min.

8.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

9.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

10.
Marco MIRANDA (Portugália):
Napoleon  3 min.

11.
Tess MARTIN (Hollandia):

12.
Sandra POLIC ZIVKOVIC (Horvátország):

13.
Martin RAHMLOW ( Németország, Franciaország):
Sumsing  4 min.

14.
Kai STÄNICKE (Németország):

15.
Kai STÄNICKE (Németország):
Carpe Jugular  6 min.

16.
Milos MITROVIC (Kanada):

17.
Karen ASMUNDSON & Gwen TRUTNAU (Kanada):
Polar Express  5 min.

GRU-PDX
18.
Daniel BAROSA (Brazília):
GRU-PDX  92 min.

19.
Guro EKORNHOLMEN (Norvégia):
High  5 min.

20.
Cavid DEVAUX (Franciaország):

21.
Stéphane BERLA (Franciaország):

22.
Lorho JOANNA (Belgium):
Blueland  4 min.

23.
Virgilio VILLORESI (Olaszország):

24.
Donato SANSONE (Olaszország):
Di domenica  4 min.

25.
Fabian DORES PAIS (Belgium):
Jeune et fou  3 min.

26.
Queralt Antú SERRANO (Spanyolország):
Les 7 i Quart  5 min.

27.
Le Mask (Spanyolország):
El Tejado  4 min.

Csillag a vasfüggöny mögött
28.
Pavel JIRASEK (Csehország):



KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák