www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

A FÉRFI

női szemmel 

 

 

FIGYELEM!

MÁR LEHET SZEMEZGETNI A

NYÁRI BEREK - MEDIAWAVE NYÁRI TÁBOR

MŰVÉSZETI ÉS KÖZÖSSÉGI

MŰHELYEI KÖZÖTT!

 

 

 a következő együttlét dátuma:

TARTÓSHULLÁM / MEDIAWAVE EGYÜTTLÉT

Monostori Erőd, Komárom

2019. április 30 - május 4.

  

 

kiemelt tematika:

A FÉRFI

női szemmel 

 

etnik Archív
2018. június PSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSz Aktuális program:
2018.06.24.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2015


1.
Àlvaro Pastor (Spanyolország):
Inocente  15 min.

2.
®ikica JOVANOVIĆ (Szerbia):

4.
Álvaro GIMENEZ SARMIENTO (Spanyolország):

5.
Álvaro GRANADOS (Spanyolország):
Eideann  5 min.

Vándorlás
6.
Éléonore GOLDBERG (Kanada):

7.
Óscar Bernàcer (Spanyolország):
Bikini  18 min.

8.
Óscar DÍAZ CRUZ (Spanyolország):
Teratoma  15 min.

9.
Özgür AKGÜL (Törökország):
Romanistanbul  54 min.

Tik-tak
10.
Ülo PIKKOV (Észtország):

11.
Ümit TAYAM (Törökország):
Saç  17 min.

12.
Abbas DAVOUDI (Irán):
An sobh  1 min.

13.
Abbas DAVOUDI (Irán):
Zarde molayem  3 min.

14.
Abdülkerim TUNÇ (Törökország):

15.
Abdul NDADI (USA):

16.
Abigail CHILD (USA):

17.
Abigail CHILD (USA):
Salomé  20 min.

18.
Abraham BELAGA (Franciaország):
Alliés Nés  17 min.

19.
Acelo RUIZ (Mexikó):

20.
Adán LLORCA (Spanyolország):
Café solo  5 min.

21.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
Azotara  10 min.

22.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):

23.
Ada KOBUSIEWICZ (Szerbia):
One Off  5 min.

24.
Adam FELIX (Szlovákia):
Checkpoint  30 min.

25.
Adela KACZMAREK (Lengyelország):

26.
Adhvaith NAYAR (India):
Chasing Life  41 min.

27.
Adi GORAL (Izrael):

28.
Aditya GOWTHAM (India):
The Visit  36 min.

29.
Adrián Sánchez & Paola Oliveras (Spanyolország):
Vaduz  30 min.

Művészet
30.
Adrian SITARU (Románia):

31.
Adriana y Mar ADEVA Y CORRALES (Spanyolország):
Sin titulo  11 min.

32.
Adrien RIVOLLIER (Franciaország):
Tigran  52 min.

33.
Adriene HUGHES (USA):

Egy el nem ismert felfedezés
34.
Adriene HUGHES (USA):

35.
Aga WOSZCZYńSKA (Lengyelország):
Fragmenty  25 min.

36.
Agata WOJCIEROWSKA (Lengyelország):
Gownojady  17 min.

37.
Agnieszka BOROWA (Lengyelország):
Dom  14 min.

38.
Agnieszka ELBANOWSKA (Lengyelország):

39.
Aina JäRVINE & Meelis ARULEPP (Észtország):

40.
Aitor ARREGI (Spanyolország):

41.
Aitor GUTIÉRREZ (Spanyolország):
Anómalo  16 min.

42.
Alassane DIAGO ( Belgium, Franciaország, Szenegál):

43.
Alauda RUIZ DE AZÚA (Spanyolország):
Nena  12 min.

44.
Alban SAPIN (Franciaország):
Un Jour de Plus  20 min.

45.
Albane FIORETTI & Lou-Brice LÉONARD (Franciaország):

46.
Albert Pintó (Spanyolország):
Aún hay tiempo  16 min.

47.
Alberto Ruiz Rojo (Spanyolország):
Flash  7 min.

48.
Alejo SERRA SÁNCHEZ (Spanyolország):
Cañón corto  15 min.

49.
Aleksandra Maciuszek (Spanyolország):
Escenas previas  29 min.

50.
Alen GHAZARIAN (Irán):

51.
Alenka KRIZENECKY (Franciaország):

Megtagadja
52.
Alessandra CATALETA (Olaszország):

53.
Alessandro RENDA (Olaszország):
Mare Bianco  53 min.

Az oldal
54.
Alex CASIANOV (Lengyelország):

55.
Alex JOHNSON (USA):
Two Step  95 min.

56.
Alex Julià Rich (Spanyolország):
Line up  20 min.

57.
Alex RODRIGO (Spanyolország):

58.
Alexander DEBALYUK (Fehéroroszország):

59.
Alexander HERINGER (Németország):
Fortune Faded  3 min.

60.
Alexander MITTA (Oroszország):
Shagall-Malevich  120 min.

61.
Alexandre LIEBERT (Franciaország):

62.
Alexandre MERMAZ (Franciaország):

63.
Alexei DMITRIEV (Oroszország):

64.
Alexis BEAUMONT & Remi GODIN (Franciaország):

65.
Alexis KOMNAKOS (Görögország):
Cravats  10 min.

66.
Alexis MICHALIK (Franciaország):

67.
Alexis van Stratum (Belgium):
Albertine  23 min.

68.
Algimantas MACEINA (Litvánia):
Paskutinis  55 min.

69.
Ali HAKIM ( Németország, Afganisztán):
Taweez  20 min.

70.
Ali HAYATI (Irán):
O  30 min.

71.
Alice AGNESKIRCHNER (Németország):

72.
Alina CYRANEK (Németország):
Fading  4 min.

73.
Alina TEODORESCU (Franciaország):

74.
Aline D'AURIA (Svájc):

75.
Aliou SOW (Franciaország):
Terremere  30 min.

76.
Alireza AMINI (Irán):

77.
Alisa DEBELIć (Szerbia):
The Search  3 min.

78.
Allabhya GHOSH (India):
Chor  108 min.

79.
Allan BROWN (Kanada):

80.
Alvaro MARTÍN (Spanyolország):
Desintegración  10 min.

81.
Amaia Merino & Aitor Merino (Spanyolország):

82.
Amanda RODRIGUEZ LORENZO (Spanyolország):

83.
Amin MAHER (Irán):

84.
Amineh FOROGHI (Irán):
Tak  15 min.

85.
Amitesh PRASUN (India):
Women On Wheels  25 min.

86.
Amritendu ROY (India):
Football  10 min.

87.
An VROMBAUT (Belgium):
The Tie  9 min.

88.
Ana ALMEIDA (Portugália):
Videoclube  17 min.

89.
Ana-Maria VIJDEA ( Törökország, Románia):

90.
Analia FRASER (Argentína):
Una mirada  12 min.

91.
Anatol SCHUSTER (Németország):
Ein idealer Ort  40 min.

92.
Andra TÉVY ( Franciaország, Belgium):
Mur  17 min.

93.
Andre KRUMMEL & Jonas SCHNEIDER (Németország):
Leiber  10 min.

94.
Andre SILVA (USA):
cyberGenesis  13 min.

95.
Andrea BALDINI (Franciaország):
Ferdinand Knapp  15 min.

96.
Andreas BERNAL & Kevin SOIRAT (Franciaország):
Imulsion  8 min.

97.
Andreas GRÜTZNER (Németország):

98.
Andreas PFIFFNER (Svájc):

99.
Andreea DOBRE (Románia):

100.
Andrei KUDINENKO ( Fehéroroszország, Oroszország):
Hard Reboot  68 min.

Berlini trojka
101.
Andrej GONTCHAROV (Németország):

102.
Andrej KOLENCIK (Szerbia):
Igraj!  12 min.

103.
Andrej KOLENCIK & Peter SKALA (Szlovákia):

104.
Andrew BETZER (USA):

105.
Andrey BOGATYREV (Oroszország):
Iuda  107 min.

106.
Andrey TITOV (Oroszország):

107.
Andrii LITVINENKO (Ukrajna):
Military Boots  16 min.

108.
Andrzej CELINSKI (Lengyelország):
Kabaret Smierci  95 min.

109.
Andrzej CICHOCKI (Lengyelország):
Las cieni  14 min.

110.
Andrzej PAPUZIŃSKI (Lengyelország):
Kontrapunkt  29 min.

111.
Aneta KOPACZ (Lengyelország):
Joanna  40 min.

112.
Angela TERRAIL (Franciaország):
Mars  23 min.

113.
Angella LIPSKAYA (Oroszország):
Rubbish  5 min.

114.
Angelos RALLIS & Hans Ulrich GÖßL (Belgium):

115.
Anita BLUMER (Svájc):
Gutes recht  16 min.

116.
Ann SIROT & Raphaël BALBONI (Belgium):
Lucha Libre  12 min.

117.
Anna BLASZCZYK (Lengyelország):

118.
Anna DUDA ZIETEK (Lengyelország):

119.
Anna EBORN (Dánia):
Pine Ridge  76 min.

Nadeshda
120.
Anna Frances EWERT & Falk MÜLLER (Németország):
Nadeshda  48 min.

121.
Anna JADOWSKA (Lengyelország):
Trzy kobiety  72 min.

122.
Anna KARASIńSKA (Lengyelország):
Obowi±zki  27 min.

123.
Anna KHMELEVSKAYA (Franciaország):

124.
Anna KU¶MIERCZYK (Lengyelország):

125.
Anna ROMANOVA (Oroszország):
Nesuraz  5 min.

424-es szám
126.
Anna Sophia RICHARD & Nina PRANGE (Németország):

127.
Anne CHLOSTA (Németország):
Dünnes Eis  12 min.

128.
Anne Claire JAULIN (Franciaország):
Marthe  5 min.

129.
Anne LECLERCQ (Belgium):
L'inconnu  17 min.

130.
Anne REIJNIERS (Belgium):

131.
Anne THIEME ( Németország, Argentína):

132.
Anne-Claire JAULIN (Franciaország):
A qui la faute  18 min.

133.
Annekathrin WETZEL (Németország):

134.
Anouk DE CLERCQ (Belgium):
Thing  17 min.

135.
Anthony C. CAJAN (Franciaország):
Provisoire  10 min.

136.
Anthony LEMAITRE (Franciaország):
Henri  12 min.

137.
Antoine CHAUDAGNE & Sylvain VERDET (Franciaország):

138.
Antoine DENGLER (Németország):

165/60
139.
Anton BRUTSKI (Fehéroroszország):
165/60  17 min.

Elmando
140.
Anton OCTAVIAN (Románia):
Elmando  3 min.

141.
Anton WENZEL (Németország):

Kintsugi
142.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):
Kintsugi  5 min.

Szimpla # Dupla # Tripla
143.
Antonella MIGNONE & Cristiano PANEPUCCIA (Olaszország):

144.
Antonio BUSTO, Blanca FONT, Pablo ORTIZ ( Spanyolország, Kanada):

145.
Antonio MARTINO ( Olaszország, Bosznia):

146.
Antti HAASE ( Finnország, Svédország, Norvégia):
Monsterimies  85 min.

Az erdő másik oldalán
147.
Anu-Laura TUTTELBERG (Észtország):

148.
Arami ULLON ( Paraguay, Svájc):

149.
Arash ZAARE (Irán):
Goldyel  40 min.

150.
Arek BIEDRZYCKI (Lengyelország):

151.
Ariana GERSTEIN (USA):

152.
Arjan BRENTJES (Hollandia):
Hybris  6 min.

153.
Arnaud DUFEYS ( Belgium, Franciaország):
Vertiges  29 min.

154.
Arnaud KHAYADJANIAN (Franciaország):
Bad Girl  10 min.

155.
Arnaud LAMBERT (Franciaország):

156.
Arnaud SIMON (Franciaország):

157.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):

158.
Arne v. NOSTITZ-RIENECK (Ausztria):
Life Patented  2 min.

159.
Arno XIMENES (Franciaország):
Vocation  10 min.

160.
Aroop DWIVEDI (India):
AAi  14 min.

161.
Arthur LECOUTURIER (Belgium):

162.
Artur WIERZBICKI (Lengyelország):
Ze wsi Grunwald  21 min.

163.
Asaf GIK (Izrael):
Bizbaz  29 min.

164.
Asier ALTUNA (Spanyolország):
Soroa  13 min.

165.
Asya STRELBITSKAYA (Oroszország):

Meghallgatás
166.
Attila ROSTAS (USA):

167.
Audrey PODRINI (Franciaország):
Mes Voisins  39 min.

168.
Aurélia MENGIN (Franciaország):
Adam moins Eve  28 min.

169.
Avishai SIVAN ( Egyesült Királyság, Izrael):
Visa  68 min.

170.
Aylam ORIAN (USA):
The Magic Hour  18 min.

171.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus Tempus  5 min.

Primus tempus
172.
Azar SAIYAR (Finnország):
Primus tempus  5 min.

173.
Aziz CEM (Törökország):
Karsilasma 2  4 min.

174.
Aziz CEM (Törökország):

175.
BÁNHEGYI Béla (Magyarország):
Interkozmosz  21 min.

176.
Béatrice KORDON (Franciaország):

177.
Babak AMINI (Irán):

178.
Baptiste JANON (Belgium):

179.
Barbara MARHEINEKE (Németország):
Grünes Gold  13 min.

180.
Barbara PANERO (Franciaország):
Seule  13 min.

181.
Bariscan ASIK (Törökország):
Yaprak  8 min.

182.
BARNA Sámuel (Magyarország):

183.
Bartłomiej ŻMUDA (Lengyelország):
Sandland  26 min.

184.
Bartek KACZMAREK (Lengyelország):

185.
Bartek KONOPKA (Lengyelország):

186.
Barthélémy ETIÉVANT (Franciaország):
L'évadé  7 min.

187.
Bartosz DOMBROWSKI (Lengyelország):
6 kroków  81 min.

188.
Bartosz KRUHLIK (Lengyelország):
Żar  23 min.

189.
Bartosz PADUCH (Lengyelország):

190.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Dzien Oszusta  33 min.

191.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Jaskolka  76 min.

Az út hangja
192.
Barzan ROSTAMI (Irán):

193.
Basile DOGANIS (Franciaország):

Imago-Mozgás féreglyukakban
194.
BAZSÓ Ádám (Lengyelország):

195.
Beatrice GIBSON (Egyesült Királyság):
F For Fibonacci  17 min.

Bahar Csodaországban
196.
Behrooz KARAMIZADE (Németország):

197.
Beilin LIU ( Kína, Franciaország):

198.
BELENYKIJ Alexander (Magyarország):
Interludium  9 min.

199.
Ben STEINER (Egyesült Királyság):
The Stomach  15 min.

200.
Benjamin BIOLAY (Franciaország):

201.
Benjamin MARTINS (Németország):
Ameisenpakt  20 min.

202.
Benjamin TRAVADE (Franciaország):
La nuit autour  12 min.

203.
Benjamin VILLAVERDE (Spanyolország):
Varadero  18 min.

204.
Benoit RAMBOURG (Franciaország):

205.
Bernard BLANCAN (Franciaország):
Ogres niais  15 min.

206.
Bernhard WENGER (Németország):

Mese
207.
BERTÓTI Attila (Magyarország):
Mese  7 min.

208.
Bertram VERHAAG (Németország):

209.
Bianca RêGO (Brazília):

210.
Billy LUMBY (Egyesült Királyság):
Samuel-613  15 min.

211.
Bingol ELMAS (Törökország):

212.
Björn SCHÜRMANN (Németország):
Luftleerer raum  20 min.

213.
Blanca REGO (Spanyolország):

214.
Blanca REGO (Spanyolország):

Tél, nyár
215.
Bobby JAMES (Kanada):

216.
BORBÁS David (Magyarország):

Limbo Limbo Travel
217.
Borbala ZÉTÉNYI & Zsuzsanna KRIEF ( Franciaország, Magyarország):

218.
Boroka NAGY (USA):
Born  6 min.

219.
Boroka NAGY (USA):

220.
BORSODY István & KISS Sándor (Magyarország):

Híd a világ végén
221.
Branko ISTVANCIC ( Horvátország, Szerbia, Bosznia-Hercegovina, Franciaország):

222.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):

223.
Branko ISTVANCIC (Horvátország):
Skverski kipar  30 min.

224.
Brian Philip KATZ (USA):
Roman Buildings  67 min.

225.
Brian RATIGAN (USA):

226.
Brian STYNES (Írország):
Crime Boss  8 min.

227.
Bruno VIANNA (Brazília):
Graffiti  3 min.

228.
Brygida FROSZTEGA-KMIECIK (Lengyelország):
Inny Film  50 min.

229.
Cécile BICLER (Franciaország):

230.
Cécile DUCROCQ (Franciaország):

231.
Carine MAY & Hakim ZOUHANI (Franciaország):

232.
Carl OLSSON (Dánia):

233.
Carlos BURGOS (Venezuela):

234.
Carlos De ANTONIO (Spanyolország):
Miedo  6 min.

235.
Carlos De CARVALHO (Franciaország):

Reverie Habituelle
236.
Carlos DITTBORN (Egyesült Királyság):

237.
CARLOS Rufas (Magyarország):
A vörösbegy  6 min.

A balerina
238.
Carlota GRAU & Brisa LUQUE (Spanyolország):

239.
Caroline PASCAL & Aurélien MOULET (Franciaország):

240.
Caroline REUCKER (Németország):
Amal  55 min.

241.
Catarina LARANJEIRO ( Németország, Portugália, Bissau-Guinea):
Pabia di Aos  56 min.

242.
Catherine WIELANT & Caroline VERCRUYSSE (Belgium):

243.
Catxo (Spanyolország):
Temporal  84 min.

244.
Catya PLATE (USA):

245.
Cavid DEVAUX (Franciaország):

246.
Ceci LEAL (Németország):

247.
Cedric DUPIRE & Gaspard KUENTZ (Franciaország):

Zepo
248.
Cesar DIAZ MELENDEZ (Spanyolország):
Zepo  3 min.

249.
Chan PARK (Argentína):
Tango Your Life  49 min.

250.
Charles NAJMAN (Franciaország):
Pitchipoï  100 min.

251.
Charlie MANTON (Egyesült Királyság):
Beneath Water  15 min.

252.
Charlotte ROUSTANG (Németország):
The Saviour  23 min.

253.
Charmaine BOSSERT, Jonas HABERMACHER, Joel HOFMANN, Matthias HUBER, Monika JAGODZINSKI, Dominic LUTZ, Amanda PILLER, Ninaad KULKARNI (Svájc):
Climb  5 min.

254.
Cheuk Man WONG (Hong Kong):

255.
Chiara PASSA (Olaszország):
Tales From Space  variable min.

256.
Chien Hung LIEN (Tajvan):
It's Drizzling  25 min.

257.
Chloé DELAUME (Franciaország):
La contribution  12 min.

258.
Chris DAYKIN ( Sri Lanka, Egyesült Királyság):
Animation  7 min.

259.
Chris DUPUIS (Kanada):

260.
Christina CONRAD & Agnieszka BAGINSKA (Ausztrália):
Heretic  84 min.

261.
Christine MODERBACHER (Belgium):

262.
Christoph DANIEL & Marc SCHMIDHEINY ( Németország, Svájc):
Rien ne va plus  10 min.

263.
Christoph RAINER ( USA, Ausztria):

264.
Christophe BISSON (Franciaország):

265.
Christophe BISSON (Franciaország):
Sarah(k.)  14 min.

Barátok
266.
Christophe DEFAYE (Japán):

267.
Christophe DEROO (Franciaország):

268.
Christophe GUYOTON (Franciaország):
Affolant  16 min.

269.
Christophe LEROY & Adrien CAMUS (Franciaország):

270.
Christophe M. SABER (Svájc):
Discipline  11 min.

271.
Christophe RÉGIN (Franciaország):
Bangkok United  25 min.

272.
Christophe RESTIAU (Franciaország):

273.
Christopher Ian SMITH (Egyesült Királyság):
Cumulus  12 min.

274.
Christopher MacFARLANE (Egyesült Királyság):

275.
Christopher PRESSWELL (Egyesült Királyság):
Candlestick  83 min.

276.
Christopher STOECKLE (Németország):
Gignéville  7 min.

277.
CIBULYA Nikol (Magyarország):
Colors of You  3 min.

278.
Cinzia D'AURIA (Olaszország):

279.
Clémence MARCADIER (Franciaország):
Un été  12 min.

280.
Clément ABBEY (Belgium):
Les visites  40 min.

281.
Clémentine BASTY & Thomas BASTY (Franciaország):

282.
Claire WALKA (Németország):
Hotel Bellevue  25 min.

283.
Clare BOTTOMLEY (Egyesült Királyság):

284.
Claudia SIEFEN (Ausztria):
Ludwig's Tape  20 min.

285.
Clint ENNS (Kanada):

286.
Co HOEDEMAN (Kanada):

287.
Colette COPELAND (USA):
Digby  3 min.

288.
Colette COPELAND (USA):

289.
Colette COPELAND (USA):

290.
Colette COPELAND (USA):

291.
Colette COPELAND (USA):
Touchpoint  5 min.

292.
Collective: 12 CHILDREN (Belgium):

293.
Collective: 13 CHILDREN (Belgium):
Cousin Bert  5 min.

294.
Collective: 18 Adults (Belgium):
Reptile Smile  4 min.

295.
Collective: 22 CHILDREN (Belgium):

296.
Collective of children (Portugália):
A cadeira  4 min.

297.
Conrad MESS (Spanyolország):
The Other Side  18 min.

Ravatal
298.
Constantin Radu VASILE (Románia):

RealityReality +  +
299.
Coralie FARGEAT (Franciaország):

300.
Cris NODA & Cayetana H. CUYÁS (Spanyolország):

301.
Cristina PAVESI (Olaszország):

302.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Orange  4 min.

303.
Cristina PAVESI (Olaszország):
Red  4 min.

Penészes emlékek
304.
CSÜLLÖG Edina & ANTI Naulainen (Észtország):

Kútfúrás, avagy kincskeresés másképp
305.
Csilla FEJŐS (Szerbia):

306.
CSOMA Sándor (Magyarország):
A telep  27 min.

Újrakezdés
307.
CSUBRILO Zoltán (Magyarország):
Újrakezdés  40 min.

308.
Cyril Gueï (Franciaország):

309.
DÉSI András György & MÓRAY Gábor (Magyarország):
Búcsú  20 min.

310.
Damian KOCUR (Lengyelország):
21 dni  22 min.

311.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

312.
Dan PEREZ (USA):

313.
Dani de la Orden (Spanyolország):
Nadador  15 min.

GRU-PDX
314.
Daniel BAROSA (Brazília):
GRU-PDX  92 min.

315.
Daniel BERNHARDT (Ausztria):

316.
Daniel CASTRO (Mexikó):
Negro  8 min.

317.
Daniel DEVECIOGLU (Németország):
One  5 min.

319.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
One euro day  28 min.

Madarak
320.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

321.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):
Someone knew  7 min.

322.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

323.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

324.
Daniel Nicolae DJAMO (Románia):

325.
Daniel PRYPCHAN (Ausztrália):
Analysis  10 min.

326.
Daniel REIMER (Egyesült Királyság):

Felcsillanó fény
327.
Daniel TITZ & Dorian LEBHERZ (Németország):

328.
Daniella SABA ( Franciaország, Brazília):
Ce qu'il reste  20 min.

329.
Daria BELOVA (Németország):
Komm und spiel  30 min.

330.
Darya VYATKINA (Oroszország):

331.
Dave BERG (Finnország):

332.
Dave UNWIN (Egyesült Királyság):
On Angel Wings  28 min.

333.
David ADLER (USA):
Potlatch  11 min.

334.
David Anthony SANT (Ausztrália):
Flipside  4 min.

335.
David BOUCHER (Franciaország):
Remède  9 min.

336.
David Castro González (Spanyolország):
A2042  2 min.

337.
David CAVE (Egyesült Királyság):

338.
David ESQUIVEL (Spanyolország):

339.
David PABLOS (Mexikó):

340.
David Rodríguez RAMÍREZ (Spanyolország):
Amateur  19 min.

341.
David VOSS (Németország):

342.
Dawn WESTLAKE (USA):

343.
Daz DISLEY & Fenia KOTSOPOULOU (Egyesült Királyság):

344.
Declan HANNIGAN (Magyarország):

345.
Dejan PETROVIC (Szerbia):
Restart  43 min.

346.
Demis HERENGER (Franciaország):

347.
Denis EYRIEY (Franciaország):
Temps faible  29 min.

348.
Despina GRAMMATIKOPULU (Németország):

349.
Diganta DEY (India):

350.
Dimitar KUTMANOV ( Skócia, Románia):
Ecce Homo  30 min.

351.
Dimitris BAVELLAS (Görögország):
Runaway Day  86 min.

352.
Dimitris NAKOS & Amerissa BASTA (Görögország):
Eviva  16 min.

353.
Dino SATO (Japán):

354.
Djamila SFAXI (Franciaország):
L'autre peine  13 min.

Férfi találkozása nővel
355.
Dmitry GELLER (Oroszország):

356.
Dolissa MEDINA (USA):

357.
Dominic GAGNON (Kanada):
Hoax_Canular  92 min.

358.
Dominik JURSA (Szlovákia):

359.
DOMOKOS János (Magyarország):

360.
DOMOKOS János (Magyarország):
Hajvágás  13 min.

361.
Don BEST (Kanada):
Bleach  7 min.

362.
Donato SANSONE (Olaszország):
Di domenica  4 min.

363.
Dorit WEISMAN (Izrael):

Brudina
364.
Dragos HANCIU (Románia):
Brudina  17 min.

Az ajándék
365.
Dumitru GROSEI (Románia):

366.
Dustin LOOSE (Németország):

367.
Dustin LOOSE (Németország):

368.
Dyana GAYE (Franciaország):

369.
Eberhard WEIßBARTH (Németország):
Exitus  28 min.

A tánc
370.
Edith DEPAULE (Belgium):

371.
Eduardo CASANOVA (Spanyolország):

372.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

373.
Eduardo SOSA SORIA (Franciaország):

374.
Eduardo WILLIAMS (Franciaország):

375.
Effi Weiss, Amir Borenstein (Belgium):

376.
Ehsan ABDIPOUR (Irán):
Tanhaye, Tanha  93 min.

377.
Elie CHAPUIS ( Svájc, Franciaország):
Imposteur  7 min.

378.
Elinor NECHEMYA (Izrael):
Ona Meta  27 min.

379.
Elisa KUJALA (Egyesült Királyság):
12th Floor  4 min.

380.
Elkan SPILLER (Németország):

Mondd baskírul
381.
Ella DAVLETSHINA (Oroszország):

382.
Ellen WETMORE (USA):

383.
Elmar IMANOV & Engin KUNDAG ( Azerbajdzsán, Németország):
Torn  22 min.

384.
Eloy López (Spanyolország):
Reloj  9 min.

385.
Elsy HAJJAR (Libanon):

386.
Ema MUC (Szlovénia):
Zdravo!  15 min.

387.
Emanuele GABBI (Egyesült Királyság):
Streetfighter  7 min.

388.
Emil Ray ALVIZ (Fülöp-szigetek):

389.
Emilia UKKONEN (Finnország):
Monologi  6 min.

390.
Emilio Alonso (Spanyolország):

391.
Emirhan ERINGEN (Svájc):
Transient  11 min.

392.
Emmanuel GRAS (Franciaország):
Être vivant  17 min.

393.
Emmanuel MARRE (Belgium):
Chaumiere  52 min.

394.
Emy BULLOCH (Görögország):
Minotaur  5 min.

395.
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola - Penészleki Telephely (Magyarország):

396.
Enrique Leal (Spanyolország):

397.
Enrique PIñUEL (Spanyolország):

398.
Enzo SMITS (Belgium):

399.
ERDÉLYI János (Magyarország):
A nyomsávon  104 min.

Láthatatlan Kötelék
400.
ERDŐDY Adrienn (Magyarország):

401.
Eric ESSER ( Németország, Izrael):
Chaja und Mimi  11 min.

402.
Eric GAUCHER (Kanada):

403.
Eric Le ROCH (Franciaország):

404.
Eric Paul FOURNIER & Adam BEHRMANN (USA):
Apotheosis  5 min.

405.
Erkka NISSINEN ( Hong Kong, USA):

406.
Erwan Le DUC (Franciaország):
Jamais Jamais  29 min.

407.
Essemble project 2013 (Magyarország):

408.
Estíbaliz Urresola (Spanyolország):
Adri  15 min.

409.
Estelle CHARRIÉ (Franciaország):
Blue Me Up  4 min.

A vonzás hatalma
410.
Eva SEKERESOVA (Szlovákia):

411.
Evelien LOHBECK (Hollandia):
Deskloop  1 min.

Szivednek
412.
Ewa BORYSEWICZ (Lengyelország):

413.
FÜZES Dániel (Magyarország):
Retorzió  7 min.

414.
Félix Fernández de Castro (Spanyolország):
Cebra  11 min.

415.
Félix LAJEUNESSE & Paul RAPHAEL (Kanada):

416.
Fabian DORES PAIS (Belgium):
Jeune et fou  3 min.

417.
Fabian KOPPENHÖFER (Németország):
Fänger  5 min.

418.
Fabian PÜSCHEL (Németország):

419.
Fabio SCACCHIOLI & Vincenzo CORE (Olaszország):

420.
Fabrice BRACQ (Franciaország):
Diagnostic  8 min.

421.
Fabrice BRACQ (Franciaország):

422.
Fani KONSTANTINOU (Spanyolország):
Sepideh  15 min.

423.
Farhad VARAHRAM (Irán):

424.
Farshad FADAEIAN (Irán):

425.
Fateme AHMADI (Egyesült Királyság):

426.
FAZEKAS Gyöngyi ( Magyarország, Románia):
Saudade  10 min.

427.
Feargal WARD &Tadhg O’SULLIVAN (Írország):
Yximalloo  75 min.

428.
Felipe Del OLMO & Daniel VALLEDOR (Spanyolország):
Ngutu  4 min.

429.
Felix KNOCHE ( Németország, Ausztria):
Hit The Road  7 min.

430.
Ferenc RÁKÓCZY (Svájc):

431.
Fernand Philippe MORIN VARGAS (Kanada):
Condominium  6 min.

432.
Fernando ALONSO FRÍAS (Spanyolország):
Mental Party  20 min.

433.
Fernando BAñOS (Spanyolország):

434.
Filip MARKOVINOVIC (Szerbia):
Neki drugi svet  22 min.

435.
Filippo TICOZZI (Olaszország):

436.
Fjodor DONDERER (Németország):

437.
Florence HUGUES (Franciaország):
Supporter  6 min.

438.
Florent SAUZE (Franciaország):

439.
Florentine GRELIER (Franciaország):

440.
Florian FRERICHS (Németország):
Phoenix  12 min.

Betekerve
441.
Florian WITTMANN, Falko PAEPER, Roman KAELIN (Németország):

Hány halál...
442.
FODOR Zsuzsánna (Románia):

443.
FORGÁCS Péter (Magyarország):

444.
Frédéric BAYER AZEM (Franciaország):
Geronimo  18 min.

YEW Fent és lent között
445.
Frédéric HAINAUT & Simon MEDARD (Belgium):

446.
Frédéric RECROSIO (Svájc):

447.
François BIERRY ( Belgium, Franciaország):
Solo Rex  23 min.

448.
François GOETGHEBEUR & Nicolas LEBRUN (Franciaország):

449.
François RÉMOND & Jérémie PRIGENT (Franciaország):
Déconnexion  13 min.

450.
Fran LEJEUNE (Franciaország):
La traversee  3 min.

451.
Fran Moreno (Spanyolország):
Soledad  14 min.

452.
Franck JANIN (Franciaország):

453.
Franck HESLON (Franciaország):
Brut de trogne  53 min.

454.
Franco VOLPI (Spanyolország):
Low Cost  14 min.

Sokszemű sétáló
455.
Francois VOGEL (Franciaország):

456.
Frank STASSEN (Hollandia):
Mikaël  17 min.

457.
Frans MOUWS (Hollandia):

458.
Franziska M. HOENISCH ( Németország, Franciaország):
Aussi Loin.  14 min.

Ingyenparti
459.
Fred GÉLARD (Franciaország):

460.
Frederic ATTARD (Franciaország):
Fortune Cookies  20 min.

461.
Frederic FRANKEL (Franciaország):
Loyal  10 min.

462.
Friederike HOPPE (Németország):

463.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Unten durch  5 min.

464.
Friedrich TIEDTKE (Németország):
Zuhause  20 min.

Üres lakásban
465.
GÁBOR Csaba (Magyarország):

466.
GÁL Apolka & ANTAL Szabolcs (Románia):
Szabadnap  13 min.

467.
GÉCZY Dávid (Magyarország):
A győztes  20 min.

Memento Mori
468.
GÓBI Rita, PAMUKI Krisztián & TÁBOROSI András ( Magyarország, Lengyelország, Csehország, Szlovákia):
Memento Mori  15 min.

469.
GÖRÖGH Árpád ( Lithuania, Magyarország):
Breathlings  8 min.

470.
GÖRÖGH Árpád (Magyarország):
Lámpaláz  11 min.

471.
GÖRÖGH Árpád (Hollandia):
Masala Chai  10 min.

472.
Gaétan LIEKENS ( Belgium, Franciaország):
José  12 min.

Ennui Ennui
473.
Gabriel ABRANTES (Franciaország):
Ennui Ennui  34 min.

474.
Gabriel AZORÍN (Spanyolország):
El buen amor  25 min.

Fagyos tüsszentés
475.
Gabriel BORGETTO (Németország):

476.
Gabriel Folgado (Spanyolország):

A kaszás
477.
Gabriel SERRA (Mexikó):

Tengerész
478.
Gabriel TZAFKA (Dánia):

479.
Gabriela ALCOFRA & Billy COWIE ( Egyesült Királyság, Brazília):

480.
Gad AISEN (Izrael):

481.
Gaizka URRESTI & Vicky CALAVIA (Spanyolország):

482.
Garrick GIVENS (USA):
Agility  60 min.

483.
Gautam VALLURI (Egyesült Királyság):

484.
Geoffrey COWPER (Spanyolország):
Cargols!  17 min.

485.
Geoffrey ENTHOVEN (Belgium):
Halfweg  121 min.

486.
Georg TILLER ( Ausztria, Németország):
DMD KIU LIDT  55 min.

Kukoricasziget
487.
George OVASHVILI ( Grúzia, Németország, Franciaország, Csehország, Kazahsztan):

488.
GERŐ Marcell ( Magyarország, Franciaország):
Káin gyermekei  104 min.

489.
Gerardo HERRERO (Spanyolország):
Safari  15 min.

490.
Gerlando INFUSO (Belgium):

491.
Giacomo ABBRUZZESE (Franciaország):
Stella Maris  27 min.

492.
Gil GONZÁLEZ (Mexikó):
Los Hámsters  71 min.

493.
Gilles BISSOT & Christine GRULOIS (Belgium):

494.
Gina WENZEL (Németország):
Coming Out  10 min.

495.
Gioacchino CAMPANELLA (Franciaország):
Irrésistible  16 min.

496.
Giovanni MACCELLI (Spanyolország):
Juan y la nube  14 min.

Papa
497.
Girlin Bassovskaja (Észtország):
Papa  16 min.

498.
Giuseppe L. Bonifati & Stefano Di Buduo (Dánia):
Maren Og Jeg  55 min.

Három nagymamám volt
499.
GLASER Kati (Magyarország):

500.
Gloria CHUNG (USA):
Elka Park  20 min.

501.
Gloria CHUNG ( USA, Finnország):

502.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

503.
Gloria CHUNG (USA):
Night Taxi  4 min.

504.
Gloria CHUNG (USA):
Night Train  3 min.

505.
Goran RIBARIć (Horvátország):
Na vodi  13 min.

Édes történet
506.
GORDÁN Ágnes, FERENCZ Hunor, RANCZ Zsolt (Magyarország):

507.
Gordana SMUDJA (Szerbia):

508.
Grégory ROBIN (Franciaország):
Philippe  61 min.

509.
Grace SCHWINDT (Egyesült Királyság):

510.
Gregor ZOOTZKY (Németország):

511.
Gregorio MURO ARRIET & Mikel MURO BASTERRA (Spanyolország):
Tempo inverso  14 min.

512.
Gregory VARDARINOS (Görögország):

Barátok 33-as fordulatszámon
513.
Grzegorz BRZOZOWICZ (Lengyelország):

Macedón kaland
514.
Guérin Van de VORST (Belgium):

515.
Guillaume MASSART & Adrien MITTERRAND (Franciaország):

516.
Guillaume MASSART & Julien MEUNIER (Franciaország):
Le Centre  18 min.

517.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):
Biodiversidad  15 min.

518.
Guillermo CHAPA (Spanyolország):

519.
Guillermo FLORENCE (Spanyolország):

520.
Guillothina (aka Miguel Angel Blanca) (Spanyolország):

521.
Guli SILBERSTEIN (Egyesült Királyság):
Cut Out  4 min.

522.
Guro EKORNHOLMEN (Norvégia):
High  5 min.

523.
Gustavo Dos SANTOS (Portugália):

524.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

Kijárat
525.
GUTEMA Dávid ( Magyarország, Németország):

Csatangoló Felvételek
526.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

527.
GUTEMA Dávid ( Németország, Magyarország):
Jürgen  3 min.

Instant tudás
528.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

Katonák és prostituáltak
529.
GUTEMA Dávid (Magyarország):

530.
HÖRCHER Gábor (Magyarország):
Ricsi  15 min.

531.
HADARICS Gábor (Magyarország):

532.
Hakan CAN (Németország):

Dr. Lala
533.
HALÁSZ Glória (Magyarország):
Dr. Lala  57 min.

534.
Hamed ZARBATI (Irán):
Lost  2 min.

A mennyország felé vezető út
535.
Hamy RAMEZAN (Finnország):

536.
Hanne IVARS (Finnország):

537.
Hannes RALL (Németország):
Das kalte herz  29 min.

538.
Hannes RALL ( Németország, Szingapúr):
Si Lunchai  9 min.

539.
Haolu WANG (Egyesült Királyság):
Being James  13 min.

540.
Harko WUBS (Hollandia):
Wegen  17 min.

541.
Harold CHARRE (Franciaország):

542.
Haruka MITANI & Michael LYONS (Japán):

543.
HATHÁZI Fanni (Magyarország):
Coming Home  58 min.

544.
Heidi STRAUSS, Laura TALER, Jeremy MIMNAGH (Kanada):
Elsewhere  15 min.

545.
Helena HUFNAGEL (Németország):

Számzár
546.
HELSTÁB Martin (Magyarország):
Számzár  72 min.

547.
Hendrik LACKUS & Lars SICHAU & Andreas MEVES (Németország):
Kawuras  20 min.

548.
Hendrik Maximilian SCHMITT (Németország):
Tschüss Papa  27 min.

549.
Henna-Riikka HALONEN (Finnország):

550.
Hernâni DUARTE MARIA (Portugália):
Osso  2 min.

551.
Hervé COQUERET (Franciaország):
La Porte  22 min.

552.
Herve MOUKOKO (Franciaország):
Time  26 min.

553.
Hiren DAVE (India):

554.
Hiren DAVE ( India, Thaiföld, Fülöp-szigetek):

555.
Hortense GÉLINET (Franciaország):
Sur la touche  14 min.

556.
HORVÁTH Mária (Magyarország):

557.
Hugues HARICHE (Franciaország):
Metropolis  25 min.

558.
HUTANU Emil (Magyarország):

559.
Hyash TANMOY & Mrigankasekhar GANGULY (India):

560.
Hyun-shin MO (Dél-Korea):
Pohang  93 min.

561.
Hyung-suk LEE (Dél-Korea):

562.
Ian MENOYOT (Belgium):
Bruocsella !  50 min.

563.
Ignacio F. RODÓ (Spanyolország):
Tuck me in  1 min.

564.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):
Hábitat  40 min.

565.
Ignacio MASLLORENS (Argentína):

566.
Ignacio TATAY (Spanyolország):
Mano a Mano  7 min.

567.
Iker ARCE (Spanyolország):
Magia  4 min.

568.
Ikhbayar URCHUUD (Mongólia):
Uran Khas  78 min.

569.
Ilker ÇATAK (Németország):
Wo wir sind  14 min.

570.
ILLÉS Attila (Magyarország):
Robinson  6 min.

571.
Ion de SOSA (Spanyolország):

572.
Irena PASKALI ( Macedónia, Németország):
Die Türen  3 min.

573.
Irena SKORIC (Horvátország):
Dragi Lastane  85 min.

574.
Irena SKORIC (Horvátország):
I love YU  15 min.

575.
Isa MICKLITZA (Németország):

576.
Isaac David QUESADA (Mexikó):

577.
Isabelle SCHAPIRA (Belgium):
Avec Lou  24 min.

578.
Israel AHUMADA (Mexikó):

579.
Itay SAGI (Izrael):
Kof Yarok  26 min.

580.
Iván Díaz Barriuso (Spanyolország):
Avec le temps  5 min.

581.
Iván FERNÁNDEZ DE CÓRDOBA (Spanyolország):
El escondrijo  11 min.

582.
Ivan BAKRAC (Szerbia):

583.
Ivan JOVIC (Szerbia):
Isceljenje  90 min.

584.
Ivan RAMIREZ (Spanyolország):
Desportistas  5 min.

585.
Ivana JURIC (Horvátország):
Kukuljica  8 min.

586.
Jabbar SALEHI (Irán):
Zange Varzesh  14 min.

587.
Jacques SARASIN (Svájc):

588.
Jae won KIM (Dél-Korea):
Hongje-dong  10 min.

589.
Jagoda SZELC (Lengyelország):
Taki pejzaż  23 min.

590.
Jaimz ASMUNDSON (Kanada):
Echoes  6 min.

591.
JAKAB Csilla (Magyarország):
Hídon át  18 min.

592.
Jakub PIˇTEK (Lengyelország):
One man show  54 min.

593.
Jakub MICHNIKOWSKI (Lengyelország):

Áldjon meg az Isten
594.
Jakub RADEJ (Lengyelország):

595.
Jakub STOżEK (Lengyelország):

596.
Jan P. MATUSZYńSKI (Lengyelország):
Deep love  84 min.

597.
Jana BÜRGELIN (Németország):

598.
Jani RUSCICA (Finnország):

599.
Janna Ji WONDERS (Németország):
I Remember  30 min.

600.
Jannis LENZ (Ausztria):

601.
Janno JÜRGENS ( Észtország, Lengyelország):
Final Cut  8 min.

602.
Jarek DUDA (Németország):
Bruder  28 min.

603.
Jasmine ELSEN (Szlovákia):
Half Babka  5 min.

604.
Javier BARBERO & Martin GUERRA (Spanyolország):
Los invencibles  30 min.

605.
Javier GARCÍA MARTÍNEZ (Spanyolország):
Diámbulo  29 min.

606.
Javier Giner (Spanyolország):

607.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

608.
Javier LONGOBARDO (Spanyolország):

609.
Javier MACIPE ( Spanyolország, Portugália):

610.
Jean DECRÉ (Franciaország):
Le Boche  10 min.

Hangok a tundrából
611.
Jean EHRET (Belgium):

612.
Jean HATEM (Libanon):
Jacko  13 min.

613.
Jean Luc BAILLET (Franciaország):
Nuit noire  8 min.

614.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

615.
Jean Paul NOGUES (Franciaország):

616.
Jean SADAO (Japán):
69 episode II  25 min.

618.
Jean-Guillaume BASTIEN (Kanada):

619.
Jean-Michel FêTE (Franciaország):
Glissière  17 min.

620.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
The Puck  6 min.

621.
Jean-Michel ROLLAND (Franciaország):
Typo  4 min.

622.
Jean-Sébastien CHAUVIN (Franciaország):
Les Enfants  32 min.

623.
Jeanette KARSTAEDT (Németország):

624.
Jeanette WAGNER (Németország):
24/7  15 min.

625.
Jennifer LUMBROSO (Franciaország):

626.
Jeremie REICHENBACH ( Franciaország, Argentína):

627.
Jeremy MOSS (USA):
(un)tethered  10 min.

628.
Jeremy MOSS ( Kanada, USA):
Cicatrix  7 min.

629.
Jeremy MOSS (USA):

630.
Jeremy MOSS & Erik ANDERSON (USA):
The Blue Record  17 min.

631.
Jeremy ROSENSTEIN & Kaspar SCHILTKNECHT (Svájc):

632.
Jeremy WALTMAN (USA):
On My Mind  5 min.

633.
Jeroen ANNOKKEE (Hollandia):
Eddy & Coby  50 min.

634.
Jeroen CLUCKERS (Belgium):
Oneiria  4 min.

635.
Jiří STEJSKAL (Csehország):
Jáma  84 min.

636.
Jim POMEROY (Kanada):
Re:cycled  6 min.

637.
Jim VIEILLE (Franciaország):
Nevrodrome  23 min.

638.
Jimmy BEMON (Franciaország):

639.
Jimmy DEAN (Egyesült Királyság):
Charity  12 min.

640.
Jitka RUDOLFOVA (Csehország):
Rozkos  100 min.

641.
Jo BÉRANGER & Christian PFOHL (Franciaország):

642.
Joachim THÔME (Belgium):
S'enfuir  75 min.

643.
Joan MONTÓN (Spanyolország):

644.
Joanna GRUDZINSKA (Franciaország):

645.
Joanna KOZUCH (Szlovákia):
Fongopolis  13 min.

646.
Joanna LORHO (Belgium):
Kijé  10 min.

647.
Joanna ZASTRÓżNA (Lengyelország):
Molehill  20 min.

648.
Joaquín ARCA (Spanyolország):
Nochebuena  12 min.

649.
Joaquim PAVAO (Portugália):
Miragem  10 min.

650.
Job, Joris & Marieke (Hollandia):
A Single Life  2 min.

651.
Johanna BEDEAU (Franciaország):

652.
Johanna LECKLIN (Finnország):
Häkki  6 min.

653.
Johanna THALMANN (Németország):
Mute  26 min.

654.
Johannes ROSENSTEIN (Németország):

655.
John BLOUIN (Kanada):
Gate  4 min.

656.
John DANVOYE (Egyesült Királyság):
Overexposed  4 min.

657.
John HELLBERG (Svédország):
Mousse  40 min.

Ingázók
658.
Jola WIECZOREK ( Magyarország, Ausztria):

659.
Jola WIECZOREK ( Belgium, Ausztria):

Fiatal cigányoroszlánok
660.
Jonas CARPIGNANO ( Franciaország, Olaszország):

661.
Jonas HARTUNG (Németország):

662.
Jonathan LEMIEUX (Kanada):
(Re)trace  9 min.

663.
Joon SUNG (USA):

664.
Joon SUNG (USA):

665.
Joon SUNG (USA):
The Song  29 min.

666.
Jorge BLAS (Spanyolország):
Te escucho  9 min.

667.
Jorge Juarez, Bárbara Moran JORGE JUAREZ, BÁRBARA MORAN (Spanyolország):
Los intrusos  14 min.

668.
Jorge MONTEREAL (Portugália):

669.
Joris LACHAISE ( Franciaország, Szenegál):

670.
José Manuel SERRANO CUETO (Spanyolország):
Pelucas  15 min.

671.
José María LÓPEZ OÑATE (Spanyolország):
Ambel  85 min.

672.
Jose Luis NACCI (Argentína):
Soy Ringo  116 min.

673.
Jose Luis SATURNO (Mexikó):

674.
Jozeph EZZAT (Egyiptom):

675.
Juan CARLEVARIS (Spanyolország):
Calle cortada  12 min.

676.
Juan CARLOS ALCARAZ (Spanyolország):
D.E.P.: El Club  61 min.

677.
Juan Carlos GUERRA (Spanyolország):
Podredumbres  11 min.

678.
Juan GAUTIER (Spanyolország):
Soy tan feliz  20 min.

679.
Juana GUSCHL (Németország):

680.
Juanan MARTÍNEZ (Spanyolország):
Sájara  19 min.

681.
Juanita ONZAGA (Belgium):
Here / Nowhere  11 min.

682.
Juanita RODRIGUEZ ONZAGA (Belgium):

683.
Jubrail ABUBAKER RAHMAN (Irak):
Bluetooth  18 min.

684.
Juhani KOIVUMäKI (Finnország):
The Apostle  5 min.

685.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

686.
Jukka-Pekka JALOVAARA (Finnország):

687.
Julia LAZAREVSKA (Ukrajna):

688.
Julia OSTERTAG (Németország):
Giftspirale  4 min.

689.
Julia PETERS (Németország):
Pflegestufe  20 min.

690.
Julian PAWELZIK (Németország):
Sprachlos  16 min.

691.
Juliane FEZER (Németország):
Meeres Stille  142 min.

692.
Julie-Anne ROTH (Franciaország):

693.
Julien BISARO (Franciaország):
Bang Bang !  12 min.

694.
Julien KOBERSY (Libanon):
Afif  15 min.

695.
Julien SILLORAY (Franciaország):
Ma manman d'lo  25 min.

696.
Julien TAVITIAN (Libanon):
Oushak  13 min.

697.
Juliette JOFFE ( Franciaország, Belgium):

Az átutazás rituáléja
698.
Juliette YU-MING ( Brazília, Szingapúr):

Andrei
699.
Julio J. Von DROVE (Spanyolország):
Andrei  13 min.

700.
Juraj HERZ, Martin ©ULÍK, Peter KEREKES, Zuzana LIOVÁ, Miąo SUCHÝ, Ondrej RUDAVSKÝ, Iveta GRÓFOVÁ, Peter KRI©TÚFEK, Viera ČAKÁNYOVÁ, Miro JELOK (Szlovákia):
Slovensko 2.0  112 min.

701.
JURIK Kristóf (Magyarország):
Zothmund  7 min.

702.
JURKOVICS Milán (Magyarország):

703.
Justinas KRISIUNAS (Litvánia):
Emigrantai  75 min.

704.
KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Viszony  5 min.

705.
KÁLMÁN Mátyás & HALÁSZ Júlia (Magyarország):

706.
Kacper LISOWSKI (Lengyelország):
Ojcze masz  30 min.

707.
Kai SITTER (Németország):
Still leben  13 min.

708.
Kai STÄNICKE (Németország):
Carpe Jugular  6 min.

709.
Kai STÄNICKE (Németország):

710.
Kaisu KOSKI ( Hollandia, Egyesült Királyság):

711.
Kamen KOLAROV (Bulgária):

712.
KAPÁS Zsolt Zsombor (Magyarország):
A toll  8 min.

713.
Karen ASMUNDSON & Gwen TRUTNAU (Kanada):
Polar Express  5 min.

714.
Karen VANDERBORGHT (Kanada):
780, St. Rémi  11 min.

715.
Karine de VILLERS, Mario BRENTA ( Belgium, Olaszország):
Corps à Corps  90 min.

Berlini beszélgetések
716.
Karl F. STEWART (Németország):

717.
Karl F. STEWART (Németország):

718.
Karla KRACHT & Andrés BELADIEZ ( Dél-Korea, Portugália, Spanyolország):
2062  40 min.

719.
Karlos ALASTRUEY (Spanyolország):
Isla  10 min.

720.
Karolina BENDERA (Lengyelország):

721.
Karolina SPECHT (Lengyelország):

722.
Kaspar VOGLER (Belgium):

Ingatlan
723.
Katalin BESENYEI (Románia):
Ingatlan  17 min.

Megoldjuk valahogy
724.
Katalin BESENYEI (Románia):

Reggeli ébredés
725.
Katarina STANKOVIC & Konstantina KOTZAMANI ( Bosznia, Görögország, Szerbia):

726.
Katarzyna WARZECHA (Lengyelország):

727.
Kate JESSOP ( Egyesült Királyság, Olaszország):
Caro Domenico  3 min.

Ha Britannia szimmetrikus lenne
728.
Kate JESSOP (Törökország):

729.
Katharina WOLL (Németország):
Elisabeth  19 min.

730.
Katharina WOLL (Németország):
Fliegen  10 min.

731.
Katharina WOLL (Németország):
Not Funny!  1 min.

732.
Katrin THOMAS (Németország):
A Tale  14 min.

733.
Katsura YAMAUCHI (Japán):
HaRuLi  25 min.

734.
Kazim OZ (Törökország):
He Bu Tune Bu  81 min.

735.
Keith Wilhelm KOPP (Egyesült Királyság):
Gage  16 min.

736.
Keivan MAJIDI (Irán):

737.
Kenneth ELVEBAKK (Norvégia):
Ballettguttene  75 min.

738.
KERÉKGYÁRTÓ Yvonne (Magyarország):
Free Entry  70 min.

739.
KERESZTES Dóra (Magyarország):
Eszterlánc  5 min.

740.
Kerstin NEUWIRTH ( Németország, Ausztria):
Die Bergfrau  18 min.

741.
Kevin TOBIN (USA):

742.
Kim MÜNSTER (Németország):
Ella  15 min.

743.
KINDA István & VARGYASI Levente (Románia):
Meszesek  51 min.

744.
Kineret HAY-GILLOR (Izrael):
Ma She'nishar  59 min.

745.
KINTER Alexandra (Magyarország):

746.
KINTER Alexandra (Magyarország):

747.
KIRÁLY Krisztián (Magyarország):
Mező utca 1.  7 min.

748.
KISS Gergő & SZABADI Jenő (Magyarország):

Ritmus
749.
KLAUSZ Péter (Magyarország):
Ritmus  2 min.

750.
Koby HADOUR (Izrael):
Shidrug  4 min.

Vihar
751.
KOCSIS Alexandra & KŐSZEGI Tamás ( Románia, Magyarország):
Vihar  3 min.

752.
Koldo ALMANDOZ (Spanyolország):

753.
Konstantin BRILLIANTOV (Oroszország):

754.
Konstantinos SAMARAS (Görögország):

755.
Kordian KADZIELA (Lengyelország):
Larp  27 min.

756.
Kote CAMACHO (Spanyolország):
Don Miguel  6 min.

757.
Krefer KREFER (Brazília):

758.
Krefer KREFER & Turca TURCA (Brazília):

Mara
759.
Krista BURANE (Lettország):
Māra / Mara  79 min.

760.
Kristin FRANKE (Németország):

761.
Kristina FRANK (Svédország):
Hem kära hem  17 min.

762.
Kristina FRANK & Jessica LUNDEBERG (Svédország):

763.
Krum YANKOV & Katelina KANCHEVA (Bulgária):
Sirin  17 min.

764.
Krzysztof CWIK (Lengyelország):

765.
Kuba CZEKAJ (Lengyelország):
Rwetes  17 min.

766.
Kuesti FRAUN (Németország):
Ben  1 min.

767.
Kuesti FRAUN (Németország):
Spast Schon  5 min.

768.
Kuesti FRAUN (Németország):
Volkspark  7 min.

769.
Kyhan ANWAR (Irak):
Akardeon  2 min.

770.
Léo KARMANN (Franciaország):
Jumble Up  6 min.

771.
Léo ZARKA (Franciaország):

772.
LABODA Tímea (Magyarország):
Elrepülnek  47 min.

72
773.
Laila PAKALNINA (Lettország):
72  2 min.

774.
Lander CAMARERO (Spanyolország):

775.
Lara WILDE (Németország):

Matilde
776.
Laura Andrea MARTÍNEZ HINOJOSA (Mexikó):
Matilde  9 min.

777.
Laura LEHMUS (Németország):
Alienation  6 min.

778.
Laura VOGEL & Kirsten BURGER (Svájc):

779.
Laura WANDEL (Belgium):

780.
Laurent BOILEAU (Franciaország):

781.
Lauri ASTALA (Finnország):
Transit  10 min.

782.
Layke ANDERSON (Egyesült Királyság):
Happy Thoughts  14 min.

783.
Le Mask (Spanyolország):
El Tejado  4 min.

Végtelen táj - porcelánmesék
784.
Lea VIDAKOVIC (Horvátország):

785.
Leandro AFONSO (Brazília):
Habeas Corpus  19 min.

786.
Leandro VARELA & Stefano MIRAGLIA ( Lengyelország, Franciaország):
Katokino  3 min.

787.
Lee NECHUSHTAN (Izrael):
Arochat Erev  19 min.

788.
Leire EGAñA B-A (Egyesült Királyság):
W for Bites  14 min.

789.
Lennart RUFF (Németország):
Nocebo  38 min.

790.
Lenz CLAURE (Mexikó):
El sonambulo  21 min.

791.
Leonardo RE ( Németország, Egyesült Királyság):
Wasser  10 min.

792.
Leonardo CARRANO, Giuseppe SPINA ( Lengyelország, Olaszország):

793.
Leonardo DIAZ (Mexikó):
Nunca regreses  16 min.

794.
Leonardo MACHADO (Egyesült Királyság):
Eve  17 min.

795.
Levin HÜBNER (Németország):

796.
Levon MINASIAN (Franciaország):

797.
Lex DE VROOMEN (Egyesült Királyság):
Morgumentary  10 min.

Rimbaud
798.
LICHTER Péter (Magyarország):
Rimbaud  21 min.

799.
Liene LINDE (Lettország):
Četri mielasti  35 min.

800.
Lina AL RAHMANE (Franciaország):

801.
Linda AINOUCHE (USA):

802.
Lino Varela (Spanyolország):
La Parada  11 min.

803.
Lisa Violetta GAß (Németország):

804.
Lise BELLYNCK & Frédéric ASPISI (Franciaország):

Életfogytiglan
805.
Liv SCHARBATKE (Németország):

806.
Lizzie OXBY (Egyesült Királyság):

807.
Lorho JOANNA (Belgium):
Blueland  4 min.

Hús
808.
Louise LEMOINE TORRÈS & William HENNE (Franciaország):
La Chair / Hús  14 min.

809.
Loup THÉVENIN (Franciaország):
ICU  2 min.

810.
Luís COSTA (Portugália):
Pena Fria  14 min.

811.
Luca ZUBERBÜHLER (Svájc):
Lothar  13 min.

812.
Lucas LOUBARESSE (Franciaország):
Grandes Ondes  18 min.

Keleti punk emlékek
813.
Lucile CHAUFOUR (Franciaország):

814.
Lucine NAZARYAN & Armine TOVMASYAN (Örményország):
Light  3 min.

Egy este
815.
Lucy MULLOY ( Kuba, Egyesült Királyság, USA):

816.
Ludovic VIEUILLE (Franciaország):
Pointe Noire  27 min.

817.
Luis LÓPEZ CARRASCO (Spanyolország):
El futuro  67 min.

Új világ
818.
Luiza PARVU ( Románia, Magyarország, USA):

819.
Lukas AUGUSTIN (Németország):
Unversöhnt  75 min.

820.
Lynn KIM (USA):
Toro  4 min.

821.
Lyubo YONCHEV (Bulgária):
Cain  26 min.

822.
MÓZES Anna (Magyarország):

823.
Małgorzata KOZERA - TOPIńSKA (Lengyelország):
Był bunt  58 min.

824.
Maarit SUOMI-VÄÄNÄNEN ( Finnország, Kanada, Franciaország, USA):

825.
Maciej LORENC (Lengyelország):

826.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

827.
Maciej MARCZEWSKI (Lengyelország):
Gry  30 min.

828.
Maciej WIKTOR (Lengyelország):
Wydech  22 min.

Holtidény
829.
Madeleine DALLMEYER (Németország):

830.
Mahdi ZAMANPOUR (Irán):
Mashti Esmaeil  60 min.

Hangulat
831.
Mahmoud YOSSRY (Egyiptom):
Mood / Hangulat  22 min.

832.
Maija BLÅFIELD (Finnország):
Kulta-aika  19 min.

833.
Maja TODOROVIC (Szerbia):
Sutra  19 min.

834.
Malak MROUEH (Libanon):
Koubla fil leyl  13 min.

Vonzalom
835.
Malgorzata SUWALA (Lengyelország):

836.
Malik AIT-AOUDIA & Severine LABAT ( Franciaország, Algéria):

837.
Malte WIRTZ (Németország):
Der jackpot  13 min.

838.
Manfredi MANCUSO (Egyesült Királyság):
Hard To Lose  24 min.

839.
Manu Gómez GONZÁLEZ (Spanyolország):
Das kind  18 min.

840.
Manuel VOGEL (Németország):
Schnee in rio  26 min.

841.
María Ballesteros (Spanyolország):
Epitafios  20 min.

842.
María CASTILLEJO CARMEN (Belgium):
Taram Tarambola  30 min.

843.
María Giráldez & Miguel Provencio (Spanyolország):

844.
Marc BARADAT (Franciaország):
Jusqu'ici  35 min.

845.
Marc MARTÍNEZ JORDÁN (Spanyolország):
Caradecaballo  8 min.

846.
Marc SCHIEßER (Németország):
Au Pair  25 min.

847.
Marc STECK (Németország):
Gummifaust  9 min.

848.
Marcel BACK (Németország):

849.
Marcel BECKER-NEU (Németország):

850.
Marcin FILIPOWICZ (Lengyelország):
Lato milosci  23 min.

851.
Marcin WOJCIECHOWSKI (Lengyelország):

852.
Marco GADGE (Németország):
Hiob  20 min.

853.
Marco GADGE (Németország):
Prinzip Mensch  10 min.

854.
Marco MIRANDA (Portugália):
Napoleon  3 min.

855.
Marco SCHMITT ( Ausztria, Németország, Mexikó):

856.
Marcus HANISCH (Németország):
Schwarzatmen  15 min.

857.
Margaret COX ( Egyesült Királyság, Mexikó, Oroszország):
War Requiem  52 min.

A forradalomvadász
858.
Margarida REGO ( Portugália, Egyesült Királyság):

859.
Margo FRUITIER (Belgium):
De la Rage  22 min.

860.
Maria BRENDLE (Svájc):

861.
Maria CIFUENTES CARUNCHO (Franciaország):
Despertar  4 min.

862.
Maria GORDILLO (Spanyolország):
The Snatcher  10 min.

863.
Maria KORPORAL (Németország):

864.
Maria KORPORAL (Németország):

865.
Maria KORPORAL (Németország):

866.
Maria PETERS (Hollandia):
Freeze  15 min.

867.
Maria Raquel ATALAIA (Portugália):

868.
Maria ZBASKA (Lengyelország):
Psubrat  30 min.

869.
Mariana FLORES (Mexikó):

870.
Mariana MUSALEM (Mexikó):

Bella
871.
Maricarmen MERINO (Mexikó):
Bella  16 min.

872.
Marie ENTHOVEN (Belgium):
Taxistop  21 min.

873.
Marie KOLLING (Brazília, Dánia):
De Andada  21 min.

Paradicsom
874.
Marieke WIJNEN (Hollandia):

875.
Marina HUFNAGEL & Kristina KILIAN (Németország):
To Kill a Whale  19 min.

876.
Marina MIGUNOVA (Oroszország):
Zerkala  130 min.

Y
877.
Marina PAPIC (Szerbia):
Y  16 min.

878.
Mario De La TORRE (Spanyolország):

879.
Mario GAREFO (Görögország):

880.
Mario GOMES & Marco UGOLINI ( Németország, Olaszország):
Luoghi Comuni  99 min.

881.
Mario von GRUMBKOW (Németország):
Ohne vorsatz  11 min.

882.
Marissa Viani SERRANO (Mexikó):

883.
Marja VIITAHUHTA (Finnország):

884.
Marjan ASHRAFIZADEH (Irán):
Nameh-hay khis  90 min.

885.
Mark GERSTORFER (Ausztria):
Erlösung  30 min.

886.
Marko ®UNIĆ (Szerbia):

887.
Marko GRBA SINGH (Szerbia):
Bledo  20 min.

888.
Marko VALIć ( Németország, Horvátország):
Zatočen  11 min.

889.
Marta GYÖRGY-KESSLER & Adam PENNY (Egyesült Királyság):

890.
Marta TRELA (Lengyelország):

891.
Martin BLASZKO (Argentína):

892.
Martin PETROV (Bulgária):
The Last Gift  21 min.

893.
Martin PICKLES (Egyesült Királyság):

894.
Martin RAHMLOW ( Németország, Franciaország):
Sumsing  4 min.

895.
Martin RATH (Lengyelország):
Arena  23 min.

Rosso Papavero
896.
Martin SMATANA (Szlovákia):

897.
Martin-Christopher BODE (Németország):

898.
Martina PLURA (Németország):

899.
Martinus KLEMET (Észtország):
Õudne Maja  4 min.

900.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):

901.
Maryam TAFAKORY (Egyesült Királyság):
Taklif  10 min.

902.
Maryam VEYSMORADI (Irán):

903.
Maryna ARTEMENKO (Ukrajna):
Ne menshe 50 kg  12 min.

904.
Maryna ARTEMENKO & Oksana ARTEMENKO (Ukrajna):
Abonent  9 min.

Fotó
905.
Mashaallah MOHAMMADI (Irán):
Ax / Fotó  3 min.

Férfiakról
906.
Mateusz GłOWACKI (Lengyelország):

Helsinki
907.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
Helsinki  10 min.

908.
Mathieu HIPPEAU (Franciaország):
L'équation  12 min.

909.
Mathieu RIGOT (Franciaország):
Only You  4 min.

910.
Mathieu VOLPE (Belgium):

911.
Mathilde MARC (Franciaország):
Victoria  13 min.

912.
Matias CARRIZO (Argentína):

913.
Matias GOINHEIX (Uruguay):
CV  5 min.

914.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Forming  1 min.

Pont
915.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Point / Pont  2 min.

916.
Matt ABBISS (Egyesült Királyság):
Untitled 014  1 min.

917.
Matthew VanDyke (USA):

918.
Matthieu PLESSIS & Jordan LE GALèZE (Franciaország):
Le Lien du Feu  13 min.

919.
MATUSIK Szilárd (Magyarország):

920.
Maurice HÜBNER (Németország):

921.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Copycat  8 min.

922.
Mauricio SANHUEZA (Peru):

923.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
Selfie Aparte  4 min.

924.
Mauricio SANHUEZA (Peru):
The Duel  3 min.

Aubade
925.
Mauro CARRARO (Svájc):
Aubade  6 min.

926.
Mauro MUELLER ( USA, Svájc, Mexikó):

927.
Max KOLLER (Ausztria):
Carpe Memo  8 min.

928.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):

929.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
Shift  3 min.

930.
Max HATTLER ( Egyesült Királyság, Németország):
X  6 min.

931.
Maxime POTHERAT (Franciaország):

932.
Maximilian VILLWOCK (Franciaország):
Couper le Voile  22 min.

933.
MAYER Bernadett & GÓBI Rita (Magyarország):
Négy bukfenc  13 min.

934.
Mayumi NISHIJIMA (Japán):
4 Houses  4 min.

935.
Md Ashraful Alam (Ashraf Shishir) (Bangladesh):
The Gaariwala  76 min.

936.
Meerkat Media Collective (USA):
Brasslands  84 min.

937.
Mehdi FARD GHADERI (Irán):

X Box
938.
Mehdi MOKHTARI (Irán):
X Box  25 min.

939.
Mehrshad KARKHANI (Irán):
Darbast azadi  82 min.

940.
Melanie HOLLAUS (Ausztria):

941.
Merav NATHAN (BENSIMON) & Yuval NATHAN (Izrael):
Robin  4 min.

942.
Michał SZCZE¶NIAK (Lengyelország):
Punkt wyj¶cia  25 min.

943.
Michael BERNAD (Lengyelország):
Mikrokosmos  4 min.

Plug & Play
944.
Michael FREI (Svájc):
Plug & Play  6 min.

945.
Michael LYONS & Palle DAHLSTEDT ( Japán, Svédország):

946.
Michael MORGENSTERN (USA):

Keserédes
947.
Michal WAWRZECKI (Lengyelország):

948.
Michele Di SALLE (Olaszország):
Miles Okazaki  23 min.

949.
Michelle GARZA (Mexikó):
Isósceles  16 min.

950.
Michelle MARQUEZ (USA):

951.
Miguel Á. Refoyo (Spanyolország):
3665  15 min.

952.
Miguel Ángel BLANCA & Raúl CUEVAS (Spanyolország):

953.
Miguel ANGEL CÁRCANO (Spanyolország):
Ficcion  12 min.

954.
Miguel Angelo PATE ( Németország, USA):
Sweetheart  27 min.

955.
Miguel DE ( Egyesült Királyság, Portugália):

956.
Miguel López Beraza (Spanyolország):
Walls  10 min.

957.
Miguel LIMA & Vasco VIEIRA (Portugália):
Luz clara  8 min.

958.
Miguel MURCIANO (Spanyolország):

959.
Miha SUBIC (Szlovénia):
Food Fetish  9 min.

960.
Miia RINNE (Finnország):
Attraction  5 min.

961.
Mike OLENICK (USA):

962.
Mike OLENICK (USA):
Red Luck  26 min.

963.
Mikel ALVARIÑO (Spanyolország):

964.
Mikhail BASOV & Natalia BASOVA (Oroszország):

965.
Mikhail ZHELEZNIKOV (Oroszország):
Kamish  3 min.

966.
Miklos Keleti (Belgium):
Figures  19 min.

967.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):
Kismalac  4 min.

Utas bámulás
968.
MIKULÁN Dávid ( Magyarország, Németország):

969.
MIKULÁN Dávid (Magyarország):

970.
Milla MOILANEN (Finnország):
Cycle  10 min.

971.
Milos MITROVIC (Kanada):
Snowshoes  1 min.

972.
Milos MITROVIC (Kanada):

973.
Milos PETRICIC, Dejan KARAKLAJIC, Mladen DJORDJEVIC, Igor STOIMENOV, Darko LUNGULOV, Ivica VIDANOVIC (Szerbia):
Jednaki  116 min.

974.
Minna RAINIO & Mark ROBERTS (Finnország):

975.
Minoru KARASUBE (Japán):
Unari-Chitai  4 min.

976.
Mireille VERBOOMEN (Belgium):
Incandescents  15 min.

977.
Miriam BLIESE (Németország):
An der tür  5 min.

978.
Mirjamsvideos ( Hollandia, Portugália):
Listen  22 min.

979.
Mirko VIGLIOTTI & Giancarlo VASTA (Olaszország):
Desperados  4 min.

980.
Mitja MLAKAR (Szlovénia):
Busker  9 min.

981.
Mladen KOVACEVIC (Szerbia):
Anplagd  52 min.

982.
Mo JäGER (Németország):

983.
Mohamad SABBAH (Libanon):

984.
Mohamed DAKI (Marokkó):

985.
Mohammad Ali Talebi (Irán):
Yek Rouze Sard  80 min.

986.
Mohammad EHSANI (Irán):
Gonbad e Mina  38 min.

987.
Mohammad ZARE (Irán):
Junk Girl  15 min.

988.
Mohammed Adel EL SAFTY ( Egyiptom, Franciaország):
Helwan .. I  15 min.

Mandulafa
989.
Mokhtar MASOUMIAN (Irán):

Ház a ködben
990.
Mokhtar NAMDAR (Irán):

991.
Momoko SETO (Franciaország):
Planet Σ  12 min.

992.
Mona A. SHAHI (Irán):
Red Line  8 min.

993.
Monika NAWROT & Dominik GÓRSKI (Lengyelország):

994.
Monika PAWLUCZUK (Lengyelország):

995.
MONORY Csaba Bulcs (Magyarország):

996.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Listen  10 min.

997.
Monteith McCOLLUM ( USA, Svédország):
Soundprint  8 min.

998.
Morgan S. DALIBERT (Franciaország):

999.
Morgan SIMON (Franciaország):

Boldogan éltek...
1000.
Moritz POTH & Rafael STARMAN (Németország):

1001.
Morteza SABZEGHABA (Irán):
Baraye o  16 min.

1002.
Mr Bipin KHEDEKAR (India):
Shalya  27 min.

1003.
Murad PARVEZ (Bangladesh):
Brihonnola  130 min.

1004.
Murat AKSER (Törökország):
Garip  12 min.

1005.
Murat PAY (Törökország):

1006.
Mykolas VILDZIUNAS (Litvánia):

1007.
Myriam GHARBI (Franciaország):
4 Avril 1968  24 min.

1008.
Myriam OBIN (Kanada):

1009.
Nadia MATA PORTILLO (Spanyolország):
I Love Madrid  17 min.

1010.
NAGY András (Magyarország):

1011.
NAGY Bálint Pál (Magyarország):
Mindig veled  13 min.

Rólam és rólad
1012.
NAGY Borbála (Németország):

1013.
NAGY Kálmán (Magyarország):
Rigó  7 min.

1014.
Najat JELLAB (Marokkó):

1015.
Narges ABYAR (Irán):

1016.
Naser POOYESH (Irán):

1017.
Nash ANG (Dél-Korea):
Poor House  14 min.

1018.
Nasos KARABELAS (Görögország):
Aisthima Palmwn  13 min.

1019.
Nat TAFELMACHER-MAGNAT (Németország):

Endemic mohósága
1020.
Natalia DZIEDZIC (Lengyelország):

1021.
Natalia LAMPROPOULOU (Görögország):
e-Social  15 min.

1022.
Natalie PLASKURA (Németország):
Faint  6 min.

Betolakodó
1023.
Natalie PLASKURA (Németország):

1024.
Natasza ZIOLKOWSKA - KURCZUK (Lengyelország):

1025.
Natxo FUENTES (Spanyolország):
Última sesión  14 min.

1026.
Natxo LÓPEZ (Spanyolország):
Pase privado  15 min.

1027.
Nayla AL KHAJA (Egyesült Arab Emírségek):
The Neighbour  18 min.

B +
1028.
Nazir MIRZAEI (Irán):
B +  8 min.

1029.
Neil HOLLANDER (Franciaország):
Goldlust  52 min.

1030.
Neil NEEDLEMAN (USA):

1031.
Neil NEEDLEMAN (USA):

1032.
Nesrin BACHIR (Németország):

1033.
Nicolás CAICOYA (Spanyolország):
Hyena's Blood  29 min.

1034.
Nicolas DUCRAY & Diako YAZDANI ( Franciaország, Irán):
Deux fenêtres  18 min.

1035.
Nicolas FOGLIARINI (Franciaország):

1036.
Nicolas LASNIBAT (Franciaország):

1037.
Nicolas PAWLOWSKI & Vincent PARONNAUD (Franciaország):
Smart Monkey  18 min.

1038.
Nicolas PLESKOF (Franciaország):
Simiocratie  21 min.

1039.
Nils KELLER (Németország):
Orpheus  14 min.

1040.
Nils STRÜVEN (Németország):

1041.
Nina S.F. ENGEL (Spanyolország):
No place  11 min.

Megérett a kökény
1042.
Niranjan Raj BHETWAL (Nepál):

1043.
Noam ELLIS ( Izrael, Franciaország):

1044.
Nofar BEN MARGI (Izrael):
The Newsroom  40 min.

1045.
Nora BURLET (Belgium):
Aller contre  18 min.

1046.
Nora FINGERSCHEIDT (Németország):
Boulevard's End  15 min.

1047.
Nora SWEENEY (USA):

1048.
Nora SWEENEY (USA):
Sweet Oranges  18 min.

1049.
Nour WAHID (Libanon):

1050.
Novák József (Magyarország):
A múlt  3 min.

1051.
Novák József (Magyarország):

1052.
NOVINSZKI Tamás (Magyarország):
Mi  3 min.

1053.
Nuno BALTAZAR (Portugália):
Doce Lar  14 min.

1054.
Ofir FELDMAN (Izrael):

1055.
Oksana CHEPELYK (Ukrajna):

1056.
Oktay ALTUNNAR (Törökország):
Yüzde 12.29  57 min.

1057.
OLÁH Judit (Magyarország):

1058.
Oleg FILIPENKO (Ukrajna):

1059.
Olga GUSE (Németország):

1060.
Olga GUSE (Németország):

1061.
Olga GUSE (Németország):

1062.
Olga GUSE (Németország):

1063.
Olivier AYACHE-VIDAL (Franciaország):

1064.
Olivier MAGIS (Belgium ):
Ion  57 min.

1065.
Omid RASTBIN (Irán):
Jange Madaran  10 min.

1066.
Onur YIGIT (Törökország):
Yuva  15 min.

1067.
OPASZ Milán (Magyarország):
Frusztráció  3 min.

1068.
Or SAHAR (Izrael):
Pink Shells  11 min.

1069.
Or TILINIGER (Izrael):
Seventh Heaven  11 min.

1070.
Orazio LEOGRANDE (Argentína):

1071.
Oriane POLACK (Franciaország):
Pastorale  18 min.

1072.
Oriol CARDUS (Spanyolország):
600$  18 min.

1073.
OROSZ István (Magyarország):
A rajzoló  6 min.

1074.
Oskar SULOWSKI (Németország):

1075.
Ozan MERMER (Németország):
Fremdkörper  15 min.

1076.
PÁPAI Pici (Magyarország):

1077.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Napi betevő  6 min.

1078.
PÁTKAI Marcell (Magyarország):
Performer  13 min.

1079.
PAÁL Gergely (Magyarország):
Az NDK orvosai  55 min.

1080.
Pablo FAJARDO (Spanyolország):
No somos nadie  20 min.

1081.
Pablo REMÓN (Spanyolország):

1082.
Paloma Concejero (Spanyolország):

1083.
Pamela MADDALENO (Franciaország):
One Hard Man  3 min.

1084.
Paola MICHAELS (Argentína):

1085.
Paola MICHAELS ( Argentína, Kolumbia):

1086.
PAPP Bojána (Magyarország):
Börtönrap  62 min.

1087.
Pasang Dawa SHERPA (Nepál):

1088.
Pascal FLÖRKS (Németország):
Bär  8 min.

1089.
Pascal RABATÉ (Franciaország):

1090.
Pascal Van GOETHEM ( Belgium, Franciaország):

1091.
PATAKI Szandra (Magyarország):
Minduntalan  4 min.

Volt egyszer egy cérna
1092.
Patrícia FIGUEIREDO (Portugália):

1093.
Patrice DEBOOSèRE (Franciaország):
La Gagne  12 min.

1094.
Patrick BERGERON (Kanada):

1095.
Patryk REBISZ, Erinnisse REBISZ (USA):

Viharvert kabát
1096.
Paul CABON (Franciaország):

1097.
Paul RITT (Hollandia):
Connected  2 min.

1098.
Paul SPENGEMANN (Németország):

1099.
Paul VERHOEVEN (Franciaország):
Teenagers  165 min.

1100.
Pauline TORUAN & Jimmy MAZZULLO (USA):

1101.
Paulo CARNEIRO ( Bissau-Guinea, Portugália):

Nagy szibériai folyók, Birjusa
1102.
Pavel FATTAKHUTDINOV & Svetlana BOBROVA (Oroszország):

Csillag a vasfüggöny mögött
1103.
Pavel JIRASEK (Csehország):

1104.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Jama  20 min.

1105.
Pavol ČI®MÁR (Szlovákia):
Oslava  23 min.

1106.
Paweł ŁOZIńSKI (Lengyelország):
Werka  40 min.

1107.
Paweł FERDEK (Lengyelország):
Przywódcy  49 min.

1108.
Paweł JÓĽWIAK-RODAN (Lengyelország):

1109.
Pedro COLLANTES ( Japán, Spanyolország, Hollandia):
Serori  15 min.

1110.
Pedro FLORENCIO (Portugália):

1111.
Pedro LACERDA (Brazília):

1112.
Pedro LACERDA (Brazília):
S/T  12 min.

1113.
Pedro ROMÁN &, Marcin WAWRO ( Spanyolország / Egyesült Királyság):
Him / Her  16 min.

1114.
Pedro SANCHO (Spanyolország):

1115.
Pekka SASSI (Finnország):

1116.
Peter BAUMANN (Németország):
Border Patrol  15 min.

1117.
Peter BAYNTON ( Egyesült Királyság, USA):

1118.
Peter BLACKBURN (Ausztria):
Eight  82 min.

1119.
Peter COLLIS (Egyesült Királyság):

1120.
Peter DOUROUNTZIS (Franciaország):
Errance  20 min.

1121.
Peter LATASTER & Petra LATASTER-CZISCH (Hollandia):

1122.
Philip SANDERSON, Steven BALL (Egyesült Királyság):

1123.
Philipp SCHOLZ (Németország):

1124.
Philippe LACOEUILLE (Franciaország):
Le risque zéro  28 min.

1125.
Philippe LARUE (Franciaország):
Ma soeur  10 min.

1126.
Philippe LASRY (Franciaország):
Chat  16 min.

1127.
Philippe PROUFF (Franciaország):
L'île à midi  38 min.

1128.
Philippe VAUCHER (Kanada):
Le Puits  12 min.

1129.
Pier Emanuel PETIT (Franciaország):
Madame Lee  33 min.

1130.
Pier-Philippe CHEVIGNY (Kanada):
Tala  12 min.

1131.
Pierre BASSIL, Hugo DE FAUCOMPRET, Hugo WEISS, Eva LUSBARONIAN (Franciaország):
Racines  5 min.

1132.
Pierre MAZINGARBE (Franciaország):

Második kör
1133.
Pilar PASCUAL (Spanyolország):

1134.
Pink TWINS (Finnország):

1135.
Piotr ŻOŁˇD¬ (Lengyelország):
Wariacje  3 min.

Aréna
1136.
Piotr BERNAS (Lengyelország):
Arena / Aréna  16 min.

1137.
Piotr DOMALEWSKI (Lengyelország):
Jedyne wyjscie  19 min.

1138.
Piotr MORAWSKI & Ryszard KACZYńSKI (Lengyelország):

1139.
Piotr ZLOTOROWICZ (Lengyelország):
Matka Ziemia  30 min.

1140.
Po-Yen WANG (Tajvan):

1141.
Polina MOSHENSKA & Maryna LIAPINA (Ukrajna):
Mist  11 min.

1142.
Pradipta RAY (India):
Eidi  29 min.

1143.
Prashant SEHGAL (India):

1144.
Prathamesh KriSang (India):

1145.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

1146.
Prof. Donald MULDROW GRIFFITH (Németország):

Szenvedély
1147.
PRUZSINSZKY Dániel (Magyarország):
Szenvedély  17 min.

1148.
Quentin MONTANT (Franciaország):
Karma  8 min.

1149.
Queralt Antú SERRANO (Spanyolország):
Les 7 i Quart  5 min.

1150.
Quincy DAVIS (USA):
Behind Being  20 min.

1151.
Rémy CAYUELA (Franciaország):
À l'amiable  12 min.

1152.
Rémy FOUR, Julien WAR (Franciaország):

1153.
Rémy RONDEAU (Franciaország):
Puzzle  15 min.

1154.
Racha TAKI (Libanon):
Black Yogurt  14 min.

1155.
Radoslav KAMBUROV (Bulgária):
Cамодива  30 min.

1156.
Radu JUDE (Románia):

1157.
Rafael PERALTA & Teresa PÉREZ-CABALLERO (Spanyolország):
Hienas  30 min.

1158.
Rainer KOMERS (Németország):
Ruhr Record  45 min.

1159.
Raphaëlle BILODEAU (Kanada):
Épicentres  15 min.

Az ágy
1160.
Raphaëlle BRUYAS (Franciaország):

1161.
Razvan GEORGESCU ( Románia, Németország):
Trading Germans  88 min.

1162.
Razvan MACOVEI & Andrei FLORESCU (Románia):

1163.
Rebecca ARDNT, Eva PERROTTA, Sophie BORTOLUSSI (USA):
Dorian C.  22 min.

1164.
Rebecca BLÖCHER (Németország):
Quälen  4 min.

1165.
Reda MUSTAFA ( Franciaország, Marokkó):
Qanis  22 min.

1166.
Reg NOYES (Egyesült Királyság):
There She Goes  19 min.

1167.
Regina SCHILLING (Németország):
Titos Brille  90 min.

1168.
Remedios CRESPO (Spanyolország):
Flexibility  10 min.

1169.
René SCHWEITZER & Sebastian UTECH (Németország):

1170.
Rene HOUWEN (Hollandia):
The Kettlemen  105 min.

1171.
Rhoda N. WAINWRIGHT (Spanyolország):
Waiting  4 min.

1172.
Ricarda AXTHELM (Németország):
Schlafwandler  30 min.

1173.
Ricarda SALEH & Annabelle LESCHKE (Németország):

1174.
Riccardo PALLADINO (Olaszország):
Brasimone  45 min.

1175.
Richard BAILEY (USA):

1176.
Richard BAILEY (USA):
Other Wounds  8 min.

1177.
Richard BAILEY (USA):

1178.
Richard LEGASPI ( Olaszország, Fülöp-szigetek):

Pipo
1179.
Richard LEGASPI ( Fülöp-szigetek, Olaszország):
Pipo  20 min.

1180.
Rima YAMAZAKI (USA):

Iskolaudvar
1181.
Rinio DRAGASAKI (Görögország):

1182.
Robby ELMALIAH (Izrael):
Zeit Al Ma'a  73 min.

1183.
Robert BRADBROOK (Egyesült Királyság):
Dead Air  17 min.

Szél
1184.
Robert LÖBEL (Németország):
Wind / Szél  4 min.

1185.
Robert WINDISCH (Németország):

1186.
Roberto BUESO (Spanyolország):

1187.
Roberto SANTAGUIDA (Szerbia):
Goran  10 min.

1188.
Roderick STEEL (Brazília):

1189.
Roderick WARICH (Németország):
Marie  36 min.

1190.
Rodrigo CANET CRIADO (Spanyolország):
Litio  8 min.

1191.
Rodrigo CANET CRIADO & Manuel MINAYA (Spanyolország):
Camposanto  5 min.

1192.
Rodrigo RUIZ PATTERSON (Mexikó):
Paradisio  21 min.

1193.
Rodrigo ZARZA RIOJA (Spanyolország):

1194.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Ricercare  25 min.

1195.
Roger DEUTSCH ( USA, Magyarország):
Round Trip  6 min.

1196.
Rolf HELDAL ( Norvégia / Egyesült Királyság):
Rift  15 min.

1197.
Romain LAGUNA (Franciaország):

1198.
Roman KLOCHKOV (Belgium):
Vrede  1 min.

1199.
Ron DYENS (Franciaország):
Acoustic Kitty  12 min.

1200.
Ronnie S (Norvégia):

1201.
Rosa FRIEDRICH (Németország):
Buschow  90 min.

1202.
Rosalie HÜBL (Mexikó):
A tres pesos  20 min.

1203.
Rosalind FOWLER (Egyesült Királyság):
Tamesa  11 min.

1204.
Rosane CHAMECKI & Andrea LERNER (USA):
Samba #2  3 min.

Emberlovak
1205.
Rosario SIMANELLA & Marco LANDINI ( Olaszország, India):

1206.
Roser CORELLA (Spanyolország):

1207.
Rossella PICCINNO ( Franciaország, Portugália):
In Limine  25 min.

1208.
Roz MORTIMER (Egyesült Királyság):

1209.
ROZGONYI Ádám (Magyarország):

1210.
Ru KUWAJATA & Max PORTER ( USA, Hollandia):
Between Times  15 min.

1211.
Rubén Prieto (Spanyolország):
El Chófer  12 min.

A citadella
1212.
Ruben GUZMAN (Argentína):

1213.
Ruben SAINZ (Spanyolország):
Pan-Demia  14,59 min.

1214.
Ryan OHM (USA):

1215.
Sławomir WITEK (Lengyelország):
Prawdziwy miód  18 min.

1216.
Sébastien GAGNÉ (Kanada):

1217.
Sébastien LAUDENBACH & Derosne SYLVAIN (Franciaország):

1218.
Sébastien PETRETTI (Belgium):

1219.
Sabrina B. KARINE & Alice VIAL (Franciaország):
French It Up!  26 min.

1220.
Sachi EDIRIWEERA (Sri Lanka):
HTM  11 min.

1221.
Salla TYKKä (Finnország):
Giant  13 min.

1222.
Salvatore LI CAUSI (Horvátország):

1223.
Sam Chegini (Irán):

1-0
1224.
Saman HOSSEINPUOR (Irán):
1-0  1 min.

1225.
Sami GUELLAI & Mohamed FADERA (Franciaország):
Tulkou  11 min.

Erdő
1226.
Samuel FELLER (Belgium):
Forêt / Erdő  18 min.

1227.
Sandra ARAÚJO (Portugália):

1228.
Sandra POLIC ZIVKOVIC (Horvátország):

1229.
Sandra WOLLNER (Németország):
Louis & Luk  27 min.

1230.
SangJin KO (Dél-Korea, USA):
Milkshake  29 min.

1231.
Sanjay SHARMA (India):
Silent Steps  12 min.

1232.
Sara BOURDEAU (Kanada):

1233.
Sarah ARNOLD (Franciaország):
Totems  29 min.

1234.
Sarah BARBAULT & Emilie BARBAULT (Franciaország):

1235.
Sarah VANAGT (Belgium):

1236.
Sarah Yona ZWEIG (Németország):

1237.
Sarbast Raza GARMIANY (Irak):
Khwey Rash  25 min.

1238.
Sasa PERIC (Szerbia):

Későn érők
1239.
Sascha VREDENBURG (Németország):

1240.
Sascha ZIMMERMANN (Németország):
Die box  15 min.

1241.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):
Evergreen  62 min.

1242.
Sasha LITVINTSEVA (Egyesült Királyság):

1243.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

1244.
Saul CANTERO (Mexikó):
La Solitude  13 min.

1245.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

1246.
Saulius BERZINIS (Litvánia):
Namie Vieni  40 min.

1247.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

1248.
Saulius BERZINIS (Litvánia):

1249.
Sean GROUNDS (Kanada):

1250.
Sebastián Alfie (Spanyolország):
Gabor  69 min.

1251.
Sebastian WIEDEMANN, Juliette YU-MING ( Brazília, Kolumbia, Franciaország, Japán):
Être chat  20 min.

1252.
Sei Hong CHENG (Hong Kong):
Couple On Stage  35 min.

1253.
SERES Krisztián (Magyarország):
Luft  3 min.

1254.
Sergey SILIAVA (Ukrajna):

Rothadt Gyümölcs
1255.
Sergi ARNAU (Spanyolország):

1256.
Sergio Bonacci LAPALMA (Argentína):

1257.
Sergio DOVALE (Franciaország):

1258.
Serveh ALIVEYSI (Irán):
Tasliyat  4 min.

1259.
SeungHee KIM (Dél-Korea):
SimGyeong  2 min.

1260.
Seyed HOSSEINI (Franciaország):
Can you say ?  3 min.

1261.
Sharon MILLER (Izrael):

1262.
Shashwati TALUKDAR (India):
Bachpan  8 min.

1263.
Shashwati TALUKDAR (India):
Wall Stories  40 min.

1264.
Shaun CLARK (Egyesült Királyság):

1265.
Shaun CLARK & Kim NOCE (Egyesült Királyság):
The Key  7 min.

1266.
Sherman De JESUS (Hollandia):

1267.
Siegmund SKALAR (Németország):

1268.
Siegmund SKALAR (Ausztria):
Lautlos  14 min.

1269.
Silk BISTINI (Franciaország):
Othell'a  8 min.

1270.
Silvia De GENNARO (Olaszország):

1271.
Silvio GERBER (Svájc):
Sonntag  10 min.

1272.
Simon DOLENSKY (Németország):
Nirwana  53 min.

1273.
Simon INTIHAR (Szlovénia):
Kopanje  15 min.

1274.
Simona FELDMAN (Németország):
Domoj  9 min.

1275.
Simone Catharina GAUL (Németország):
Bintou  64 min.

1276.
Simone Catharina GAUL (Németország):

1277.
Simone MANETTI ( Kambodzsa, Olaszország):
A New Family  11 min.

Front Office
1278.
SIMONYI Balázs (Magyarország):
Front Office  6 min.

Senior's not dead
1279.
SIMONYI Balázs (Magyarország):

1280.
Siniąa GAčIć (Szlovénia):
Boj za  85 min.

1281.
SKRABSKI Fruzsina, KOPP Krisztina (Magyarország):

1282.
Skule ERIKSEN (Norvégia):
Anima mundi  11 min.

1283.
Slava DOYTCHEVA ( Bulgária, Egyesült Királyság):
Heart of Lead  22 min.

1284.
Sohrab HOSEINZADEH (Irán):
Kahroba  22 min.

Y
1285.
Solomiya TOMASCHUK (Ukrajna):
Y  23 min.

1286.
Sonia BEN SLAMA (Franciaország):
Tout est écrit  63 min.

1287.
Sonia LARUE (Franciaország):

1288.
SOPSITS Árpád (Magyarország):
A pillanat  20 min.

Elveszve a porban
1289.
Soran EBRAHIM (Irak):

1290.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):
Dao Indie  14 min.

1291.
Sorayos PRAPAPAN (Thaiföld):

1292.
Sotiris DOUNOUKOS ( Franciaország, Ausztrália, Görögország):
Un seul corps  19 min.

1293.
Stéphane BERLA (Franciaország):

KRK
1294.
Stefan ŁAZARSKI (Lengyelország):
KRK  43 min.

1295.
Stefan MÜLLER (Németország):
Déjà-Moo  10 min.

1296.
Stefanie MAIER (Németország):
Moritz  6 min.

1297.
Stelios MORAITIDIS (Görögország):

1298.
Stephan KäMPF & Andreas KESSLER (Németország):
Camouflage  8 min.

1299.
Stephen CHEN (Szingapúr):
North South  5 min.

1300.
STERN Gabriella (Magyarország):
Gyökerek  33 min.

1302.
Steven BRIAND (Franciaország):
Shunpo  5 min.

Disznó
1303.
Steven SUBOTNICK (USA):
Pig / Disznó  4 min.

1304.
Steven WOLOSHEN (Kanada):

1305.
Stratis CHATZIELENOUDAS (Görögország):

1306.
Stratos GABRIELIDIS (Franciaország):
L'Atente  8 min.

1307.
Sujith KUMAR. K.V (India):

1308.
Susan KORDA ( Németország, USA):
Salomea's Nose  23 min.

1309.
Sven-Philipp POHL (Németország):

Brútusz
1310.
Svetlana FILIPPOVA (Oroszország):
Brut / Brútusz  13 min.

1311.
Svetlana RAZGULYAYEVA (Oroszország):

1312.
Sylvère PETIT (Franciaország):
Les Assoiffés  23 min.

1313.
Sylvain AULAGNER & Virginie MARTIN (Franciaország):
Selapak  72 min.

1314.
Sylvain ROBINEAU (Franciaország):

1315.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Dél-Korea):

Fal
1316.
SZABÓ Simon (Magyarország):
Fal  10 min.

1317.
SZALAY Péter (Magyarország):

1318.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Delfinkirály  15 min.

1319.
SZENTPÉTERI Áron (Magyarország):
Nagymosás  13 min.

1320.
SZILÁGYI VARGA Zoltán (Magyarország):

1321.
SZIRMAI Márton (Magyarország):
Az Expedíció  11 min.

1322.
TÓTH Zoltán (Magyarország):

Víz alatt
1323.
Tamar AKAVIA (Izrael):

1324.
Tamara ERDE (Franciaország):
Disney Ramallah  15 min.

1325.
Tami LIBERMAN (Németország):
Home In Mind  10 min.

1326.
Tami LIBERMAN (Németország):
Napps  30 min.

Tavasz
1327.
Tania Claudia CASTILLO (Mexikó):

1328.
Tatjana BOZIC ( Hollandia, Kína):

1329.
Teresa KUHN (Németország):
Malibu  20 min.

1330.
Tess MARTIN (Hollandia):

1331.
Tessa SCHRAM (Hollandia):
Pijnkillers  98 min.

Muszter
1332.
TESZLER Tamás (Magyarország):
Muszter  18 min.

1333.
Teymour GHADERI (Irán):

1334.
Teymour GHADERI (Irán):

1335.
Thibault LANG-WILLAR (Franciaország):

1336.
Thibault Le TEXIER (Franciaország):

1337.
Thibaut WOHLFAHRT (Belgium):
La traversée  35 min.

1338.
Thierry ERREMBAULT (Belgium):
Cashorg  2 min.

1339.
Thilo GUNDELACH, Till ISKEN, Robin JUENKERSFELD (Németország):
Perimeter  6 min.

1340.
Thomas CIULEI ( Románia, Németország):
2+2  97 min.

1341.
Thomas LALLIER (Franciaország):
Almost China  47 min.

1342.
Thomas LALLIER & François CLOS ( Franciaország, Ausztria):

1343.
Thomas WALLNER ( Németország, Belgium):

1344.
Tiago ROSAROSSO (Portugália):

1345.
Tigran ROSINE (Franciaország):
Baby Rush  17 min.

1346.
Tin ZANIC (Horvátország):
Manjaca  23 min.

1347.
Tobias SCHÖNENBERG (Németország):

Lopott család
1348.
TOKÁR János (Magyarország):
Lopott család  24 min.

1349.
TOKODI Sándor (Magyarország):
Behajtani Tilos  40 min.

1350.
Tolga AKTAS (Törökország):
Uyuyan Adam  20 min.

1351.
Tom HAUGOMAT & Bruno MANGYOKU (Franciaország):
Nuisible  12 min.

1352.
Tom SCHROEDER (USA):

1353.
Tomas LIPGOT (Argentína):
Moacir  75 min.

1354.
Tomasz CICHOń (Lengyelország):
Mały Palec  24 min.

1355.
Tomasz NUZBAN (Lengyelország):

1356.
Tomasz SIWINSKI (Franciaország):

Hibernálás
1357.
Tomer WERECHSON (Izrael):

1358.
Tomislav SESTAN (Horvátország):
Bakina unuka  7 min.

1359.
Tommaso MAGNANO ( Olaszország, Spanyolország):
Fool Of Life  52 min.

1360.
Tony T. DATIS (Franciaország):
Zéro  30 min.

1361.
Tuomo KANGASMAA (Finnország):
Forêt Shell  6 min.

1362.
Tzlil BENDRIHEM (Izrael):

1363.
Ufuk Engin CAN (Törökország):
Engelli Pazarı  19 min.

1364.
Una GUNJAK ( Németország, Horvátország):
The Chicken  15 min.

1365.
Uri KRANOT & Michelle KARNOT (Dánia):
Black tape  3 min.

1366.
Utpal BORPUJARI (India):

1367.
Uwe JANSON (Németország):
Auf das Leben!  86 min.

1368.
Víctor FORNIÉS (Spanyolország):
La peste  15 min.

Végtisztesség
1369.
Víctor PALACIOS (Spanyolország):

Póttestvér
1370.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország, Örményország):

1371.
Vahram MKHITARYAN (Lengyelország):

1372.
Valentina CARNELUTTI (Olaszország):
reCuiem  20 min.

1373.
Valentina FERRANDES (Olaszország):

1374.
Valentina HOMEM (Brazília):
Brócolis  12 min.

1375.
Valeria SOCHYVETS (Ukrajna):
Zneboluvalne  16 min.

1376.
Vanessa CLÉMENT (Franciaország):
Le Premier Pas  13 min.

1377.
Vanessa DAVITKOV (Egyesült Királyság):

1378.
Vanessa LÉPINARD (Franciaország):

1379.
Vanja VASCARAC (Horvátország):

1380.
VARGA Ágota (Magyarország):
A tartótiszt  64 min.

1381.
VARGA Péter (Magyarország):

Csacskaságok
1382.
Veit HELMER (Németország):

1383.
Venetia TAYLOR (Ausztrália):
Counsellor  2 min.

1384.
Vera DONEVA (Bulgária):
Puddle  6 min.

1385.
Vera STOROZHEVA (Oroszország):

1386.
Veronika SOLOVYEVA (Oroszország):
Arctic wind  39 min.

Az orosz
1387.
Victor ASLIUK (Fehéroroszország):

1388.
Viktor SVOBODA (Csehország):
Dobrou  7 min.

1389.
Vincent BERGERON (Kanada):

1390.
Vincent DIEUTRE (Franciaország):

1391.
Vincent RENÉ-LORTIE (Kanada):
Not delivered  3 min.

Esküvői torta
1392.
Viola BAIER (Németország):

1393.
Virgilio VILLORESI (Olaszország):

Kés a feleségben
1394.
Vita DRYGAS (Lengyelország):

1395.
Viviane ANDEREGGEN (Németország):

1396.
Vladimir MAVOUNIA-KOUKA (Franciaország):
La bête  8 min.

1397.
Vladimir NICOLAS (Kanada):
Homeless  2 min.

1398.
Vojtěch KISS (Csehország):

Nem vagy egyedül
1399.
Volha DASHUK (Fehéroroszország):

1400.
Volker HEYMANN (Németország):

A tengerész sírja
1401.
Vuk Jevremovic, Carlos Santa, Cecilia Traslaviña, Juan Camilo González, José Belmonte, Isabel Herguera, Wang Li Ming, Chen Kemei, Richard Reeves, Koldo Almandoz - (Spanyolország):

1402.
Vuk MITEVSKI ( Macedónia, Németország):
Alerik  17 min.

1403.
Walter BEDNARIK (Ausztria):

1404.
Wenceslao SCYZORYK (Spanyolország):
En directo  15 min.

1405.
Werner BIEDERMANN (Németország):

1406.
Werther GERMONDARI (Olaszország):

1407.
Wiesława PIEćKO (Lengyelország):
Iskierka  55 min.

1408.
Willi KUBICA & Marc EBERHARDT (Németország):
about: blank  5 min.

1409.
Wissam TANIOS (Libanon):
Departures  15 min.

1410.
Wojciech KASPERSKI (Lengyelország):

1411.
Wolfgang PIELMEIER (Ausztria):
Man On Fire  16 min.

1412.
Wolgradn RIBEIRO (Svájc):
Kaboul Song  55 min.

Megszelídíthetetlen Mogambo
1413.
Xabier CERECEDA (Spanyolország):

1414.
Xabier Iriondo (Spanyolország):
Homing  30 min.

1415.
Xaver XYLOPHON BOEHM (Németország):
Roadtrip  20 min.

1416.
Xavier BEAUCHESNE-RONDEAU (Kanada):
Avalée  17 min.

1417.
Xia REN (Hong Kong):
The Memory  17 min.

1418.
Ximena URRUTIA (Mexikó):
Ella  23 min.

1419.
Yakie AYALON (Izrael):
Morning  24 min.

1420.
Yana STANCHEVA (Dél-Korea):

1421.
Yann PIERRE (Franciaország):

1422.
Yannis FOTOU & Alexis TSAFAS ( Görögország, Zöld-foki Köztársaság):
Zenaida  69 min.

1423.
Yasseman TOURANG ( Svédország, Irán):

1424.
Yassen GENADIEV (Olaszország):
Little Talks  18 min.

A Földközi-tenger
1425.
Yigit PEHLIVAN & Seckin YALIN (Törökország):

1426.
Yiorgos NALPANTIDIS (Görögország):
Mινόρε  5 min.

1427.
Yoakim BÉLANGER (Kanada):

1428.
Yohann KOUAM (Franciaország):
Le Retour  22 min.

1429.
Yolanda Centeno (Spanyolország):
Zugzwang  9 min.

1430.
Yossi AVIRAM (Izrael):
Variant Polgar  70 min.

1431.
Yotam BEN-DAVID (Izrael):
Hisha'arut  30 min.

1432.
Yves MORA (Belgium):

1433.
Zachary FINKELSTEIN (Kanada):

1434.
Zachary WHITMORE (USA):

1435.
ZAJTI Gábor (Magyarország):
Fürdőkaláka  49 min.

1436.
Zangro (Franciaország):
Destino  25 min.

1437.
Zardosht AFSHARI (Irán):

1438.
Zhani TRPINI (Albánia):
Gjurmet  4 min.

1439.
Zherman JAHAN NEMA (Irán):

1440.
Zimmer FREI (Olaszország):

1441.
Zimmer FREI ( Franciaország, Olaszország):

1442.
Zimu ZHANG ( Belgium, Kína):

1443.
Zivile MICIULYTE (Litvánia):

1444.
Zlatko COSIC (USA):

1445.
Zlatko COSIC, Laura FERRO, Eleanor DUBINSKY (USA):
Shifted  6 min.

Josephine Arthus
1446.
Zoé GABILLET (Franciaország):

1447.
Zoe DAWKINS (Ausztrália):
Eventide  4 min.

1448.
Zofia ANTONIAK (Lengyelország):
NiedĽwiedĽ  4 min.

1449.
Zohreh MOTAMEDI (Irán):
Mehmane Vijeh  20 min.

1450.
ZSÍROS Ádám & KÁLLAI Ákos (Magyarország):
Remegés  8 min.

1451.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

1452.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):

Budapest: utcák és terek
1453.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

1454.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):
Dezső  3 min.

A folyón túl
1455.
ZURBÓ Dorottya ( Portugália, Magyarország):

1456.
ZURBÓ Dorottya (Magyarország):

1457.
Zuzanna KARPINSKA (Lengyelország):
Wanda  5 min.

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák