www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

A FÉRFI

női szemmel 

 

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

A FÉRFI

női szemmel 

 

etnik Archív
2018. szeptember SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzV Aktuális program:
2018.09.19.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2015


Afganisztán Albánia Algéria Argentína Ausztrália Ausztria Azerbajdzsán Bangladesh Belgium Bissau-Guinea Bosznia Bosznia-Hercegovina Brazília Bulgária Csehország Dánia Dél-Korea Egyesült Arab Emírségek Egyesült Királyság Egyiptom Észtország Fehéroroszország Finnország Franciaország Fülöp-szigetek Görögország Grúzia Hollandia Hong Kong Horvátország India Irak Irán Írország Izrael Japán Kambodzsa Kanada Kazahsztan Kína Kolumbia Kuba Lengyelország Lettország Libanon Lithuania Litvánia Macedónia Magyarország Marokkó Mexikó Mongólia Németország Nepál Norvégia Olaszország Örményország Oroszország Paraguay Peru Portugália Románia Skócia Spanyolország Sri Lanka Svájc Svédország Szenegál Szerbia Szingapúr Szlovákia Szlovénia Tajvan Thaiföld Törökország Ukrajna Uruguay USA Venezuela Zöld-foki Köztársaság

1.
Paola MICHAELS ( Argentína, Kolumbia):

2.
Georg TILLER ( Ausztria, Németország):
DMD KIU LIDT  55 min.

3.
Marco SCHMITT ( Ausztria, Németország, Mexikó):

4.
Elmar IMANOV & Engin KUNDAG ( Azerbajdzsán, Németország):
Torn  22 min.

5.
Jola WIECZOREK ( Belgium, Ausztria):

6.
Gaétan LIEKENS ( Belgium, Franciaország):
José  12 min.

7.
Pascal Van GOETHEM ( Belgium, Franciaország):

8.
François BIERRY ( Belgium, Franciaország):
Solo Rex  23 min.

9.
Arnaud DUFEYS ( Belgium, Franciaország):
Vertiges  29 min.

10.
Alassane DIAGO ( Belgium, Franciaország, Szenegál):

11.
Zimu ZHANG ( Belgium, Kína):

12.
Karine de VILLERS, Mario BRENTA ( Belgium, Olaszország):
Corps à Corps  90 min.

13.
Paulo CARNEIRO ( Bissau-Guinea, Portugália):

Reggeli ébredés
14.
Katarina STANKOVIC & Konstantina KOTZAMANI ( Bosznia, Görögország, Szerbia):

15.
Sebastian WIEDEMANN, Juliette YU-MING ( Brazília, Kolumbia, Franciaország, Japán):
Être chat  20 min.

Az átutazás rituáléja
16.
Juliette YU-MING ( Brazília, Szingapúr):

17.
Slava DOYTCHEVA ( Bulgária, Egyesült Királyság):
Heart of Lead  22 min.

18.
Karla KRACHT & Andrés BELADIEZ ( Dél-Korea, Portugália, Spanyolország):
2062  40 min.

19.
Gabriela ALCOFRA & Billy COWIE ( Egyesült Királyság, Brazília):

20.
Avishai SIVAN ( Egyesült Királyság, Izrael):
Visa  68 min.

21.
Margaret COX ( Egyesült Királyság, Mexikó, Oroszország):
War Requiem  52 min.

22.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):

23.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
Shift  3 min.

24.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
X  6 min.

25.
Kate JESSOP ( Egyesült Királyság, Olaszország):
Caro Domenico  3 min.

26.
Miguel DE ( Egyesült Királyság, Portugália):

27.
Peter BAYNTON ( Egyesült Királyság, USA):

28.
Mohammed Adel EL SAFTY ( Egyiptom, Franciaország):
Helwan .. I  15 min.

29.
Janno JÜRGENS ( Észtország, Lengyelország):
Final Cut  8 min.

Pipo
30.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):
Pipo  20 min.

31.
Andrei KUDINENKO ( Fehéroroszország, Oroszország):
Hard Reboot  68 min.

32.
Maarit SUOMI-VÄÄNÄNEN ( Finnország, Kanada, Franciaország, USA):

33.
Antti HAASE ( Finnország, Svédország, Norvégia):
Monsterimies  85 min.

34.
Malik AIT-AOUDIA & Severine LABAT ( Franciaország, Algéria):

35.
Jeremie REICHENBACH ( Franciaország, Argentína):

36.
Sotiris DOUNOUKOS ( Franciaország, Ausztrália, Görögország):
Un seul corps  19 min.

37.
Thomas LALLIER & François CLOS ( Franciaország, Ausztria):

38.
Andra TÉVY ( Franciaország, Belgium):
Mur  17 min.

39.
Juliette JOFFE ( Franciaország, Belgium):

40.
Daniella SABA ( Franciaország, Brazília):
Ce qu'il reste  20 min.

41.
Nicolas DUCRAY & Diako YAZDANI ( Franciaország, Irán):
Deux fenêtres  18 min.

Limbo Limbo Travel
42.
Borbala ZÉTÉNYI & Zsuzsanna KRIEF ( Franciaország, Magyarország):

43.
Reda MUSTAFA ( Franciaország, Marokkó):
Qanis  22 min.

Fiatal cigányoroszlánok
44.
Jonas CARPIGNANO ( Franciaország, Olaszország):

45.
Zimmer FREI ( Franciaország, Olaszország):

46.
Rossella PICCINNO ( Franciaország, Portugália):
In Limine  25 min.

47.
Joris LACHAISE ( Franciaország, Szenegál):

48.
Yannis FOTOU & Alexis TSAFAS ( Görögország, Zöld-foki Köztársaság):
Zenaida  69 min.

Kukoricasziget
49.
George OVASHVILI ( Grúzia, Németország, Franciaország, Csehország, Kazahsztan):

50.
Kaisu KOSKI ( Hollandia, Egyesült Királyság):

51.
Tatjana BOZIC ( Hollandia, Kína):

52.
Mirjamsvideos ( Hollandia, Portugália):
Listen  22 min.

53.
Erkka NISSINEN ( Hong Kong, USA):

Híd a világ végén
54.
Branko ISTVANCIC ( Horvátország, Szerbia, Bosznia-Hercegovina, Franciaország):

55.
Hiren DAVE ( India, Thaiföld, Fülöp-szigetek):

56.
Noam ELLIS ( Izrael, Franciaország):

57.
Pedro COLLANTES ( Japán, Spanyolország, Hollandia):
Serori  15 min.

58.
Michael LYONS & Palle DAHLSTEDT ( Japán, Svédország):

59.
Beilin LIU ( Kína, Franciaország):

60.
Simone MANETTI ( Kambodzsa, Olaszország):
A New Family  11 min.

61.
Jeremy MOSS ( Kanada, USA):
Cicatrix  7 min.

Egy este
62.
Lucy MULLOY ( Kuba, Egyesült Királyság, USA):

63.
Leandro VARELA & Stefano MIRAGLIA ( Lengyelország, Franciaország):
Katokino  3 min.

64.
Leonardo CARRANO, Giuseppe SPINA ( Lengyelország, Olaszország):

65.
GÖRÖGH Árpád ( Lithuania, Magyarország):
Breathlings  8 min.

66.
Vuk MITEVSKI ( Macedónia, Németország):
Alerik  17 min.

67.
Irena PASKALI ( Macedónia, Németország):
Die Türen  3 min.

Ingázók
68.
Jola WIECZOREK ( Magyarország, Ausztria):

69.
GERŐ Marcell ( Magyarország, Franciaország):
Káin gyermekei  104 min.

Memento Mori
70.
GÓBI Rita, PAMUKI Krisztián & TÁBOROSI András ( Magyarország, Lengyelország, Csehország, Szlovákia):
Memento Mori  15 min.

Kijárat
71.
GUTEMA Dávid ( Magyarország, Németország):

Utas bámulás
72.
MIKULÁN Dávid ( Magyarország, Németország):

73.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Saudade  10 min.

74.
Ali HAKIM ( Németország, Afganisztán):
Taweez  20 min.

75.
Anne THIEME ( Németország, Argentína):

76.
Kerstin NEUWIRTH ( Németország, Ausztria):
Die Bergfrau  18 min.

77.
Felix KNOCHE ( Németország, Ausztria):
Hit The Road  7 min.

78.
Thomas WALLNER ( Németország, Belgium):

79.
Leonardo RE ( Németország, Egyesült Királyság):
Wasser  10 min.

80.
Franziska M. HOENISCH ( Németország, Franciaország):
Aussi Loin.  14 min.

81.
Martin RAHMLOW ( Németország, Franciaország):
Sumsing  4 min.

82.
Una GUNJAK ( Németország, Horvátország):
The Chicken  15 min.

83.
Marko VALIć ( Németország, Horvátország):
Zatočen  11 min.

84.
Eric ESSER ( Németország, Izrael):
Chaja und Mimi  11 min.

85.
GUTEMA Dávid ( Németország, Magyarország):
Jürgen  3 min.

86.
Mario GOMES & Marco UGOLINI ( Németország, Olaszország):
Luoghi Comuni  99 min.

87.
Catarina LARANJEIRO ( Németország, Portugália, Bissau-Guinea):
Pabia di Aos  56 min.

88.
Christoph DANIEL & Marc SCHMIDHEINY ( Németország, Svájc):
Rien ne va plus  10 min.

89.
Hannes RALL ( Németország, Szingapúr):
Si Lunchai  9 min.

90.
Susan KORDA ( Németország, USA):
Salomea's Nose  23 min.

91.
Miguel Angelo PATE ( Németország, USA):
Sweetheart  27 min.

92.
Rolf HELDAL ( Norvégia / Egyesült Királyság):
Rift  15 min.

93.
Antonio MARTINO ( Olaszország, Bosznia):

94.
Richard LEGASPI ( Olaszország, Fülöp-szigetek):

Emberlovak
95.
Rosario SIMANELLA & Marco LANDINI ( Olaszország, India):

96.
Tommaso MAGNANO ( Olaszország, Spanyolország):
Fool Of Life  52 min.

97.
Arami ULLON ( Paraguay, Svájc):

A forradalomvadász
98.
Margarida REGO ( Portugália, Egyesült Királyság):

A folyón túl
99.
ZURBÓ Dorottya ( Portugália, Magyarország):

Vihar
100.
KOCSIS Alexandra & KŐSZEGI Tamás ( Románia, Magyarország):
Vihar  3 min.

Új világ
101.
Luiza PARVU ( Románia, Magyarország, USA):

102.
Thomas CIULEI ( Románia, Németország):
2+2  97 min.

103.
Razvan GEORGESCU ( Románia, Németország):
Trading Germans  88 min.

104.
Dimitar KUTMANOV ( Skócia, Románia):
Ecce Homo  30 min.

105.
Antonio BUSTO, Blanca FONT, Pablo ORTIZ ( Spanyolország, Kanada):

106.
Javier MACIPE ( Spanyolország, Portugália):

107.
Pedro ROMÁN &, Marcin WAWRO ( Spanyolország / Egyesült Királyság):
Him / Her  16 min.

108.
Chris DAYKIN ( Sri Lanka, Egyesült Királyság):
Animation  7 min.

109.
Elie CHAPUIS ( Svájc, Franciaország):
Imposteur  7 min.

110.
Yasseman TOURANG ( Svédország, Irán):

111.
Ana-Maria VIJDEA ( Törökország, Románia):

112.
Christoph RAINER ( USA, Ausztria):

113.
Gloria CHUNG ( USA, Finnország):

114.
Ru KUWAJATA & Max PORTER ( USA, Hollandia):
Between Times  15 min.

115.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Ricercare  25 min.

116.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Round Trip  6 min.

117.
Mauro MUELLER ( USA, Svájc, Mexikó):

118.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Listen  10 min.

119.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Soundprint  8 min.

120.
Zhani TRPINI (Albánia):
Gjurmet  4 min.

121.
Paola MICHAELS (Argentína):

122.
Martin BLASZKO (Argentína):

123.
Matias CARRIZO (Argentína):

124.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):
Hábitat  40 min.

A citadella
125.
Ruben GUZMAN (Argentína):

126.
Sergio Bonacci LAPALMA (Argentína):

127.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):

128.
Tomas LIPGOT (Argentína):
Moacir  75 min.

129.
Orazio LEOGRANDE (Argentína):

130.
Jose Luis NACCI (Argentína):
Soy Ringo  116 min.

131.
Chan PARK (Argentína):
Tango Your Life  49 min.

132.
Analia FRASER (Argentína):
Una mirada  12 min.

133.
Daniel PRYPCHAN (Ausztrália):
Analysis  10 min.

134.
Venetia TAYLOR (Ausztrália):
Counsellor  2 min.

135.
Zoe DAWKINS (Ausztrália):
Eventide  4 min.

136.
David Anthony SANT (Ausztrália):
Flipside  4 min.

137.
Christina CONRAD & Agnieszka BAGINSKA (Ausztrália):
Heretic  84 min.

138.
Walter BEDNARIK (Ausztria):

139.
Max KOLLER (Ausztria):
Carpe Memo  8 min.

140.
Jannis LENZ (Ausztria):

141.
Peter BLACKBURN (Ausztria):
Eight  82 min.

142.
Mark GERSTORFER (Ausztria):
Erlösung  30 min.

143.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):

144.
Melanie HOLLAUS (Ausztria):

145.
Siegmund SKALAR (Ausztria):
Lautlos  14 min.

146.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):
Life Patented  2 min.

147.
Claudia SIEFEN (Ausztria):
Ludwig's Tape  20 min.

148.
Wolfgang PIELMEIER (Ausztria):
Man On Fire  16 min.

150.
Daniel BERNHARDT (Ausztria):

151.
Murad PARVEZ (Bangladesh):
Brihonnola  130 min.

152.
Md Ashraful Alam (Ashraf Shishir) (Bangladesh):
The Gaariwala  76 min.

153.
Sarah VANAGT (Belgium):

154.
Angelos RALLIS & Hans Ulrich GÖßL (Belgium):

155.
Alexis van Stratum (Belgium):
Albertine  23 min.

156.
Enzo SMITS (Belgium):

157.
Nora BURLET (Belgium):
Aller contre  18 min.

158.
Arthur LECOUTURIER (Belgium):

159.
Isabelle SCHAPIRA (Belgium):
Avec Lou  24 min.

160.
Collective: 12 CHILDREN (Belgium):

161.
Lorho JOANNA (Belgium):
Blueland  4 min.

162.
Ian MENOYOT (Belgium):
Bruocsella !  50 min.

163.
Gilles BISSOT & Christine GRULOIS (Belgium):

164.
Thierry ERREMBAULT (Belgium):
Cashorg  2 min.

165.
Emmanuel MARRE (Belgium):
Chaumiere  52 min.

166.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):
Cousin Bert  5 min.

167.
Margo FRUITIER (Belgium):
De la Rage  22 min.

168.
Effi Weiss, Amir Borenstein (Belgium):

169.
Sébastien PETRETTI (Belgium):

170.
Miklos Keleti (Belgium):
Figures  19 min.

Erdő
171.
Samuel FELLER (Belgium):
Forêt / Erdő  18 min.

172.
Geoffrey ENTHOVEN (Belgium):
Halfweg  121 min.

173.
Juanita ONZAGA (Belgium):
Here / Nowhere  11 min.

174.
Mathieu VOLPE (Belgium):

175.
Mireille VERBOOMEN (Belgium):
Incandescents  15 min.

176.
Fabian DORES PAIS (Belgium):
Jeune et fou  3 min.

177.
Joanna LORHO (Belgium):
Kijé  10 min.

178.
Anne REIJNIERS (Belgium):

179.
Anne LECLERCQ (Belgium):
L'inconnu  17 min.

180.
Yves MORA (Belgium):

181.
Thibaut WOHLFAHRT (Belgium):
La traversée  35 min.

Hangok a tundrából
182.
Jean EHRET (Belgium):

183.
Juanita RODRIGUEZ ONZAGA (Belgium):

184.
Laura WANDEL (Belgium):

185.
Gerlando INFUSO (Belgium):

186.
Clément ABBEY (Belgium):
Les visites  40 min.

187.
Christine MODERBACHER (Belgium):

188.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):
Lucha Libre  12 min.

189.
Catherine WIELANT & Caroline VERCRUYSSE (Belgium):

190.
Jeroen CLUCKERS (Belgium):
Oneiria  4 min.

Macedón kaland
191.
Guérin Van de VORST (Belgium):

192.
Kaspar VOGLER (Belgium):

193.
Baptiste JANON (Belgium):

194.
Collective: 18 Adults (Belgium):
Reptile Smile  4 min.

195.
Joachim THÔME (Belgium):
S'enfuir  75 min.

196.
María CASTILLEJO CARMEN (Belgium):
Taram Tarambola  30 min.

197.
Marie ENTHOVEN (Belgium):
Taxistop  21 min.

A tánc
198.
Edith DEPAULE (Belgium):

199.
An VROMBAUT (Belgium):
The Tie  9 min.

200.
Anouk DE CLERCQ (Belgium):
Thing  17 min.

201.
Collective: 22 CHILDREN (Belgium):

202.
Roman KLOCHKOV (Belgium):
Vrede  1 min.

YEW Fent és lent között
203.
Frédéric HAINAUT & Simon MEDARD (Belgium):

204.
Olivier MAGIS (Belgium ):
Ion  57 min.

205.
Krefer KREFER & Turca TURCA (Brazília):

206.
Valentina HOMEM (Brazília):
Brócolis  12 min.

207.
Bianca RêGO (Brazília):

208.
Krefer KREFER (Brazília):

209.
Bruno VIANNA (Brazília):
Graffiti  3 min.

GRU-PDX
210.
Daniel BAROSA (Brazília):
GRU-PDX  92 min.

211.
Leandro AFONSO (Brazília):
Habeas Corpus  19 min.

212.
Roderick STEEL (Brazília):

213.
Pedro LACERDA (Brazília):

214.
Pedro LACERDA (Brazília):
S/T  12 min.

215.
Marie KOLLING (Brazília, Dánia):
De Andada  21 min.

216.
Radoslav KAMBUROV (Bulgária):
Cамодива  30 min.

217.
Lyubo YONCHEV (Bulgária):
Cain  26 min.

218.
Kamen KOLAROV (Bulgária):

219.
Vera DONEVA (Bulgária):
Puddle  6 min.

220.
Krum YANKOV & Katelina KANCHEVA (Bulgária):
Sirin  17 min.

221.
Martin PETROV (Bulgária):
The Last Gift  21 min.

222.
Vojtěch KISS (Csehország):

223.
Viktor SVOBODA (Csehország):
Dobrou  7 min.

Csillag a vasfüggöny mögött
224.
Pavel JIRASEK (Csehország):

225.
Jiří STEJSKAL (Csehország):
Jáma  84 min.

226.
Jitka RUDOLFOVA (Csehország):
Rozkos  100 min.

227.
Uri KRANOT & Michelle KARNOT (Dánia):
Black tape  3 min.

228.
Giuseppe L. Bonifati & Stefano Di Buduo (Dánia):
Maren Og Jeg  55 min.

229.
Anna EBORN (Dánia):
Pine Ridge  76 min.

Tengerész
230.
Gabriel TZAFKA (Dánia):

231.
Carl OLSSON (Dánia):

232.
Yana STANCHEVA (Dél-Korea):

233.
Jae won KIM (Dél-Korea):
Hongje-dong  10 min.

234.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

235.
Hyun-shin MO (Dél-Korea):
Pohang  93 min.

236.
Nash ANG (Dél-Korea):
Poor House  14 min.

237.
SeungHee KIM (Dél-Korea):
SimGyeong  2 min.

238.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Dél-Korea):

239.
SangJin KO (Dél-Korea, USA):
Milkshake  29 min.

240.
Nayla AL KHAJA (Egyesült Arab Emírségek):
The Neighbour  18 min.

241.
Elisa KUJALA (Egyesült Királyság):
12th Floor  4 min.

242.
Christopher MacFARLANE (Egyesült Királyság):

243.
Haolu WANG (Egyesült Királyság):
Being James  13 min.

244.
Daniel REIMER (Egyesült Királyság):

245.
Charlie MANTON (Egyesült Királyság):
Beneath Water  15 min.

246.
Gautam VALLURI (Egyesült Királyság):

247.
Christopher PRESSWELL (Egyesült Királyság):
Candlestick  83 min.

248.
Jimmy DEAN (Egyesült Királyság):
Charity  12 min.

249.
Christopher Ian SMITH (Egyesült Királyság):
Cumulus  12 min.

250.
Guli SILBERSTEIN (Egyesült Királyság):
Cut Out  4 min.

251.
Robert BRADBROOK (Egyesült Királyság):
Dead Air  17 min.

252.
Leonardo MACHADO (Egyesült Királyság):
Eve  17 min.

253.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):
Evergreen  62 min.

254.
Clare BOTTOMLEY (Egyesült Királyság):

255.
Beatrice GIBSON (Egyesült Királyság):
F For Fibonacci  17 min.

256.
Philip SANDERSON, Steven BALL (Egyesült Királyság):

257.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Forming  1 min.

258.
Keith Wilhelm KOPP (Egyesült Királyság):
Gage  16 min.

259.
Marta GYÖRGY-KESSLER & Adam PENNY (Egyesült Királyság):

260.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Happy Thoughts  14 min.

261.
Manfredi MANCUSO (Egyesült Királyság):
Hard To Lose  24 min.

262.
Daz DISLEY & Fenia KOTSOPOULOU (Egyesült Királyság):

263.
Peter COLLIS (Egyesült Királyság):

264.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):

265.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):

266.
Vanessa DAVITKOV (Egyesült Királyság):

267.
Shaun CLARK (Egyesült Királyság):

268.
David CAVE (Egyesült Királyság):

269.
Lex DE VROOMEN (Egyesült Királyság):
Morgumentary  10 min.

270.
Dave UNWIN (Egyesült Királyság):
On Angel Wings  28 min.

271.
Fateme AHMADI (Egyesült Királyság):

272.
Grace SCHWINDT (Egyesült Királyság):

273.
John DANVOYE (Egyesült Királyság):
Overexposed  4 min.

Pont
274.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Point / Pont  2 min.

Reverie Habituelle
275.
Carlos DITTBORN (Egyesült Királyság):

276.
Billy LUMBY (Egyesült Királyság):
Samuel-613  15 min.

277.
Emanuele GABBI (Egyesült Királyság):
Streetfighter  7 min.

278.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):
Taklif  10 min.

279.
Rosalind FOWLER (Egyesült Királyság):
Tamesa  11 min.

280.
Shaun CLARK & Kim NOCE (Egyesült Királyság):
The Key  7 min.

281.
Lizzie OXBY (Egyesült Királyság):

282.
Ben STEINER (Egyesült Királyság):
The Stomach  15 min.

283.
Reg NOYES (Egyesült Királyság):
There She Goes  19 min.

284.
Roz MORTIMER (Egyesült Királyság):

285.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Untitled 014  1 min.

286.
Leire EGAñA B-A (Egyesült Királyság):
W for Bites  14 min.

287.
Martin PICKLES (Egyesült Királyság):

Hangulat
288.
Mahmoud YOSSRY (Egyiptom):
Mood / Hangulat  22 min.

289.
Jozeph EZZAT (Egyiptom):

290.
Martinus KLEMET (Észtország):
Õudne Maja  4 min.

Penészes emlékek
291.
CSÜLLÖG Edina & ANTI Naulainen (Észtország):

Papa
292.
Girlin Bassovskaja (Észtország):
Papa  16 min.

293.
Aina JäRVINE & Meelis ARULEPP (Észtország):

Az erdő másik oldalán
294.
Anu-Laura TUTTELBERG (Észtország):

Tik-tak
295.
Ülo PIKKOV (Észtország):

296.
Emil Ray ALVIZ (Fülöp-szigetek):

165/60
297.
Anton BRUTSKI (Fehéroroszország):
165/60  17 min.

298.
Alexander DEBALYUK (Fehéroroszország):

Nem vagy egyedül
299.
Volha DASHUK (Fehéroroszország):

Az orosz
300.
Victor ASLIUK (Fehéroroszország):

301.
Jani RUSCICA (Finnország):

302.
Pekka SASSI (Finnország):

303.
Miia RINNE (Finnország):
Attraction  5 min.

304.
Dave BERG (Finnország):

305.
Milla MOILANEN (Finnország):
Cycle  10 min.

306.
Tuomo KANGASMAA (Finnország):
Forêt Shell  6 min.

307.
Salla TYKKä (Finnország):
Giant  13 min.

308.
Johanna LECKLIN (Finnország):
Häkki  6 min.

309.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

310.
Maija BLÅFIELD (Finnország):
Kulta-aika  19 min.

311.
Marja VIITAHUHTA (Finnország):

312.
Emilia UKKONEN (Finnország):
Monologi  6 min.

313.
Pink TWINS (Finnország):

A mennyország felé vezető út
314.
Hamy RAMEZAN (Finnország):

315.
Hanne IVARS (Finnország):

316.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus Tempus  5 min.

Primus tempus
317.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus tempus  5 min.

318.
Juhani KOIVUMäKI (Finnország):
The Apostle  5 min.

319.
Minna RAINIO & Mark ROBERTS (Finnország):

320.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):

321.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

322.
Lauri ASTALA (Finnország):
Transit  10 min.

323.
Rémy CAYUELA (Franciaország):
À l'amiable  12 min.

324.
Emmanuel GRAS (Franciaország):
Être vivant  17 min.

325.
Myriam GHARBI (Franciaország):
4 Avril 1968  24 min.

326.
Nicolas FOGLIARINI (Franciaország):

327.
Anne-Claire JAULIN (Franciaország):
A qui la faute  18 min.

328.
Ron DYENS (Franciaország):
Acoustic Kitty  12 min.

329.
Aurélia MENGIN (Franciaország):
Adam moins Eve  28 min.

330.
Christophe GUYOTON (Franciaország):
Affolant  16 min.

331.
Abraham BELAGA (Franciaország):
Alliés Nés  17 min.

332.
Thomas LALLIER (Franciaország):
Almost China  47 min.

333.
Tigran ROSINE (Franciaország):
Baby Rush  17 min.

334.
Arnaud KHAYADJANIAN (Franciaország):
Bad Girl  10 min.

335.
Julien BISARO (Franciaország):
Bang Bang !  12 min.

336.
Christophe RÉGIN (Franciaország):
Bangkok United  25 min.

337.
Florentine GRELIER (Franciaország):

338.
Estelle CHARRIÉ (Franciaország):
Blue Me Up  4 min.

339.
Franck HESLON (Franciaország):
Brut de trogne  53 min.

340.
Romain LAGUNA (Franciaország):

341.
Seyed HOSSEINI (Franciaország):
Can you say ?  3 min.

342.
Albane FIORETTI & Lou-Brice LÉONARD (Franciaország):

343.
Philippe LASRY (Franciaország):
Chat  16 min.

344.
Florent SAUZE (Franciaország):

345.
Alexis BEAUMONT & Remi GODIN (Franciaország):

346.
Léo ZARKA (Franciaország):

347.
Maximilian VILLWOCK (Franciaország):
Couper le Voile  22 min.

348.
François RÉMOND & Jérémie PRIGENT (Franciaország):
Déconnexion  13 min.

349.
Sébastien LAUDENBACH & Derosne SYLVAIN (Franciaország):

350.
Benoit RAMBOURG (Franciaország):

351.
Cyril Gueï (Franciaország):

352.
Guillaume MASSART & Adrien MITTERRAND (Franciaország):

353.
Maria CIFUENTES CARUNCHO (Franciaország):
Despertar  4 min.

354.
Zangro (Franciaország):
Destino  25 min.

355.
Fabrice BRACQ (Franciaország):
Diagnostic  8 min.

356.
Tamara ERDE (Franciaország):
Disney Ramallah  15 min.

357.
Pascal RABATÉ (Franciaország):

358.
Sonia LARUE (Franciaország):

Keleti punk emlékek
359.
Lucile CHAUFOUR (Franciaország):

360.
Julie-Anne ROTH (Franciaország):

Ennui Ennui
361.
Gabriel ABRANTES (Franciaország):
Ennui Ennui  34 min.

362.
Christophe BISSON (Franciaország):

363.
Harold CHARRE (Franciaország):

364.
Alina TEODORESCU (Franciaország):

365.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):
Errance  20 min.

366.
Morgan SIMON (Franciaország):

367.
Clémentine BASTY & Thomas BASTY (Franciaország):

368.
Andrea BALDINI (Franciaország):
Ferdinand Knapp  15 min.

369.
Frederic ATTARD (Franciaország):
Fortune Cookies  20 min.

Ingyenparti
370.
Fred GÉLARD (Franciaország):

371.
Sabrina B. KARINE & Alice VIAL (Franciaország):
French It Up!  26 min.

372.
Frédéric BAYER AZEM (Franciaország):
Geronimo  18 min.

373.
Jean-Michel FêTE (Franciaország):
Glissière  17 min.

374.
Neil HOLLANDER (Franciaország):
Goldlust  52 min.

375.
Lucas LOUBARESSE (Franciaország):
Grandes Ondes  18 min.

Helsinki
376.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
Helsinki  10 min.

377.
Anthony LEMAITRE (Franciaország):
Henri  12 min.

378.
Loup THÉVENIN (Franciaország):
ICU  2 min.

379.
Andreas BERNAL & Kevin SOIRAT (Franciaország):
Imulsion  8 min.

380.
Gioacchino CAMPANELLA (Franciaország):
Irrésistible  16 min.

381.
Rémy FOUR, Julien WAR (Franciaország):

382.
Erwan Le DUC (Franciaország):
Jamais Jamais  29 min.

383.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

384.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (Franciaország):

Josephine Arthus
385.
Zoé GABILLET (Franciaország):

386.
Basile DOGANIS (Franciaország):

387.
Léo KARMANN (Franciaország):
Jumble Up  6 min.

388.
Marc BARADAT (Franciaország):
Jusqu'ici  35 min.

389.
Carlos De CARVALHO (Franciaország):

390.
Quentin MONTANT (Franciaország):
Karma  8 min.

391.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (Franciaország):

392.
Christophe DEROO (Franciaország):

393.
Barthélémy ETIÉVANT (Franciaország):
L'évadé  7 min.

394.
Philippe PROUFF (Franciaország):
L'île à midi  38 min.

395.
Stratos GABRIELIDIS (Franciaország):
L'Atente  8 min.

396.
Djamila SFAXI (Franciaország):
L'autre peine  13 min.

397.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
L'équation  12 min.

398.
Levon MINASIAN (Franciaország):

399.
Vladimir MAVOUNIA-KOUKA (Franciaország):
La bête  8 min.

Hús
400.
Louise LEMOINE TORRÈS & William HENNE (Franciaország):
La Chair / Hús  14 min.

401.
Cécile DUCROCQ (Franciaország):

402.
Chloé DELAUME (Franciaország):
La contribution  12 min.

403.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

404.
Jennifer LUMBROSO (Franciaország):

405.
Patrice DEBOOSèRE (Franciaország):
La Gagne  12 min.

406.
François GOETGHEBEUR & Nicolas LEBRUN (Franciaország):

407.
Benjamin TRAVADE (Franciaország):
La nuit autour  12 min.

408.
Hervé COQUERET (Franciaország):
La Porte  22 min.

409.
Alexandre MERMAZ (Franciaország):

410.
Franck JANIN (Franciaország):

411.
Fran LEJEUNE (Franciaország):
La traversee  3 min.

412.
Yann PIERRE (Franciaország):

413.
Carine MAY & Hakim ZOUHANI (Franciaország):

414.
Laurent BOILEAU (Franciaország):

415.
Jean DECRÉ (Franciaország):
Le Boche  10 min.

416.
Demis HERENGER (Franciaország):

417.
Guillaume MASSART & Julien MEUNIER (Franciaország):
Le Centre  18 min.

418.
Matthieu PLESSIS & Jordan LE GALèZE (Franciaország):
Le Lien du Feu  13 min.

Az ágy
419.
Raphaëlle BRUYAS (Franciaország):

420.
Vanessa CLÉMENT (Franciaország):
Le Premier Pas  13 min.

421.
Yohann KOUAM (Franciaország):
Le Retour  22 min.

422.
Philippe LACOEUILLE (Franciaország):
Le risque zéro  28 min.

423.
Sylvère PETIT (Franciaország):
Les Assoiffés  23 min.

424.
Caroline PASCAL & Aurélien MOULET (Franciaország):

425.
Maxime POTHERAT (Franciaország):

426.
Jean-Sébastien CHAUVIN (Franciaország):
Les Enfants  32 min.

427.
Béatrice KORDON (Franciaország):

428.
Joanna GRUDZINSKA (Franciaország):

429.
Frederic FRANKEL (Franciaország):
Loyal  10 min.

430.
Julien SILLORAY (Franciaország):
Ma manman d'lo  25 min.

431.
Philippe LARUE (Franciaország):
Ma soeur  10 min.

432.
Pier Emanuel PETIT (Franciaország):
Madame Lee  33 min.

433.
Cavid DEVAUX (Franciaország):

Sokszemű sétáló
434.
Francois VOGEL (Franciaország):

435.
Angela TERRAIL (Franciaország):
Mars  23 min.

436.
Anne Claire JAULIN (Franciaország):
Marthe  5 min.

437.
Lina AL RAHMANE (Franciaország):

438.
Stéphane BERLA (Franciaország):

439.
Audrey PODRINI (Franciaország):
Mes Voisins  39 min.

440.
Hugues HARICHE (Franciaország):
Metropolis  25 min.

441.
Anna KHMELEVSKAYA (Franciaország):

442.
Pierre MAZINGARBE (Franciaország):

443.
Jim VIEILLE (Franciaország):
Nevrodrome  23 min.

444.
Vanessa LÉPINARD (Franciaország):

445.
Tomasz SIWINSKI (Franciaország):

446.
Tom HAUGOMAT & Bruno MANGYOKU (Franciaország):
Nuisible  12 min.

447.
Jean Luc BAILLET (Franciaország):
Nuit noire  8 min.

448.
Benjamin BIOLAY (Franciaország):

449.
Bernard BLANCAN (Franciaország):
Ogres niais  15 min.

450.
Pamela MADDALENO (Franciaország):
One Hard Man  3 min.

451.
Mathieu RIGOT (Franciaország):
Only You  4 min.

452.
Silk BISTINI (Franciaország):
Othell'a  8 min.

453.
Fabrice BRACQ (Franciaország):

454.
Oriane POLACK (Franciaország):
Pastorale  18 min.

455.
Lise BELLYNCK & Frédéric ASPISI (Franciaország):

456.
Eric Le ROCH (Franciaország):

457.
Grégory ROBIN (Franciaország):
Philippe  61 min.

458.
Alexis MICHALIK (Franciaország):

459.
Charles NAJMAN (Franciaország):
Pitchipoï  100 min.

460.
Momoko SETO (Franciaország):
Planet Σ  12 min.

461.
Ludovic VIEUILLE (Franciaország):
Pointe Noire  27 min.

462.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

463.
Sergio DOVALE (Franciaország):

464.
Anthony C. CAJAN (Franciaország):
Provisoire  10 min.

465.
Rémy RONDEAU (Franciaország):
Puzzle  15 min.

466.
Vincent DIEUTRE (Franciaország):

467.
Pierre BASSIL, Hugo DE FAUCOMPRET, Hugo WEISS, Eva LUSBARONIAN (Franciaország):
Racines  5 min.

RealityReality +  +
468.
Coralie FARGEAT (Franciaország):

469.
David BOUCHER (Franciaország):
Remède  9 min.

470.
Arnaud LAMBERT (Franciaország):

471.
Arnaud SIMON (Franciaország):

472.
Christophe BISSON (Franciaország):
Sarah(k.)  14 min.

473.
Alexandre LIEBERT (Franciaország):

474.
Sylvain AULAGNER & Virginie MARTIN (Franciaország):
Selapak  72 min.

475.
Barbara PANERO (Franciaország):
Seule  13 min.

476.
Steven BRIAND (Franciaország):
Shunpo  5 min.

478.
Nicolas PLESKOF (Franciaország):
Simiocratie  21 min.

479.
Nicolas PAWLOWSKI & Vincent PARONNAUD (Franciaország):
Smart Monkey  18 min.

480.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

481.
Giacomo ABBRUZZESE (Franciaország):
Stella Maris  27 min.

482.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):

483.
Jimmy BEMON (Franciaország):

484.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

485.
Florence HUGUES (Franciaország):
Supporter  6 min.

486.
Hortense GÉLINET (Franciaország):
Sur la touche  14 min.

487.
Jo BÉRANGER & Christian PFOHL (Franciaország):

488.
Paul VERHOEVEN (Franciaország):
Teenagers  165 min.

Viharvert kabát
489.
Paul CABON (Franciaország):

490.
Denis EYRIEY (Franciaország):
Temps faible  29 min.

491.
Aliou SOW (Franciaország):
Terremere  30 min.

492.
Thibault Le TEXIER (Franciaország):

493.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
The Puck  6 min.

494.
Adrien RIVOLLIER (Franciaország):
Tigran  52 min.

495.
Herve MOUKOKO (Franciaország):
Time  26 min.

496.
Nicolas LASNIBAT (Franciaország):

497.
Eduardo WILLIAMS (Franciaország):

498.
Sarah ARNOLD (Franciaország):
Totems  29 min.

499.
Sonia BEN SLAMA (Franciaország):
Tout est écrit  63 min.

500.
Cécile BICLER (Franciaország):

501.
Sami GUELLAI & Mohamed FADERA (Franciaország):
Tulkou  11 min.

502.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
Typo  4 min.

503.
Clémence MARCADIER (Franciaország):
Un été  12 min.

504.
Dyana GAYE (Franciaország):

505.
Morgan S. DALIBERT (Franciaország):

506.
Sarah BARBAULT & Emilie BARBAULT (Franciaország):

507.
Alban SAPIN (Franciaország):
Un Jour de Plus  20 min.

508.
Alenka KRIZENECKY (Franciaország):

509.
Christophe RESTIAU (Franciaország):

510.
Mathilde MARC (Franciaország):
Victoria  13 min.

511.
Johanna BEDEAU (Franciaország):

512.
Arno XIMENES (Franciaország):
Vocation  10 min.

513.
Antoine CHAUDAGNE & Sylvain VERDET (Franciaország):

514.
Olivier AYACHE-VIDAL (Franciaország):

515.
Tony T. DATIS (Franciaország):
Zéro  30 min.

516.
Nasos KARABELAS (Görögország):
Aisthima Palmwn  13 min.

517.
Stratis CHATZIELENOUDAS (Görögország):

518.
Alexis KOMNAKOS (Görögország):
Cravats  10 min.

519.
Natalia LAMPROPOULOU (Görögország):
e-Social  15 min.

520.
Dimitris NAKOS & Amerissa BASTA (Görögország):
Eviva  16 min.

521.
Yiorgos NALPANTIDIS (Görögország):
Mινόρε  5 min.

522.
Emy BULLOCH (Görögország):
Minotaur  5 min.

Iskolaudvar
523.
Rinio DRAGASAKI (Görögország):

524.
Dimitris BAVELLAS (Görögország):
Runaway Day  86 min.

525.
Stelios MORAITIDIS (Görögország):

526.
Mario GAREFO (Görögország):

527.
Gregory VARDARINOS (Görögország):

528.
Konstantinos SAMARAS (Görögország):

529.
Sherman De JESUS (Hollandia):

530.
Job, Joris & Marieke (Hollandia):
A Single Life  2 min.

531.
Paul RITT (Hollandia):
Connected  2 min.

532.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (Hollandia):

533.
Frans MOUWS (Hollandia):

534.
Evelien LOHBECK (Hollandia):
Deskloop  1 min.

535.
Jeroen ANNOKKEE (Hollandia):
Eddy & Coby  50 min.

536.
Maria PETERS (Hollandia):
Freeze  15 min.

537.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Hybris  6 min.

538.
Tess MARTIN (Hollandia):

539.
GÖRÖGH Árpád (Hollandia):
Masala Chai  10 min.

540.
Frank STASSEN (Hollandia):
Mikaël  17 min.

Paradicsom
541.
Marieke WIJNEN (Hollandia):

542.
Tessa SCHRAM (Hollandia):
Pijnkillers  98 min.

543.
Rene HOUWEN (Hollandia):
The Kettlemen  105 min.

544.
Harko WUBS (Hollandia):
Wegen  17 min.

545.
Sei Hong CHENG (Hong Kong):
Couple On Stage  35 min.

546.
Xia REN (Hong Kong):
The Memory  17 min.

547.
Cheuk Man WONG (Hong Kong):

548.
Tomislav SESTAN (Horvátország):
Bakina unuka  7 min.

549.
Irena SKORIC (Horvátország):
Dragi Lastane  85 min.

550.
Irena SKORIC (Horvátország):
I love YU  15 min.

551.
Ivana JURIC (Horvátország):
Kukuljica  8 min.

552.
Salvatore LI CAUSI (Horvátország):

553.
Tin ZANIC (Horvátország):
Manjaca  23 min.

554.
Goran RIBARIć (Horvátország):
Na vodi  13 min.

555.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

556.
Vanja VASCARAC (Horvátország):

557.
Sandra POLIC ZIVKOVIC (Horvátország):

558.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):
Skverski kipar  30 min.

Végtelen táj - porcelánmesék
559.
Lea VIDAKOVIC (Horvátország):

560.
Aroop DWIVEDI (India):
AAi  14 min.

561.
Sujith KUMAR. K.V (India):

562.
Shashwati TALUKDAR (India):
Bachpan  8 min.

563.
Adhvaith NAYAR (India):
Chasing Life  41 min.

564.
Allabhya GHOSH (India):
Chor  108 min.

565.
Prashant SEHGAL (India):

566.
Pradipta RAY (India):
Eidi  29 min.

567.
Amritendu ROY (India):
Football  10 min.

568.
Hiren DAVE (India):

569.
Prathamesh KriSang (India):

570.
Mr Bipin KHEDEKAR (India):
Shalya  27 min.

571.
Sanjay SHARMA (India):
Silent Steps  12 min.

572.
Utpal BORPUJARI (India):

573.
Hyash TANMOY & Mrigankasekhar GANGULY (India):

574.
Diganta DEY (India):

575.
Aditya GOWTHAM (India):
The Visit  36 min.

576.
Shashwati TALUKDAR (India):
Wall Stories  40 min.

577.
Amitesh PRASUN (India):
Women On Wheels  25 min.

1-0
578.
Saman HOSSEINPUOR (Irán):
1-0  1 min.

579.
Farshad FADAEIAN (Irán):

580.
Abbas DAVOUDI (Irán):
An sobh  1 min.

581.
Teymour GHADERI (Irán):

582.
Narges ABYAR (Irán):

583.
Zherman JAHAN NEMA (Irán):

Fotó
584.
Mashaallah MOHAMMADI (Irán):
Ax / Fotó  3 min.

585.
Farhad VARAHRAM (Irán):

B +
586.
Nazir MIRZAEI (Irán):
B +  8 min.

587.
Morteza SABZEGHABA (Irán):
Baraye o  16 min.

588.
Alireza AMINI (Irán):

589.
Mehrshad KARKHANI (Irán):
Darbast azadi  82 min.

Mandulafa
590.
Mokhtar MASOUMIAN (Irán):

591.
Sam Chegini (Irán):

592.
Maryam VEYSMORADI (Irán):

593.
Amin MAHER (Irán):

594.
Arash ZAARE (Irán):
Goldyel  40 min.

595.
Mohammad EHSANI (Irán):
Gonbad e Mina  38 min.

596.
Omid RASTBIN (Irán):
Jange Madaran  10 min.

597.
Mohammad ZARE (Irán):
Junk Girl  15 min.

598.
Sohrab HOSEINZADEH (Irán):
Kahroba  22 min.

Ház a ködben
599.
Mokhtar NAMDAR (Irán):

600.
Hamed ZARBATI (Irán):
Lost  2 min.

601.
Mehdi FARD GHADERI (Irán):

602.
Mahdi ZAMANPOUR (Irán):
Mashti Esmaeil  60 min.

603.
Alen GHAZARIAN (Irán):

604.
Zohreh MOTAMEDI (Irán):
Mehmane Vijeh  20 min.

605.
Teymour GHADERI (Irán):

606.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

607.
Marjan ASHRAFIZADEH (Irán):
Nameh-hay khis  90 min.

608.
Ali HAYATI (Irán):
O  30 min.

609.
Mona A. SHAHI (Irán):
Red Line  8 min.

610.
Naser POOYESH (Irán):

611.
Amineh FOROGHI (Irán):
Tak  15 min.

612.
Ehsan ABDIPOUR (Irán):
Tanhaye, Tanha  93 min.

613.
Serveh ALIVEYSI (Irán):
Tasliyat  4 min.

614.
Keivan MAJIDI (Irán):

Az út hangja
615.
Barzan ROSTAMI (Irán):

X Box
616.
Mehdi MOKHTARI (Irán):
X Box  25 min.

617.
Babak AMINI (Irán):

618.
Zardosht AFSHARI (Irán):

619.
Mohammad Ali Talebi (Irán):
Yek Rouze Sard  80 min.

620.
Jabbar SALEHI (Irán):
Zange Varzesh  14 min.

621.
Abbas DAVOUDI (Irán):
Zarde molayem  3 min.

622.
Kyhan ANWAR (Irak):
Akardeon  2 min.

623.
Jubrail ABUBAKER RAHMAN (Irak):
Bluetooth  18 min.

624.
Sarbast Raza GARMIANY (Irak):
Khwey Rash  25 min.

Elveszve a porban
625.
Soran EBRAHIM (Irak):

626.
Brian STYNES (Írország):
Crime Boss  8 min.

627.
Feargal WARD &Tadhg O’SULLIVAN (Írország):
Yximalloo  75 min.

628.
Ofir FELDMAN (Izrael):

629.
Lee NECHUSHTAN (Izrael):
Arochat Erev  19 min.

630.
Adi GORAL (Izrael):

631.
Asaf GIK (Izrael):
Bizbaz  29 min.

632.
Sharon MILLER (Izrael):

633.
Tzlil BENDRIHEM (Izrael):

Hibernálás
634.
Tomer WERECHSON (Izrael):

635.
Yotam BEN-DAVID (Izrael):
Hisha'arut  30 min.

636.
Itay SAGI (Izrael):
Kof Yarok  26 min.

637.
Kineret HAY-GILLOR (Izrael):
Ma She'nishar  59 min.

Víz alatt
638.
Tamar AKAVIA (Izrael):

639.
Yakie AYALON (Izrael):
Morning  24 min.

640.
Elinor NECHEMYA (Izrael):
Ona Meta  27 min.

641.
Or SAHAR (Izrael):
Pink Shells  11 min.

642.
Merav NATHAN (BENSIMON) & Yuval NATHAN (Izrael):
Robin  4 min.

643.
Dorit WEISMAN (Izrael):

644.
Or TILINIGER (Izrael):
Seventh Heaven  11 min.

645.
Gad AISEN (Izrael):

646.
Koby HADOUR (Izrael):
Shidrug  4 min.

647.
Nofar BEN MARGI (Izrael):
The Newsroom  40 min.

648.
Yossi AVIRAM (Izrael):
Variant Polgar  70 min.

649.
Robby ELMALIAH (Izrael):
Zeit Al Ma'a  73 min.

650.
Mayumi NISHIJIMA (Japán):
4 Houses  4 min.

651.
Jean SADAO (Japán):
69 episode II  25 min.

Barátok
652.
Christophe DEFAYE (Japán):

653.
Katsura YAMAUCHI (Japán):
HaRuLi  25 min.

654.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japán):

655.
Dino SATO (Japán):

656.
Minoru KARASUBE (Japán):
Unari-Chitai  4 min.

657.
Jonathan LEMIEUX (Kanada):
(Re)trace  9 min.

658.
Raphaëlle BILODEAU (Kanada):
Épicentres  15 min.

659.
Steven WOLOSHEN (Kanada):

660.
Karen VANDERBORGHT (Kanada):
780, St. Rémi  11 min.

661.
Clint ENNS (Kanada):

662.
Xavier BEAUCHESNE-RONDEAU (Kanada):
Avalée  17 min.

663.
Zachary FINKELSTEIN (Kanada):

664.
Don BEST (Kanada):
Bleach  7 min.

665.
Fernand Philippe MORIN VARGAS (Kanada):
Condominium  6 min.

666.
Sara BOURDEAU (Kanada):

667.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada):
Echoes  6 min.

668.
Myriam OBIN (Kanada):

669.
Heidi STRAUSS, Laura TALER, Jeremy MIMNAGH (Kanada):
Elsewhere  15 min.

Vándorlás
670.
Éléonore GOLDBERG (Kanada):

671.
John BLOUIN (Kanada):
Gate  4 min.

672.
Dominic GAGNON (Kanada):
Hoax_Canular  92 min.

673.
Vladimir NICOLAS (Kanada):
Homeless  2 min.

674.
Sean GROUNDS (Kanada):

675.
Yoakim BÉLANGER (Kanada):

676.
Jean-Guillaume BASTIEN (Kanada):

677.
Co HOEDEMAN (Kanada):

678.
Philippe VAUCHER (Kanada):
Le Puits  12 min.

679.
Vincent BERGERON (Kanada):

680.
Sébastien GAGNÉ (Kanada):

681.
Vincent RENÉ-LORTIE (Kanada):
Not delivered  3 min.

682.
Karen ASMUNDSON & Gwen TRUTNAU (Kanada):
Polar Express  5 min.

683.
Jim POMEROY (Kanada):
Re:cycled  6 min.

684.
Allan BROWN (Kanada):

685.
Eric GAUCHER (Kanada):

686.
Milos MITROVIC (Kanada):
Snowshoes  1 min.

687.
Pier-Philippe CHEVIGNY (Kanada):
Tala  12 min.

688.
Chris DUPUIS (Kanada):

689.
Félix LAJEUNESSE & Paul RAPHAEL (Kanada):

690.
Milos MITROVIC (Kanada):

691.
Patrick BERGERON (Kanada):

Tél, nyár
692.
Bobby JAMES (Kanada):

693.
Arek BIEDRZYCKI (Lengyelország):

694.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Żar  23 min.

695.
Damian KOCUR (Lengyelország):
21 dni  22 min.

696.
Bartosz DOMBROWSKI (Lengyelország):
6 kroków  81 min.

Vonzalom
697.
Malgorzata SUWALA (Lengyelország):

698.
Martin RATH (Lengyelország):
Arena  23 min.

Aréna
699.
Piotr BERNAS (Lengyelország):
Arena / Aréna  16 min.

Áldjon meg az Isten
700.
Jakub RADEJ (Lengyelország):

701.
Małgorzata KOZERA - TOPIńSKA (Lengyelország):
Był bunt  58 min.

702.
Bartek KACZMAREK (Lengyelország):

703.
Karolina BENDERA (Lengyelország):

704.
Jan P. MATUSZYńSKI (Lengyelország):
Deep love  84 min.

Szivednek
705.
Ewa BORYSEWICZ (Lengyelország):

706.
Agnieszka BOROWA (Lengyelország):
Dom  14 min.

707.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):

708.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Dzien Oszusta  33 min.

709.
Krzysztof CWIK (Lengyelország):

710.
Aga WOSZCZYńSKA (Lengyelország):
Fragmenty  25 min.

Keserédes
711.
Michal WAWRZECKI (Lengyelország):

712.
Agata WOJCIEROWSKA (Lengyelország):
Gownojady  17 min.

713.
Natasza ZIOLKOWSKA - KURCZUK (Lengyelország):

714.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

715.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

Imago-Mozgás féreglyukakban
716.
BAZSÓ Ádám (Lengyelország):

717.
Brygida FROSZTEGA-KMIECIK (Lengyelország):
Inny Film  50 min.

718.
Wiesława PIEćKO (Lengyelország):
Iskierka  55 min.

719.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Jaskolka  76 min.

720.
Piotr DOMALEWSKI (Lengyelország):
Jedyne wyjscie  19 min.

721.
Aneta KOPACZ (Lengyelország):
Joanna  40 min.

722.
Andrzej CELINSKI (Lengyelország):
Kabaret Smierci  95 min.

723.
Monika PAWLUCZUK (Lengyelország):

724.
Andrzej PAPUZIŃSKI (Lengyelország):
Kontrapunkt  29 min.

KRK
725.
Stefan ŁAZARSKI (Lengyelország):
KRK  43 min.

Endemic mohósága
726.
Natalia DZIEDZIC (Lengyelország):

727.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Larp  27 min.

728.
Andrzej CICHOCKI (Lengyelország):
Las cieni  14 min.

729.
Marcin FILIPOWICZ (Lengyelország):
Lato milosci  23 min.

730.
Tomasz CICHOń (Lengyelország):
Mały Palec  24 min.

731.
Piotr ZLOTOROWICZ (Lengyelország):
Matka Ziemia  30 min.

732.
Michael BERNAD (Lengyelország):
Mikrokosmos  4 min.

733.
Paweł JÓĽWIAK-RODAN (Lengyelország):

734.
Joanna ZASTRÓżNA (Lengyelország):
Molehill  20 min.

735.
Zofia ANTONIAK (Lengyelország):
NiedĽwiedĽ  4 min.

736.
Karolina SPECHT (Lengyelország):

737.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

Kés a feleségben
738.
Vita DRYGAS (Lengyelország):

739.
Adela KACZMAREK (Lengyelország):

740.
Piotr MORAWSKI & Ryszard KACZYńSKI (Lengyelország):

741.
Anna KARASIńSKA (Lengyelország):
Obowi±zki  27 min.

742.
Kacper LISOWSKI (Lengyelország):
Ojcze masz  30 min.

743.
Jakub PIˇTEK (Lengyelország):
One man show  54 min.

744.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország):

745.
Maciej LORENC (Lengyelország):

746.
Monika NAWROT & Dominik GÓRSKI (Lengyelország):

747.
Sławomir WITEK (Lengyelország):
Prawdziwy miód  18 min.

Barátok 33-as fordulatszámon
748.
Grzegorz BRZOZOWICZ (Lengyelország):

749.
Paweł FERDEK (Lengyelország):
Przywódcy  49 min.

750.
Maria ZBASKA (Lengyelország):
Psubrat  30 min.

751.
Michał SZCZE¶NIAK (Lengyelország):
Punkt wyj¶cia  25 min.

752.
Kuba CZEKAJ (Lengyelország):
Rwetes  17 min.

753.
Jakub STOżEK (Lengyelország):

754.
Bartłomiej ŻMUDA (Lengyelország):
Sandland  26 min.

755.
Marta TRELA (Lengyelország):

Férfiakról
756.
Mateusz GłOWACKI (Lengyelország):

757.
Anna KU¶MIERCZYK (Lengyelország):

758.
Jagoda SZELC (Lengyelország):
Taki pejzaż  23 min.

759.
Jakub MICHNIKOWSKI (Lengyelország):

760.
Bartosz PADUCH (Lengyelország):

761.
Anna BLASZCZYK (Lengyelország):

762.
Anna JADOWSKA (Lengyelország):
Trzy kobiety  72 min.

763.
Marcin WOJCIECHOWSKI (Lengyelország):

Az oldal
764.
Alex CASIANOV (Lengyelország):

765.
Zuzanna KARPINSKA (Lengyelország):
Wanda  5 min.

766.
Piotr ŻOŁˇD¬ (Lengyelország):
Wariacje  3 min.

767.
Paweł ŁOZIńSKI (Lengyelország):
Werka  40 min.

768.
Maciej WIKTOR (Lengyelország):
Wydech  22 min.

769.
Anna DUDA ZIETEK (Lengyelország):

770.
Bartek KONOPKA (Lengyelország):

771.
Tomasz NUZBAN (Lengyelország):

772.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

773.
Artur WIERZBICKI (Lengyelország):
Ze wsi Grunwald  21 min.

Póttestvér
774.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország, Örményország):

775.
Liene LINDE (Lettország):
Četri mielasti  35 min.

72
776.
Laila PAKALNINA (Lettország):
72  2 min.

Mara
777.
Krista BURANE (Lettország):
Māra / Mara  79 min.

778.
Julien KOBERSY (Libanon):
Afif  15 min.

779.
Racha TAKI (Libanon):
Black Yogurt  14 min.

780.
Wissam TANIOS (Libanon):
Departures  15 min.

781.
Nour WAHID (Libanon):

782.
Mohamad SABBAH (Libanon):

783.
Elsy HAJJAR (Libanon):

784.
Jean HATEM (Libanon):
Jacko  13 min.

785.
Malak MROUEH (Libanon):
Koubla fil leyl  13 min.

786.
Julien TAVITIAN (Libanon):
Oushak  13 min.

787.
Justinas KRISIUNAS (Litvánia):
Emigrantai  75 min.

788.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

789.
Saulius BERZINIS (Litvánia):
Namie Vieni  40 min.

790.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

791.
Mykolas VILDZIUNAS (Litvánia):

792.
Algimantas MACEINA (Litvánia):
Paskutinis  55 min.

793.
Zivile MICIULYTE (Litvánia):

794.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

Újrakezdés
795.
CSUBRILO Zoltán (Magyarország):
Újrakezdés  40 min.

Üres lakásban
796.
GÁBOR Csaba (Magyarország):

797.
GÉCZY Dávid (Magyarország):
A győztes  20 min.

798.
SZILÁGYI VARGA Zoltán (Magyarország):

799.
Novák József (Magyarország):
A múlt  3 min.

800.
Novák József (Magyarország):

801.
ERDÉLYI János (Magyarország):
A nyomsávon  104 min.

802.
SOPSITS Árpád (Magyarország):
A pillanat  20 min.

803.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

804.
OROSZ István (Magyarország):
A rajzoló  6 min.

805.
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola - Penészleki Telephely (Magyarország):

806.
VARGA Ágota (Magyarország):
A tartótiszt  64 min.

807.
CSOMA Sándor (Magyarország):
A telep  27 min.

808.
SZALAY Péter (Magyarország):

809.
KAPÁS Zsolt Zsombor (Magyarország):
A toll  8 min.

810.
CARLOS Rufas (Magyarország):
A vörösbegy  6 min.

811.
NAGY András (Magyarország):

812.
KISS Gergő & SZABADI Jenő (Magyarország):

813.
BARNA Sámuel (Magyarország):

814.
SZIRMAI Márton (Magyarország):
Az Expedíció  11 min.

815.
PAÁL Gergely (Magyarország):
Az NDK orvosai  55 min.

816.
KÁLMÁN Mátyás & HALÁSZ Júlia (Magyarország):

817.
PAPP Bojána (Magyarország):
Börtönrap  62 min.

818.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):
Búcsú  20 min.

819.
TOKODI Sándor (Magyarország):
Behajtani Tilos  40 min.

820.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

Budapest: utcák és terek
821.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

822.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

823.
VARGA Péter (Magyarország):

824.
CIBULYA Nikol (Magyarország):
Colors of You  3 min.

825.
HATHÁZI Fanni (Magyarország):
Coming Home  58 min.

826.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Delfinkirály  15 min.

827.
DOMOKOS János (Magyarország):

828.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):
Dezső  3 min.

Dr. Lala
829.
HALÁSZ Glória (Magyarország):
Dr. Lala  57 min.

830.
BORSODY István & KISS Sándor (Magyarország):

831.
LABODA Tímea (Magyarország):
Elrepülnek  47 min.

832.
KERESZTES Dóra (Magyarország):
Eszterlánc  5 min.

833.
ZAJTI Gábor (Magyarország):
Fürdőkaláka  49 min.

Fal
834.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Fal  10 min.

835.
MONORY Csaba Bulcs (Magyarország):

Csatangoló Felvételek
836.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

837.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Magyarország):
Free Entry  70 min.

Front Office
838.
SIMONYI Balázs (Magyarország):
Front Office  6 min.

839.
OPASZ Milán (Magyarország):
Frusztráció  3 min.

840.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

841.
STERN Gabriella (Magyarország):
Gyökerek  33 min.

Három nagymamám volt
842.
GLASER Kati (Magyarország):

843.
PÁPAI Pici (Magyarország):

844.
JAKAB Csilla (Magyarország):
Hídon át  18 min.

845.
DOMOKOS János (Magyarország):
Hajvágás  13 min.

846.
Declan HANNIGAN (Magyarország):

848.
BÁNHEGYI Béla (Magyarország):
Interkozmosz  21 min.

849.
BELENYKIJ Alexander (Magyarország):
Interludium  9 min.

Láthatatlan Kötelék
850.
ERDŐDY Adrienn (Magyarország):

851.
JURKOVICS Milán (Magyarország):

852.
SKRABSKI Fruzsina, KOPP Krisztina (Magyarország):

853.
KINTER Alexandra (Magyarország):

854.
KINTER Alexandra (Magyarország):

855.
MÓZES Anna (Magyarország):

856.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):
Kismalac  4 min.

857.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
Lámpaláz  11 min.

Lopott család
858.
TOKÁR János (Magyarország):
Lopott család  24 min.

859.
SERES Krisztián (Magyarország):
Luft  3 min.

860.
HADARICS Gábor (Magyarország):

Mese
861.
BERTÓTI Attila (Magyarország):
Mese  7 min.

862.
KIRÁLY Krisztián (Magyarország):
Mező utca 1.  7 min.

863.
NOVINSZKI Tamás (Magyarország):
Mi  3 min.

864.
NAGY Bálint Pál (Magyarország):
Mindig veled  13 min.

865.
PATAKI Szandra (Magyarország):
Minduntalan  4 min.

Muszter
866.
TESZLER Tamás (Magyarország):
Muszter  18 min.

867.
MAYER Bernadett & GÓBI Rita (Magyarország):
Négy bukfenc  13 min.

868.
FORGÁCS Péter (Magyarország):

869.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Nagymosás  13 min.

870.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Napi betevő  6 min.

871.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Performer  13 min.

872.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):

873.
ZSÍROS Ádám & KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Remegés  8 min.

874.
FÜZES Dániel (Magyarország):
Retorzió  7 min.

875.
HÖRCHER Gábor (Magyarország):
Ricsi  15 min.

876.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Rigó  7 min.

Rimbaud
877.
LICHTER Péter (Magyarország):
Rimbaud  21 min.

Ritmus
878.
KLAUSZ Péter (Magyarország):
Ritmus  2 min.

879.
ILLÉS Attila (Magyarország):
Robinson  6 min.

Senior's not dead
880.
SIMONYI Balázs (Magyarország):

Instant tudás
881.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

882.
Essemble project 2013 (Magyarország):

Katonák és prostituáltak
883.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

Édes történet
884.
GORDÁN Ágnes, FERENCZ Hunor, RANCZ Zsolt (Magyarország):

Számzár
885.
HELSTÁB Martin (Magyarország):
Számzár  72 min.

886.
OLÁH Judit (Magyarország):

887.
ROZGONYI Ádám (Magyarország):

Szenvedély
888.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):
Szenvedély  17 min.

889.
TÓTH Zoltán (Magyarország):

890.
HUTANU Emil (Magyarország):

891.
MATUSIK Szilárd (Magyarország):

892.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

893.
KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Viszony  5 min.

894.
BORBÁS David (Magyarország):

895.
JURIK Kristóf (Magyarország):
Zothmund  7 min.

896.
Najat JELLAB (Marokkó):

897.
Mohamed DAKI (Marokkó):

898.
Rosalie HÜBL (Mexikó):
A tres pesos  20 min.

899.
Mariana MUSALEM (Mexikó):

Bella
900.
Maricarmen MERINO (Mexikó):
Bella  16 min.

901.
Marissa Viani SERRANO (Mexikó):

902.
Lenz CLAURE (Mexikó):
El sonambulo  21 min.

903.
Ximena URRUTIA (Mexikó):
Ella  23 min.

904.
Acelo RUIZ (Mexikó):

905.
Michelle GARZA (Mexikó):
Isósceles  16 min.

A kaszás
906.
Gabriel SERRA (Mexikó):

907.
Jose Luis SATURNO (Mexikó):

908.
Saul CANTERO (Mexikó):
La Solitude  13 min.

909.
Mariana FLORES (Mexikó):

910.
David PABLOS (Mexikó):

911.
Gil GONZÁLEZ (Mexikó):
Los Hámsters  71 min.

Matilde
912.
Laura Andrea MARTÍNEZ HINOJOSA (Mexikó):
Matilde  9 min.

913.
Daniel CASTRO (Mexikó):
Negro  8 min.

914.
Leonardo DIAZ (Mexikó):
Nunca regreses  16 min.

915.
Rodrigo RUIZ PATTERSON (Mexikó):
Paradisio  21 min.

916.
Israel AHUMADA (Mexikó):

917.
Isaac David QUESADA (Mexikó):

Tavasz
918.
Tania Claudia CASTILLO (Mexikó):

919.
Ikhbayar URCHUUD (Mongólia):
Uran Khas  78 min.

920.
Jeanette WAGNER (Németország):
24/7  15 min.

921.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

922.
Olga GUSE (Németország):

923.
Lisa Violetta GAß (Németország):

924.
Katrin THOMAS (Németország):
A Tale  14 min.

925.
Willi KUBICA & Marc EBERHARDT (Németország):
about: blank  5 min.

926.
Laura LEHMUS (Németország):
Alienation  6 min.

927.
Nils STRÜVEN (Németország):

928.
Caroline REUCKER (Németország):
Amal  55 min.

929.
Benjamin MARTINS (Németország):
Ameisenpakt  20 min.

930.
Miriam BLIESE (Németország):
An der tür  5 min.

931.
Marc SCHIEßER (Németország):
Au Pair  25 min.

932.
Uwe JANSON (Németország):
Auf das Leben!  86 min.

933.
Pascal FLÖRKS (Németország):
Bär  8 min.

Bahar Csodaországban
934.
Behrooz KARAMIZADE (Németország):

935.
Kuesti FRAUN (Németország):
Ben  1 min.

Berlini beszélgetések
936.
Karl F. STEWART (Németország):

Berlini trojka
937.
Andrej GONTCHAROV (Németország):

938.
Maria KORPORAL (Németország):

939.
Simone Catharina GAUL (Németország):
Bintou  64 min.

940.
Johannes ROSENSTEIN (Németország):

941.
Peter BAUMANN (Németország):
Border Patrol  15 min.

942.
Levin HÜBNER (Németország):

943.
Nora FINGERSCHEIDT (Németország):
Boulevard's End  15 min.

944.
Jarek DUDA (Németország):
Bruder  28 min.

945.
Karl F. STEWART (Németország):

946.
Rosa FRIEDRICH (Németország):
Buschow  90 min.

947.
Stephan KäMPF & Andreas KESSLER (Németország):
Camouflage  8 min.

948.
Kai STÄNICKE (Németország):
Carpe Jugular  6 min.

949.
Gina WENZEL (Németország):
Coming Out  10 min.

950.
Stefan MÜLLER (Németország):
Déjà-Moo  10 min.

951.
Anne CHLOSTA (Németország):
Dünnes Eis  12 min.

952.
Fabian PÜSCHEL (Németország):

953.
Hannes RALL (Németország):
Das kalte herz  29 min.

954.
Marcel BACK (Németország):

955.
Olga GUSE (Németország):

956.
Bertram VERHAAG (Németország):

957.
Malte WIRTZ (Németország):
Der jackpot  13 min.

958.
Isa MICKLITZA (Németország):

Későn érők
959.
Sascha VREDENBURG (Németország):

960.
Werner BIEDERMANN (Németország):

961.
Volker HEYMANN (Németország):

962.
Nesrin BACHIR (Németország):

963.
Sascha ZIMMERMANN (Németország):
Die box  15 min.

964.
Nat TAFELMACHER-MAGNAT (Németország):

965.
Juana GUSCHL (Németország):

966.
David VOSS (Németország):

967.
Lara WILDE (Németország):

968.
Robert WINDISCH (Németország):

969.
Oskar SULOWSKI (Németország):

970.
Simona FELDMAN (Németország):
Domoj  9 min.

971.
Friederike HOPPE (Németország):

972.
Alice AGNESKIRCHNER (Németország):

973.
Anatol SCHUSTER (Németország):
Ein idealer Ort  40 min.

974.
Martin-Christopher BODE (Németország):

975.
Martina PLURA (Németország):

976.
Katharina WOLL (Németország):
Elisabeth  19 min.

977.
Kim MÜNSTER (Németország):
Ella  15 min.

978.
Dustin LOOSE (Németország):

979.
Helena HUFNAGEL (Németország):

980.
Eberhard WEIßBARTH (Németország):
Exitus  28 min.

981.
Fabian KOPPENHÖFER (Németország):
Fänger  5 min.

982.
Alina CYRANEK (Németország):
Fading  4 min.

983.
Natalie PLASKURA (Németország):
Faint  6 min.

Csacskaságok
984.
Veit HELMER (Németország):

985.
Katharina WOLL (Németország):
Fliegen  10 min.

986.
Alexander HERINGER (Németország):
Fortune Faded  3 min.

987.
Ozan MERMER (Németország):
Fremdkörper  15 min.

988.
Kai STÄNICKE (Németország):

989.
Antoine DENGLER (Németország):

990.
Anton WENZEL (Németország):

991.
Julia OSTERTAG (Németország):
Giftspirale  4 min.

992.
Christopher STOECKLE (Németország):
Gignéville  7 min.

993.
Maria KORPORAL (Németország):

994.
Barbara MARHEINEKE (Németország):
Grünes Gold  13 min.

995.
Marc STECK (Németország):
Gummifaust  9 min.

996.
Viviane ANDEREGGEN (Németország):

Boldogan éltek...
997.
Moritz POTH & Rafael STARMAN (Németország):

998.
Gregor ZOOTZKY (Németország):

999.
Siegmund SKALAR (Németország):

1000.
Marco GADGE (Németország):
Hiob  20 min.

1001.
Tami LIBERMAN (Németország):
Home In Mind  10 min.

1002.
Claire WALKA (Németország):
Hotel Bellevue  25 min.

1003.
Janna Ji WONDERS (Németország):
I Remember  30 min.

1004.
Fjodor DONDERER (Németország):

Betolakodó
1005.
Natalie PLASKURA (Németország):

1006.
Marcel BECKER-NEU (Németország):

1007.
Olga GUSE (Németország):

1008.
Hendrik LACKUS & Lars SICHAU & Andreas MEVES (Németország):
Kawuras  20 min.

1009.
Daria BELOVA (Németország):
Komm und spiel  30 min.

1010.
Elkan SPILLER (Németország):

1011.
Jonas HARTUNG (Németország):

Életfogytiglan
1012.
Liv SCHARBATKE (Németország):

1013.
Andre KRUMMEL & Jonas SCHNEIDER (Németország):
Leiber  10 min.

Felcsillanó fény
1014.
Daniel TITZ & Dorian LEBHERZ (Németország):

1015.
Sandra WOLLNER (Németország):
Louis & Luk  27 min.

Holtidény
1016.
Madeleine DALLMEYER (Németország):

1017.
Björn SCHÜRMANN (Németország):
Luftleerer raum  20 min.

1018.
René SCHWEITZER & Sebastian UTECH (Németország):

1019.
Teresa KUHN (Németország):
Malibu  20 min.

1020.
Roderick WARICH (Németország):
Marie  36 min.

1021.
Juliane FEZER (Németország):
Meeres Stille  142 min.

1022.
Bernhard WENGER (Németország):

1023.
Ceci LEAL (Németország):

1024.
Stefanie MAIER (Németország):
Moritz  6 min.

1025.
Johanna THALMANN (Németország):
Mute  26 min.

Nadeshda
1026.
Anna Frances EWERT & Falk MÜLLER (Németország):
Nadeshda  48 min.

1027.
Tami LIBERMAN (Németország):
Napps  30 min.

1028.
Simon DOLENSKY (Németország):
Nirwana  53 min.

1029.
Lennart RUFF (Németország):
Nocebo  38 min.

1030.
Katharina WOLL (Németország):
Not Funny!  1 min.

424-es szám
1031.
Anna Sophia RICHARD & Nina PRANGE (Németország):

1032.
Mario von GRUMBKOW (Németország):
Ohne vorsatz  11 min.

1033.
Daniel DEVECIOGLU (Németország):
One  5 min.

1034.
Nils KELLER (Németország):
Orpheus  14 min.

1035.
Thilo GUNDELACH, Till ISKEN, Robin JUENKERSFELD (Németország):
Perimeter  6 min.

1036.
Julia PETERS (Németország):
Pflegestufe  20 min.

1037.
Florian FRERICHS (Németország):
Phoenix  12 min.

1038.
Maurice HÜBNER (Németország):

1039.
Marco GADGE (Németország):
Prinzip Mensch  10 min.

1040.
Rebecca BLÖCHER (Németország):
Quälen  4 min.

1041.
Mo JäGER (Németország):

1042.
Xaver XYLOPHON BOEHM (Németország):
Roadtrip  20 min.

1043.
Andreas GRÜTZNER (Németország):

1044.
Rainer KOMERS (Németország):
Ruhr Record  45 min.

1045.
Ricarda AXTHELM (Németország):
Schlafwandler  30 min.

1046.
Manuel VOGEL (Németország):
Schnee in rio  26 min.

1047.
Marcus HANISCH (Németország):
Schwarzatmen  15 min.

1048.
Kristin FRANKE (Németország):

1049.
Jana BÜRGELIN (Németország):

1050.
Annekathrin WETZEL (Németország):

Fagyos tüsszentés
1051.
Gabriel BORGETTO (Németország):

1052.
Kuesti FRAUN (Németország):
Spast Schon  5 min.

1053.
Julian PAWELZIK (Németország):
Sprachlos  16 min.

1054.
Philipp SCHOLZ (Németország):

1055.
Kai SITTER (Németország):
Still leben  13 min.

1056.
Simone Catharina GAUL (Németország):

1057.
Sarah Yona ZWEIG (Németország):

1058.
Hakan CAN (Németország):

1059.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

1060.
Olga GUSE (Németország):

1061.
Charlotte ROUSTANG (Németország):
The Saviour  23 min.

1062.
Maria KORPORAL (Németország):

1063.
Regina SCHILLING (Németország):
Titos Brille  90 min.

1064.
Marina HUFNAGEL & Kristina KILIAN (Németország):
To Kill a Whale  19 min.

1065.
Hendrik Maximilian SCHMITT (Németország):
Tschüss Papa  27 min.

1066.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Unten durch  5 min.

1067.
Paul SPENGEMANN (Németország):

1068.
Lukas AUGUSTIN (Németország):
Unversöhnt  75 min.

1069.
Kuesti FRAUN (Németország):
Volkspark  7 min.

Rólam és rólad
1070.
NAGY Borbála (Németország):

1071.
Sven-Philipp POHL (Németország):

1072.
Jeanette KARSTAEDT (Németország):

1073.
Despina GRAMMATIKOPULU (Németország):

Esküvői torta
1074.
Viola BAIER (Németország):

1075.
Ricarda SALEH & Annabelle LESCHKE (Németország):

Szél
1076.
Robert LÖBEL (Németország):
Wind / Szél  4 min.

1077.
Ilker ÇATAK (Németország):
Wo wir sind  14 min.

Betekerve
1078.
Florian WITTMANN, Falko PAEPER, Roman KAELIN (Németország):

1079.
Tobias SCHÖNENBERG (Németország):

1080.
Dustin LOOSE (Németország):

1081.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Zuhause  20 min.

Megérett a kökény
1082.
Niranjan Raj BHETWAL (Nepál):

1083.
Pasang Dawa SHERPA (Nepál):

1084.
Skule ERIKSEN (Norvégia):
Anima mundi  11 min.

1085.
Kenneth ELVEBAKK (Norvégia):
Ballettguttene  75 min.

1086.
Guro EKORNHOLMEN (Norvégia):
High  5 min.

1087.
Ronnie S (Norvégia):

1088.
Riccardo PALLADINO (Olaszország):
Brasimone  45 min.

1089.
Mirko VIGLIOTTI & Giancarlo VASTA (Olaszország):
Desperados  4 min.

1090.
Donato SANSONE (Olaszország):
Di domenica  4 min.

1091.
Cristina PAVESI (Olaszország):

1092.
Zimmer FREI (Olaszország):

1093.
Werther GERMONDARI (Olaszország):

1094.
Filippo TICOZZI (Olaszország):

Kintsugi
1095.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):
Kintsugi  5 min.

1096.
Yassen GENADIEV (Olaszország):
Little Talks  18 min.

1097.
Alessandro RENDA (Olaszország):
Mare Bianco  53 min.

1098.
Michele Di SALLE (Olaszország):
Miles Okazaki  23 min.

1099.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Olaszország):

1100.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Orange  4 min.

1101.
Valentina FERRANDES (Olaszország):

1102.
Valentina CARNELUTTI (Olaszország):
reCuiem  20 min.

1103.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Red  4 min.

1104.
Cinzia D'AURIA (Olaszország):

Megtagadja
1105.
Alessandra CATALETA (Olaszország):

Szimpla # Dupla # Tripla
1106.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):

1107.
Chiara PASSA (Olaszország):
Tales From Space  variable min.

1108.
Silvia De GENNARO (Olaszország):

1109.
Virgilio VILLORESI (Olaszország):

1110.
Lucine NAZARYAN & Armine TOVMASYAN (Örményország):
Light  3 min.

1111.
Veronika SOLOVYEVA (Oroszország):
Arctic wind  39 min.

Brútusz
1112.
Svetlana FILIPPOVA (Oroszország):
Brut / Brútusz  13 min.

1113.
Andrey TITOV (Oroszország):

1114.
Vera STOROZHEVA (Oroszország):

1115.
Mikhail BASOV & Natalia BASOVA (Oroszország):

Nagy szibériai folyók, Birjusa
1116.
Pavel FATTAKHUTDINOV & Svetlana BOBROVA (Oroszország):

1117.
Andrey BOGATYREV (Oroszország):
Iuda  107 min.

1118.
Mikhail ZHELEZNIKOV (Oroszország):
Kamish  3 min.

Férfi találkozása nővel
1119.
Dmitry GELLER (Oroszország):

1120.
Konstantin BRILLIANTOV (Oroszország):

1121.
Anna ROMANOVA (Oroszország):
Nesuraz  5 min.

1122.
Svetlana RAZGULYAYEVA (Oroszország):

1123.
Angella LIPSKAYA (Oroszország):
Rubbish  5 min.

Mondd baskírul
1124.
Ella DAVLETSHINA (Oroszország):

1125.
Alexander MITTA (Oroszország):
Shagall-Malevich  120 min.

1126.
Asya STRELBITSKAYA (Oroszország):

1127.
Alexei DMITRIEV (Oroszország):

1128.
Darya VYATKINA (Oroszország):

1129.
Marina MIGUNOVA (Oroszország):
Zerkala  130 min.

1130.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Copycat  8 min.

1131.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

1132.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Selfie Aparte  4 min.

1133.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
The Duel  3 min.

1134.
Collective of children (Portugália):
A cadeira  4 min.

1135.
Maria Raquel ATALAIA (Portugália):

1136.
Nuno BALTAZAR (Portugália):
Doce Lar  14 min.

1137.
Jorge MONTEREAL (Portugália):

Volt egyszer egy cérna
1138.
Patrícia FIGUEIREDO (Portugália):

1139.
Tiago ROSAROSSO (Portugália):

1140.
Miguel LIMA & Vasco VIEIRA (Portugália):
Luz clara  8 min.

1141.
Joaquim PAVAO (Portugália):
Miragem  10 min.

1142.
Marco MIRANDA (Portugália):
Napoleon  3 min.

1143.
Pedro FLORENCIO (Portugália):

1144.
Hernâni DUARTE MARIA (Portugália):
Osso  2 min.

1145.
Luís COSTA (Portugália):
Pena Fria  14 min.

1146.
Gustavo Dos SANTOS (Portugália):

1147.
Sandra ARAÚJO (Portugália):

1148.
Ana ALMEIDA (Portugália):
Videoclube  17 min.

Művészet
1149.
Adrian SITARU (Románia):

Brudina
1150.
Dragos HANCIU (Románia):
Brudina  17 min.

Az ajándék
1151.
Dumitru GROSEI (Románia):

Ravatal
1152.
Constantin Radu VASILE (Románia):

1153.
Razvan MACOVEI & Andrei FLORESCU (Románia):

Elmando
1154.
Anton OCTAVIAN (Románia):
Elmando  3 min.

Hány halál...
1155.
FODOR Zsuzsánna (Románia):

Ingatlan
1156.
Katalin BESENYEI (Románia):
Ingatlan  17 min.

1157.
KINDA István & VARGYASI Levente (Románia):
Meszesek  51 min.

1158.
Andreea DOBRE (Románia):

1159.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
One euro day  28 min.

Madarak
1160.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

Megoldjuk valahogy
1161.
Katalin BESENYEI (Románia):

1162.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
Someone knew  7 min.

1163.
GÁL Apolka & ANTAL Szabolcs (Románia):
Szabadnap  13 min.

1165.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1166.
Radu JUDE (Románia):

1167.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1168.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

1169.
Natxo FUENTES (Spanyolország):
Última sesión  14 min.

1170.
Miguel Á. Refoyo (Spanyolország):
3665  15 min.

1171.
Oriol CARDUS (Spanyolország):
600$  18 min.

1172.
Albert Pintó (Spanyolország):
Aún hay tiempo  16 min.

1173.
Lander CAMARERO (Spanyolország):

1174.
David Castro González (Spanyolország):
A2042  2 min.

1175.
Estíbaliz Urresola (Spanyolország):
Adri  15 min.

1176.
David Rodríguez RAMÍREZ (Spanyolország):
Amateur  19 min.

1177.
José María LÓPEZ OÑATE (Spanyolország):
Ambel  85 min.

1178.
Aitor GUTIÉRREZ (Spanyolország):
Anómalo  16 min.

1179.
Gabriel Folgado (Spanyolország):

Andrei
1180.
Julio J. Von DROVE (Spanyolország):
Andrei  13 min.

1181.
Paloma Concejero (Spanyolország):

1182.
Amaia Merino & Aitor Merino (Spanyolország):

1183.
Iván Díaz Barriuso (Spanyolország):
Avec le temps  5 min.

1184.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

1185.
Óscar Bernàcer (Spanyolország):
Bikini  18 min.

1186.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):
Biodiversidad  15 min.

1187.
Alejo SERRA SÁNCHEZ (Spanyolország):
Cañón corto  15 min.

1188.
Adán LLORCA (Spanyolország):
Café solo  5 min.

1189.
Juan CARLEVARIS (Spanyolország):
Calle cortada  12 min.

1190.
Rodrigo CANET CRIADO & Manuel MINAYA (Spanyolország):
Camposanto  5 min.

1191.
Marc MARTÍNEZ JORDÁN (Spanyolország):
Caradecaballo  8 min.

1192.
Geoffrey COWPER (Spanyolország):
Cargols!  17 min.

1193.
Félix Fernández de Castro (Spanyolország):
Cebra  11 min.

1194.
Juan CARLOS ALCARAZ (Spanyolország):
D.E.P.: El Club  61 min.

1195.
Manu Gómez GONZÁLEZ (Spanyolország):
Das kind  18 min.

1196.
Alvaro MARTÍN (Spanyolország):
Desintegración  10 min.

1197.
Ivan RAMIREZ (Spanyolország):
Desportistas  5 min.

1198.
Guillothina (aka Miguel Angel Blanca) (Spanyolország):

1199.
Javier GARCÍA MARTÍNEZ (Spanyolország):
Diámbulo  29 min.

1200.
Fernando BAñOS (Spanyolország):

1201.
Kote CAMACHO (Spanyolország):
Don Miguel  6 min.

1202.
Álvaro GRANADOS (Spanyolország):
Eideann  5 min.

1203.
Javier Giner (Spanyolország):

1204.
Gabriel AZORÍN (Spanyolország):
El buen amor  25 min.

1205.
Rubén Prieto (Spanyolország):
El Chófer  12 min.

1206.
Iván FERNÁNDEZ DE CÓRDOBA (Spanyolország):
El escondrijo  11 min.

1207.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
El futuro  67 min.

1208.
Joan MONTÓN (Spanyolország):

1209.
Le Mask (Spanyolország):
El Tejado  4 min.

1210.
María Giráldez & Miguel Provencio (Spanyolország):

1211.
Álvaro GIMENEZ SARMIENTO (Spanyolország):

1212.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
En directo  15 min.

1213.
Blanca REGO (Spanyolország):

1214.
María Ballesteros (Spanyolország):
Epitafios  20 min.

1215.
Aleksandra Maciuszek (Spanyolország):
Escenas previas  29 min.

1216.
Miguel ANGEL CÁRCANO (Spanyolország):
Ficcion  12 min.

1217.
Rodrigo ZARZA RIOJA (Spanyolország):

1218.
Alberto Ruiz Rojo (Spanyolország):
Flash  7 min.

1219.
Remedios CRESPO (Spanyolország):
Flexibility  10 min.

Rothadt Gyümölcs
1220.
Sergi ARNAU (Spanyolország):

1221.
Sebastián Alfie (Spanyolország):
Gabor  69 min.

1222.
Mario De La TORRE (Spanyolország):

1223.
Rafael PERALTA & Teresa PÉREZ-CABALLERO (Spanyolország):
Hienas  30 min.

1224.
Xabier Iriondo (Spanyolország):
Homing  30 min.

1225.
Koldo ALMANDOZ (Spanyolország):

1226.
Nicolás CAICOYA (Spanyolország):
Hyena's Blood  29 min.

1227.
Nadia MATA PORTILLO (Spanyolország):
I Love Madrid  17 min.

Megszelídíthetetlen Mogambo
1228.
Xabier CERECEDA (Spanyolország):

1229.
Àlvaro Pastor (Spanyolország):
Inocente  15 min.

1230.
Amanda RODRIGUEZ LORENZO (Spanyolország):

1231.
Karlos ALASTRUEY (Spanyolország):
Isla  10 min.

1232.
Giovanni MACCELLI (Spanyolország):
Juan y la nube  14 min.

A balerina
1233.
Carlota GRAU & Brisa LUQUE (Spanyolország):

1234.
Eduardo CASANOVA (Spanyolország):

1235.
Miguel MURCIANO (Spanyolország):

1236.
Roberto BUESO (Spanyolország):

1237.
Lino Varela (Spanyolország):
La Parada  11 min.

1238.
Víctor FORNIÉS (Spanyolország):
La peste  15 min.

1239.
Emilio Alonso (Spanyolország):

1240.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):

1241.
Queralt Antú SERRANO (Spanyolország):
Les 7 i Quart  5 min.

1242.
Alex Julià Rich (Spanyolország):
Line up  20 min.

1243.
Rodrigo CANET CRIADO (Spanyolország):
Litio  8 min.

1244.
Enrique Leal (Spanyolország):

1245.
Jorge Juarez, Bárbara Moran JORGE JUAREZ, BÁRBARA MORAN (Spanyolország):
Los intrusos  14 min.

1246.
Javier BARBERO & Martin GUERRA (Spanyolország):
Los invencibles  30 min.

1247.
Franco VOLPI (Spanyolország):
Low Cost  14 min.

1248.
Iker ARCE (Spanyolország):
Magia  4 min.

1249.
Ignacio TATAY (Spanyolország):
Mano a Mano  7 min.

1250.
Fernando ALONSO FRÍAS (Spanyolország):
Mental Party  20 min.

1251.
Carlos De ANTONIO (Spanyolország):
Miedo  6 min.

1252.
Enrique PIñUEL (Spanyolország):

1253.
Dani de la Orden (Spanyolország):
Nadador  15 min.

1254.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spanyolország):
Nena  12 min.

1255.
Felipe Del OLMO & Daniel VALLEDOR (Spanyolország):
Ngutu  4 min.

1256.
Nina S.F. ENGEL (Spanyolország):
No place  11 min.

1257.
Pablo FAJARDO (Spanyolország):
No somos nadie  20 min.

1258.
Joaquín ARCA (Spanyolország):
Nochebuena  12 min.

1259.
Mikel ALVARIÑO (Spanyolország):

1260.
Ruben SAINZ (Spanyolország):
Pan-Demia  14,59 min.

1261.
Natxo LÓPEZ (Spanyolország):
Pase privado  15 min.

1262.
Pedro SANCHO (Spanyolország):

1263.
José Manuel SERRANO CUETO (Spanyolország):
Pelucas  15 min.

1264.
Alex RODRIGO (Spanyolország):

1265.
Juan Carlos GUERRA (Spanyolország):
Podredumbres  11 min.

1266.
Gaizka URRESTI & Vicky CALAVIA (Spanyolország):

1267.
Roser CORELLA (Spanyolország):

1268.
Eloy López (Spanyolország):
Reloj  9 min.

1269.
Juanan MARTÍNEZ (Spanyolország):
Sájara  19 min.

1270.
Gerardo HERRERO (Spanyolország):
Safari  15 min.

A tengerész sírja
1271.
Vuk Jevremovic, Carlos Santa, Cecilia Traslaviña, Juan Camilo González, José Belmonte, Isabel Herguera, Wang Li Ming, Chen Kemei, Richard Reeves, Koldo Almandoz - (Spanyolország):

Második kör
1272.
Pilar PASCUAL (Spanyolország):

1273.
Fani KONSTANTINOU (Spanyolország):
Sepideh  15 min.

1274.
Cris NODA & Cayetana H. CUYÁS (Spanyolország):

1275.
Adriana y Mar ADEVA Y CORRALES (Spanyolország):
Sin titulo  11 min.

1276.
Fran Moreno (Spanyolország):
Soledad  14 min.

1277.
Asier ALTUNA (Spanyolország):
Soroa  13 min.

1278.
Juan GAUTIER (Spanyolország):
Soy tan feliz  20 min.

1279.
Blanca REGO (Spanyolország):

1280.
Ion de SOSA (Spanyolország):

Végtisztesség
1281.
Víctor PALACIOS (Spanyolország):

1282.
Jorge BLAS (Spanyolország):
Te escucho  9 min.

1283.
Gregorio MURO ARRIET & Mikel MURO BASTERRA (Spanyolország):
Tempo inverso  14 min.

1284.
Catxo (Spanyolország):
Temporal  84 min.

1285.
Óscar DÍAZ CRUZ (Spanyolország):
Teratoma  15 min.

1286.
Conrad MESS (Spanyolország):
The Other Side  18 min.

1287.
Maria GORDILLO (Spanyolország):
The Snatcher  10 min.

1288.
Guillermo FLORENCE (Spanyolország):

1289.
Pablo REMÓN (Spanyolország):

1290.
Ignacio F. RODÓ (Spanyolország):
Tuck me in  1 min.

1291.
Miguel Ángel BLANCA & Raúl CUEVAS (Spanyolország):

1292.
David ESQUIVEL (Spanyolország):

1293.
Adrián Sánchez & Paola Oliveras (Spanyolország):
Vaduz  30 min.

1294.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
Varadero  18 min.

1295.
Rhoda N. WAINWRIGHT (Spanyolország):
Waiting  4 min.

1296.
Miguel López Beraza (Spanyolország):
Walls  10 min.

1297.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

1298.
Aitor ARREGI (Spanyolország):

Zepo
1299.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spanyolország):
Zepo  3 min.

1300.
Yolanda Centeno (Spanyolország):
Zugzwang  9 min.

1301.
Sachi EDIRIWEERA (Sri Lanka):
HTM  11 min.

1302.
Aline D'AURIA (Svájc):

Aubade
1303.
Mauro CARRARO (Svájc):
Aubade  6 min.

1304.
Maria BRENDLE (Svájc):

1305.
Charmaine BOSSERT, Jonas HABERMACHER, Joel HOFMANN, Matthias HUBER, Monika JAGODZINSKI, Dominic LUTZ, Amanda PILLER, Ninaad KULKARNI (Svájc):
Climb  5 min.

1306.
Christophe M. SABER (Svájc):
Discipline  11 min.

1307.
Anita BLUMER (Svájc):
Gutes recht  16 min.

1308.
Ferenc RÁKÓCZY (Svájc):

1309.
Wolgradn RIBEIRO (Svájc):
Kaboul Song  55 min.

1310.
Jeremy ROSENSTEIN & Kaspar SCHILTKNECHT (Svájc):

1311.
Jacques SARASIN (Svájc):

1312.
Andreas PFIFFNER (Svájc):

1313.
Luca ZUBERBÜHLER (Svájc):
Lothar  13 min.

Plug & Play
1314.
Michael FREI (Svájc):
Plug & Play  6 min.

1315.
Frédéric RECROSIO (Svájc):

1316.
Silvio GERBER (Svájc):
Sonntag  10 min.

1317.
Emirhan ERINGEN (Svájc):
Transient  11 min.

1318.
Laura VOGEL & Kirsten BURGER (Svájc):

1319.
Kristina FRANK (Svédország):
Hem kära hem  17 min.

1320.
John HELLBERG (Svédország):
Mousse  40 min.

1321.
Kristina FRANK & Jessica LUNDEBERG (Svédország):

1322.
®ikica JOVANOVIĆ (Szerbia):

1323.
Mladen KOVACEVIC (Szerbia):
Anplagd  52 min.

1324.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
Azotara  10 min.

1325.
Gordana SMUDJA (Szerbia):

1326.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):
Bledo  20 min.

1327.
Sasa PERIC (Szerbia):

1328.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):

1329.
Marko ®UNIĆ (Szerbia):

1330.
Roberto SANTAGUIDA (Szerbia):
Goran  10 min.

1331.
Andrej KOLENCIK (Szerbia):
Igraj!  12 min.

1332.
Ivan JOVIC (Szerbia):
Isceljenje  90 min.

1333.
Milos PETRICIC, Dejan KARAKLAJIC, Mladen DJORDJEVIC, Igor STOIMENOV, Darko LUNGULOV, Ivica VIDANOVIC (Szerbia):
Jednaki  116 min.

Kútfúrás, avagy kincskeresés másképp
1334.
Csilla FEJŐS (Szerbia):

1335.
Ivan BAKRAC (Szerbia):

1336.
Filip MARKOVINOVIC (Szerbia):
Neki drugi svet  22 min.

1337.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
One Off  5 min.

1338.
Dejan PETROVIC (Szerbia):
Restart  43 min.

1339.
Maja TODOROVIC (Szerbia):
Sutra  19 min.

1340.
Alisa DEBELIć (Szerbia):
The Search  3 min.

Y
1341.
Marina PAPIC (Szerbia):
Y  16 min.

1342.
Stephen CHEN (Szingapúr):
North South  5 min.

1343.
Adam FELIX (Szlovákia):
Checkpoint  30 min.

1344.
Andrej KOLENCIK & Peter SKALA (Szlovákia):

1345.
Joanna KOZUCH (Szlovákia):
Fongopolis  13 min.

1346.
Jasmine ELSEN (Szlovákia):
Half Babka  5 min.

1347.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Jama  20 min.

1348.
Dominik JURSA (Szlovákia):

1349.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Oslava  23 min.

Rosso Papavero
1350.
Martin SMATANA (Szlovákia):

A vonzás hatalma
1351.
Eva SEKERESOVA (Szlovákia):

1352.
Juraj HERZ, Martin ©ULÍK, Peter KEREKES, Zuzana LIOVÁ, Miąo SUCHÝ, Ondrej RUDAVSKÝ, Iveta GRÓFOVÁ, Peter KRI©TÚFEK, Viera ČAKÁNYOVÁ, Miro JELOK (Szlovákia):
Slovensko 2.0  112 min.

1353.
Siniąa GAčIć (Szlovénia):
Boj za  85 min.

1354.
Mitja MLAKAR (Szlovénia):
Busker  9 min.

1355.
Miha SUBIC (Szlovénia):
Food Fetish  9 min.

1356.
Simon INTIHAR (Szlovénia):
Kopanje  15 min.

1357.
Ema MUC (Szlovénia):
Zdravo!  15 min.

1358.
Abdülkerim TUNÇ (Törökország):

A Földközi-tenger
1359.
Yigit PEHLIVAN & Seckin YALIN (Törökország):

1360.
Ufuk Engin CAN (Törökország):
Engelli Pazarı  19 min.

1361.
Murat AKSER (Törökország):
Garip  12 min.

1362.
Kazim OZ (Törökország):
He Bu Tune Bu  81 min.

Ha Britannia szimmetrikus lenne
1363.
Kate JESSOP (Törökország):

1364.
Aziz CEM (Törökország):
Karsilasma 2  4 min.

1365.
Bingol ELMAS (Törökország):

1366.
Murat PAY (Törökország):

1367.
Özgür AKGÜL (Törökország):
Romanistanbul  54 min.

1368.
Ümit TAYAM (Törökország):
Saç  17 min.

1369.
Aziz CEM (Törökország):

1370.
Tolga AKTAS (Törökország):
Uyuyan Adam  20 min.

1371.
Oktay ALTUNNAR (Törökország):
Yüzde 12.29  57 min.

1372.
Bariscan ASIK (Törökország):
Yaprak  8 min.

1373.
Onur YIGIT (Törökország):
Yuva  15 min.

1374.
Chien Hung LIEN (Tajvan):
It's Drizzling  25 min.

1375.
Po-Yen WANG (Tajvan):

1376.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):
Dao Indie  14 min.

1377.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):

1378.
Maryna ARTEMENKO & Oksana ARTEMENKO (Ukrajna):
Abonent  9 min.

1379.
Julia LAZAREVSKA (Ukrajna):

1380.
Oleg FILIPENKO (Ukrajna):

1381.
Sergey SILIAVA (Ukrajna):

1382.
Andrii LITVINENKO (Ukrajna):
Military Boots  16 min.

1383.
Polina MOSHENSKA & Maryna LIAPINA (Ukrajna):
Mist  11 min.

1384.
Maryna ARTEMENKO (Ukrajna):
Ne menshe 50 kg  12 min.

1385.
Oksana CHEPELYK (Ukrajna):

Y
1386.
Solomiya TOMASCHUK (Ukrajna):
Y  23 min.

1387.
Valeria SOCHYVETS (Ukrajna):
Zneboluvalne  16 min.

1388.
Matias GOINHEIX (Uruguay):
CV  5 min.

1389.
Abigail CHILD (USA):

1390.
Jeremy MOSS (USA):
(un)tethered  10 min.

1391.
Adriene HUGHES (USA):

Egy el nem ismert felfedezés
1392.
Adriene HUGHES (USA):

1393.
Matthew VanDyke (USA):

1394.
Richard BAILEY (USA):

1395.
Garrick GIVENS (USA):
Agility  60 min.

1396.
Mike OLENICK (USA):

1397.
Neil NEEDLEMAN (USA):

1398.
Eric Paul FOURNIER & Adam BEHRMANN (USA):
Apotheosis  5 min.

1399.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

1400.
Quincy DAVIS (USA):
Behind Being  20 min.

1401.
Boroka NAGY (USA):
Born  6 min.

1402.
Meerkat Media Collective (USA):
Brasslands  84 min.

1403.
Zlatko COSIC (USA):

1404.
Andre SILVA (USA):
cyberGenesis  13 min.

1405.
Kevin TOBIN (USA):

1406.
Ryan OHM (USA):

1407.
Colette COPELAND (USA):
Digby  3 min.

1408.
Rebecca ARDNT, Eva PERROTTA, Sophie BORTOLUSSI (USA):
Dorian C.  22 min.

1409.
Colette COPELAND (USA):

1410.
Linda AINOUCHE (USA):

1411.
Gloria CHUNG (USA):
Elka Park  20 min.

1412.
Nora SWEENEY (USA):

1413.
Dawn WESTLAKE (USA):

1414.
Pauline TORUAN & Jimmy MAZZULLO (USA):

1415.
Dan PEREZ (USA):

1416.
Catya PLATE (USA):

1417.
Joon SUNG (USA):

1418.
Tom SCHROEDER (USA):

1419.
Ellen WETMORE (USA):

1420.
Michael MORGENSTERN (USA):

1421.
Zachary WHITMORE (USA):

1422.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

1423.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

1424.
Gloria CHUNG (USA):
Night Train  3 min.

1425.
Jeremy WALTMAN (USA):
On My Mind  5 min.

1426.
Abdul NDADI (USA):

1427.
Richard BAILEY (USA):
Other Wounds  8 min.

1428.
Boroka NAGY (USA):

1429.
Joon SUNG (USA):

1430.
Ariana GERSTEIN (USA):

Disznó
1431.
Steven SUBOTNICK (USA):
Pig / Disznó  4 min.

1432.
David ADLER (USA):
Potlatch  11 min.

1433.
Rima YAMAZAKI (USA):

1434.
Mike OLENICK (USA):
Red Luck  26 min.

1435.
Brian Philip KATZ (USA):
Roman Buildings  67 min.

1436.
Abigail CHILD (USA):
Salomé  20 min.

1437.
Rosane CHAMECKI & Andrea LERNER (USA):
Samba #2  3 min.

1438.
Zlatko COSIC, Laura FERRO, Eleanor DUBINSKY (USA):
Shifted  6 min.

1439.
Patryk REBISZ, Erinnisse REBISZ (USA):

1440.
Nora SWEENEY (USA):
Sweet Oranges  18 min.

1441.
Jeremy MOSS (USA):

1442.
Brian RATIGAN (USA):

Meghallgatás
1443.
Attila ROSTAS (USA):

1444.
Jeremy MOSS & Erik ANDERSON (USA):
The Blue Record  17 min.

1445.
Dolissa MEDINA (USA):

1446.
Michelle MARQUEZ (USA):

1447.
Colette COPELAND (USA):

1448.
Neil NEEDLEMAN (USA):

1449.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

1450.
Joon SUNG (USA):
The Song  29 min.

1451.
Colette COPELAND (USA):

1452.
Lynn KIM (USA):
Toro  4 min.

1453.
Colette COPELAND (USA):
Touchpoint  5 min.

1454.
Alex JOHNSON (USA):
Two Step  95 min.

1455.
Richard BAILEY (USA):

1456.
Andrew BETZER (USA):

1457.
Carlos BURGOS (Venezuela):

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák